ورود/ثبت‌نام
Intuit

Intuit

@t_Intuit

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۰/۱۲/۸
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
608
رتبه بین 28112 تریدر
12.4%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.5%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-3.7%)
قدرت تحلیل
5
35تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
خرید،تکنیکال،Intuit

زمانی که زمان را از حداکثر سال 2018 به بالاترین حد در سال 2021 در نظر می گیریم و آن را به بالاترین حد در سال 2021 اضافه می کنیم (به جعبه های بزرگ نارنجی رنگ مراجعه کنید) یک هدف زمانی مشخص برای پایان این اصلاح 6.5 ساله در TRX و بسیاری از ابزارهای دیگر دریافت می کنیم. نشانه هایی مانند XRP. این هدف زمانی را برای پایان این اصلاح در حدود جولای سال جاری قرار می دهد. همچنین احتمالاً با پایان آزمایش SEC v Ripple همزمان است. پس از گذر از این هدف زمانی، باید مرحله فشرده سازی نوسانات را پایان دهیم و مرحله شتاب را در توکن های ابزار شروع کنیم، در حالی که بسیاری از توکن ها حرکات عمودی به سمت بالا مشابه سال 2017 را مشاهده می کنند. این بدان معناست که برخی از نشانه ها مانند XRP و TRX می توانند حرکات را مشاهده کنند. بیش از 1000٪ فقط در one 1 ماه، و TRX به طور خاص حتی ممکن است شاهد حرکتی بیش از 10000-20000٪ در یک ماه مانند سال 2017 باشیم. همانطور که در سال 2017، این حرکت های عظیم تنها شروعی بود. یک بازار صعودی بزرگتر که می تواند حداقل یک سال دوام بیاورد و وسعت گسترده ای را در سراسر بازار کریپتو ببیند. با این حال، قبل از ژوئیه می‌توانستیم همچنان شاهد قیمت‌های کمی پایین‌تر باشیم. برای TRX این می تواند به این معنی باشد که در ادامه آزمایش مجدد بالای مثلث زرد، به حدود یا کمتر از 10 سنت می رویم. در هر صورت، جولای بر اساس هدف فنی، الگوی شکست، تعداد موج و نتیجه احتمالی آزمایش SEC علیه ریپل، ماه بسیار مهمی برای ارزهای دیجیتال است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
حد سود:
‎$۱۶
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۱۱۶۸
اشتراک گذاری
Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
خرید،تکنیکال،Intuit

TRX از این مثلث 6 ساله خارج شده و خط روند را کاملاً دوباره آزمایش کرده است. تا زمانی که حمایت از 11 سنت پابرجا باشد TRON به نظر می رسد آماده پایان دادن به 6 سال فشرده سازی نوسانات با یک کاهش فشرده سازی عظیم است که می تواند قیمت ها را به شکلی مشابه آنچه در سال 2018 دیدیم، عمودی کند. بهترین سناریو TRX بیش از 10 دلار در سه ماهه آینده است، اما حداقل باید به حداقل 1 دلار در سه ماهه بعدی برویم و سپس می توانیم در اواخر امسال یا سال آینده به 10 دلار برسیم. تجارت بسته شد: توقف رسیده است: از آنجایی که 11 سنت شکسته شد، به نظر می رسد کمتر احتمال دارد که این شمارش انجام شود. در حال حاضر قبل از انجام هر گونه پیش بینی تا زمانی که یک الگوی واضح تر ظاهر شود صبر می کنم. به نظر می رسد اکثر ارزهای دیجیتال و S&P در حال حاضر پایین تر می روند.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۱۱۷۰۲
اشتراک گذاری
Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
خرید،تکنیکال،Intuit

JST Weekly Wisemen and Elliott Wave Count در هفته، JST دارای هر دو ویزمن 1 و 2 است که نشان دهنده یک معکوس روند بلند مدت قریب الوقوع است. قطر همچنین برابر با امواج b+c قبلی است و 38.2٪ با موج-a مرتبط است. در قیمت، به آن زمان خوبی برای شکست از دیدگاه پیش بینی می دهد. کانال کشی قطری نیز کاملاً منقبض شده و سپس پاپیون در حال گسترش است و در کل یک ترکیب دوتایی زیبا را تشکیل می دهد. JST احتمالاً TRX را دنبال می‌کند که دارای تعداد صعودی بسیار مشابه است. همچنین یک الگوی خرید جالب برای ماه گذشته شکل گرفته است. 5 روز جداگانه، دقایقی پس از باز شدن شمع روزانه جدید، خریدهای زیادی صورت گرفته است که قیمت را در عرض چند دقیقه چندین درصد افزایش می دهد و فقط تا حدی دوباره دنبال می شود. به نظر می رسد در این روزها حول و حوش ساعت 20:00 به وقت شرقی، نهنگ هایی در اطراف این قیمت ها جمع می شوند، احتمالا درست قبل از وقوع یک شکست طولانی مدت و تغییر روند. حجم در Poloniex نیز در چند هفته گذشته به شدت افزایش یافته است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۲۶۲۵۸
اشتراک گذاری
Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
خرید،تکنیکال،Intuit

ادامه بازار گاو نر بالقوه (موج الیوت) پس از ارزیابی مجدد ساختار موج در TRX با گلن نیلی، به ویژه ساختاری که در سال 2021 در اوج آغاز شد تا اینکه اکنون، به نظر می رسد نشان می دهد که ما در یک تصحیح پیچیده هستیم که با یک مثلث شروع شده و اکنون به یک قطر ختم می شود. اگر این درست باشد، TRX باید اکنون فاز بعدی بازار صعودی را آغاز کند. این بدان معنی است که ما شاهد حرکت به سمت حداقل بیش از 1 دلار هستیم و در انتهای بالاتر ممکن است بیش از 10 دلار باشد. این باید طی سال آینده اتفاق بیفتد. برای تأیید این ارزیابی، باید شاهد حرکتی بسیار قوی در این سه ماهه باشیم، در حالت ایده‌آل تقریباً strong به عنوان کادر قرمز رنگی که روی نمودار ترسیم شده است. صرف نظر از اینکه در اینجا بازار صعودی بزرگی داشته باشیم یا خیر، به نظر می رسد که حداقل باید شاهد صعودی معتدل باشیم. همیشه دیدن شکل‌گیری بالا یا پایین در زمان واقعی بسیار آسان‌تر از پیش‌بینی دقیق قیمت هر دارایی در آینده است، و در حال حاضر به نظر می‌رسد که ما یک پایین را تشکیل داده‌ایم. با شروع دوباره افزایش تورم، این می تواند دریای خروشان باشد که همه قایق ها را بلند می کند. آن را با نرخ رایت ثابت و فزاینده در TRX ترکیب کنید و می‌توانیم قیمت‌های بسیار بالایی را برای

اشتراک گذاری
Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
فروش،تکنیکال،Intuit

بیت کوین پیش‌بینی بلندمدت: 10 هزار دلار در سال 2024، <6 هزار دلار در سال 2025 بر اساس اصول Neowave، این احتمال وجود دارد که ما به تازگی wave-D را تمام کرده باشیم و اکنون موج-E را شروع کنیم. Wave-D اکنون زمان مشابه امواج C و B است، که به این معنی است که ما احتمالاً یک قطر را تشکیل می دهیم. اجزای درونی موج D نیز به شکل مثلثی منقبض شده است که اکنون به سمت پایین شکسته می شود. مومنتوم، شاخص‌های اقدام قیمت، میانگین‌های متحرک، فاندامنتوم و کلان همگی تأیید می‌کنند که در اینجا یک قله شکل گرفته است. Wave-E احتمالاً ما را تا نصف شدن به حدود 10 هزار دلار می رساند، که تخمین زده می شود در آوریل باشد. پس از نصف شدن، احتمالاً در بقیه سال 2024 شاهد یک روند کوچک به حدود 20 هزار دلار برای موج F خواهیم بود. پس از آن اجرا، هدف یک سقوط نهایی به کمتر از 6000 دلار در نیمه اول 2025. این احتمالاً موجی است که Microstrategy و بسیاری از شرکت‌های دیگر را که بی‌احتیاطی بیش از حد اهرم کرده‌اند، از بین می‌برد. پس از سقوط این شرکت‌ها، می‌توانیم بازار صعودی بزرگ بعدی را آغاز کنیم که BTC را به بیش از 100 هزار دلار افزایش می‌دهد. . روند صعودی بعدی شاهد پذیرش عمده نهادی خواهد بود زیرا مقررات جدید فدرال ایالات متحده یا احکام دادگاه عالی شفافیت نظارتی گسترده ای را برای بازارهای ارزهای دیجیتال در سال 2025 فراهم می کند. اکثر موسسات تا زمانی که وضوح نظارتی وجود نداشته باشد به سادگی در بازارهای رمزنگاری شرکت نخواهند کرد. این پذیرش گسترده نهادی برای ارزهای رمزنگاری شده ضروری است تا بتوانند به سرزمین موعود دارای ارزش بازار چند تریلیون دلاری برسند، زیرا اکثریت قریب به اتفاق ثروت جهانی در موسسات و شرکت‌های بزرگ پارک شده است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۷٬۹۳۹٫۸
اشتراک گذاری
Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
فروش،تکنیکال،Intuit

بیت‌کوین به پایین‌ترین سطح خود می‌روید؟ نوسانات به نزدیک پایین‌ترین سطح تاریخی و BTC در حال شکستن از انتهای این مثلث است. به احتمال زیاد به زودی شاهد حرکتی بزرگ خواهیم بود زیرا نوسانات پس از رسیدن به نقطه پایین خود به سرعت افزایش می یابد. اگر Wave-e سریعتر از زمانی که شکل گرفته بود دوباره ردیابی شود، به این معنی است که ما احتمالا Wave-D را به پایان رسانده ایم و می خواهیم Wave-E را ببینیم که BTC تا پایان سال یا اوایل سال آینده به حدود 10 هزار دلار کاهش می یابد. بر اساس هدف زمانی برای Wave-D، به احتمال زیاد اکنون به پایان رسیده است. همچنین واگرایی‌های حرکتی قوی، شاخص‌های اقدام قیمت و میانگین‌های متحرک وجود دارد که نشان می‌دهد به زودی شاهد یک حرکت نزولی بزرگ خواهیم بود. . عوامل بنیادی و کلان اقتصادی نیز نزولی هستند. اگر این اصلاح موج e به آرامی ادامه یابد، ممکن است قبل از پایان موج بزرگتر موج-D، موج-f و موج-g را ببینیم، اما در درازمدت مشابه باقی می‌ماند، زیرا تقریباً 2 سال دیگر شاهد یک بازار صعودی واقعی نخواهیم بود. سال ها.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۸٬۳۹۶٫۳۵
اشتراک گذاری
Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
فروش،تکنیکال،Intuit

اقدام قیمت در btc منعکس کننده نیمه دوم سال 2021 است، تجزیه و تحلیل موج نزولی باقی می ماند، واگرایی حرکت نزولی در حال افزایش است، باد مخالف نظارتی قوی تر می شود، احساسات بالا است و معامله گران به طور فزاینده ای مغرور می شوند، memecoin هایی مانند pepe در حال تکرار شیب هستند، btc زیر یک خط مقاومت چند ساله گیر کرده است، اساساً هنوز چندین شرکت وجود دارند که احتمال ورشکستگی بسیار بالایی در کمین آنها وجود دارد (microstrategy, dcg, etc.). به نظر می رسد این شرکت های منحط با اهرم بیش از حد باید قبل از شروع بازار صعودی بعدی از بین بروند. پول هوشمند منتظر است تا خون آنها را بخرد تا شفافیت نظارتی را در سال آینده انجام دهد. سپس یک تغییر اساسی می تواند اتفاق بیفتد و بازار صعودی واقعی شروع شود. پس از 2 تا 3 سال بازار نزولی و افت 85 درصدی قیمت، در نهایت احساسات به اندازه کافی پایین بود تا بازار بتواند کف واقعی پیدا کند و این بازار نزولی مشابه زمان و اندازه بازارهای نزولی قبلی بود. ساختار موج بلندمدت، در حالی که به طور خاص مشخص نیست و امکانات مختلف زیادی را ارائه می دهد، ما را با یک قانون کامل سناریوی منطق ذخیره تنظیم می کند که نشان می دهد ما در پایان نیستیم بلکه near وسط بازار نزولی هستیم. به نظر می‌رسد ساختار موج کوتاه‌مدت از موج b تقلید می‌کند، که نشان می‌دهد ما در پایان این موج بالا هستیم که در ژانویه آغاز شد. همه نشانه‌ها به تداوم نزولی اشاره می‌کنند که نسبتاً زود اتفاق می‌افتد. نظر: برخی از نشانه ها در اینجا نشان می دهد که موج d به پایان رسیده است و بسیار کوتاه تر از آنچه در ابتدا پیش بینی می شد بود. اکنون می‌توانیم در موج-e باشیم که باید آخرین موج موج-x باشد قبل از اینکه حرکت بزرگ‌تری را به سمت پایین ببینیم. wave-e احتمالاً حداقل 61.8٪ از wave-a بود و به طور بالقوه می تواند از حداکثر wave-c.comment فراتر رود: wave-x همچنین می تواند wave-d باشد همانطور که نموداری که در آن پست کردم ممکن است رسم شده باشد. از آنجایی که موج-x ما را به مرکز نزدیک می کند، موج-x را احتمال محتمل تر در نظر می گیریم، اما هر دو هنوز ممکن است. در هر صورت وقتی wave-x/d تمام شد، باید یک حرکت بزرگ به سمت پایین مشاهده کنیم. این که آیا این تا پایان امسال به پایان می رسد یا 1 تا 2 سال دیگر به طول می انجامد، باید مشخص شود که در آینده اطلاعات بیشتری بدست آوریم. نظر: برای واضح تر بودن، wave-d در این نمودار باید حدوداً در اوت پایان یابد، و سپس موج بعدی را به سمت پایین آغاز کرد. بازار نزولی کلی احتمالا تا 2 سال آینده به پایان رسید. یک قطر برای کل بازار نزولی احتمالاً محتمل‌ترین الگوی شکل‌گیری است، اما اگر wave-d در واقع یک موج x باشد، ما یک ترکیب دوگانه را مشاهده کرد که اساساً همان اثر را داشت که حدود 2 سال طول بکشد تا به پایان برسد و کاهش یابد. به حدود 5-10 هزار یک مثلث خنثی کم احتمال ترین سناریو است، زیرا نمی تواند به حداقل 10 هزار دلار برسد که حداقل هدف قیمتی مورد نیاز برای این بازار نزولی است، بنابراین یک بازار نزولی کوتاه مدت که امسال یا حتی سال آینده به پایان می رسد احتمالاً نمی تواند باشد. اتفاق می افتد. نظر: در 2 سال، پس از پایان بازار نزولی، احتمالاً شاهد بزرگترین و سریع‌ترین بازار صعودی از سال 2011 بود، قطعاً حداقل از سال 2017. و در درازمدت bitcoin به راحتی از یک میلیون دلار فراتر رفت. پس از تصویب مقررات قطعی کنگره، ما شاهد پذیرش واقعی نهادی بود که برای رساندن قیمت کریپتو به سطحی که با سایر کلاس‌های دارایی اصلی مانند ارزها، سهام و کالاها همتراز باشد، مورد نیاز است. wave-e کمی فراتر از پیش‌بینی اولیه در 20 ژوئن گسترش پیدا کرد، اما اکنون با هیپ ایجاد شده از پیروزی xrp، احتمالاً به اوج شیدایی رسیده‌ایم و اکنون سیگنال‌های فروش متعددی را تنظیم کرده‌ایم که نشان می‌دهد یک تاپ در اینجا شکل گرفته است. بر اساس پیش‌بینی موج بلندمدت، احتمال خوبی وجود دارد که برای 2 سال بیشتر از 32 هزار نفر نباشیم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۸٬۹۷۳٫۳۷
اشتراک گذاری
Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
فروش،تکنیکال،Intuit

One of the most important things in trading is forego your own wants and want what the market wants. When Glenn Neely and I first came up with the x-wave idea for BTC, I did not want to believe it was true and I continued to WANT my diametric pattern to be the end of the bear market, as it had been for the last few months. As time has gone on it gets harder to deny that what we have formed over the last few months is an x-wave, on both BTC and TRX and the vast majority of crypto assets, and that we are only a little past half way finished with this bear market that began in 2021. The market is probably going to go to max pain from here. That means another 1-2 years of bear market and the global crypto market cap being slashed in half over that time. This is based almost entirely on the wave forecast, which indicates the bull market over the last few months is an x-wave. The reason why this is now being considered as an x-wave instead of the beginning of a new bull run is because we did not see the required confirmatory price action following the bottom in January. We should have seen moves much bigger and faster than wave-b, what we had, especially on TRX, was a move which is far smaller and far slower than wave-b. This is not what the beginning of a new bull market looks like. In particular on TRX it looks like it has formed a contracting triangle after wave-g, which is very weak and not at all how a bull market should begin, but it does form into a very nice looking x-wave. This is likely to be followed by another diametric which could take just as long as the previous one, and will probably be slightly shorter, taking TRX to under 3 cents. After this happens probably sometime in 2024 we will begin to see a move bringing TRX above 1 USD and probably much higher than that. Momentum is also bearish on multiple timeframes including the weekly and the monthly. Neely River Theory has also not given any buy signals on TRX yet and remains in bearish territory. On top of that, the regulatory issues in the US, and the lack of new money coming from other parts of the world like China is a major headwind for the whole market. A Wells Notice received by Coinbase at the same time the SEC sued Justin Sun implies that Coinbase will soon be charged with operating an unlicensed securities exchange, and may have to pause and seriously wind down operations until the court case is finished. The exact timing of when this lawsuit will be filed is not clear, but one thing is almost certain is they will be sued eventually after receiving a well's notice, and the comments made by Brian Armstrong indicate they are coming after their core spot business model. This is being considered as a possible regulatory trigger for this protracted bear market, however there are many other possible events which could cause negative headwinds especially from a regulatory standpoint, like Ripple losing their lawsuit or seeing it drag on for another year or two, and further ugly developments in Justin Sun's suit or other developers being sued. The reason this is significant is because it will seriously hinder new money coming in from the US, and short of mainland China opening retail crypto exchanges it's hard to imagine anyway that new money is going to be coming into the market at the same pace as 2017 or 2013. The lawsuits against Ripple and Justin Sun are also very significant because they hinder big developer's ability to effectively market their cryptos to US-based persons, or even through social media platforms like Twitter which may have US citizens browsing on there, opening developers up to liability if they advertise on these platforms or within the US, again severely reducing the flow of new money into the market, which is required for any real bull market to emerge. Whatever the eventual trigger is for this bear market, most important to this analysis is the Wave theory which indicates, based on the rule of reverse logic, that we are only near the middle of this bear market and this could drag on until next year. As much as I didn't want to believe this at first and I wanted to assume even if we do get a wave down it will be quick, that is most likely not what the market wants. Based on the best wave analysis possible, all signs point to this going to max pain, which is a very deep, protracted bear market that could drag on well into next year. The attitudes of many traders I have seen, especially to bearish ideas, are an echo of the peak in November 2021 which I called almost perfectly. The regulatory headwinds are also an echo of the SEC's DeFi crackdown which began in late 2021. And the wave theory and technical indicators here are clear and convincing, just like in 2021. Over leveraged crypto firms like Microstrategy and some BTC miners that are at risk of collapse during a protracted bear market are an echo of Luna, 3AC, and FTX. There may still be some small upside left in wave-x, but short of a massive breakout which would need to go almost completely vertical and send us flying past the velocity of wave-b (which is very unlikely), then we are probably going to form a top here very soon and begin a major decent towards max pain, finally squeezing out these over leveraged crypto firms and creating a temporary fire sale of cryptos.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۶۶۰۶۴
اشتراک گذاری
Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
فروش،تکنیکال،Intuit

به نظر می رسد که ما در اینجا به یک واگرایی نزولی strong برخورد می کنیم. شکستن از این مثلث احتمالاً به این معنی است که ما به حداقل 20-25 هزار دلار می‌رویم، و شکست از این حمایت می‌تواند به این معنی باشد که به زیر 16 هزار دلار می‌رویم و احتمالاً به سمت 10 هزار دلار می‌رویم. همچنان محتمل به نظر می رسد که ریزاستراتژی/سایلر حداقل از اکثر موقعیت های خود، بیشتر از آنچه قبلا بوده است (از طریق فروش سهام رقیق کننده) مجبور به ترک شود. باد مخالف نظارتی و سیستمی از ایالات متحده همچنان بر بازار تاثیر می گذارد و ما می توانیم شاهد حملات بیشتری به صنعت باشیم که از sec, cftc, etc می آیند. coinbase اخیراً یک اخطار چاه دریافت کرده است، به این معنی که احتمالاً در آینده near توسط آنها شکایت شد. این می‌تواند همچنان مانعی اساسی برای ورود پول جدید از آمریکا باشد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۰٬۱۳۲٫۷۸
اشتراک گذاری
Intuit
Intuit
رتبه: 608
5.0
خرید،تکنیکال،Intuit

btc به پایان یک الگوی قطری رسیده است که در اوایل سال 2021 در اوج آغاز شد. در یک قطری باید حداقل 5 waves وجود داشته باشد که از نظر زمانی مشابه و 2 waves متفاوت باشند. که در اینجا کاملاً آشکار شده است، جعبه های نارنجی همان زمان هستند، جعبه های سبز همان زمان هستند. این نشان می‌دهد که ما به تازگی یک الگوی تقریباً 2 ساله را به پایان رسانده‌ایم و باید وارد بازاری صعودی شویم که حداقل به اندازه بازار نزولی زمان می‌برد و احتمالاً از بالاترین قیمت‌های خود عبور کرد. btc ممکن است تا سال آینده به بیش از 250 هزار برسد. بسیاری از alt ها درصد سود بیشتری را مشاهده کرد. پول از چین و آسیا سرازیر شد که یک عامل key در هر دو دوره صعودی 2017 و 2013 بود، که مسلماً بسیار بزرگتر و سودآورتر از سال 2021 بودند، که عمدتاً از طریق پول های تقلبی از ftx، luna، 3ac جمع آوری شد. , dcg , etc. اکنون که تمام تقلب ها فاش شده است، ما آماده بهبودی از این آشفتگی و شکل گیری یک بازار صعودی "واقعی" در سال 2023 هستیم. مومنتوم نیز در اینجا بسیار خوب به نظر می رسد و برای یک حرکت بزرگ آماده است. درست زمانی که همه سرفصل‌ها درباره سقوط ftx و "ورشکستگی بایننس" (آنها نیستند)، و دیگر فحاشی‌هایی که سرفصل‌ها را آلوده کرده‌اند، که بسیاری از آنها کاملاً بی‌اساس هستند، هستند، ما آماده‌ایم که بازار شروع به پاره شدن کند. دستکاری رسانه ها به شدت در حال انجام است تا people سکه های خود را قبل از پمپ گیگا ارزان بفروشند.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱۷٬۳۴۶٫۲۸
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار