ورود/ثبت‌نام

MEMEMEME

قیمت0.4%‎$۰٫۰۱۴۶۰۱
اضافه کردن به دیده‌بان
خرید از صرافی
0
دنبال کننده ها
جمع بندی نظر تریدرها در ماه اخیر
فروش
خنثی
داده
ناکافی
خرید

نمودار قیمت MEME و روند سیگنال های MEME

بازه زمانی:
نوع سیگنال:

نظر تریدر ها در مورد قیمت MEME

فیلتر:

چه کسی بیشترین سود را از MEME گرفته؟

فیلتر:

سیگنال‌های MEME

فیلتر

نوع سیگنال

نوع تریدر

CryptoNuclear
CryptoNuclear
رتبه: 4279
1.5
خریدMEME،تکنیکال،CryptoNuclear

MEME ~ 1D #MEME به تدریج از اینجا خرید کنید. با نسبت -21٪ / + 375٪. این منطقه پایین در این نمودار است. زمان آن رسیده است که انباشت را برای دراز مدت از اینجا شروع کنیم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۲۰۹۶۱
اشتراک گذاری
raj5_7_5
raj5_7_5
رتبه: 4200
4.6
خریدMEME،تکنیکال،raj5_7_5

این one از سکه مورد علاقه من است 📌 که فقط مایع قمار را روی آن سرمایه گذاری کردم 💰 فقط 5% از سبد سهام من 💰 خرید :-: 0.045 دلار زیر همیشه #خرید 🎯 :-> 0.098 دلار key 🗝️ مقاومت است 📌 هدف اصلی => 0.26 دلار 🎯 مایع خود را دریافت کنید 💰 + سود 1 برابری ( معامله اصلی با + 100٪ ) انتظار بالاترین 🔝 0.8 دلار / 1.55 دلار (فرض) نامعتبر 📌 زیر خط قرمز 📌 طرح پشتیبان 🫴 وارد بازی می شود ▶️ فقط مقاله را دنبال کنید، تقویت کنید 🚀 اشتراک گذاری ...... به روز رسانی ها را دنبال کنید 👇 .... 🔜 به زودی جزئیات / اطلاعات بیشتر ℹ️ را زیر این ..... ارسال کرد ❤️‍🔥نظر: نظر: 👆🏻 متاسفانه افزایش BTC.D alts keep در حمام خون خب ❤️‍🩹 MEMEUSDT - 0.15 دلار منطقه پشتیبانی High در دوره زمانی هفتگی است اما من انتظار بازگشت از $0.12 / 0.15 ..... تشکیل محدوده 📌 اگر آخر هفته زیر 0.12 دلار باشد، می توان گفت hard 😕 به زیر 0.007 دلار می رسد در حال حاضر من not منتظر آن وضعیت هستم...... 📌 اهداف صعودی به‌روزرسانی شد، پس از تأیید بازگشت، 👍🏻

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۲۱۵۳۴
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از MEME بهتر است؟
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار