ورود/ثبت‌نام

XRPXRP

ریپل

دیده‌بان
قیمت

در پیام های هفته اخیر تریدرها، 66 سیگنال راجع به XRP وجود دارد،

خرید
فروش

نماد XRP خنثی است.

CryptoVVP
CryptoVVP
رتبه: 173
3.1
خریدXRP،تکنیکال،CryptoVVP
SEC بالاخره ریپل را تنها می گذارد یا شوخی می کند؟ 🧐🧐 شایعاتی وجود داشت مبنی بر اینکه در 30 نوامبر Sec سرانجام نتیجه آزمایش ریپل را اعلام می کند و آن را به حال خود رها می کند. من فکر می کنم ما می توانیم دوباره پرواز کنیم.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۹
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 19
3.2
خریدXRP،تکنیکال،AlanSantana
✴️ XRP ظرف 6 ماه (120٪ بیشتر؟) +2 سناریو اصلاح هر دو سناریو پایین تر را تولید می کنند ... امروز چه حسی داری دوست من؟ مدتی از آخرین آپدیت ما می گذرد، امیدوارم از نسخه بعدی لذت ببرید. بیایید به دو (2) سناریو تصحیح برای XRP نگاه کنیم که ممکن است اصلاً اجرا نشود، زیرا XRPUSD می‌تواند زمانی رشد کند که بیت‌کوین تصحیح می‌شود و می‌تواند در هر زمان و هر روز از هنجار منحرف شود، اما این احساس عمومی است همانطور که نمودار است امروز به دنبال روند صعودی + موج صعودی = قیمت های بالاتر این پایان بازی است. این جایی است که ما در حال حاضر در آن قرار داریم، که تصویر بزرگتر است. هیچ سناریوی نزولی برای این جفت وجود ندارد که فراتر از یک اصلاح قوی، ناگهانی یا غافلگیرکننده باشد. یک سناریوی عادی می تواند یک ردیابی مجدد باشد، اما ما در حال حاضر آنجا هستیم... حجم از ژوئیه کاهش یافته است و ما یک مثلث بالا داریم و این الگویی بوده است که همیشه منجر به کاهش قیمت ها می شود، اما پس از تنظیم و انجام همه چیز، به بالاتر پایان می رسد. بیایید چیز متفاوتی را امتحان کنیم... دوست دارید در مورد XRPUSD چه بدانید؟ ➖ این جفت در 6 ماه آینده چگونه به نظر می رسد. XRPUSD می تواند به چالشی در اوج ماه جولای نگاه کند. ممکن است با یک سوگیری صعودی قوی در اطراف آن قیمت ها معامله شود. می تواند آنجا باشد زیرا بالاتر سوراخ شده و در حال ایجاد ردیابی مجدد است، اما در کل حدود 50٪ بیشتر از آنچه امروز می بینیم یا 85٪ (آبی) تا 120٪ (قرمز) بیشتر خواهد بود اگر یکی از این سناریوهای اصلاحی به آینده تبدیل می شود. ➖ پتانسیل بلند مدت چقدر است. حدود 5 دلار نتیجه محاسبات گذشته است، اما شما باید به اطراف نگاه کنید و نمودارهای قدیمی را پیدا کنید. اگر وارد یک چرخه فوق العاده شویم، حدس زدن آن ممکن است چیزی غیرممکن باشد... اما آینده روشن است، انتظار دیدن بیش از هر چیزی را داشته باشید که فکرش را بکنید یا حدس بزنید. ➖ حالتون چطوره؟ عالی! ممنون که پرسیدید از حمایت مداوم شما بسیار سپاسگزاریم. اگر از محتوا لذت می برید، می توانید تقویت کنید، نظر بدهید و/یا دنبال کنید. این همه رایگان و چشم اندازی تمیز است. 100% اورجینال. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۰
تایم فریم:
1 روز
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از XRP بهتر است؟
MetaShackle
MetaShackle
رتبه: 50
3.7
خریدXRP،تکنیکال،MetaShackle
XRP به نظر می‌رسد که در شرف انفجار است!!! XRP به نظر می‌رسد در در آستانه انجام یک حرکت عظیم!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۰
تایم فریم:
1 ساعت
اشتراک گذاری
DEXWireNews
DEXWireNews
رتبه: 877
2.6
خریدXRP،تکنیکال،DEXWireNews
نهنگ دیگری 46 میلیون XRP را تخلیه می‌کند، قیمت پایین‌تر از 0.60 دلار ارز دیجیتال XRP بار دیگر توجه علاقه مندان به بازار کریپتو را به خود جلب کرد زیرا این توکن به افزایش قابل توجه فعالیت نهنگ ها اشاره کرد. از امروز 30 نوامبر طبق داده‌های زنجیره‌ای، یک نهنگ مشاهده شد که بیش از 46 میلیون XRP را به صرافی‌های متمرکز در یک سری از انتقال داده است. معاملات افزایش فعالیت نهنگ ها در بحبوحه افت قیمتی است که توسط نشانه XRP مشاهده شد. معاملات نهنگ: گزارش Whale Alert، پلتفرمی که بینش‌های ردیابی بلاک چین را ارائه می‌دهد، اخیراً داده‌ها را که انتقال‌های نهنگ را به نمایش می‌گذارد، رونمایی کرده است. طبق داده ها، دو تراکنش نهنگ توجه زیادی را در بازار گسترده تر ارزهای دیجیتال به خود جلب کرد. اولین تراکنش توسط یک کیف پول ناشناخته به نام 4wf7enWPx…5XgwHh4Rzn انجام شد که 25.10 میلیون XRP را به یک صرافی متمرکز منتقل کرد. بیت استمپ. مقدار توکن های منتقل شده به Bitstamp بالغ بر 15.29 میلیون دلار است. علاوه بر این، دومین تراکنش که چشمان سرمایه گذاران و معامله گران داخل صنعت را به خود جلب کرد، 18.50 میلیون XRP را به صرافی دیگری منتقل کرد. ، بیتسو. بر اساس گزارش ها، همان کیف پول ناشناخته ذکر شده در بالا با انتقال XRP به Bitso، یک صرافی دارایی دیجیتال که دفتر مرکزی آن در مکزیکو سیتی است، مورد توجه قرار گرفت. . به دنبال تخلیه XRP به صرافی‌ها، قیمت توکن نیز کاهش جزئی را تجربه کرد. به نظر می رسد افت قیمتی که توسط XRP مشاهده شد، مطابق با دامپینگ اخیر XRP به CEX. افت قیمت XRP در زمان نگارش این مقاله، قیمت XRP شاهد کاهش 0.51 درصدی قیمت در 24 ساعت گذشته بوده است. 0.6053 دلار. علاوه بر این، این توکن همچنین کاهش جزئی 1.06 درصدی را در هفته گذشته همراه با نزول ماهانه 4.28 درصدی نشان داد. علاوه بر این، یکی از تحلیلگران پیشرو ارزهای دیجیتال در صنعت، Dark Defender، اظهار داشت که جامعه انتظار دارد XRP برای تکمیل موج 1 و رسیدن به مرز 0.66 دلار در 24 نوامبر. متعاقباً، موج 1 در 26 نوامبر به 0.64 دلار رسید. بعلاوه، جامعه ریپل انتظار داشت که پس از موج 1 یک روند بازگشتی مجدد داشته باشد و طبق اظهارات اخیر تحلیلگر کریپتو، به 0.6 دلار کاهش یافت. بر اساس ساختار واقعی، 0.64 دلار، XRP انتظار می‌رود که در کوتاه‌مدت، مرز 0.75 دلار و 0.83 دلار را هدف قرار دهد.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۹
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
CryptoSanders9563
CryptoSanders9563
رتبه: 90
3.1
خریدXRP،تکنیکال،CryptoSanders9563
XRP/USDT 1DAY UPDATE BY CRYPTOSANDERS !! Hello friends, welcome to this XRP/USDT update from Crypto Sanders. Chart Analysis:- XRP is still in a downtrend, but the price found good support at 57 cents. Bearish momentum decreased in the past few days and the price only fell by 2% compared to last week. If buyers return, then this correction may be coming to an end. However, any renewed rally will have to face the resistance at 68 cents. this cryptocurrency is well-positioned to resume its uptrend in December if the overall market remains bullish. I have tried to bring the best possible results in this chart. If you like it, hit the like button and share your charts in the comments section. Thank you.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۱
تایم فریم:
1 روز
اشتراک گذاری
J_Bauwens
J_Bauwens
رتبه: 293
5.0
خریدXRP،تکنیکال،J_Bauwens
XRPUSDT LONG 1 قیمت خط روند ما را شکست 2 اوج جدیدی ایجاد کرد 3 جایی که قیمت خط روند ما را کاهش می دهد در اینجا در سمت راست @ همان سطح ورودی ما را می بینید در اینجا اطلاعات بیشتر TP روزانه و هفتگی FIB روزانه -68 13.48 R/R 0.9286 -27 8.98 R/R 0.8209 FIB هفتگی -68 26.54 R/R 1.2394 -27 18.81 R/R 1.0558 ورودی 0.6071 SL 0.5833
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۸
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
vf_investment
vf_investment
رتبه: 435
2.6
خریدXRP،تکنیکال،vf_investment
تجزیه و تحلیل چارچوب زمانی 4 ساعت XRPUSDT سلام معامله گران XRPUSDT در بازه زمانی 4 ساعت عالی به نظر می رسد. الگوی بسیار صعودی خود را در نمودار نشان می دهد. مسئله زمان است و ما شاهد حرکت صعودی خواهیم بود. اهداف کوتاه مدت: 0.67 و 0.72. تعجب نکنید اگر قیمت در one خیلی بالاتر رفت اگر اخبار صعودی دریافت کردیم!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۰
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
LegionQ8
LegionQ8
رتبه: 334
2.9
خریدXRP،تکنیکال،LegionQ8
ریپل می تواند از محدوده خارج شود و سپس تا 0.6750 به رشد خود ادامه دهد سلام معامله گران، من می خواهم نظر خود را در مورد ریپل با شما به اشتراک بگذارم. با مشاهده نمودار می بینیم که قیمت در یک کانال نزولی شروع به کاهش کرد، جایی که ابتدا به خط مقاومت رسید و سپس در مدت کوتاهی تا سطح مقاومت 0.6750 کاهش یافت که همزمان با منطقه فروشنده بود. سپس قیمت این سطح را شکست، دوباره آزمایش کرد و تا منطقه خریدار کاهش یافت و سطح حمایت 0.6000 را شکست. اما به زودی، ریپل رشد بازگشت و حتی از کانال خارج شد. همچنین پس از آن، ریپل شروع به معامله در محدوده ای کرد، که در آن سعی کرد بالاتر رود، اما شکست خورد و به سطح حمایت که مصادف با منطقه خریدار بود، کاهش یافت. سپس XRP مدتی معامله شد نزدیک این سطح و به بالا برگشت. اکنون، من فکر می‌کنم که ریپل می‌تواند به سمت بالای محدوده حرکت کند و سعی کند از آن خارج شود. پس از خروج قیمت از محدوده، تست مجدد انجام می دهد و به حرکت خود تا سطح مقاومت 0.6750 ادامه می دهد، جایی که هدف من قرار دارد. لطفاً این ایده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید و روی Boost کلیک کنید 🚀
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۱
تایم فریم:
2 ساعت
اشتراک گذاری
NORAH87
NORAH87
رتبه: 10000
0.0
خریدXRP،تکنیکال،NORAH87
تجارت Xrp Xrp همچنان منتظر است تا val قبلی را پس بگیرد، اگر 0.63 شکسته شود، به 0.65 خواهد رسید که در همان pc فعلی.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
19 ساعت پیش
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
CoffeeChillTrader
CoffeeChillTrader
رتبه: 1547
0.0
خریدXRP،تکنیکال،CoffeeChillTrader
XRP/USDT آزمایش مجدد XRP/USDT تا الگوی مثلث صعودی شکست باز کن : • لانگ 0.6272 بهره بردن : 1) 0.66 2) 0.705 3) 0.75 توقف از دست دادن: • 0.5936 #DYOR
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
20 ساعت پیش
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها