ورود/ثبت‌نام
zymmetric

zymmetric

@t_zymmetric

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۵/۴
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
6875
رتبه بین 28248 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.9%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :6%)
قدرت تحلیل
3.8
15تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

zymmetric
zymmetric
رتبه: 6875
3.8
خرید،تکنیکال،zymmetric

بنابراین ما چند هفته تحکیم و تحرکات مختلف در داخل و اطراف برخی از سطوح مهم داشتیم SOLUSD . بیایید کل روند صعودی را یک تعدیل به سمت یک میانگین پس از یک رویداد رانده روند نزولی از زمان FTX در نظر بگیریم. با نشان دادن Solana اکوسیستم به عنوان یک رقیب در میان پلتفرم های قراردادهای هوشمند، سرمایه گذاران و معامله گران بیشتر و بیشتری متوجه این واقعیت می شوند که Solana واقعاً اینجاست تا در این چرخه بماند. همه آنها باید تصمیم بگیرند که یا تخصیص پیدا کنند یا محو شوند و عملکرد بهتری پیدا کنند. در اینجا خلاصه آن است: سطح اصلی برای مشاهده در این نمودار، باز بودن سالانه برای سال 2024، (≈101.70) است. بدیهی است که قیمت از زمان اوج گیری در دسامبر 2023 در این سطح معامله می شد. سطوح دیگر در راه صعود 107 و 112 هستند که با رنگ روشن مشخص شده اند. همه بالاتر از 125 تا 140 را می توان به عنوان منطقه بحرانی در نظر گرفت، زیرا قیمت از آن رد شد و قبل از روند نزولی دارای مقاومت تاریخی در 2021/22 است. با دایره آبی مشخص شده است، آزمایش مجدد تمیز سطح 50٪ فعلی برای سال 2024 است. اگر روند 4H و روند روزانه سالم بمانند، می‌توانیم تا ناحیه بحرانی روند صعودی بیشتری را مشاهده کنیم. نظر: GG، بابت بازی متشکریم!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۰۱
اشتراک گذاری
zymmetric
zymmetric
رتبه: 6875
3.8
خرید،تکنیکال،zymmetric

هنوز هم افراد دچار PTSD از بازار نزولی هستند و تعداد زیادی نمودار پست با پیکان‌های پایین تا 3 دلار آمریکا. بیدار شو فقط سکه را بخرید و از پیش ثروت خود لذت ببرید. با آن مبارزه نکنید! سولانا کاتالیزورهای آتی مانند JUP راه اندازی airdrop، توکن $DRIFT به زودی راه اندازی می شود و پروژه های دیگری مانند Kamino، Parcl و MarginFi نیز در میانه راه اندازی کمپین های امتیاز/توکن خود هستند. همه اینها تزریق عظیم نقدینگی به اکوسیستم است. و من فقط در مورد پروژه های قانونی صحبت کردم، نه میم کوین ها. ETH برای توسعه دهندگان و برای افرادی که APY 3% را برای شرط بندی دوست دارند. استفاده از زنجیره بسیار گران است و کاربران جدید ابتدا به SOL وارد می‌شوند. بازگشت به SOL : کوین استراحت کرد و در هفته‌های گذشته از نوسانات فرار استفاده کرد تا سرمایه‌گذاران و روتاتورهای هفته را از خود دور کند. RSI در حال چرخش است تا در 12H و 16H سبز شود - مناطق مهم در نمودار نشان داده شده است. اول به 100، 125 تا 140. بیایید ببینیم چقدر سریع به این نتیجه می رسد. بر این اساس در اینجا به روز رسانی خواهیم کرد. از سواری لذت ببر.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
12 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۹۵٫۴۴
اشتراک گذاری
zymmetric
zymmetric
رتبه: 6875
3.8
خرید،تکنیکال،zymmetric

INJUSDT - Injective دارای 100 میلیون توکن است، شبکه اصلی را در پشته Cosmos اجرا می کند و توکن ها را بر اساس هزینه/درآمد می سوزاند. تولید شده است. استیکرها به طور متوسط ​​15٪ برای پیوند توکن های خود به اعتبار سنجی در زنجیره دریافت می کنند. اصول اولیه قوی به نظر می‌رسند و عملکرد بازار از این حرکات پشتیبانی می‌کند. پس از کندی اخیر در بازارها، برخی از برندگان فعلی دوباره در حال تثبیت هستند. شبیه من SOLUSDT ایده چند هفته قبل، من معتقدم که در سکه‌های خاصی شاهد ادامه آن خواهیم بود. در اینجا یک تفکیک وجود دارد و ما این ایده را در ادامه به‌روزرسانی خواهیم کرد. تداوم قدرت در میان سایر بازیگران برتر مانند SOLUSDT SEIUSDT & TIAUSDT - INJUSDT برای به دست آوردن سهم و توجه بیشتر از بازار آغاز شده است. 8H و 4H سیگنال های احتمالی (دایره زرد) را نشان می دهد که از EMA در RSI برای ورود به یک معامله طولانی عبور می کند. اهداف احتمالی 1.618 و 2 از پسوند Fib هستند و نسبتا معقول به نظر می رسند. نظر: * حرکت نسبتاً آهسته است، در حال حاضر بدون شکست فوری. همچنین همه منتظر تصمیمی در مورد پرونده های BTC ETF هستند، بنابراین کمی عدم اطمینان در مورد این موضوع وجود دارد. * من مشکوک به واکنش هایی بعد از شروع سال جدید بودم، زیرا فروشندگان مالیاتی تمام شده اند و می توانند دوباره تخصیص پیدا کنند. * ساعت 4 را مشاهده می کند تا ببیند روند چگونه تکامل می یابد. * SL من 35 USD است، که ورودی من برای این تجارت میان مدت است. نظر: بنابراین SL به دلیل فلاش دیروز ضربه خورد. توانست به 34 دلار بازگردد. ایده اصلی باقی مانده است و ما می خواهیم 50 دلار را ببینیم. نظر: بنابراین حس من درست بود، ما به بالاتر برمی گردیم و این قوس قرمز به سادگی یک تله خرس هوشمندانه بود پس از خروج کوتاه از محدوده که با علامت زرد نشان داده شده است. بیایید آن را دریافت کنیم! نظر دهید: پرچم خوبی در حال ساخت است - بالا؟ نظر: با نگاهی به اقدامات قیمت گذشته، به نظر می‌رسد INJ دوست دارد قبل از ادامه روند صعودی، تثبیت و تثبیت شود. من یک فراکتال را با یک مسیر احتمالی برای هفته های آینده کپی کردم. همانطور که می بینید، امکانات زیادی برای تخصیص وجود خواهد داشت و پس از انجام، بیشتر در مورد حفظ موقعیت و مشاهده معامله است. نظر: یکی دیگر از تکان دادن - آیا شما هنوز در موقعیت؟ همیشه به یاد داشته باشید: فقط نقطه ای

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
8 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۷٫۳۵
اشتراک گذاری
zymmetric
zymmetric
رتبه: 6875
3.8
خرید،تکنیکال،zymmetric

Injective - واگرایی صعودی در 4H مشاهده شد وقتی به رهبران فعلی در بازار نگاه می کنیم، می توانیم شناسایی کنیم SOLUSDT + TIAUSD + SEIUSDT & INJUSDT من توجه خود را برای Q1 2024 روی آن پروژه ها متمرکز خواهم کرد. ورودی من برای INJ حدود 35 دلار آمریکا بود و در مرحله بعدی این موقعیت را حفظ خواهم کرد. در حال حاضر از DRIFT به عنوان مبادله اصلی خود برای تجارت در بازارهای Perp استفاده می کنم. من به صرافی های متمرکز اعتماد ندارم. امروز از پیوند من برای ورود استفاده کنید: app.drift.trade/ref/zym نظر: با نگاهی به احساسات CT و آنچه در Ideas on Trading View پست شده است، بسیاری از معامله گران نزولی هستند و به اهداف کوتاه احمقانه می رسند، گویی برندگان 80 درصد از حرکات فعلی خود را دنبال می کنند. این پست ها را نادیده بگیرید و تصمیم خود را بگیرید. Bull Run قبلاً شروع شده است. در 6 ماه به نظر واضح می رسد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۵٫۲۹
اشتراک گذاری
zymmetric
zymmetric
رتبه: 6875
3.8
خرید،تکنیکال،zymmetric

سولانا - ادامه پس از ادغام، شورت REKT دریافت می‌کند آنفولانزاهای توییتر، ماپت‌های NFT و لابرادورهای ماکرو که چگونه TOP محلی را فروختند، تشویق می‌کنند. هر کسی را که به شما می گوید تمام شده است لغو فالو کنید، ما تازه شروع کرده ایم. افرادی که در این شرایط کوتاه می‌آیند، شایسته از دست دادن همه چیز هستند. با قاطعیت از اعتقادات و مواضع خود متزلزل نشوید. اجتناب از اهرم از سواری لذت ببر. ما چندین روز تثبیت پس از یک حرکت عظیم از 17/18 دلار داشتیم. البته سکه باید نفس بکشد. به این معنی نیست که تخلیه خواهد شد. این تجمیع و حمایت جدید در حدود 50 دلار بسیار صعودی است. اکنون RSI و EMA متقاطع را در 16H و بالاتر از 50 می بینیم. علامت‌های علامت نشان می‌دهند که آخرین باری که این اتفاق افتاده بودید. من معتقدم که بسیاری از نهنگ‌ها، آنفولانزاها و VCها هنوز به اندازه کافی به SOL تخصیص داده نشده‌اند و بعد از اینکه FTX واقعاً حذف شدند نعمتی برای اکوسیستم بسیاری از تیم‌های قانونی برنامه‌های خوبی ساخته‌اند و اکنون شروع به راه‌اندازی توکن‌ها کرده‌اند و به دنبال‌کنندگان وفادار خود با airdrops برکت می‌دهند. بسیاری از برنامه‌ها و پروژه‌ها هنوز قیمت مناسبی ندارند و بسیاری از حاشیه‌نشینان هر چیزی را که پیدا کنند پیشنهاد می‌دهند. تحقیق کنید اما مراقب باشید سود همیشه باید به SOL و بعداً در چرخه خرید BTC.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۵۹٫۳۳
اشتراک گذاری
zymmetric
zymmetric
رتبه: 6875
3.8
خرید،تکنیکال،zymmetric

Chainlink Hopium - خیلی زود نفروشید نگاهی به 3 EMA: 20/50/100 EMA Cross 20/50 هفتگی قبلی، اولین راند Chainlink را تا 50 دلار افزایش داد. با توجه به اصول قوی و کاربردهای واقعی Chainlink، می‌توان متقاعد شد که شاهد رشد مشابهی در آینده باشیم. . خواندن برای الگوی میله‌ها، من به سادگی آخرین اجرا را از کراس اوور انجام دادم و به کراس اوور اخیر اضافه کردم. 500 دلار هدف، 10 برابر معقول از آخرین ATH و متناسب با تعصب بیشتر خریداران. سایر رسانه‌ها و حامیان Chainlink دارای مزیت طولانی مدت 1000 USD هستند و من نمی‌توانم آنها را سرزنش کنم. ما هنوز برای ارزهای رمزنگاری شده زود هستیم. از همه نظر اکثر مردم به آن از دیدگاه گمانه‌زنی نگاه می‌کنند، اما به زودی از شکاف عبور خواهیم کرد تا شاهد تبدیل شدن این فناوری به این موضوع باشیم. بزرگ به اندازه خود اینترنت

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱۲٫۶۲
اشتراک گذاری
zymmetric
zymmetric
رتبه: 6875
3.8
خرید،تکنیکال،zymmetric

پیوند زنجیره‌ای: آهان لعنتی ما دوباره برویم - بالا! این گوه عظیم نزدیک به شکست است و اصول بنیادی از یک حرکت انفجاری حمایت می کنند. چشم در LINK بعد از sibos 2023. من موقعیت خود را از طریق این محدوده ایجاد کردم و در مسیر صعود و زمانی که فرصت‌ها به وجود می‌آیند، چیزهای بیشتری اضافه خواهم کرد. توجه: در همه جا در رسانه ها و شبکه های اجتماعی یک احساسات منفی گسترده در مورد کریپتو وجود دارد. crypto twitter در حالت pvp است. تحلیلگران کلان و محکومان بهانه ای پیدا می کنند تا به شما بگویند خرید نکنید. تفاوت این است: کریپتو اهمیتی ندارد. آیا بیت کوین تا به حال اهمیت داده است؟ آیا اتریوم وقتی 80 دلار قیمت داشت اهمیت می داد؟ برخی از سکه ها و پروژه هایی که اکنون محکوم به مرگ هستند، بسیاری از افراد را شگفت زده خواهند کرد. حتی آنهایی که امیدوارکننده و مثبت هستند، زیرا در این فضا و محیط، تمرکز و به دست آوردن اعتقاد برای پروژه هایی که ارزش واقعی را ارائه می دهند، دشوار است. شرط محکومیت من پیوند زنجیره ای است و دلیلی نمی بینم که بیشتر نخرم. کانال مشخص شده در این طرح باید یک مسیر معقول را نشان دهد و ما این سفر را در طول مسیر به روز خواهیم کرد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۷٫۱۵
اشتراک گذاری
zymmetric
zymmetric
رتبه: 6875
3.8
خرید،تکنیکال،zymmetric

ما یک متقاطع tk صعودی و یک آزمون مجدد تنکان اخیراً به دست آورده ایم. صعودی قیمت بالاتر از ابر و ممکن است با توجه به سطوح فیب، این محدوده نفرین شده را به 11 تا 14 دلار برسانیم. idea به روز شود.نظر: ابر سبز ساخته شد و ما هر روز با کیجون ترند می کنیم lfgtrade به صورت دستی بسته شد

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۸
اشتراک گذاری
zymmetric
zymmetric
رتبه: 6875
3.8
خرید،تکنیکال،zymmetric

احساسات برای sol از زمان فروپاشی ftx در پایین ترین سطح قرار داشت. solana توسعه دهندگان، کهنه سربازان، تازه کارها و کل جامعه دارندگان توکن شروع به بازسازی و نوآوری می کنند، علیرغم تمام نفرتی که به آنها پرتاب می شود. تست مجدد kijun در بازه زمانی روزانه و 3 روزه موفقیت آمیز بود، همچنین قیمت بالای ابر است و ما یک تلاقی tk صعودی داشتیم. 25/26 USD از ftx پایین آمد، بنابراین بازیابی این one بسیار مهم است. تا زمانی که قیمت در بازه زمانی بلندمدت مورد علاقه شما بالاتر از فضای ابری باقی بماند، کاهش قیمت برای خرید است. من 1d، 3d و 1w را برای تایید و رد تماشا می کنم. idea به روز شود.نظر: تنکان سه بعدی پس از به اشتراک گذاشتن سطح با kijun در همان timeframe.comment در حال افزایش است: برای معامله گران: هدف میانی ابر سه بعدی در 28.19 بود برای سرمایه گذاران: تبریک می گوییم، شما توانستید در یک زمان پر جنب و جوش در موقعیت خود بمانید و به صورت دستی بسته شده است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۵٫۳
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار