sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

Perpetual Protocol

฿ Perpetual Protocol

Perpetual Protocol

معاملات روزانه

تحلیل Perpetual Protocol براساس سیگنال تریدرها

جذابیت فروش
نسبت به نمادهای دیگر

جذابیت خرید
نسبت به نمادهای دیگر

کم ریسک

پر ریسک

کم ریسک

پر ریسک

جذابیت خرید و فروش بر اساس تعداد
سیگنال های تریدرها در کانال های تلگرامی محاسبه می شود.

ریسک بالا نشان دهنده نوسانات زیاد
نماد در یک ماه اخیر است.

طمع

خنثی

ترس

شاخص ترس و طمع بر اساس تحلیل سیگنال تریدرها
و روند قیمت محاسبه می شود.

روند سیگنال های ฿Perpetual Protocol

همه
خرید
فروش
هشدار نماد

وقت خرید شد اطلاع بده

وقت فروش شد اطلاع بده

سیگنال تریدرها در مورد Perpetual Protocol

فیلتر
بیشتر
مبتنی بر هوش مصنوعی
تاریخ پیام ها:

تمامی پیام های تریدرها
راجع به ฿Perpetual Protocol جمع آوری شده و سیگنال های خرید و فروش آن با هوش مصنوعی مشخص می شود.

آموزش crypto_pumpppp
928رتبه تریدر
crypto_pumpppp@crypto_pumpppp
crypto_pumpppp
PERP، برای سود کلان بسیار زیبا به نظر می رسد. PERPUSDT.P خیلی گرم بود. به نمودار زیبایش نگاه کنید در حال حاضر دارای یک جهش کوچک از خط روند خود و از fib 768 است. با یک توقف فشرده، فکر می کنم این یک راه اندازی خوب خواهد بود. اکنون می توانید وارد شوید یا منتظر بمانید تا خط روند را دوباره آزمایش کنید تا وارد شوید. لذت ببرید! ماهش کن!!! مدیریت ریسک خود را انجام دهید. برای تجزیه و تحلیل نمودار بیشتر با من همراه باشید. صبر کلید موفقیت است. نظر DYOR: امیدوارم مقداری سود ببرید و sl را در ورودی خود تنظیم کنید!! تجارت بسته شد: توقف رسیده است نظر: بابت آپدیت اشتباه قبلی متاسفم. این معامله همچنان معتبر است. این یک یک معامله نوسانی است، ممکن است کمی طول بکشد تا به هدف برسد. تجارت فعال: راه اندازی به خوبی اجرا می شود! تجارت فعال است: اجرای خوب، در حال حاضر شکست و بک تست در بازه زمانی پایین تر. هدف اول باید 0.64 - 0.65 باشد، سپس 0.69 Trade فعال باشد: نمودار بسیار زیبا به نظر می رسد !!! TP1 میاد!! لذت ببرید!! نظر دهید: هنوز هم خوب اجرا می شود! من هنوز آن را نگه دارم من یه مهتاب میخوام!! آن را بفرست!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش JSAL
890رتبه تریدر
JSAL@JSAL
JSAL
PERP، برای بازدید مجدد از اوج قبلی آماده می شود. شیفت روزانه مشخص شد! پس از رسیدن به اوج 1.3، perp یک اصلاح سالم انجام داد - پایه لمسی در محدوده 0.60. اکنون یک شیفت روزانه مشاهده شده است و انباشت و خرید خالص آغاز شده است. روزانه پایین ترین سطح بالاتر ثبت شد. از اینجا به بعد منتظر صعود قابل توجهی باشید. روی 0.60 مشاهده شد تاور همیشه از صندوق ها محافظت کنید.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Crypto-Adda_Official
122رتبه تریدر
Crypto-Adda_Official@Crypto-Adda_Official
Crypto-Adda_Official
مقداری $PERP را از اینجا بخرید 📈 $PERP، پس از تقسیم 2.5 برابری اخیر به دنبال افزایش strong، اکنون با ارزش بازار در حال تثبیت است. 40 میلیون دلار $PERP بعد از آسیاب تقریباً کافی است. قیمت فعلی 0.6 است و نسبت سود به زیان بسیار خوب است. $PERP با افزودن مقداری به اینجا، شاید اگر #BTC پس از شکستن این خط روند، ثابت بماند، به زودی شاهد پیشرفت خواهیم بود. یک حرکت وارونه
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش trieutv
197رتبه تریدر
trieutv@trieutv
trieutv
الگوی معکوس یا ادامه الگو نمودار 1H TF من در حال حاضر دو الگوی نمودار را کشف کرده ام #1. الگوی معکوس که شانه های سر معکوس است #2. الگوی را ادامه دهید که الگوی مثلثی است به احتمال زیاد PERP اتفاق خواهد افتاد ادامه الگو در صورت خرابی، PERP حدود 0.54 پشتیبانی دارد اگر بالا باشد، PERP مقاومتی در حدود 0.69 دارد صبر کن ببین چی میشه
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Rebelmedia
356رتبه تریدر
Rebelmedia@Rebelmedia
Rebelmedia
PERPUSDT ABSOLUTE BOTTOM : BUY SIGNAL این سکه را ردیابی کرده‌ایم و تازه به پایان بازگشت خود رسیده است. این یک گوهر است. با قیمت فعلی: 0.60 دلار طولانی شوید BTW، این نشانگر شروع مسابقه گاوبازی است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Naqash91
497رتبه تریدر
Naqash91@Naqash91
Naqash91
PERPUSDT PERPUSDT در روند نزولی است که در حال حاضر بازار برای مدتی کوتاه به سمتی حرکت می کند. هیچ نشانه ای از تغییر روند از اینجا وجود ندارد. ما منتظر شکست برای آخرین LL هستیم. اگر آخرین LL بشکند، روند قطعا ادامه خواهد داشت.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش JSAL
890رتبه تریدر
JSAL@JSAL
JSAL
PERP، فروش مقرون به صرفه: دوباره برای یک بازگشت سخاوتمندانه آماده هستید! پرپ پس از دستیابی به یک قله چشمگیر در 1.4، در حال حاضر پایه جدید خود را محکم می کند. در حال نشان دادن برخی حرکت‌های تغییر قیمت در 4H است و معیارها حاکی از یک بازگشت سخاوتمندانه از محدوده فعلی است زیرا انباشت قابل توجهی شناسایی شده است. سکه به سطح 61.8 فیب رسید و در حال حاضر با دقت از آن خارج می شود. با توجه به سطوح فعلی قیمت، مقداری بیش از متوسط ​​نوسانات صعودی را انتظار داشته باشید. روی 0.660 مشاهده شد تاور همیشه از صندوق ها محافظت کنید.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Sypool
90رتبه تریدر
Sypool@Sypool
Sypool
تجزیه و تحلیل مختصر - PERP (Recap) هفته گذشته تجزیه و تحلیل مختصری در مورد PERP انجام دادیم و شاخص WTA را معرفی کردیم. در چند روز گذشته اگرچه از این پروژه خبری منتشر نشده است، اما حجم معاملات PERP همچنان بالاست و قیمت آن نیز نوسانات زیادی دارد. بنابراین تحلیل مختصر امروز خلاصه‌ای از شاخص‌های PERP و WTA را ارائه می‌کند. پس از انتشار تجزیه و تحلیل مختصر در هفته گذشته، PERP به پمپاژ ادامه داد و به بالاترین سطح جدید، 1.3، تقریباً 3 رسید. برابر سطح قبل از صعود از شنبه گذشته، خرس ها به تدریج افزایش یافتند، یک شمع قرمز بلند ظاهر شد و قیمت کاهش یافت. اگرچه گاوها در طول نزول سعی کردند حمله کنند، اما در نهایت این بازگشت پوشش داده شد. همراه با شاخص های WTA: · در مراحل اولیه طلوع (اولین مستطیل سبز)، ستون های آبی و قرمز آشکار وجود دارد که نشان می دهد نهنگ ممکن است به خرید خود ادامه دهد. ·در مستطیل سبز دوم، اگرچه نهنگ ها هنوز درگیر هستند، طول ستون های آبی و قرمز کاهش یافته است. بین اندیکاتور و روند قیمت واگرایی وجود دارد. این خوب نیست. ·نزدیک به اولین مستطیل قرمز، قیمت موج سوم پمپاژ خود را آغاز می کند و به اوج های جدیدی می رسد. اما تقریباً هیچ نهنگی در شاخص های WTA شرکت نمی کند. نهنگ ها ممکن است به تدریج سود کنند و در این مرحله موقعیت خرید را ببندند. و پس از رسیدن به اوج، یک شمع قرمز بلند ظاهر می شود و مشارکت نهنگ در راه پایین افزایش می یابد. این تأیید می کند که نهنگ ها در این مرحله به سود خود ادامه دادند. · در آخرین مستطیل قرمز، می‌توانیم ببینیم که اگرچه PERP بازگشته است، نهنگ تقریباً ناپدید شده است، فقط سرمایه گذاران خرد در حال معامله هستند. کاهش قیمت ادامه دارد. در فرآیند تبدیل PERP از صعود به سقوط، می بینیم که نشانگر WTA یک چرخه کامل را ارائه می دهد. این به تاجر عادی اجازه می دهد تا با وضوح بیشتری ببیند که نهنگ ها چه می کنند. سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش wijitha
60رتبه تریدر
wijitha@wijitha
wijitha
تحلیل روند صعودی این ایده فنی و تحلیل عمل قیمت من است. اکنون منتظر بمانید تا پیش‌نمایش‌های پشتیبانی و مقاومت منطقه پس از روند ادامه روند صعودی داشته باشید، می‌توانید وارد شوید. زیرا روند صعودی کلی. شما می‌توانید آن را ببینید. با این حال این نظر من است فقط سیگنال دیگری وجود ندارد
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش AlanSantana
129رتبه تریدر
AlanSantana@AlanSantana
AlanSantana
✴️ پروتکل دائمی می تواند فراتر از 2.8 رسیدن به 3.7 | حجم بالا رشد کند پروتکل دائمی در نوامبر 2022 به پایان رسید، اقدام گسترده امروز (بیش از 70 درصد رشد در یک روز) پایین ترین سطح بلندمدت را تأیید می کند. پایین ترین حالت در 9 نوامبر 2022 اتفاق افتاد و پایین ترین سطح در حال حاضر در 17 اوت 2023 تایید شده است. ما باید به این موضوع در ارتباط با کل بازار آلت کوین ها نگاه کنیم. من می دانم که هنوز زود است و اوضاع واقعاً در اواخر این ماه و بعد از پانزدهم شروع خواهد شد، اما اگر قرار باشد به هر حال اتفاق بیفتد، اشاره به آن ضرری ندارد. PERPUSDT امروز حجم بسیار بالایی را نشان می‌دهد، قبلاً با استفاده از نمودار Polygon به "سیگنال صدا" نگاه کردیم. نمودارهای اضافی همیشه در «ایده‌های مرتبط» زیر به اشتراک گذاشته می‌شوند و اگر به دنبال strong تایید سوگیری صعودی یا برای نفی شک نزولی و سپس همان را بخوانید. اگر همه ایده‌های تجاری را که منتشر می‌کنم بخوانید، نیازی به خواندن چیز دیگری نخواهید داشت و آنچه را که من می‌بینم 100% واضح خواهید دید، زیرا از سیگنال‌های زیادی برای حمایت از دیدگاهم استفاده می‌کنم. بیایید آن را تحلیل تکنیکال مبتنی بر شواهد بنامیم. با عرض پوزش از سر و صدا کردن من کمی لذت بردم. نگاهی به وضعیت بقیه بازار به پیش‌بینی اینکه این جفت و سایر جفت‌ها چقدر می‌توانند پیش بروند کمک می‌کند. بالقوه چون همه چیز همیشه می تواند تغییر کند. من قربانی تکرار مکرر یک چیز نمی شوم، اما متاسفم، دوست دارم آن را ساده نگه دارم زیرا همیشه بهترین است. پایین ترین سطح بالاتر در دراز مدت، سوگیری/پتانسیل صعودی را تایید می کند و در را برای صعود بالاتر در مسیر صعود باز می کند. پایین تر هنوز هم می تواند در پرش بعدی به اوج بالاتر ختم شود، اما پایین تر به وضوح قوی تر است. پروتکل دائمی (PERPUSDT) می تواند برود و به 1.90، 2.84 یا حتی 3.78 برسد... در اینجا ما به دلیل ترکیبی از Fibs، تاریخ گذشته و عملکرد بازار به عنوان یک کل که برای مقایسه استفاده می کنیم، چندین گزینه داریم. به طور خلاصه، روند صعودی دارد و از هر چیزی که برای آن آماده هستید یا می توانید انتظار داشته باشید، بالاتر خواهد رفت. همانطور که در مسیر پایین آمدن به پایین ترین حد جدید می رسیم، در مسیر صعود نیز می توان به اوج های جدید رسید. همانطور که می‌تواند ماه‌ها و ماه‌ها خراب شود در حالی که ما فقط برای چند هفته آماده بودیم، می‌تواند به جای کمی پرش، بسیاری از X ها را بالا ببرد. کار من این است که یک ورود عالی به شما بدهم، کار شما این است که سود بالقوه را به حداکثر برسانید. Namaste.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد نماد
฿Perpetual Protocol

0.0%
0.0%

نظر شما چیست؟

سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402