ورود/ثبت‌نام
LiquidMafia

LiquidMafia

@t_LiquidMafia

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۵/۷
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1683
-311
رتبه بین 28052 تریدر
-8%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.4%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-4%)
قدرت تحلیل
0
7تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

LiquidMafia
LiquidMafia
رتبه: 1683
خرید،تکنیکال،LiquidMafia

در این نمودار، حلقه‌های Bullrun اصلی خود را از سال 2016 به نمایش می‌گذارم. همانطور که در نمودار گفته شد، تنها 2 شکست وجود داشته است که همچنان منجر به یک جهش بزرگ به ATH‌های جدید شده است. تنها ماشه ناموفق از زمان آغاز در نوامبر 2013 مشخص شد (به تصویر کشیده نشده است). در بالای حلقه سبز رنگ بسته شد و دو هفته بعد در زیر آن بسته شد. قبل از این تاریخ، 4 هدف اضافی نیز ثابت شده بود که نشان دهنده ادامه صعودی است. با توجه به قرار دادن حلقه های اضافی من، آنها به هدایت و هدایت جهت اقدام قیمت کمک می کنند و به ارائه پشتیبانی پیش بینی شده، سطوح مقاومت و نقاط محوری کمک می کنند. نتایج مشهود و هماهنگ هستند، حداقل می گویند. پیش بینی های آینده نگر و Key نکات مهم: همانطور که من در اینجا می بینم، تا زمانی که به حلقه های بالا یا پایین ضربه بزنیم، کمی فاصله آزاد وجود دارد. فقط به خاطر داشته باشید، معمولاً پس از عبور، این قیمت برای مدت طولانی دیده نمی شود، یا اگر اصلاً دیده نمی شود. One سرنخ اصلی در شناسایی حرکات اصلی زمانی است که این حلقه های چرخه با یکدیگر همگرا می شوند یا از one دیگری عبور می کنند. در هفته 20 می 2024 و حوالی آن شاهد تقاطع عمده حلقه های متعدد حلقه ها بود. برخی از آنها به دلیل عدم توانایی در درک بصری اینجا نیست. من برخی از اهداف قیمتی را برچسب گذاری کرده ام، اما توجه داشته باشید که حلقه ها مستقیم نیستند و قیمت می تواند در هر نقطه به حلقه ضربه بزند. همانطور که اکنون وجود دارد، اوج حلقه قرمز بالایی تصادفا ATH 2022 در 69 هزار افکار نهایی در معرض چیزی قرار بگیرید که ممکن است به نظر منظومه شمسی از حلقه های دیوانه وار روی هم قرار گرفته باشد، اما مطمئن شوید که از نزدیک نگاه کنید و خودتان متوجه تلاقی و روابط این حلقه ها با قیمت و زمان بندی آن شوید. با تشکر اینجا یک link به پست اصلی است x.com/LiquidMaf...916632496963688?s=20 با نزدیک شدن به یک حلقه، مطمئناً به‌روزرسانی‌های بزرگ‌نمایی شده را پست کرد. نظر: در اینجا یک تصویر واضح تر با وضوح بهتر است

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۵۱٬۵۹۸٫۳
اشتراک گذاری
LiquidMafia
LiquidMafia
رتبه: 1683
خرید،تکنیکال،LiquidMafia

در این نمودار، سطوح قیمت را در یک الگوی چرخه ای شناسایی شده پنهان در بیت کوین کشف می کنم. من در ابتدا برای انتشار این مطلب مردد بودم، زیرا چند روزی بود که در مورد این نظریه فکر می کردم. با این حال، با نزدیک شدن قیمت به سطح فاز 2، معتقدم نمی توان زمان بندی را نادیده گرفت و ممکن است واکنشی قریب الوقوع به عنوان بیت کوین ممکن است در در آستانه ورود به فاز 2 باشد... من یک پست ارسال کردم عکس صفحه قبل از جایی که BTC اکنون در آن قرار دارد (در زیر) کشف من در یافتن این نه عمدی بود و نه قابل باور بود. با این حال، پس از شناسایی برخی از اهداف قیمت پیش‌بینی شده آشنا که از چرخه اول بیت‌کوین به دست می‌آیند، نتایج قانع‌کننده من را مجذوب خود کرد و برای ادامه کار کافی بود. در حالی که استفاده مداوم از روش من، نتایج بیشتر و بیشتری با فازهای قابل چرخش کلید مطابقت داشت. زمانی که وارد سال 2020 شدم، مطمئناً انتظار تغییراتی را داشتم، اما در کمال تعجب من چنین نبود و سطوح قیمت دوباره با سطوح قابل چرخش مطابقت داشت. تا آن مرحله است که من تا سال 2024 و پس از آن دنبال کردم. همانطور که در نمودار گفته شد هیچ حقه ای وجود ندارد، بلکه منطق و دلیل وجود دارد. به نظر می رسد، این پیش بینی ها پس از سال 2024 واقع بینانه هستند و به سطوح پسر ماه دیوانه اشاره نمی کنند. بنابراین، من اینجا را ترک می‌کنم تا مجدداً بازدید و ادای احترام کنم. برخی از نکات رصدی و کلیدی: من برخی یافته ها را بر اساس یک چرخه 8 ساله 2 ساله به جای چرخه 4 ساله معمولی قرار می دهم. با این حال، ممکن است کوتاه تر از حد انتظار به نظر برسد. همانطور که بازدهی کاهشی وجود دارد، جنبه ای از کاهش زمان بندی چرخه نیز وجود دارد. در حالی که چرخه ها اغلب با اهداف پایین و بالا تشخیص داده می شوند، تعداد زیادی از آنها زمان لازم را برای پیشی گرفتن از بالاترین یا پایین ترین زمان قبلی (ATH) مشاهده نمی کنند. این جالب است زیرا بیت کوین این رفتار تکراری را در تاریخ خود از خود نشان نمی‌دهد. من اوج و فرود را مشاهده کردم در حالی که تعداد و دوره ها را در فازهای چرخه یادداشت کردم و یک عکس فوری بصری از سال 2022-24 گرفتم که احتمالاً در 2013-2016 بازی می کند. من 2 ATH را به عنوان یک محدوده پیش بینی کرده ام به دلیل ماهیت مکان. هدف اول اولیه است و فتیله های بالا می توانند به سمت هدف دوم کشیده شوند. پیش بینی ها نیز بر اساس یک بازه زمانی 2 هفته ای (بسته) است. نظرات پایانی: این نشانه ای برای افزایش صعودی نیست و NFA است. نمودار صرفاً پیشرفت‌هایی را که من شناسایی کرده‌ام برجسته می‌کند و مطمئن نیست که اجرا شود، اگرچه کاملاً محتمل است. حداقل برای من این بیشتر یک "بیایید به گذشته نگاه کنیم و لذت ببریم" است. با تشکر و لذت ببرید!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
14 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۴۶٬۷۱۶٫۳۶
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار