ورود/ثبت‌نام
GoldCartel

GoldCartel

@t_GoldCartel

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۱/۶/۴
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1809
رتبه بین 27417 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.1%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-7.1%)
قدرت تحلیل
0
9تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

GoldCartel
GoldCartel
رتبه: 1809
فروش،تکنیکال،GoldCartel

آیا سال 2024 سخت ترین سال برای بازار کریپتو خواهد بود؟ تحلیل تکنیکال: در حال حاضر، بازار نشانه هایی از خود نشان می دهد که ممکن است به الگوی «کاپ و دسته» در نمودارهای قیمت اشاره کند. برای کسانی که آشنا نیستند، یک الگوی فنجان و دسته کمی شبیه یک "U" با اندکی شیب در انتهای آن است. برای اینکه خیلی در جزئیات غرق نشویم، اما جالب اینجاست که در اوایل ژانویه 2024، قیمت بیت کوین تقریباً به همان سقفی رسید که در مارس 2022 بود که حدود 48000 دلار بود. از آنچه من می توانم ببینم، به نظر می رسد که بیت کوین ممکن است در کوتاه مدت در یک مسیر نزولی قرار گیرد. . من فکر می‌کنم ممکن است در چند هفته آینده شاهد کاهش قیمت به حدود 30 تا 34 هزار دلار باشیم، که می‌تواند نقطه‌ای باشد که خریداران بیشتری وارد آن شوند. فقط یک سطح پشتیبانی است. اگر قیمت از محدوده 30 تا 34 هزار دلاری که ذکر کردم سقوط کند، پس من انتظار دارم که حتی بیشتر از این کاهش پیدا کند، شاید به پایین ترین حد جدید برسد (ممکن است در حد صفر یا حدود 10 هزار دلار صحبت کنیم). اخبار: با تغییر دنده به سمت اخبار، چیز جالبی در مورد کشورهای بریکس وجود دارد که به دنبال حمایت از ارز خود با طلا هستند. اولین واکنش من "وای" است، زیرا خیلی معمول است که ارزی را بخواهید که توسط چیزی به اندازه طلا حمایت شود. اما سوال بزرگ این است که این حرکت چگونه بر رابطه بین ارز آنها و ارزهای دیجیتال تأثیر می گذارد. اگر این واقعاً آغاز شود، سال بسیار سختی برای بازار ارزهای دیجیتال خواهد بود. خلاصه: در حال حاضر، من فقط نبض بازار و حرکات قیمت را زیر نظر دارم. من هنوز به بازار نپریده ام، اما صبورانه منتظر لحظه مناسب و اخبار بریکس هستم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۱۰/۲۵
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۴۲٬۵۸۵٫۹۸
اشتراک گذاری
GoldCartel
GoldCartel
رتبه: 1809
فروش،تکنیکال،GoldCartel

آیا بیت کوین به صفر خواهد رسید؟ این تحلیل تنها بر اساس تحلیل تکنیکال بازه زمانی روزانه و هفتگی است اگر از سال‌ها پیش من را دنبال کرده‌اید، می‌دانید که من رالی سپتامبر ۲۰۲۰ را پیش‌بینی کرده‌ام (نمودار پیوست شده در زیر، و تجزیه و تحلیل کامل پیوست شده پیوند) رالی باورنکردنی در سپتامبر 2020 شروع شد و تا نوامبر 2021 ادامه یافت. از ساعت 9800 شروع شد و در 69000 به قله رسید. با 65000 و 69000 دو برابر شد. آنچه منجر به سقوط بیت کوین شد تا حدی به دلیل رکود اقتصادی بیشتر است. و در مرحله دوم، چندین شرکت رمزنگاری را دیده‌اید که اخیراً اعلام ورشکستگی کرده‌اند. بسیاری از این شرکت‌های کریپتو ریسک زیادی را متحمل شدند، که منجر به سقوط آنها با کاهش قیمت شد. بر اساس بازه زمانی روزانه من، بیت کوین اولین خط روند نزولی را در سپتامبر 2020 شکست (خط قرمز را ببینید چارت سازمانی). آن خط روند نزولی قرمز هنوز دوباره آزمایش نشده است. همانطور که می دانید، همه شکست ها نیاز به یک آزمایش مجدد دارند. پس آزمون مجدد کی است؟ و آزمایش مجدد به چه قیمتی خواهد بود؟ نمودار من نشان می دهد که به طور بالقوه آزمایش مجدد در مارس 2023 خواهد بود و قیمت آزمایش مجدد در صفر خواهد بود. در حال حاضر، می‌توانیم شاهد شکل‌گیری یک پرچم خرس باشیم، و قیمت دقیقاً در پایین پرچم خرس است. ما همچنین می توانیم یقه را در منطقه 30k ببینیم. بنابراین سوال این است که آیا بیت کوین آماده شکستن زیر پرچم خرس است؟ یا بیت کوین برای آزمایش مجدد یقه بالا می رود؟ معتبر: - این تجزیه و تحلیل تا زمانی معتبر است که قیمت در زیر خط گردن باقی بماند، و این تجزیه و تحلیل تأیید می کند که آیا قیمت می تواند زیر پرچم خرس شکسته شود. بی اعتبار: - این تجزیه و تحلیل در صورت شکست قیمت در بالای NecklineComment شکست می خورد:

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۳/۲۲
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۵٬۹۳۶٫۴۱
اشتراک گذاری
GoldCartel
GoldCartel
رتبه: 1809

آیا بیت کوین به صفر خواهد رسید؟ این تحلیل تنها بر اساس تحلیل تکنیکال بازه زمانی روزانه و هفتگی است اگر از سال‌ها پیش من را دنبال کرده‌اید، می‌دانید که من رالی سپتامبر ۲۰۲۰ را پیش‌بینی کرده‌ام (نمودار پیوست شده در زیر، و تجزیه و تحلیل کامل پیوست شده پیوند) رالی باورنکردنی در سپتامبر 2020 شروع شد و تا نوامبر 2021 ادامه یافت. از ساعت 9800 شروع شد و در 69000 به قله رسید. با 65000 و 69000 دو برابر شد. آنچه منجر به سقوط بیت کوین شد تا حدی به دلیل رکود اقتصادی بیشتر است. و در مرحله دوم، چندین شرکت رمزنگاری را دیده‌اید که اخیراً اعلام ورشکستگی کرده‌اند. بسیاری از این شرکت‌های کریپتو ریسک زیادی را متحمل شدند، که منجر به سقوط آنها با کاهش قیمت شد. بر اساس بازه زمانی روزانه من، بیت کوین اولین خط روند نزولی را در سپتامبر 2020 شکست (خط قرمز را ببینید چارت سازمانی). آن خط روند نزولی قرمز هنوز دوباره آزمایش نشده است. همانطور که می دانید، همه شکست ها نیاز به یک آزمایش مجدد دارند. پس آزمون مجدد کی است؟ و آزمایش مجدد به چه قیمتی خواهد بود؟ نمودار من نشان می دهد که به طور بالقوه آزمایش مجدد در مارس 2023 خواهد بود و قیمت آزمایش مجدد در صفر خواهد بود. در حال حاضر، می‌توانیم شاهد شکل‌گیری یک پرچم خرس باشیم، و قیمت دقیقاً در پایین پرچم خرس است. ما همچنین می توانیم یقه را در منطقه 30k ببینیم. بنابراین سوال این است که آیا بیت کوین آماده شکستن زیر پرچم خرس است؟ یا بیت کوین برای آزمایش مجدد یقه بالا می رود؟ معتبر: - این تجزیه و تحلیل تا زمانی معتبر است که قیمت در زیر خط گردن باقی بماند، و این تجزیه و تحلیل تأیید می کند که آیا قیمت می تواند زیر پرچم خرس شکسته شود یا خیر. بی اعتبار: - این تجزیه و تحلیل در صورت شکست قیمت در بالای خط گردن شکست می خورد

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۱/۶/۴
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۱٬۵۲۵٫۶
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار