ورود/ثبت‌نام

LOVELYLOVELY

قیمت3.05%‎$۰٫۰۰۰۰۰۰۱۲۳۶۹
اضافه کردن به دیده‌بان
خرید از صرافی
1
دنبال کننده ها
جمع بندی نظر همه تریدرها
فروش
خنثی
0%
خنثی
خرید

فیلتر

نوع سیگنال

نوع تریدر

rockerfellerx
rockerfellerx
رتبه: 932
4.9
خریدLOVELY،تکنیکال،rockerfellerx

همانطور که در نمودار مشاهده می شود، خریدهای زیر 0 دلار هستند. در نظر گرفتن این نقطه خطر آسیب را افزایش می دهد.

ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۲۷
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۰۰۰۰۰۱۴۱۰۹
اشتراک گذاری
rockerfellerx
rockerfellerx
رتبه: 932
4.9
خریدLOVELY،تکنیکال،rockerfellerx

#Lovely توزیع جایزه ادامه دارد. آنها در مجموع 10000 دلار به 50 نفر توزیع کرد. 🔥👀 با افزایش قیمت، مقدار پاداش افزایش می یابد! می خواستم به شما بگویم که چگونه می توانید با صرف صفر دلار در پاداش شرکت کنید. #Mexc - #Gateio - #Bitget - #ICRYPEX فهرست شده است! آخرین روز 22 فوریه است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که در lovelyswap.com تجارت کنید. کسانی که #Lovely دارند باید ویدیو را ببینند و بدون صرف 1 دلار در قرعه کشی ثبت نام کنند. می توانید تا 300 دلار برای هر نفر درآمد کسب کنید. کسانی که آن را ندارند اما می در جایزه 10000 دلاری شرکت کنند می توانند با روشی که در ویدیو توضیح دادم اقدام کنند. در صورت تمایل می توانید مستقیماً از سایت lovelyswap.com خرید کنید و با شرکت در قرعه کشی مستقیم بفروشید. #lovely #lovelytwt #lovelyusdt #LOVELY

ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۱/۲۹
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۰۰۰۰۰۰۷۷۴۶۷
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از LOVELY بهتر است؟
TheNewsCrypto
TheNewsCrypto
رتبه: 1932
5.0
خریدLOVELY،تکنیکال،TheNewsCrypto

🚀 اخبار هیجان انگیز برای #CryptoTraders! 📈 🐶 Lovely Inu Update 📈 تجزیه و تحلیل نمودار ساعتی: ما یک ساختار برجسته الگوی W را مشاهده کردیم و به دنبال آن یک شکست! 📊 این نشان دهنده یک روند صعودی بالقوه در حال ساخت است. 📈 🔍 بینش پول هوشمند 💡 اسمارت مانی یک فرصت ورود جدید در سطح آزمون مجدد 0.000000238203 دلار را پیشنهاد می کند. 💰 این سطح ممکن است act به عنوان strong پس از شکست پشتیبانی شود. 🎯 قیمت هدف: 0.000000464577 دلار 🎯 اگر حرکت صعودی ادامه یابد، قیمت هدف ما برای Lovely Inu 0.000000464577 دلار تعیین می شود. 🚀 ⛔️ توقف ضرر: 0.00000018849 دلار ⛔️ برای مدیریت ریسک، حد ضرر 0.00000018849 دلار را در نظر بگیرید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۴/۲۹
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۰۰۰۰۰۲۷۲۵۴
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار