sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

thecryer

thecryer@

619

رتبه بین 14853 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه thecryer در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

بازدهی
ماهانه

بازدهی
سه ماهه

افت سرمایه

قدرت تحلیل

ریسک

* بدون داده به معنی این است که تریدر تازه به سهمتو اضافه شده است.

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ thecryer

0%
0%
نظر شما چیست؟
سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4209709
داستان تکرار می شود - من باید این نمودار را پست کنم. - به نظر می رسد برخی افراد آنچه را که من در یک نمودار قدیمی‌تر پست کرده‌ام، دریافت نکرده‌اند. - من این نمودار را در نظرات ارسال خواهم کرد. - به یاد داشته باشید که این یک پیش بینی قیمت نیست. - همه چیز فقط مربوط به مقایسه گذشته و حال است. - همه به صورت گرافیکی و امیدوارم ایده را دریافت کنید. Tr4Ding مبارک! نظر: یک قدیمی‌تر:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4192534
زمان در حال گذر - به طور معمول ساده، همه چیز در نمودار. - BTC نصف شدن حدود 19 آوریل 2024 است. - و البته این تأثیرگذار اصلی برای سایر آلتکوین ها خواهد بود. - بدون TheKing Cryptos چیزی نیست. - بازارهای کریپتوس در سال 2021: - 1.5T تا 1.7T - پیش بینی بازارهای کریپتوس در سال 2025: - 4.8T تا 5.5T - کیف خود را شارژ کنید و قطار را از دست ندهید. - همیشه چیزی را بازی کنید که برای زندگی به آن نیاز ندارید. Tr4Ding مبارک!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4185610
اتریوم 15k+ - من خیلی کارشناس موج الیوت هستم و صادقانه بگویم من طرفدار آن نیستم. - عدم دقت وجود دارد و EW را می توان گسترش داد. - فراموش نکنید که نام اصلی "تئوری امواج الیوت" است. - شامل تجزیه و تحلیل فیبو + تجزیه و تحلیل روند + حباب های معروف. نظریه موج الیوت شکلی از تحلیل تکنیکال است که به دنبال الگوهای طولانی مدت قیمت مکرر مرتبط با تغییرات مداوم در احساسات سرمایه گذار و روانشناسی است. این نظریه تکانه امواج که الگو و امواج اصلاحی را تنظیم می کند که مخالف روند بزرگتر". - همه چیز مثل همیشه گرافیکی است. تجارت مبارک!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4185373
شورت TheKing VS - روشی اساسی برای درک نحوه عملکرد BTC. - شورت BTC بالا می رود. - قیمت BTC فقط کمی تغییر کند یا فقط کاهش یابد. (نوعی واگرایی) - به این معنی است که شورت در حال رشد است اما روی یک تکه کره می دود. سپس : - شورت Rekt. - BTC مرحله بعدی خود را صعود می کند. - ساده به نظر می رسد اما حرکات و پاهای بزرگ به سمت بالا یا پایین بسیار سریع عمل می کنند و بیشتر اوقات در آخرین لحظه عمل می کنند. - همانطور که گفته شد، نظارت بر سطح شورت همیشه خوب است. ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ----------------- تکانه ها: ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ----------------- 1- کوتاه‌ترها شروع به ترساندن می‌کنند تا انحلال شوند و به موقعیت‌های خود اضافه می‌کنند در مواجهه با BTC فشار طولانی، خروج سریع ( وحشت ) . 2- شلوارهای کوتاه زمانی که BTC قیمت می دهند شروع به فومو می کنند و بیشتر به شورت خود اضافه می کنند (طمع). - اگر در ابتدا استاد "واگرایی" نباشید، تسلط بر "شورت‌های کوتاه در برابر قیمت BTC" واقعاً دشوار است. "واگرایی های پنهان" در نمودارهای منظم و بازه های زمانی متعدد. ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ----------------- - به خاطر داشته باشید که وقتی من فقط یک نمودار ساده ایده پست می کنم. - پشت آن همه چیز و بیشتر را چک می کنم. - درست یا غلط بودن موضوع نیست. - دانش و تمرین هدف نهایی است. Tr4Ding مبارک! نظر: سطوح کوتاه از 2018 تا 2024: نظر: - نظارت بر شاخص نوسان BTC به شما اطلاعات بیشتری در مورد قدرت مرحله بعدی می دهد، بسته به اینکه کجا باشد. ما واقع شده ایم: - BVOL را می توان با VIX برای SP500 مقایسه کرد. همان است
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4185320
TheKing vs Shorts - روشی اساسی برای درک نحوه عملکرد BTC. - شورت BTC بالا می رود. - قیمت BTC فقط کمی تغییر کند یا فقط کاهش یابد. (نوعی واگرایی) - به این معنی است که شورت در حال رشد است اما روی یک تکه کره می دود. سپس : - شورت Rekt. - BTC مرحله بعدی خود را صعود می کند. - ساده به نظر می رسد اما حرکات و پاهای بزرگ به سمت بالا یا پایین بسیار سریع عمل می کنند و بیشتر اوقات در آخرین لحظه عمل می کنند. - همانطور که گفته شد، نظارت بر سطح شورت همیشه خوب است. ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ----------------- تکانه ها: ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ----------------- 1- کوتاه‌ترها شروع به ترساندن می‌کنند تا انحلال شوند و به موقعیت‌های خود اضافه می‌کنند در مواجهه با BTC فشار رشد می‌کند، خروج سریع ( وحشت ) . 2- شلوارهای کوتاه زمانی که BTC قیمت می دهند شروع به فومو می کنند و بیشتر به شورت خود اضافه می کنند (طمع). - اگر در ابتدا استاد "واگرایی" نباشید، تسلط بر "شورت‌های کوتاه در برابر قیمت BTC" واقعاً دشوار است. "واگرایی های پنهان" در نمودارهای منظم و بازه های زمانی متعدد. ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ----------------- - به خاطر داشته باشید که وقتی من فقط یک نمودار ساده ایده پست می کنم. - پشت آن همه چیز و بیشتر را چک می کنم. - درست یا غلط بودن موضوع نیست. - دانش و تمرین هدف نهایی است. Tr4Ding مبارک!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4173422
بیت کوین گذشته و حال - مثل گاو نر در فروشگاه چین. - همه به صورت گرافیکی، مثل همیشه و بسیار ساده. - S4fe بمان! Tr4Ding مبارک!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4173037
کمربند ایمنی خود را به 10T$ ببندید - همه چیز به صورت گرافیکی و ساده (حباب و فیبو) است. - خط روند بالا از 2018. - این TOP دو برابر در سال 2021 باعث ناراحتی مردم می شود اما آینده را تغییر نمی دهد. - چطور می رویم و کی می رویم ... نمی دانم. - کریپتوها فرار و فوق العاده سریع هستند. - کجا بریم... میدونم. - حدود 10T$ MC. - چه شرطی برای TOP مسابقات گاو نر بعدی شرط می بندم؟ - BTC حدود 4.5T$ MC. (45%MC) - آلت کوین ها حدود 5.5 تریلیون دلار MC. (55%MC) هودل! Tr4Ding مبارک! نظر: نمودار قدیمی تر (ژانویه 2023):
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4168001
Ripple Stronger - باشه ریپل برگشت. - شاید SEC یک روز از تلاش برای سرکوب دائمی XRP برای محافظت از بانک های بزرگ. حقایق کوچک: ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ---------- - XRP -96٪ از ATH 2018 خود را از دست داد و به سختی در حدود 0.12 دلار پایین آمد. - XRP تنها -86٪ از آخرین ATH خود در سال 2021 را از دست داد و حدود 0.28 دلار پایین آمد. - در طول آن 2 سال بازار نزولی، XRP بیشتر اوقات بسیار قوی و انعطاف پذیر. - هیچ چیز فوق العاده ای نبود (آنطور که باید باشد)، XRP فقط با نظم ثابت صعود کرد. - XRP در TOP5 کل بازار باقی ماند. - خیلی بهتره! ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ---------- - بنابراین انتظار چه چیزی را برای دوره گاو نر بعدی می توانیم داشته باشیم (اگر در زمان بد دوباره FUD نداشته باشیم) - باید در نظر داشته باشیم که XRP دارای 100B لوازم است. - قیمت XRP می‌تواند حداکثر تا 7 دلار در پایان رالی بعدی افزایش یابد. - این حدود 2400٪ از آخرین پایین سال 2022 خواهد بود. - MarketCap او می تواند حدود 700 میلیارد دلار رشد کند (همانند BTC MarketCap واقعی) ------------------------------------------------ ------------------------------------------------ ---------- Tr4Ding مبارک!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4167326
Altcoins Pre Rally - خوب، در اینجا سعی می کنم حرکات احتمالی آلتکوین ها را قبل از bullrun واقعی توضیح دهم. - بنابراین من آن را "پیش رالی" نامیدم. - چرا من همیشه از Cardano به عنوان مثال استفاده می کنم؟ - زیرا Cardano قدیمی‌تر از سایر پروژه‌های آلتکوین است و نقدینگی دارد. - چرا از اتریوم استفاده نمی‌کنم؟ - زیرا ETH قوی‌تر از آلت‌کوین‌های معمولی است (من آن را آلت‌کوین نمی‌دانم) ------------------------------------------------ ------------------------------------------ - آنچه در این نمودار مهم است: ------------------------------------------------ ------------------------------------------ - پایین (0% Fibo) - پسوند اول تکانشی (261.8٪ فیبو - مستطیل سبز) - اصلاحات (161.8٪ فیبو - مستطیل قرمز) - ردها (حباب های قرمز) ------------------------------------------------ ------------------------------------------ - من برخی از پروژه های دیگر را در نظرات پست خواهم کرد و به سرعت آن را دریافت خواهید کرد. - می توانید پروژه مورد علاقه خود را در نظرات اضافه کنید و من بخش نظرات را به روز خواهم کرد. - نپرسید که آیا پروژه خیلی جوان است. - وقتی از Fibo به روش خوب استفاده می کنید، اعداد خطرناک نیستند. - فراموش نکنید که تجارت تجزیه و تحلیل گذشته است و سعی کنید آینده را بدست آورید. Tr4Ding مبارک! نظر: مثال 2 کوساما :نظر: مثال 3 TheGraph:
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
thecryer@thecryer
دنبال کننده:1.2K
4166987
BNB معاملات پرایس اکشن - BNB با همه FUD های ساخته شده توسط دولت ایالات متحده خطرناک به نظر می رسد. - اما بایننس هنوز هم از نظر نقدینگی و حجم معاملات اولین صرافی در جهان است. - آنها به این راحتی BNB را رها نمی کنند. - اگر عاقلانه و با استراتژی بازی کنید، در حال حاضر معامله آسانی است. - بدون خطر، بدون شکوه. ------------------------------------------------ ------------ قطعات تجاری ------------------------------------------------ ------------ - خرید: 200 دلار - TP1: قبل از 350 دلار - TP2: قبل از 650 دلار ------------------------------------------------ ------------ - توقف ضرر: 170 دلار (به چیزی زیر 170 دلار دست نزنید) ------------------------------------------------ ------------ - خرید مجدد دیپ بزرگ: 50 دلار ------------------------------------------------ ------------ Tr4Ding مبارک!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402