ورود/ثبت‌نام
sozdemir442

sozdemir442

@t_sozdemir442

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۱۲/۱۴
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
12065
رتبه بین 28257 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.9%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :4.2%)
قدرت تحلیل
3.7
4تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

sozdemir442
sozdemir442
رتبه: 12065
3.7
خرید،تکنیکال،sozdemir442

همگی موفق باشید. BTCUSD من نمودار BTC خود را از ابتدای تابستان ترسیم کرده ام تا در هر شرایطی پشتیبان و مقاومت قبلی را ببینم. آنچه بیش از همه ما را نگران می کند این است که توقف بعدی ما پس از ATH های جدیدی که چند روزی است ساخته شده است کجاست. در این مرحله، چیزی که من می بینم این است که این فضای کوتاه گاو نر خراب می شود و همه به یاد "The BOSS" می افتند. من انتظار دارم که برای ATH های بالاتر با گام های محکم تر پایین تر همراه شود. عدم تطابق RSI که به نمودار اضافه کردم در واقع این کاهش را از قبل به ما نشان داد. فکر کردم روند مختصری دیدم که شکستن آن طولی نکشید. به طور خلاصه، من قصد دارم هم معاملات طولانی و هم کالاهای لحظه ای را در حدود 67 هزار بخرم که سطح پایین تری است. همیشه خودت تحقیق کن. ریسک و سود متعلق به فرد است. پاورقی من از هر کسی با دیدگاه های متفاوت یا مشابه می نمودار یا تفسیر خود را به اشتراک بگذارد. قطعا چیزهای زیادی وجود دارد که من ندیده ام یا اشتباه متوجه نشده ام، من آماده هستم تا آنها را از شما یاد بگیرم. نظر: دوستان نمودار همونطوری شد که من فکر میکردم. اگر نمی بینم که در شرایط فعلی می تواند از روند بالاتر بپرد، می توانم بر اساس واکنشی که از مقاومت دریافت می کند یک شورت مناسب بخرم. این یک امکان دشوار برای من است زیرا انجام معاملات بر خلاف جهت سوگیری در استراتژی من نیست. این وضعیت فعلی است. هر چیزی که می کشم و می نویسم در واقع دفتر خاطرات من است. نظر: در حالت اره بین 62 تا 70 هزار زیگزاگ می زنیم. در اینجا ما در واقع معقول ترین دیدگاه را می بینیم، زیرا با اهرم کم، تراکنش های LONG از پایین و تراکنش های SHORT از بالا قابل برداشت هستند. مثل یک خیاط همه را دیر دیدم و دلم برایشان تنگ شد. در حال حاضر، اگر حرکتی به سمت 62k وجود داشته باشد، انتظار دارم تراکنش های طولانی را از چند ALTCOIN در رادار خود انجام دهم. **هشدار** سود و ریسک متعلق به فرد است. ارزهای دیجیتال ریسک بالایی دارند. این پست مشاوره سرمایه گذاری نیست و هیچ اظهارنظری نمی کند.

ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۹٬۹۹۲٫۵۱
اشتراک گذاری
sozdemir442
sozdemir442
رتبه: 12065
3.7
خرید،تکنیکال،sozdemir442

شب پر سودی داشته باشید همگی وقتی این را پست کردم ساعت 14.03 00:30 بود. INJ را می توان به عنوان یک ارز دیجیتال نسبتاً جدید در نظر گرفت که به دلیل بخش و ساختار آن می تواند به سبد اضافه شود. می خواستم به ساختاری که در این پست دیدم توجه کنم، میله های نازک آبی منطقه مقاومت تجمع در نمودار 4 ساعته هستند. با شکستی که از اینجا ایجاد می کند، ممکن است دوباره به سمت قیمت گذاری در همان سطح حرکت کند. INJUSDT این شامل توصیه های سرمایه گذاری نیست. پول و ریسک توسط تصمیماتی که شخص می گیرد مدیریت می شود.

ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۴۸٫۲۸
اشتراک گذاری
sozdemir442
sozdemir442
رتبه: 12065
3.7
خرید،تکنیکال،sozdemir442

به روز رسانی قبل از آن پست یک شکل دسته فنجانی به اشتراک گذاشته شد. من این شکل‌گیری را به دلیل حرکت BTC در حالی که در محدوده ATH است باور نمی‌کردم. بنابراین، من idea خود را به آن شکل گیری تغییر دادم. IDK اگر کار کند، اما 2 ماه بعد ببینیم.

ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۹٫۸۵
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار