ورود/ثبت‌نام
drjimbeam

drjimbeam

@t_drjimbeam

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۲/۱۵
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1683
-311
رتبه بین 28052 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.4%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-3.9%)
قدرت تحلیل
0
3تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

drjimbeam
drjimbeam
رتبه: 1683
فروش،تکنیکال،drjimbeam

من می دانم که همه فیدهای ما در همه جا نزولی هستند، سر و گردن در همه جا هستند، اما ایمو تا زمانی که شروع به بسته شدن در زیر این شکن 3 بعدی نکنیم، نیازی به نزولی نداریم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٬۸۳۴٫۷۶
اشتراک گذاری
drjimbeam
drjimbeam
رتبه: 1683
خرید،تکنیکال،drjimbeam

بسیار شبیه nfts تراشه آبی، ape هنوز در حال تشکیل یک پایه انباشتگی است. در نظر گرفتن منطقه 6.4 دلاری به عنوان یک هدف کوتاه مدت. اگر ما به تقلید از squiggly دست پیدا کنیم، به دنبال معامله آن در ماه های آینده تا ماه مه هستیم. هدف میان مدت ~ 17.5-18.5 دلار، fvg از افت اولیه در سال 21 و مصادف با 0.618 fib retracement.trade که به صورت دستی بسته شد: باز هفتگی را از دست داده و قادر به بازپس گیری باز روزانه نیست. eth ساختار را نیز شکست. در صورت ارائه ساختار مطلوب، مجدداً بررسی شد. تا آن زمان تمرکز بر سایر alts.trade فعال: پس از یک اسکالپ سریع در $apt، به 5.6413 دلار بازگشت. چشم انداز $6.3s و سپس $8.trade به صورت دستی بسته شد: سود در 5.8 دلار رزرو شده است. منتظر ny باز است تا شاهد توسعه pa. btc از باز هفتگی رد شد. منتظر ماند تا مجدداً به مدت طولانی هر alts.trade فعال باشد: به $ape برگشته و این یک مجله زنده از adhd.comment من است: 6.3 دلار برچسب گذاری شده است. هنوز در طولانی مدت، بیایید ببینیم که آیا می توانیم به 8 دلار و 10.5 دلار افزایش دهیم. هفته پرنوسان همراه با رویدادهای خبری. ای کاش به جای چرخش به ape که مدتی طول می کشد به طول apt خود گیر می دادم. بعد از این.trade به صورت دستی بسته شود، به cardano نگاه کنم: گرفتن سود در اینجا برای تبدیل به $ada. به زودی نمودار را به اشتراک بگذارید به دنبال ایجاد موقعیت در $ape b/w $4.5-5.1. به سلامتی. اجرای خوبی بود. نظر: سکه مرده، حذف از لیست پیگیری

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳٫۸۱
اشتراک گذاری
drjimbeam
drjimbeam
رتبه: 1683
خرید،تکنیکال،drjimbeam

همانطور که در عنوان گفته شد، بالاترین قیمت های اخیر در 26 دلار کاهش یافته است و ما همچنان تحت مقاومت پس از شکست ساختار بازار (msb) در اخبار سقوط ftx در حال تثبیت هستیم. اگر آن را دوباره به دست آوریم، با هدف 30 دلار که بلوک سفارش هفتگی است. تا زمانی که btc ساختار بازار صعودی را حفظ کند، به دنبال پولی شبیه به squiggly هستید. cheers.comment: به نظر می رسد توزیع در اینجا، اوج پایین تر.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۴۶٫۳۲
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار