ورود/ثبت‌نام

APTAPT

Aptos

دیده‌بان
قیمت

در پیام های هفته اخیر تریدرها، 8 سیگنال راجع به APT وجود دارد،

خرید
فروش

نماد APT خنثی است.

vazirasal
vazirasal
رتبه: 21
3.9
خریدAPT،تکنیکال،vazirasal
APT APT - اکنون خرید کنید و بعداً از من تشکر کنید تمام اهدافی که در نمودار می بینید می توانید در محل خرید کنید یا آن را طولانی کنید SL را می توانید در نمودار نیز ببینید
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۰
تایم فریم:
NaN ساعت
اشتراک گذاری
Saeidjkias
Saeidjkias
رتبه: 279
0.9
خریدAPT،تکنیکال،Saeidjkias
20 درصد سود سلام همانطور که می بینید یک الگوی مثلث روی نمودار در انتظار شکست است.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۱
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از APT بهتر است؟
altFINS
altFINS
رتبه: 137
3.0
خریدAPT،تکنیکال،altFINS
APT: فراکسیون پرچم صعودی تنظیم تجارت: شکست صعودی از الگوی Pennant سیگنال از سرگیری روند صعودی با پتانسیل صعودی تا 8.00 دلار یا حتی 10.00 دلار است. توقف ضرر در 6.60 دلار. پیش از این، قیمت از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرد که نشان دهنده بازگشت روند صعودی به روند صعودی بود. الگو: پرچم صعودی - معمولاً به دنبال یک پیشرفت شدید، به دنبال یک تثبیت کوتاه مثلثی شکل در قیمت (تغییر کوچک در جهت)، قبل از شروع مجدد روند صعودی قبلی ( صعودی) شکل می‌گیرد. دوره تثبیت باید حجم کمتری داشته باشد و شکستگی ها باید در حجم بالاتر رخ دهد. روند: روند صعودی در تمام افق های زمانی (کوتاه، میان مدت و بلند مدت). مومنتوم مخلوط می شود زیرا خط MACD زیر خط سیگنال MACD (نزولی) است اما RSI > 55 ( صعودی). میله‌های هیستوگرام MACD در حال افزایش هستند، که نشان می‌دهد حرکت ممکن است به یک صعود دیگر نزدیک شود. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 5.40 دلار (مقاومت قبلی) و سپس 4.70 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 8.00 دلار و سپس 10.00 دلار است.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
20 ساعت پیش
تایم فریم:
1 روز
اشتراک گذاری
altFINS
altFINS
رتبه: 137
3.0
خریدAPT،تکنیکال،altFINS
APT: پرچم صعودی تنظیم تجارت: قیمت به بالای میانگین متحرک 200 روزه رسید که نشان دهنده بازگشت روند صعودی به روند صعودی بود. با این حال، قیمت بیش از حد خرید شد (RSI ~ 75) درست زمانی که به مقاومت 8.00 دلار رسید و از سود گرفتن توسط معامله گران عقب نشینی کرد. اکنون در یک الگوی پرچم صعودی در حال تثبیت است. اگر به بالای 7.15 دلار برسد، می تواند نشانه از سرگیری روند صعودی با پتانسیل صعودی به 8.00 دلار یا حتی 10.00 دلار باشد. اگر به زیر MA 200 روزه برسد، می‌تواند به پشتیبانی 5.40 دلاری بازگردد. الگو: پرچم صعودی - معمولاً به دنبال یک پیشرفت شدید، به دنبال یک تثبیت کوتاه مثلثی شکل در قیمت (تغییر کوچک در جهت)، قبل از شروع مجدد روند صعودی قبلی ( صعودی) شکل می‌گیرد. دوره تثبیت باید حجم کمتری داشته باشد و شکستگی ها باید در حجم بالاتر رخ دهد. روند: خنثی بر مبنای کوتاه مدت و روند صعودی بر مبنای میان مدت و بلند مدت. مومنتوم مخلوط می شود زیرا خط MACD زیر خط سیگنال MACD (نزولی) اما RSI ~ 50 (خنثی) است. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 5.40 دلار (مقاومت قبلی) و سپس 4.70 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 8.00 دلار و سپس 10.00 دلار است.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۰
تایم فریم:
1 روز
اشتراک گذاری
Ivan3tt
Ivan3tt
رتبه: 10000
0.0
خریدAPT،تکنیکال،Ivan3tt
APTOS/USDT 1D. شکل گیری جام فاز. مناطق هدف محدوده های زمانی. در اینجا نمودار بلاک چین Aptos تبلیغاتی است. زمانی که فهرست شد، حدود 71 درصد در معرض فروش قرار گرفت. به عنوان مثال اکنون مشابه SUI است. پس از آن - پمپ موشک برای حدود 565٪، نشان دادن "قدرت" یک ابزار. پس از آن پمپ، فنجان عظیمی شروع به شکل گیری کرد که در این ایده نشان داده شده است. فاز اول این الگو - در کانال روند نزولی نزولی است. شما همچنین می توانید آن را تصحیح ABC بنامید. پس از آن قرار گرفتن در این کانال - گوه سقوط شروع به شکل گیری کرد که به طور بالقوه(!) شروع فاز دوم این جام بزرگ را رقم زد. از قیمت ارتفاع حدود 85 درصد از ضربه به مقاومت قبلی منطقه تجمع محلی، که اولین توقف در طول پمپ نیز بود، اصلاح شده است. ما اکنون در مرحله دوم این جام هستیم که عبارت است از - انباشت. در حال حاضر کانال افقی بالقوه در حال شکل گیری است. شایان ذکر است که این می تواند برای مدت طولانی ادامه داشته باشد، بنابراین باید به آن توجه کنید. اما، نکته مثبت این است که این دارایی تنها اولین چرخه بازار است، بنابراین به دلیل آن، ممکن است بسیار سریع حرکت کند (نوسان)، که می توان از آن استفاده کرد. در حال حاضر، قیمت Aptos در حال شکستن بالای گوه در حال سقوط و تشکیل پرچم بالقوه گاو نر (تجمیع) به شکل مثلث پس از یک ضربه). بنابراین - اگر قیمت از این مثلث محلی شکسته شود - منطقه هدف مقدار ضربه قبلی است که حدود 82٪ است. من منطقه اهداف بالقوه را در نمودار مشخص کرده ام. به عنوان یک امتیاز، من همچنین به منطقه زمانی تقریبی هر مرحله بعدی یک فنجان اشاره کرده ام: 1) فاز 3 بعدی به سمت مقاومت فنجان افزایش می یابد که ابتدا منطقه 12 دلار و سپس - منطقه 20.4 دلار است. این ممکن است جایی در بهار 2024 (آوریل-ژوئن) اتفاق بیفتد. 2) پس از آن - فاز بعدی، که چهارمین یک است - شکستن فنجان و خیز که تقریباً سقوط می کند در پاییز 2024 در تاریخی در جایی از اکتبر تا نوامبر 2024 (در حال حاضر به عنوان فصل محلی آلت کوین ها). در حال حاضر، قیمت بین 2 منطقه است - منطقه حمایت که قبلا به عنوان مقاومت عمل می کرد و منطقه مقاومت محلی که قبلا به عنوان حمایت عمل می کرد، این دو منطقه کانالی را تشکیل می دهند که قیمت در حال حاضر در آن قرار دارد. تا زمانی که در این کانال قدم می زنیم - ممکن است همچنان حرکت را به سمت وسط کانال یا حتی قسمت پایین آن ببینیم تا گوه سقوط شکسته را دوباره آزمایش کنیم. اگر بازار در حال حاضر شاهد تسلیم شدن باشد، حتی ممکن است شکست کاذب به سمت پایین باشد. با این حال، احتمالاً به سرعت خریداری می شود. در مورد این موضوع، حتی ممکن است از این دوره استفاده کنید (به طور بالقوه در حدود ژانویه-فوریه)، اگر اتفاق بیفتد، یا فقط از آن بگذرید و آرام بمانید (واکنش نشان ندهید). اگر قیمت مقاومت را بشکند - ممکن است به ناحیه مقاومت بعدی حرکت کند، پس از آن به احتمال زیاد عقب نشینی (منطقه زمانی را در بالا ذکر کنید)، که پس از آن به مقاومت فنجان افزایش می یابد. در آن صورت - فنجان بسیار زیبایی تشکیل می شود که برای دستکاری کننده بسیار خوب است(مردم خواهند دید که فنجان). پس از آن، قیمت ممکن است حرکت به جایی حدود 60-100 دلار را مشاهده کند. بهتر است بعداً با اهداف واضح به روز رسانی کنید. اما اینها نقاط عطف تقریبی این جام هستند. ولوم اکنون فشرده سازی را می بیند که می توان آن را در نشانگر صدا مشاهده کرد.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۱
تایم فریم:
1 روز
اشتراک گذاری
Soufkorean
Soufkorean
رتبه: 1310
5.0
خریدAPT،تکنیکال،Soufkorean
فرصت خرید APT/USD شکست صعودی. من عاشق زبان MOVE برای ساخت web3 هستم. بچه ها نظرتون در مورد این پروژه چیه؟
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۱
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
linofx1
linofx1
رتبه: 1051
2.0
خریدAPT،تکنیکال،linofx1
APT(APTUSDT): شکست مهم و ادامه صعودی ↪️پس از آزمایش ناحیه 6.800 پشتیبانی، #APT به مدت یک هفته در یک الگوی مثلث رو به بالا جمع می‌شد. قیمت در نهایت شکسته شد و امروز بالای گردن خود قرار گرفت. امیدوارم شاهد تداوم افزایش به سمت هدف بالاتر از بالا باشم...👍✅
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۱
تایم فریم:
2 ساعت
اشتراک گذاری
DEXWireNews
DEXWireNews
رتبه: 877
2.6
خریدAPT،تکنیکال،DEXWireNews
Aptos (APT) ممکن است روند صعودی خود را از سر بگیرد در یک ماه و نیم گذشته، قیمت APT 70 درصد افزایش یافته است. با این حال، پس از دستیابی به بالاترین سطح محلی جدید در 8 دلار، دارایی شروع به کاهش تدریجی کرد و تحت یک اصلاح محلی تقریباً 20٪ قرار گرفت. در حال حاضر، قیمت APT به منطقه پشتیبانی مهمی بین 6.32 تا 6.70 دلار نزدیک شده است. اگر روند صعودی نمودار بیت کوین ادامه یابد، خرید APT در این محدوده می تواند گزینه خوبی باشد. در این سناریو، APT ممکن است روند صعودی خود را از سر بگیرد و مناطق فروشنده را در 7.52-7.81 دلار و 8.14-8.43 دلار هدف قرار دهد. با پتانسیل رسیدن به اوج های جدید. با این حال، اصلاح قیمت بیت کوین می تواند بر APT تأثیر منفی بگذارد. در این صورت، APT می‌تواند از محدوده فعلی خود عبور کند و سطوح پایین‌تر جدیدی را در حدود 6.0 و 5.7 دلار تعیین کند.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۷
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
DewyCandles
DewyCandles
رتبه: 192
2.7
فروشAPT،تکنیکال،DewyCandles
APT - BEARISH SCENARIO این نمودار خود توضیحی است و به وضوح، ما به تازگی موج 4 یک ضربه را تکمیل کرده ایم، با توجه به اینکه موج 2 سریع و تیز است، ما انتظار داریم که موج 4 طبق تئوری Elliotwave گسترده و طولانی شود. اکنون ما در یک سفر به سمت پایین برای موج 5 هستیم (4.6-3.6 دلار)
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۹/۱
تایم فریم:
1 روز
اشتراک گذاری
ADmytrenko2
ADmytrenko2
رتبه: 1547
0.0
خریدAPT،تکنیکال،ADmytrenko2
خطی رگرسیون مشتق دوم و اسکریپت سیگنال شکست با استفاده از رگرسیون خطی اسکریپت مشتق دوم، می‌توانیم ببینیم که تکانه پایین است، اما آن حرکت پایین در واقع است. کاهش می یابد، زیرا هیستوگرام رو به پایین در مقایسه با هیستوگرام قبلی، پایین تر است. همچنین، اسکریپت Breakout Signals مربع های زرد را در پایین نشان می دهد. این بدان معناست که EMA ها به درستی روی هم چیده شده اند، یک فشرده سازی وجود دارد (برای حرکت آماده می شود)، سرعت در حال افزایش است (قیمت در حال افزایش است) و DI+ در حال افزایش است و DI- کاهش می یابد. همه این عوامل، وقتی با هم ترکیب شوند، احتمال بالا رفتن سکه را به ما می دهند (اگرچه هیچ چیز در معاملات تضمین نشده است، به همین دلیل است که ما از استاپ ها برای محافظت از خود در برابر ضرر استفاده می کنیم) هدف ما بالای آن کانال Keltner است که طول آن 21، ضریب 2.86 و طول ATR 14 است.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۴
تایم فریم:
3 ساعت
اشتراک گذاری
نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها