ورود/ثبت‌نام
altcoinb

altcoinb

@t_altcoinb

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۲/۷
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
492
رتبه بین 27372 تریدر
25.8%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-0.7%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-4.6%)
قدرت تحلیل
5
18تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

altcoinb
altcoinb
رتبه: 492
5.0
خرید،تکنیکال،altcoinb

خدا را شکر که people را در #کاسپای خود داریم KAS جامعه مانند @MikoGenno @Cryptographur &@SiamKidd که برخی از بهترین TA شناخته شده را در مورد این دارایی جدید و انفجاری به ما می دهد که به معنای واقعی کلمه فضای رمزنگاری دیجیتال را طوفانی می کند. من شروع به دیدن الگوهای ثابت تری می کنم همانطور که در ویدیوی اخیر توسط ذکر شد @Cryptographur و @MikoGenno در الگوهای زمانی مشابهی که با #Kaspa $Kas می بینیم. 1) من شگفت زده شدم که چگونه می توانیم فاصله زمانی مشابهی را بین هر ارتفاع ببینیم 2) همچنین می‌توانیم هر اوج متوالی را با درصد افزایش مشابهی ببینیم، اما هرچه بالاتر می‌رویم تا حدودی کاهش می‌یابد. 3) با ترسیم این فواصل و درصدها تقریباً می توانیم موقعیتی را در ارتفاع بعدی بدست آوریم. فکر می‌کنم با احتمال زیاد، با توجه به زمانی که در انباشت سپری کرده‌ایم، می‌توانیم شاهد باشیم که #kaspa به هدف بعدی خود بین تاریخ‌های 17 ژوئن تا 10 جولای با هدف بین 0.51 تا 0.59 دلار برسد. البته همه اینها مشاوره مالی not است و لطفا همیشه بررسی و تحقیق خود را انجام دهید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۳/۳
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۱۴۱۱
اشتراک گذاری
altcoinb
altcoinb
رتبه: 492
5.0
خرید،تکنیکال،altcoinb

ما این الگوی کاسه ای شکل را با Astroswap داریم و نقطه key خط روند زرد دونوارد است که با منحنی مطابقت دارد. وقتی این منحنی/خط روند شکسته می‌شود، نشانه‌ای عالی برای مبادله نجومی است که به سمت روند صعودی ۲۰۲۵ حرکت می‌کند. می‌بینید که من پرتو band را برای رسیدن به منحنی احتمالی تا سال 2025 گسترش داده‌ام و بالاترین قیمت در فیب/پرتو قرمز بیش از حد خرید تقریباً 0.90 دلار است. به خاطر داشته باشید که بالاترین قیمت Astroswap در تاریخ 28 اکتبر 2021 0.52 دلار بود. Astroswap در نهایت به شبکه Cardano منتقل می شود و این به افزایش ارزش شبکه آنها نیز کمک می کند. من همچنین یک link را در نمودار معکوس برای این تجزیه و تحلیل قرار داده ام.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۵/۶
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۳۳۶۷۵
اشتراک گذاری
altcoinb
altcoinb
رتبه: 492
5.0
خرید،تکنیکال،altcoinb

در نمودار معکوس، این مثلث نزولی را با هدف پیش بینی شده 1.24 دلار می بینیم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۳/۱۷
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۵۳۰۷۹
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار