ورود/ثبت‌نام
WMWToronto

WMWToronto

@t_WMWToronto

تعداد دنبال کننده:1
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۷/۲۹
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
427
رتبه بین 28257 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.9%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :4.2%)
قدرت تحلیل
5
6تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

WMWToronto
WMWToronto
رتبه: 427
5.0
خرید،تکنیکال،WMWToronto

اینورتورها مست از دلارهای قابل سرمایه گذاری تازه هستند و مجبور به سرمایه گذاری مجدد در روایت بسیار سودآور سکه های میم می شوند، به ویژه در قورباغه سبز فرانسوی متکبر و بد لباس معروف به پپه، که در واقع یک گارسون در یک کافه فرانسوی در پاریس با یک شهرت شناخته شده برای شراب، زنان با دامن کوتاه، پاهای بلند و اخلاق مشکوک. این اولین نمودار تعاملی است که روی این پلتفرم راه اندازی شده است که در واقع به شما امکان می دهد نمودار را پرینت بگیرید و سپس آن را به دیواری مناسب بچسبانید و سپس با استفاده از قلم، مداد یا مداد رنگی با آن تعامل کنید تا سودآوری سرمایه گذاری خود را تجربه کنید. پس از تکمیل، نمودار برای کادربندی و نمایش برای دوستان، خانواده یا هر کس دیگری مناسب است، در حالی که آنها را تماشا می‌کنید که با حسادت نسبت به مهارت‌های سرمایه‌گذاری شما و آن قطعه شیرینی جدیدی که با آن دیده شده‌اید، آب دهان می‌آیند. لطفاً در تاریخ های نشان داده شده به اینجا مراجعه کنید تا در مورد اندازه سود خود و مدل و رنگ Lambo که خریداری کرده اید و اندازه دسته پول نقدی که در حال حاضر در جیب شلوار جین خود نگهداری می کنید تا انعام پیشخدمت های فرانسوی را بررسی کنید. سبز رنگ پول است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۰۰۰۰۷۳۴۱۴
اشتراک گذاری
WMWToronto
WMWToronto
رتبه: 427
5.0
خرید،تکنیکال،WMWToronto

تجزیه و تحلیل مبتنی بر واقعیت غیر قابل انکار فراتر از سرزنش این تجزیه و تحلیل بررسی شده با هزینه شخصی هنگفت از نظر زمان و سوختن مولکول های مغز در صبح امروز شنبه برای بهبود فکری و مالی شما، بدون هیچ هزینه ای برای شما آماده شده است. عنوان برای اکثر افراد، به استثنای افراد کم استعداد، توضیحی است، و برای کسانی که این مرور مختصر را گنجانده ام تا به شما در درک عالی بودن درک من از هنرهای تاریک تحلیل تکنیکال در چنین عالی و عالی کمک کنم. عمق عمیق به طور خلاصه، مراحل به شرح زیر است. فاز 1. درخشش محض راه اندازی یک دارایی در بازار نزولی. سکه را راه اندازی کنید و کوتاه بروید. به فریاد سرمایه‌گذاران خرده‌فروش گوش دهید که پول در می‌آورید و آن‌ها این کار را نمی‌کنند. فاز شماره 2 به آرامی و بی سر و صدا دارایی را با قیمتی عمیق جمع آوری کنید. در حین انجام این کار با صدای بلند بخندید. فاز شماره 3. پس از طلاق، چند سرمایه‌گذار خرده‌فروش که هنوز چند دلار در جیب خود دارند، دوباره به بازار می‌روند، غافل از اینکه موجودی به نام «نهنگ» از آنها به‌طور کاملاً طنزآمیز به عنوان «خروج نقدینگی» یاد می‌کنند. در واقع هرگز واقعاً دیده نشده است و شک وجود دارد. فاز شماره 4 فاز ماه. در طول این مرحله از چرخه، بسیاری کلمه "پارابولیک" را یاد می گیرند و آن را در مکالمات روزانه و ارتباطات نوشتاری خود وارد می کنند، مانند "هی عزیزم، می خواهی در محل من سهمی شوی؟" اکنون متأسفانه وقت من برای بحث در مورد اصول این دارایی، مانند استفاده در دنیای واقعی و عملی بودن مهار قدرت محاسباتی توزیع شده و تقاضای فزاینده برای چنین منابعی در دنیای مبتنی بر سیلیکون تمام شده است، اما به شما اطمینان می دهم که این کار را انجام خواهم داد. بعد از اینکه فهمیدم این زنی که امروز صبح در رختخوابم خوابیده است، چگونه به آنجا رسیده و لباس هایش کجاست، به تحقیقاتم ادامه دهم. با عشق فراوان، WMW تورنتو، کانادا

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٫۹۶
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار