ورود/ثبت‌نام
The_Investor_1

The_Investor_1

@t_The_Investor_1

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۲/۹
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
2172
رتبه بین 27248 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :0.3%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-0.6%)
قدرت تحلیل
5
11تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

The_Investor_1
The_Investor_1
رتبه: 2172
5.0
خرید،تکنیکال،The_Investor_1

XRPEUR پست رایگان برای رمزارز! نمودار در چند هفته گذشته روند صعودی ثابتی داشته است و در حال حاضر بالای سطح 0.60 یورو تثبیت می شود. این نشان می دهد که به زودی یک شکست به سمت بالا اتفاق می افتد. 1.5 نسبت برد میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 200 روزه عبور می کند که یک سیگنال صعودی است که به عنوان "صلیب طلایی" شناخته می شود. شاخص قدرت نسبی (RSI) بالای 50 است که نشان می دهد گاوها کنترل دارند. نشانگر MACD بالای خط سیگنال و هیستوگرام مثبت است که سیگنال صعودی نیز هست. شکست بالای سطح 0.65 یورو یک سیگنال صعودی قوی خواهد بود و می تواند منجر به افزایش بیشتر به سمت 0.70 شود. سطح یورو یک روز داشته باشید، سیا به زودی

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۱۱
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۶۱۲۶۹
اشتراک گذاری
The_Investor_1
The_Investor_1
رتبه: 2172
5.0
فروش،تکنیکال،The_Investor_1

با انجام برخی تحلیل‌ها، می‌توانیم ببینیم Bitcoin همچنان می‌تواند به پشتیبان ایجاد شده او کاهش یابد، من نگه می‌دارم اما برخی از بخش‌ها را می‌فروشم با خطرپذیری خودتان کاسبی کنید آخر هفته lovely داشته باشید!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۲/۹
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۹٬۳۲۸٫۰۵
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار