sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

ShrewdCatfx

ShrewdCatfx@

610
-150

رتبه بین 9926 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه ShrewdCatfx در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

بازدهی
ماهانه

بازدهی
سه ماهه

افت سرمایه

قدرت تحلیل

ریسک

* بدون داده به معنی این است که تریدر تازه به سهمتو اضافه شده است.

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ ShrewdCatfx

0%
0%
نظر شما چیست؟
سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3807122
یک فشار نزولی 🐻 آشکار یا خیلی امیدوارکننده؟ ❌ EurUsd خریداران در لالا لند یا ما در اینجا به دنبال چیزی هستیم؟ 0:0 بازه زمانی ماهانه 2:10 بازه زمانی هفتگی 5:26 بازه زمانی روزانه بازه زمانی 7:34 4 ساعت 10:25 بیایید در مورد نرخ بهره صحبت کنیم ساعت 12:30 1 ساعت در مواقعی بازار با انتشار اخبار در پایین یا بالا قرار گرفته است. امروز ما انتشار نرخ بهره در سپتامبر را به عنوان کاتالیزور اساسی برای فشار نزولی احتمالی داریم. ما 9 شمع نزولی پشت سر هم داریم. من هفته گذشته در مورد سودهای یورو دلار اشتباه کردم، بنابراین شاید من در اینجا مقصر باشم و این سناریو یک صحنه طولانی است، بدون جناس. ما شاهد افزایش سود در جمعه هفته گذشته بودیم و بازار به سمت صعودی صعود کرد. روز دوشنبه ما شاهد یک محدوده تمیز بودیم که پس از آن در بازه‌های زمانی درون روز در طول جلسه نیویورک، روند صعودی را طی کرد. امروز یک بار دیگر با نشست لندن شاهد یک شکست صعودی بودیم. هنگامی که جلسه نیویورک آمد، قیمت گفت "هنوز نه" زیرا نرخ های بهره در حال افزایش است و زمان مناسبی نبود. ما امروز قبل از نرخ‌های بهره به گونه‌ای که یک انتظار داشت، در نوسان بودیم. چیزی که من به دنبال آن هستم حرکتی قبل از اخبار یا یک فیتیله با اخباری بین سطح حمایت روزانه 1.064 و سطح حمایت هفتگی 1.066 است که قبل از افزایش به 1.075 مقاومت روزانه Zoneish است. افزایش نرخ بهره یا کاهش نرخ را پیش‌بینی نمی‌کنیم زیرا احتمالاً همه چیز بدون تغییر باقی می‌ماند، زیرا ما قبلاً سریع‌ترین افزایش نرخ را مشاهده کرده‌ایم.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3796767
برخی از ردیابی مجدد در فروشگاه؟ 🏪 یورو پس از دستاوردهای وحشتناک هفته گذشته خرس های اتحادیه اروپا، آیا زمان آن به پایان رسیده است؟ 🕓 0:0 بازه زمانی ماهانه 2:21 بازه زمانی هفتگی 5:28 بازه زمانی روزانه ساعت 7:00 4 ساعت بازه زمانی 10:27 1 ساعت چند سناریو وجود دارد که می‌توانیم در اینجا برای Eurusd این هفته مشاهده کنیم. 1. Eurusd قبل از نرخ بهره بالا می‌رود (بالای منطقه پشتیبانی روزانه 1.065 باقی می‌ماند) و با ثابت ماندن نرخ‌های بهره یا کاهش 25 امتیازی به حرکت خود ادامه می‌دهد. 2. Eurusd Pullback در اوایل هفته (1.0706 و 1.0754) همانطور که در حال حاضر مشاهده می کنیم که قبل از ادامه روند نزولی (1.0608 و 1.055) با نرخ بهره به عنوان کاتالیزور است. 3. افزایش نرخ یورو و نزولی EURUSD ادامه تا سطح حمایت ماهانه/هفتگی 1.055 بنابراین قیمت همچنان به روند افزایش نرخ یورو، PPI و خرده فروشی داده از پنجشنبه گذشته ادامه داده است. احساسات مصرف کننده در روز جمعه برای دلار عالی نبود و قیمت به نفع یورو نیز کاهش یافت. این نوعی تغییر شخصیت است زیرا به نظر نمی رسد فروشندگان (خریداران USD) در کنترل باشند. گاهی اوقات وقتی یک فرمول کوتاه یا میان مدت بالا یا پایین را در بازار مشاهده می کنید، با یک فشار در جهت روند شروع می شود. این بلوف برای کسانی که با این روند معامله می‌کنند عالی است، اما اگر آن معامله‌گران سود نبرند، به‌عنوان عقب‌نشینی قیمت به انکار می‌روند و در برابر آنها عقب‌نشینی می‌کنند. این حرکت در روز پنجشنبه 14 سپتامبر یک ضربه 100 پیپ است که ممکن است به عنوان کاتالیزور ما برای یک رسانه کوتاه مدت عمل کند. معکوس شدن مدت در بازار
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3779255
پیش بینی حرکت بعدی 🚤 یورو حرکت بعدی را پیش‌بینی کنید که با یک تحلیل از بالا به پایین شروع می‌شود و سپس از دریچه قیمت‌ها دیدن می‌کنید. 0:0 بازه زمانی ماهانه 1:10 بازه زمانی هفتگی 2:35 بازه زمانی روزانه بازه زمانی 6:36 4 ساعت بازه زمانی 8:30 1 ساعت ساعت 11:20 اخبار آینده ما از سه شنبه گذشته ردهای زیادی در سطح پشتیبانی هفتگی 1.07 داریم. این سطح پشتیبانی هفتگی نیز سطح پشتیبانی ماهانه است. بازه زمانی روزانه در روز دوشنبه به ساختار بازار صعودی تغییر کرد و همچنان این موضع را حفظ کرده است. اگرچه، یکی می‌تواند استدلال کند که ما اکنون به سادگی در حال تغییر هستیم. ما در بازه‌های زمانی 1 ساعت/4 ساعت، پایین‌ترین و اوج‌های بالاتر داریم. تورم CPI داده امروز قیمت را کاهش داد تا سطح حمایت هفتگی را مجدداً در 1.07 آزمایش کند. به طور دقیق به 1.071 رسید، اما من هنوز آن را حساب می کنم. قیمت دیروز و به خصوص امروز به منطقه مقاومت قبلی ما 1.0727 احترام گذاشت اما اکنون به منطقه حمایت روزانه تبدیل شده است. CPI برای دومین ماه متوالی افزایش یافت و ما از هدف فدرال رزرو 2 درصد فاصله می گیریم. این برای دلار خوب است و حرکت بازه زمانی بالاتر به نفع دلار است. با توجه به این موضوع، ما در بازه زمانی ماهانه و هفتگی در سطح کلید هستیم. از زمانی که ما از سطح کلید استفاده کردیم، نوسانات کاهش یافته است. همچنین، این انتشارات اساسی به عنوان یک معکوس کوتاه مدت برای بازار عمل می کنند.. تلاقی دیگری. در واقع در معاملات، ترکیب چندین تلاقی برای افزایش احتمال یک معامله ایده است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3772587
این داستان را قبلا دیده اید ... 🔖 دنبال کردن اکشن قیمت در مقابل آنچه که فکر می‌کنید عمل قیمت انجام خواهد داد، دو مفهوم کاملا متفاوت هستند. 0:0 بازه زمانی ماهانه 0;47 بازه زمانی هفتگی 1:52 بازه زمانی روزانه بازه زمانی 3:52 4 ساعت بازه زمانی 5:46 1 ساعت 6;40 تعصب برای آینده درک این مفاهیم تا حد زیادی برای من گران تمام شده است. هرچند من از تأمل در مورد نتایج این دو مفهوم سود برده ام. عمل قیمت اغلب اوقات به شما نشان می دهد که در آینده چه اتفاقی خواهد افتاد. گوش دادن به قیمت زمان می برد و چون تمایل دارید باورهای خود را به بازار تحمیل کنید و انرژی خود را برای حل مشکلات اشتباه سرمایه گذاری کنید. مشاهده محل بسته شدن شمع ها و درک ماهیت حجم اطراف بسته شدن شمع های 1 ساعته و 4 ساعته بسیار مهم است. این مفاهیم هسته اصلی معاملات درون روز در بازار فارکس را تشکیل می دهند. با این اوصاف، من پیش‌بینی می‌کنم که کمی عقب‌نشینی به سمت منطقه مقاومت روزانه قبلی‌مان داشته باشیم که ممکن است طولانی‌تر را تسهیل کند. مقاومت روزانه قبلی ما 1.0726 بود و اکنون می توان آن را به عنوان حمایت روزانه توصیف کرد زیرا ساختار بازار در بازه زمانی روزانه به سمت صعودی تغییر کرد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3749017
وقتی اکشن قیمت صحبت می کند، گوش کنید! 🔉😼 قیمت از سطح حمایت هفتگی 1.07 به مدت 2 روز واکنش نشان داد و سپس با جلسه باز نیویورک امروز که به دلیل بیکاری مثبت دلار آمریکا تقویت شد داده شد. . 0:0 بازه زمانی ماهانه 2:21 بازه زمانی هفتگی 5:29 بازه زمانی روزانه بازه زمانی 9:25 4 ساعت 11:06 1 ساعت بازه زمانی قیمت امروز یک شمع نزولی روزانه چاپ کرد و به پایین‌ترین حد روزانه در منطقه حمایت روزانه 1.0688 رسید. این منطقه پشتیبانی روزانه شدید است زیرا آخرین باری که قیمت اینجا بود، قیمت 590 پیپ از این منطقه کاهش یافت. شمع نزولی روزانه امروز بالاتر از پایین ترین حد روزانه بسته شد. بله، شمع هفتگی در حال حاضر نزولی است، اما از دیدن عقب نشینی شمع هفتگی و ایجاد یک فیتیله پایینی بزرگتر برای پایان هفته تعجب نمی کنم. تماس با نرخ پایین ریسک/پاداش خوبی دارد و برخی افراد در تشخیص معاملات برگشت متوسط ​​خوب هستند. انعطاف پذیر باشید زیرا اگر بازار به روند پایین تر ادامه دهد، ما می خواهیم از آن شتاب سرمایه گذاری کنیم. به اندازه کافی جالب است، من به دلیل داده، کاتالیزور بیکاری News، مشتاقانه منتظر این تجارت برگشتی هستم. انتشار اخبار همچنین می تواند کاتالیزور کوتاه مدت پایین و بالا در بازارها باشد. نمونه بارز آن در 27 ژوئن اوایل سال جاری بود. پس از این خبر، یک تاپ کوتاه مدت تشکیل شد و قیمت 100 پیپ عقب نشینی کرد. پیش بینی چیزی مشابه در اینجا.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3741989
Eurusd New Month .. پایین ترین سطح به 1.07؟ 🛎️ معامله گران! (≖_≖) از ژوئن 2020 تاکنون شاهد روند ثابتی مانند این با 7 هفته استفاده از شمع های مشابه نبوده ایم. 0:0 بازه زمانی ماهانه 1:35 بازه زمانی هفتگی 5:13 بازه زمانی روزانه بازه زمانی 7:25 4 ساعت بازه زمانی 9:46 1 ساعت 11:30 تعصب سلام معامله گران. بله، ما امروز یک پشتیبانی روزانه در 1.0773 ایجاد کردیم. با این حال، این پشتیبانی در طول تعطیلات بانکی ایجاد شده است و اگر شما به اندازه کافی در بازار فارکس در اطراف بلوک آویزان بوده اید، می دانید که تعطیلات بانکی حجم کمی دارند و ما باید آنها را بر این اساس تایید کنیم. اگر در Eurusd به سمت بالا برگردیم، تا زمانی که به بالای 1.08 برسیم، 2 محدوده تمیز در بازه های زمانی 1 ساعت و 4 ساعت خواهیم داشت. با این اوصاف، بازار تصادفی نیست و ما باید بر این اساس عمل کنیم زیرا ممکن است به فرود به اعماق ادامه دهیم. در زیر به عنوان ما برای نزدیک به 2 ماه در حال حاضر. این مهم است که در این زمان ها انعطاف پذیر باشید. گاوها و خرس در هفته گذشته با یک فشار در اوایل هفته و به دنبال آن تداوم حرکت بازه زمانی بالاتر برای پایان هفته، که با NFP مناسب همخوانی داشت، پرتاب شدند داده که بهتر از حد انتظار منتشر شد. ممکن است به زودی سطح پشتیبانی روزانه بعدی 1.0744 را لمس کنیم. شتاب همچنان رواج دارد و بنابراین ما باید سعی و کوشش خود را به آن اختصاص دهیم.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3737765
بسته شدن شمع هفتگی، صعودی / AudJpy را پیشنهاد می کند 🛩️ سلام معامله گران! امروز یک پست متفاوت در مورد AudJpy صحبت می کنیم که معمولاً افکارمان را در مورد یورو به اشتراک می گذاریم. 0:0 بازه زمانی ماهانه 2:53 بازه زمانی هفتگی 6:35 بازه زمانی روزانه بازه زمانی 8:52 4 ساعت ساعت 12:30 1 ساعت جفت‌های ین در مقایسه با تجارت یورو، شخصیت متفاوتی دارند. حرکات می تواند بسیار خشن تر و بی امان باشد. به عنوان مثال، معامله یک جفت ین ممکن است در شرایطی باشد که در فرآیند شکست، آزمایش مجدد دریافت نکنیم. در مقابل Eurusd ممکن است شاهد یک آزمون مجدد باشیم و قیمت به صورت تمیزتر به سطح احترام می‌گذارد. شمع هفتگی قبلی AudJpy بالاتر از سطح مقاومت هفتگی قبلی ایجاد شده در هفته دوم اوت در 94.107 صعودی بسته شد. این تغییر در ساختار بازار صعودی و افزایش پتانسیل صعودی این هفته به منطقه مقاومت روزانه 94.69 و منطقه مقاومت 4 ساعته 95 را تأیید می کند. سطح مقاومت هفتگی قبلی ما در 94.119 که هفته گذشته بالاتر از آن بسته بودیم، اکنون ممکن است به سطح حمایت هفتگی تبدیل شود و حرکت به سمت صعود را تسهیل کند. سایر سطوح کلید شامل سطح پشتیبانی روزانه 93.559 و سطح پشتیبانی 4 ساعته 93.9 و 93.73 است. نرخ بهره Aud از می 2022 افزایش یافته است، اما با رعایت بازه زمانی هفتگی، با توجه به قدرت AUD در این جفت، اتفاق خاصی نیفتاده است. انتظار می‌رود نرخ‌های بهره فردا 4 ساعت پس از باز شدن نشست آسیایی منتشر شود و ممکن است به عنوان یک کاتالیزور برای مشاهده عمل کند ادامه بازگشت به سمت اوج های ساختاری در 95. در غیر این صورت ممکن است شاهد کاهش دوباره به سمت 93.559 و شکست شکست خورده به سمت صعودی در بازه های زمانی روزانه/هفتگی باشیم. تجارت بسته شد: هدف رسیده است: قیمت افزایش یافت زیرا ما تا 94.69 منطقه مقاومت روزانه را پیش بینی می کردیم. این اولین هدف ما برای خرید بود و هدف دوم ما منطقه مقاومت 4 ساعته 95 است. امروز تعطیلات دلاری است و بنابراین حجم زیادی را پیش بینی نمی کنیم تا زمانی که به نرخ های بهره AUD در روز سه شنبه نزدیک شویم که پیش بینی می شود ثابت بماند. آنها ممکن است به عنوان یک کاتالیزور عمل کنند برای ادامه حرکت به سمت هدف دوم 4 ساعته 95
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3731629
هفته قبل / انتشارات بنیادی و قیمت 🕋 در این ویدیو با مشاهده حرکت یورو از زاویه بالا به پایین شروع می کنیم. ما در نهایت اخبار اساسی هفته و تأثیر آنها بر رفتار قیمت را در بازه زمانی 1 ساعته تجزیه و تحلیل می کنیم زیرا این بخش عمده ویدیو است. این هفته ما بالا رفتیم و آنها مستقیماً پایین آمدند. انتشارات خبری اساسی نقش مشکوکی در رفتار قیمت این هفته داشتند و ما اهمیت آنها را بررسی می کنیم. نظر: پیش بینی قیمت برای ورود به منطقه پشتیبانی هفتگی 1.07 در هفته آینده. به آن فیتیله بالای شمع هفتگی قبلی و این واقعیت که ما 7 شمع هفتگی نزولی را پشت سر هم چاپ کرده ایم نگاه کنید.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3716223
تعطیلی شمع ماهانه آشفته😾🐱 فقط به این عقب نشینی بی رحمانه نگاه کنید که قلب ها را در طول این بسته شدن شمع ماهانه می شکند. بازه زمانی ماهانه 0:0 و تماس طولانی قبلی 2:14 بازه زمانی هفتگی 3:34 بازه زمانی روزانه بازه زمانی 7:10 4 ساعت بازه زمانی 9:50 1 ساعت 12:01 اصول اگر به اندازه کافی در اطراف بوده باشید، متوجه خواهید شد که بستن شمع ماهانه در فارکس می تواند مشکل ساز باشد. قیمت در طول بسته شدن شمع روزانه قبلی افزایش یافت و این احتمالاً ساده‌ترین حرکتی بود که در چند ماه اخیر در بازار دیده‌ام. پیش بینی حرکت 1.086 به سمت 1.093 بسیار آسان بود. این مانند معامله 1 ماهانه بود. قبل از داده‌ها NFP در جلسه جمعه نیویورک، چیز زیادی نمی‌بینم. ما قبلاً مقدار مناسبی را در هفته افزایش داده ایم. ما قبلاً به اهداف صعودی هفتگی من یعنی 1.093 و 1.09 رسیده ایم. با NFP، اوه من، چه اتفاقی نزدیک به هفته خواهد بود اگر با احساسات ادامه دار به سمت 1.10 حرکت کنیم، ریسک، فروش دلار آمریکا
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ShrewdCatfx@ShrewdCatfx
دنبال کننده:1
3704853
فشار مخالف در اوایل هفته 🦖 ما می‌توانیم در اوایل هفته شاهد یک حرکت مخالف در اینجا باشیم 0:0 بازه زمانی ماهانه و داده‌های اقتصادی آینده این هفته 3:28 بازه زمانی هفتگی 4:48 بازه زمانی روزانه 6:40 4 ساعت بازه زمانی 9:05 1 ساعت آیا با وجود حرکت نزولی آشکار که از بازه زمانی ماهانه کشیده شده است، این روند متضاد به سمت صعودی خواهد رفت؟ ما خواهیم دید که قیمت در اینجا تا کجا باز خواهد گشت زیرا افکار من لمسی به منطقه مقاومت روزانه اخیر در 1.0864 است. امروز در طول جلسات نیویورک و لندن، ما در محدوده سختی قرار گرفتیم که برای دوشنبه انتظار می رود. وقتی قیمت تصمیم گرفت از طریق انتقال شمع روزانه جدید افزایش یابد، انرژی تولید کرد. با توجه به بسته شدن شمع صعودی روزانه در روز دوشنبه، من پیش‌بینی می‌کنم که در بازه‌های زمانی بالاتر از 1.086 تا 1.087 عقب نشینی بیشتری داشته باشد. مناطق کلید منطقه 1 ساعت 1.08225 و منطقه پشتیبانی 4 ساعته 1.0806 هستند. همچنین ممکن است شاهد لمس قیمت 1.0795 باشیم. من در این هفته به دنبال پر کردن فتیله هفتگی هستم زیرا در بازه های زمانی بالاتر حرکتی داریم. داده‌های مسکن، اعتماد مصرف‌کننده و فرصت‌های شغلی باعث ایجاد نوساناتی در طول نیویورک خواهد شد و بنابراین من به دنبال آن هستم.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402