sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

ROYAL_OAK_INC

ROYAL_OAK_INC@

706
-74

رتبه بین 10031 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه ROYAL_OAK_INC در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

بازدهی
ماهانه

بازدهی
سه ماهه

افت سرمایه

قدرت تحلیل

ریسک

* بدون داده به معنی این است که تریدر تازه به سهمتو اضافه شده است.

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ ROYAL_OAK_INC

0%
0%
نظر شما چیست؟
سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3839627
آیا دلار بیت کوین بالاتر از خط روند نزولی بسته می شود؟ BTC افزایش سود بالاتر از خط روند شکسته. حجم خوب است اما بیایید #BTC را تشریح کنیم! 15 دقیقه نشان می دهد که فروش سبک است. 5 دقیقه نشان می دهد که سبک تر از چیزی است که 15 دقیقه نشان می دهد. ولی...................................... 1 دقیقه نشون میده که سنگین ترین ولوم تیک تاپ بوده!!! یک نفر بالای این رالی #بیت کوین را فروخت! ببینیم چطور بسته میشه! در حال حاضر، هنوز گاو نر نیست!
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3839628
$SPX بسیار نزدیک به الگوی 2021 -2022 ارسال کردن SPX دوباره نمودار ویرایش ها: دایره های زرد را اضافه کرد. خط نقطه آبی جدید اضافه شد. IMO شانس خوبی وجود دارد که بتوانیم چیزی شبیه به آنچه در اواخر سال 2021 تا اوایل سال 2022 رخ داد را ببینیم. احتمالاً در اینجا کمی نوسان خواهیم داشت. RSI هفتگی در همان منطقه به نظر می رسد. جاسوس SPXL SPXS
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3839629
حرکت BTC دلار و اولین بار آزمایش روند نزولی 🚨🚨🚨 BTC لمس خط روند نزولی برای اولین بار از 9 آگوست. حجم خرید در راه است، نشانه خوبی است. انباشت عالی نبوده اما مثبت بوده است. شورت برخی را پوشش داده است. بنابراین اگر این روند را بشکند، می تواند کمی بیشتر پمپاژ کند. برای قدرت واقعی مراقب RSI باشید. دوست دارم ببینم که آنقدر که اخیراً ساخته شده شکسته شود. معاملات آتی عملکرد قیمت را دیکته می کند. #BTC #bitcoin #crypto
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3839630
آیا $TNX به بازدهی کوتاه مدت می رسد؟ جی-صبح! بازدهی کوتاه مدت اخیراً تغییر چندانی نداشته است. تقاضا کاهش یافته است و این همزمان با این انتظار است که #فدرال رزرو به زودی نرخ بهره را کاهش دهد. بازدهی 2 ساله اخیراً با قدرت #نرخ‌های بهره کوتاه‌مدت مواجه شده و به نظر می‌رسد مانند سایرین در این منطقه مستقر شده است. از سوی دیگر #بازده 10 ساله پمپاژ شده است. قوی بوده است و از 22 سپتامبر تا کنون به این میزان بیش از حد خرید نشده است. بسیاری #نرخ‌های بهره را با GFC (بحران بزرگ مالی) مقایسه می‌کنند، اما آنها در مسیر نزولی بودند در مقابل اکنون، در راه صعود هستند! در آن زمان این مسئله چندان مشکلی نداشت زیرا #بدهی به طور قابل توجهی کمتر بود. در مقایسه با تریلیون ها در حال حاضر. TNX
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3836577
$DJI @ سطح پشتیبانی و فروش بیش از حد مدتی پیش گفته شد، مطمئن نیستیم که اینجا پست گذاشته‌ایم یا در جای دیگری پست کرده‌ایم (نمایه را ببینید)، که قرار گرفتن در معرض خزانه‌داری کوتاه‌مدت @ 50٪ اما 75٪ است ATM. (تا زمانی که روند تغییر کند یک مکان نگهدار است) باید تمام زمان را کوتاه می کرد. DJI @ support اما این منطقه در سطح قوی نبوده است. با این حال، ما به شدت بیش از حد فروش داریم، به طوری که جهش می تواند نزدیک باشد و ممکن است در اینجا اتفاق بیفتد. به ایده پایبند باشید که پرش های بزرگ باید تا زمان داده تغییر می کند. #سهام DIA
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3836578
$VIX و $SPX در سطوح فعلی برای واگرایی صبح بخیر! این VIX از 23 مارس در این منطقه روزهای سختی را سپری می کند. این SPX بیشترین فروش بیش از حد از 22 سپتامبر است، اما می تواند بیش از آنچه در حال حاضر است به دست آورد. با این حال!!! اوج فروش به ندرت پایین است! فقط 12/18 پایین ترین قیمت فروش بود. 1/22 پایین ترین دمایی بود. پرش‌های بزرگ احتمالاً کوتاه می‌شوند مگر اینکه تغییر بزرگی در داده‌های فنی ایجاد شود. همانطور که قبلاً بیان کردیم، کاهش احتمالی نرخ بهره در سال آینده برای کمک به اگر #سهام (#اقتصاد) همچنان در سال 2024 ضعیف باشد، کمک خواهد کرد. جاسوس
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3831100
$DJI در do or die!!! اینجاست که می بینیم کاهش چقدر جدی است DJI است. DIA از مارس سال جاری تاکنون این گرانفروشی نشده است. عکس دوم: سمت راست = نمودار 15 دقیقه ای قسمت پایین قدرت نسبی = RSI را نشان می دهد در حال حاضر مقداری واگرایی مثبت را نشان می‌دهد، با کاهش شاخص، پایین‌ترین سطح خود را نشان می‌دهد. اینجا میدان جنگ است!!!!!! به خاطر داشته باشید که این شاخص از نظر فنی آسیب زیادی دیده است که در درازمدت خوب نیست. حداقل فعلا. #سهام UDOW SDOW
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3825576
$DXY $TNX $VIX قوی تر از اجراهای اخیر قبلی امروز 2b دور می رویم و با شرکا ملاقات می کنیم. این پست ممکن است تنها یک امروز باشد DXY این یک روند زیبا قوی است. TNX حرکت آخر قوی تر از قبلی بود، به RSI نگاه کنید. 10 سال #بازده. VIX این حرکت نیز با قدرت بیشتری نسبت به حرکات قبلی بود. نتیجه: فراخوان ما برای پایان دادن به BULL run درست بود. باید BEAR می‌رفتیم، این همان چیزی است که فکر می‌کردیم اما نمی‌خواستیم عجله کنیم. با این حال، ما گفتیم که خطر به سمت پایین است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3812086
$DJI دیروز روند سر و شانه و بلندمدت را شکست DJI الگوی سر و شانه را در نمودارهای روزانه شکست. با این حال حجم آن سنگین نبود. DIA همچنین روند صعودی را از پایین در سال 2022 شکست آسیب جدی در 30 روز گذشته وارد شده است. ما می توانیم در اینجا جهش دریافت کنیم، اما در روز جمعه، مطمئن نیستیم. --- MONTHLY BEARISH متقاطع میانگین متحرک قبلی در DJI در ژوئن 2008 اتفاق افتاد. همه ما آن سال را می دانیم. RSI در سال 2008 واگرایی منفی واضحی را نشان داد و یک Doji (صلیب) را در بالا تشکیل داد. خرس 2008 > 14k - 7 = 50% بازار نزولی CV > 30 هزار تا 18 هزار = 40 درصد بازار نزولی 2022 > 36 - 28 = 22٪ --- استفاده كردن DIA همانطور که شبیه است DJI بسیار شایسته اگر سال 2021 برترین بود، بیشتر و محتمل تر به نظر می رسید: RSI به شدت حرکت نکرد 2021 واگرایی منفی را نشان می دهد و تجمع اخیر SUPER ضعیف بود! (می خواستم قدرت نسبی قوی تری ببینم) اما اکنون می توان نرخ ها را کاهش داد و می توانند بیایند و روز را نجات دهند. سناریوی بسیار محتمل در سال 2024.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
ROYAL_OAK_INC@ROYAL_OAK_INC
دنبال کننده:1
3809891
تماس‌های $TNX $NDX $DJI $SPX $DXY $VIX از 11 سپتامبر ما یک ایده جالب را در 11 سپتامبر پست کردیم. اینها یادداشت های امروز هستند. --- را TNX پمپاژ بالاتر است - "تصادف" همان بازه زمانی است که NDQ DJI & SPX در حال خراب شدن هستند! 2 ساله کمی حرکت کرده است و در حال آزمایش سطح شکست است. همه فریم های زمانی کوتاهتر از 2 سال راکد هستند! #سهام #دلار #بازده
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402