ورود/ثبت‌نام
RID_WK

RID_WK

@t_RID_WK

تعداد دنبال کننده:1
تاریخ عضویت :۱۴۰۳/۲/۲۶
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
2888
رتبه بین 26139 تریدر
3.6%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :4.3%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :5.3%)
قدرت تحلیل
0
10000تعداد پیام
فیلتر
;;
RID_WK
RID_WK
رتبه: 2888
خرید،تکنیکال،RID_WK
سلام به همه. افزایش امروز در BTC کاملاً مورد انتظار است. و من حدود 61500 شروع به خرید کردم و به قیمت تی پی رسیدم. در حال حاضر، BTC در ناحیه 70000-60000 در نوسان است. فردا به اشتراک گذاری تحلیل روند BTC hereTrade active با شما ادامه داد: روند BTC همچنان به سمت بالا ترید فعال است: BTC در حال حاضر پشتیبانی و مقاومت 65000 در 68000Trade فعال دارد: همین امروز خرید کنید و سود زیادی کسب کنید. اگر می‌خواهید بیشتر از سیگنال‌های معاملاتی و ایده‌های معاملاتی بی‌درنگ من را به دست آورید، می‌توانید روی قسمت پایینی Trade فعال تمرکز کنید: همین امروز خرید کنید و سود زیادی کسب کنید. اگر می‌خواهید سیگنال‌ها و ایده‌های معاملاتی بی‌درنگ من را بیشتر به دست آورید، می‌توانید روی منطقه پایین تمرکز کنید. تجارت فعال: آخر هفته خوبی داشته باشید تجارت فعال: من تمام سیگنال های تجزیه و تحلیل و معاملات خود را برای هفته آینده ارسال کرده ام. همین امروز خرید کنید و سود زیادی کسب کنید. اگر می‌خواهید بیشتر از سیگنال‌های معاملاتی و ایده‌های معاملاتی بی‌درنگ من را دریافت کنید، می‌توانید روی قسمت پایین تمرکز کنید. تجارت فعال: بسیاری از people در هفته گذشته با کمک من سود بسیار خوبی کسب کردند. می توانید به قسمت پایین توجه کنید و ایده های معاملاتی و سیگنال های معاملاتی بیشتری از من دریافت کرد. تجارت فعال: بسیاری از people در هفته گذشته با کمک من سود بسیار خوبی کسب کردند. می توانید به قسمت پایین توجه کنید و ایده های معاملاتی و سیگنال های معاملاتی بیشتری را از من دریافت کرد.. تجارت فعال: من هفته گذشته خریدم. اگر نمی توانید روند هفته آینده را قضاوت کنید، می توانید به قسمت پایین link نگاه کنید تا در مورد روند BTC هفته آینده اطلاعات کسب کنید. تجارت فعال: من هفته گذشته خریدم. اگر نمی توانید روند هفته آینده را قضاوت کنید، می توانید به قسمت پایین link نگاه کنید تا در مورد روند BTC در هفته آینده تجارت فعال داشته باشید: من هفته گذشته خریدم. اگر نمی توانید روند هفته آینده را قضاوت کنید، می توانید به قسمت پایین link نگاه کنید تا در مورد روند BTC هفته آینده بدانید.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۲/۲۶
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۵٬۶۶۷٫۱
اشتراک گذاری
RID_WK
RID_WK
رتبه: 2888
خرید،تکنیکال،RID_WK
سلام به همه. می بینیم که 2335 نقطه سرکوب طلا در مراحل اولیه بود. پس از عبور از 2335 در هفته گذشته، از سرکوب به حمایت تغییر کرد. این هفته من بارها پشتیبانی را در اینجا با 2335 تست کردم، اما نتوانستم سقوط کند. از تجزیه و تحلیل شکل موج، همچنین می توان دریافت که طلا در حال حاضر از موج پنجم سود خارج شده است. اوج موج قبلی روی 2335 و روند برگشتی موج چهارم از 2378 به 2335 بود. اگر موج چهارم not بالای موج one را بشکند، ثابت می کند که بعداً موج پنجم خیز وجود داشت. در تصویر هم کشیده ام. هنگامی که گفته می شود در 2360-65 ثابت ماند، آنگاه مستقیماً موقعیت 618 و بالاترین سطح قبلی 2400 را آزمایش می کند. هنگامی که به طور موثر در 2380 ثابت بماند، چشم انداز بازار مستقیماً به موقعیت 100% near 2400 رفت. در همان زمان، من امروز در حال خرید طلا هستم که طلا پس از افت و مقاومت 2355-2360 شکست. تجارت فعال: مطابق با انتظارات تجارت فعال، امروز به حدود 2400 صعود می کند: طلا به حمایت کاهش یافت near 2380Trade active: 2377-2375buyTrade فعال: طلا rose به 2383 و سفارشات سودآور بوده تجارت فعال: طلا اکنون در سطح 2370 حمایت ایجاد کرده است. بیایید ببینیم آیا امروز می تواند از 2400 عبور کند یا خیر. تجارت فعال: طلا افزایش قیمت TP را به 2418 تکمیل کرد. امروز ما با قیمت 2375-2380 خرید کردیم و سود زیادی به دست آوردیم. می توانید ببینید که قسمت پایینی آنچه شما نیاز دارید دارد. و هر روز ایده‌های معاملاتی و سیگنال‌های معاملاتی بی‌درنگ بیشتری را به‌روزرسانی کرد. Trade active:Trade active: هفته آینده با سیگنال های معاملاتی و ایده های معاملاتی بیشتری در منطقه پایین به روز کرد. امروز ما یک انتخاب بسیار Meiji برای خرید انجام دادیم و سود خوبی به دست آوردیم. و هفته آینده شانس بیشتری وجود داشت. تجارت فعال: آخر هفته خوبی داشته باشید. تجارت فعال: من تمام سیگنال های تحلیل و معاملات خود را برای هفته آینده ارسال کرده ام. تجارت فعال است: هفته آینده سیگنال‌ها و ایده‌های معاملاتی بیشتری را در قسمت پایین ترید فعال پست کرد: بسیاری از people در هفته گذشته با کمک من سود بسیار خوبی کسب کردند. می توانید به قسمت پایین توجه کنید و ایده های معاملاتی و سیگنال های معاملاتی بیشتری را از meTrade active دریافت کرد: بسیاری از people در هفته گذشته با کمک من سود بسیار خوبی کسب کردند. می توانید به قسمت پایین توجه کنید و ایده های معاملاتی و سیگنال های معاملاتی بیشتری از من دریافت کرد. تجارت فعال: من هفته گذشته خرید کردم. اگر نمی توانید روند هفته آینده را قضاوت کنید، می توانید به قسمت پایین link نگاه کنید تا از روند طلا در هفته آینده مطلع شوید. تجارت فعال: من هفته گذشته خرید کردم. اگر نمی توانید روند هفته آینده را قضاوت کنید، می توانید به قسمت پایین link نگاه کنید تا از روند طلا در هفته آینده مطلع شوید. من هفته گذشته خرید کردم. اگر نمی توانید روند هفته آینده را قضاوت کنید، می توانید به قسمت پایین link نگاه کنید تا از روند طلا در هفته آینده مطلع شوید. تجارت فعال: طلا طبق انتظار از بالاترین سطح تاریخ عبور کرد. تجارت فعال: طلا rose به 2450 اوج تاریخی رسیده و از آن فراتر رفته است
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۲/۲۶
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۶۸٫۶۱
اشتراک گذاری
;
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها