ورود/ثبت‌نام
MuratKrkn

MuratKrkn

@t_MuratKrkn

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۹/۱۴
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
486
-485
رتبه بین 24587 تریدر
4.3%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :22.2%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-9.2%)
قدرت تحلیل
1
10000تعداد پیام
فیلتر
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
خرید،تکنیکال،MuratKrkn
من قصد دارم آن را با یک تراکنش توقف منطقه ای که به عنوان موقعیت خرید در نمودار در سطح 0.802 تعیین کرده ام، امتحان کنم. در صورت وجود Stop، اگر این تراکنش به خط سیاه 0.6430 که در سطح بالای منطقه سبز است بیفتد، سعی می کنم دوباره از آنجا معامله کنم. اگر منطقه سبز ورودی زیر موجود باشد و گاوصندوق موجود باشد، قصد دارم در همان نقطه وارد شوم. برای من پایین این منطقه سبز بود. تجارت بسته شده: هدف رسیده است: 30% از دست دادیم بدون اینکه ما رو ببره به تی پی رفت.
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۵
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۸۴۸۰۷
اشتراک گذاری
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
خرید،تکنیکال،MuratKrkn
با سلام bake از آنجایی که به پایان فرآیند انباشتگی نزدیک می شود، می توانید تا ناحیه قرمز تلاش کنید. حدود 0.78-0.82. اگر بازار مایل به افزایش شدید باشد، فیب سبز می تواند تا 0.236 حرکت کند. سطح مهم برای ما این است که بالای این خط سبز حداقل 1 هفته ببندیم. اگر این اتفاق بیفتد، من فکر می کنم ew می تواند تا سطح هدف خود تلاش کند. موج حرکتی احتمالی که روی آن تمرکز می‌کنم این است که ممکن است از قرمز یا سبز تبدیل شود، همانطور که در موقعیت فایل آبی ذکر کردم. من فکر می کنم که ممکن است بعداً یک مرحله گاو نر را تجربه کنیم. برای منطقه max Tp، 1.618 سطوحی بود که من به عنوان خط قرمز مشخص کردم. حداکثر هدف 6 بسته شدن ماهانه بالاتر از سطح مهم 1.60 انتظار برای حداکثر هدف را فراهم می کند. اگرچه آوریل ممکن است کمی سخت باشد، تعصب من هنوز طولانی است. هدف آنها انحلال معاملات آتی با کاهش جزئی است. اگر نمی‌توانید سطوح معاملات نقطه‌ای خود را به خوبی تعیین کنید، توصیه می‌کنم که زیاد در مقیاس پایین بازی نکنید. اگر می گویید نه وقت دارم بازی می کنم بهتر است با ورود و خروج تدریجی بین 0.80 تا 0.50 دست خود را افزایش دهید نظر دهید: ما می توانیم به روشی ساده مانند این به آن نگاه کنیم. خط مقاومت مثلثی 3 سطح از سطوح ورودی در پایین. من شخصاً در حال حاضر bake را از ابتدا نمی خریدم. حتی اگر حاضر به خرید bake بودم، در سطوح پایین تر سفارش می دادم و منتظر می ماندم تا بیاید. اگر bake داشتم نیمی از آنها را در حدود 0.78-82 می فروختم و منتظر مناطق مورد نظر با بقیه به عنوان حاشیه خطای احتمالی بودم. با این سود، مبلغی را که فروختم به سطوح زیر تقسیم می‌کنم، از بزرگ‌ترین به کوچک‌ترین. من bake را برای فالوورهایی که می فالو کنند به روز کردم. برای همه آرزوی موفقیت و بهروزی دارم.
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۳
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۴۴۴۵۱
اشتراک گذاری
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
خرید،تکنیکال،MuratKrkn
گرافیک Tru قبلی ما TP بود، بنابراین من می خواستم یک گرافیک به روز شده را به اشتراک بگذارم. ما می‌توانیم از مناطق عقب‌نشینی در بازه زمانی کم وارد شویم. ممکن است شکافی وجود داشته باشد که به قسمت جعبه آبی افزایش یابد. خطوط قرمز مناطق هدف ما هستند. نظر: اگر TRU BTC بتواند هفته را روی خط آبی در تصویر ما به این شکل ببندد، احتمال شکست روند در سمت usdt قوی تر می شود. نظر: نمودار قدیمی ما نظر: گفتیم ltf را باید با پولبک وارد کرد. و این معامله در این زمان بد به نرخ سود 70% رسید.
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۱۰۰۴۵
اشتراک گذاری
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
خرید،تکنیکال،MuratKrkn
درود دوستان op من نمودار را به این صورت برای کسانی که دنبال می کنند می گذارم. اجازه دهید به طور خلاصه در مورد این صحبت کنم: با بسته شدن هفتگی در ناحیه مقاومت منحنی قرمز ما، منطقه آزمایش مجدد ما باید با موضوع منحنی قرمز در Ltf پردازش شود. من مراحل را به رنگ نارنجی دایره کرده ام. بسته شدن به مدت 3 روز و 1 هفته در هر سطح به ما نشان می دهد که آنها برای سطح بعدی هدف دارند. منطقه اعتقاد/انکار سطحی است که می توان در آن تصحیح کرد، بیایید آن را حداکثر هدف در نظر نگیریم، اما قطعاً فکر می کنم از آنجا واکنش شدیدی داشت. وقتی قیمت به آنجا رسید، وضعیت را ارزیابی می کنیم. نمی توان پیش بینی کرد که در صورت تجاوز از آن چقدر پیش می رود. بیایید به پایین بیایم، مناطقی که من با خطوط افقی ضخیم تعیین کرده‌ام سطوحی هستند که انتظار دارم به عنوان پشتیبان عمل کنند که واکنش شدیدی از آن‌ها صورت گرفت. با وجود اینکه فعلاً دور از انتظار به نظر می رسد، دوستان، هر چیزی در این بازار ممکن است. این نمودار میان مدت و بلند مدت است و نظر شخصی من این است که ابتدا به سمت بالا نشانه می رود و در صورت عبور از منحنی قرمز، این نظر قوت زیادی پیدا می کند. تا زمانی که زیرش می ماند، برای من چشمک می زند. من تشکیلات الیوت و هارمونیک تشکیل شده در LTF را به پایین اضافه کرد. اجازه دهید در مورد آنچه می توانیم در دوره زمانی پایین تر با تصاویر بصری تجربه کنیم صحبت کنم. نظر: من منحنی را از عناصر دیگر پاک می‌کنم تا بعداً در صورت شکستن تماس و غیره آن را ارزیابی کنم. نظر: این LTF نیز اهداف EW ما است. حدود 15-25 درصد است. کادر آبی بالایی قبلاً مربوط به سطح منحنی است که ما به عنوان بیش از آن ذکر کردیم و باید بسته شود. نظر: منطقه هدف گاو نر الگوی خرچنگ حدود 4.10 تا 4.50 است. این با هدف قبلی EW ما مطابقت دارد. نظر: برای نمودار اصلی، می توانم بگویم که حداکثر تا اواسط آوریل، فکر می کنم ممکن است این سطوح را ترک کرده و به سمت سطوحی که در بالا تعیین کردم حرکت کرده باشیم. وقتی از نظر ساختار برد بررسی می کنم حداکثر انتظارم 27 دلار بود. نظر: op/btc در این تصویر ساختاری دارد که انتظارات من به سمت بالا را ضعیف می کند. در اینجا شکست منطقه جعبه سیاه یک گاو نر بود. من پیش بینی می کنم که رسیدن به جعبه سیاه ما را به انواع مناطق اعتقادی / انکار می برد. البته در حال حاضر حرکتی به سمت جعبه سبز برخلاف جعبه سیاه وجود دارد. اگر مایل است به کادر سبز رنگ برود و به آن برسد، سطح بالای خطوط زیر را که در نمودار اصلی نمودار op usdt خود مشخص کرده ام، لمس می کنیم. این سیگنالی برای ما بود که کلیه شما را بفروشیم. دوستان فعلا همینو باید در مورد op بگم ساختار صعودی داره و خریداران مایل هستن پس منحنی قرمز مهمه اگه بتونیم از اون نقطه بگذریم روزهای خوب نزدیکه. مفید است که با این نگرانی که در طول دوره ای که تحت آن هستیم، یک زباله در هر لحظه پایین بیاید، محتاطانه عمل کنیم. برای همه آرزوی موفقیت و بهروزی دارم..نظر: در ضمن اینکه به زیر روند سیاه که به عنوان چشم انداز بد اشاره کردم به نظر می رسد در این مرحله از خط رد قرمز پیروی می کند اما هر لحظه ممکن است دوباره از روند صعود کند و خط ردیابی آبی را تشکیل دهد. این وضعیت باید با حرکت قیمت حل شود.
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۱
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳٫۵۶
اشتراک گذاری
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
خرید،تکنیکال،MuratKrkn
Fantom نمودار فعلی. با بسته شدن روز بالای 1.040، ورودی حدود 0.9570، که منطقه Fib 0.236 است. اگر این حرکت قیمت اتفاق نیفتد، سعی می‌کنیم در سطوح منطقه عقب‌نشینی مناطق سایه‌دار سبز زیر اقدام کنیم. حال آن را با توجه به ورودش ارزیابی می کنیم. من برابری btc را در زیر می گذارم. نظر: ممکن است تا پایان ماه برسد. مگر اینکه کار احمقانه ای انجام دهند.. نظر: اگر بالای قرمزی افقی که گفتم ببندد، امروز مشکلی ندارد. پمپ محضری نظر: این مورد زمانی است که شما تمرکز می کنید تعطیلی روز به طور کلی در وضعیت وحشتناکی است. الگوی usdt dom در مقاومت محلی btc تظاهر به مرده بودن دارد. اما ببین این بازارسازهای حیله گر و حیله گر چنین وضعیتی را به عنوان عقب نشینی انجام می دهند، من این کار را کردم، آیا از نظر فنی کار می کند؟ بحث جداست ببینیم احتمال ساختگی بودن این تعطیلی های روزانه وجود دارد 5 درصد دیگر را آزاد کنیم و سپس پمپاژ کنیم آیا با خروج از مناطق مرتفع قدیمی عبور می کنند؟ الان خیلی بدم، دو ساعته فحش میدم نظر: من عکس را پست نکردم نظر: همانطور که دیشب اشاره کردم، LTF نیز یک ترکیب عقب نشینی و سپس یک سازه Akşamke است. فالوورهای قدیمی میدونن ftm قبلا مسئولین بهم زنگ میزدن و میگفتن رفیق این فانتوم ماست :D Asd خیلی سکه مثبتیه من خوشم میاد.
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۲۹
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۹۳۳۴۴
اشتراک گذاری
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
خرید،تکنیکال،MuratKrkn
سکه ای که از اسکن بازار به لیستم اضافه کردم. من مقداری از 0.03721 به سطح فعلی وارد کردم. اگر روز به زیر خط آبی بسته شود، می ایستم. من مقدار پوزیشن را با بستن 2 شمع 4 ساعته روی قرمز افزایش داد. اگر متوقف شوم، خط سبز در پایین قسمت جعبه آبی برای دومین تلاش من برای تراکنش بود. وقتی به آنجا رسیدم، سطوح توقف و سطوح ورود تراکنش را می نویسم. فعلا امکان آمدنش را نمی بینم، اما هرگز نمی دانیم.. نظر: نمای هفتگی تجارت بسته شد: توقف رسیده است: توقف سطح ورودی من منتظر 2 شمع بالای خط آبی برای 4 ساعت ورود مجدد هستم. نزدیک مناطقی که در زیر به آنها اشاره کردم زنگ هشدار ارسال کردم. اگه رسید از اونجا میبینم
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۲۸
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۳۷۴۳۵
اشتراک گذاری
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
خرید،تکنیکال،MuratKrkn
ADA نمودار فعلی USD به صورت هفتگی ماهانه و روزانه در تصاویر زیر به سمت پایین حرکت می کند. بیایید آن را به همین ترتیب دنبال کنیم. اول از همه، من یک منطقه هدف تخمینی را برای دراز مدت تعیین کرده ام، اما با گذشت زمان و با ساختارهای تشکیل شده، منطقه تماس که شماره 5 در آن قرار دارد ممکن است تغییر کند. با عواملی مانند وضعیت بازار، حجم جزیره و غیره. انتظار من برای بلند مدت این است که تعصب من طولانی باشد. امروز دارم به این فکر می کنم که آیا شمع بلند انحلال در آوریل می رسد یا نه. فعلا یه جوری هست که انگار قراره بیاد شورت بهم بده. در زیر سطوح ورودی را در پاسخ به شمع انحلال احتمالی نشان داد. در سطوحی که به نظر من مهم است در تصاویر گنجانده شد. موفق و پیروز باشید دوستان..نظر: تصویر بالا هفتگی است. بسته شدن هفتگی بالای خط آبی مثبت بود بسته شدن هفتگی ماهیانه Fib0.236 بالای خط قرمز نامزد را در حالت موشک قرار می دهد. نظر: این سطوح بسیار مهم هستند در تصویر دوم نباید زیر رنگ سبز بسته شود، این می تواند وضعیت بسیار بدی باشد. اگر قرمز در تصویر دوم بیشتر شود، ممکن است به سطوح در تصویر اول پیش رود. وقتی به سطوح در تصویر اول رسیدیم دوباره صحبت کرد، اما اجازه دهید از قبل این را بگویم: اگر او در آن سطوح برنده شود، فکر می کنم او مطمئن می شود که شکل گیری گرگ در تصویر اول کار می کند. نظر: من فکر می کنم ممکن است تماس با سطوح زیر با کندل انحلال احتمالی وجود داشته باشد. کسانی که مایلند می توانند قطعات را در هر سطحی خریداری کنند. کسانی که مایلند نیز می توانند با انتظار برای شروع بازار، در LTF معامله کنند. ترجیح می دهم دستور بدهم. من فکر می کنم اولین واکنش را در 0.38 044 دریافت می کند و سپس در 0.30 بازگشت داشت. البته اینها فرضیات است. من احتمال خرید نقدینگی را با توجه به این استدلال که بازار فوق العاده طولانی است و طمع در اوج است، می دانم. این امکان کم است اما روز به روز قوی تر می شود به نظر من برای گیر نکردن باید آماده باشید و یک برنامه پشتیبان داشته باشید نظر دهید: من از این ساختار پیروی می کنم. وضعیت فعلی این است که سوگیری کوتاه منفی من در اینجا رخ می دهد. با تم باند پایین، این یک فرصت خرید برای کسانی است که به دنبال افزایش 5٪ ​​-10٪ هستند. با این نرخ ها از آنجا جهش می کند. وقتی پایین می شکند، یک شرط توقف وجود دارد. حتی اگر منفی است که در ساختار فعلی دوباره به یک تخت فرو رفته است، ممکن است در یک تله احتمالی باشد، یعنی یک روز بسته شدن بالای نوار بالایی یا ترک منطقه با یک شمع حجیم برای اقدام کافی است. به همین ترتیب، اگر به نظر می رسد که مایل به شکستن به سمت پایین است، می توانیم آن را کوتاه نگاه کنیم. به طور خلاصه، این روزها می توانیم خرابی های ساختگی، تله ها و ... زیادی را ببینیم. سعی می کنیم گرفتار نشویم..نظر: در میان دارایی‌های نقدی که دارم، نیمی از کل گاوصندوقم را به صورت نقدی و نیمی دیگر را به صورت سکه تنظیم کردم. محیطی را آماده کرده ام که از آن راضی باشم، حتی اگر بالا یا پایین باشد. در سمت آتی، من zrx کوتاه دارم. من 8٪ - 10٪ را هدف قرار می دهم. اگر بایاس کوتاه من در هفته آینده افزایش یابد، معاملاتی که در سمت آتی انجام می دهم کوتاه گرا بود. نظر: من سطوح 1-1،30-2 را با نزدیک شدن به سطوح مشخص کرد. من به کاهش انتظارم برای 17 مارس اشاره کردم. ما یک عملیات نقدینگی کوچک را پشت سر گذاشتیم و اگرچه خطر همچنان پابرجاست، اما احتمال هر چیزی کمتر را در حال حاضر کم می دانم. تصمیم گرفتم با گذاشتن 3/1 پول نقد از نیمی از پول نقد ادامه دهم. 5 پایه آن با یکی از دایره های نارنجی مطابقت دارد. هنگامی که به بالای 0.70 رسیدیم، دوباره آنجا را ارزیابی کرد.
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۲۷
تایم فریم:
1 ماه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۶۷۹۶۳
اشتراک گذاری
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
خرید،تکنیکال،MuratKrkn
سلام دوستان. این روزها آنقدر مضطرب و نگرانم که نمی توانم از این احساس غلبه کنم که هر لحظه قرار است به ما سیلی بزنند. اما البته این قانون بازار است، بنابراین من در مرحله ای هستم که فکر می کنم باید مراقب باشیم. خط افقی قرمز خیلی مهمه.علاوه بر اینکه فکر می کنیم تا آخر ماه می تونیم برای aave به اون منطقه بریم که احتمال پیشرفتش تا سطحی که گفتم خیلی زیاده، از قبل بهتون بگم که اگر ماه به پایان نرسد، من واقعاً نگران شد. اگر نتواند این ماه را بالاتر از نرخ ببندد، احتمال زیادی وجود دارد که برای مدتی با شمع های فلاش در آن منطقه وارد یک چرخه آشفته شویم. در شرایط عادی، انتظار من در حدود جولای و آگوست بود، اما نمی توان کاملاً با مقیاس زمانی مطابقت داشت. به همین دلیل احتمال اینکه این انتظار زودتر به دست بیاید را در نظر می‌گیرم. اسفند سالم است، فکر نمی کنم الان فعالیت دردسرساز باشد، به خصوص بعد از تعطیلی این هفته، دیگر نیازی به افت راحت تا پایان ماه نیست. پس از ماه مارس، سطح پایانی را دوباره تفسیر می‌کنم و انتظارم برای کاهش یا افزایش را منعکس می‌کنم. همگی موفق باشید.. نکته مهم: احتمال خط قرمز را در هنگام بستن بالای سطحی که مشخص کردم، خط آبی هنگام بستن در زیر آن را رعایت می کنم.. نظر: aave در اینجا می توانید به نموداری که در گذشته به اشتراک گذاشتم نگاهی بیندازید. در نتیجه این معامله ای که از ابتدای حرکت قیمت دادم به سطوح فعلی رسیدیم. من نمودار جدید را به اشتراک گذاشتم زیرا زمان به روز رسانی نمودار فرا رسیده بود. نظر: اگر برابری Aave btc به این ترتیب به بالای ناحیه زرد بپرد، ممکن است یک حرکت رو به بالا شروع شود که می تواند آن را به سطح جدیدی برساند. اگرچه همانطور که با یک رد قرمز مشخص کردم حرکتی وجود دارد، اما فکر می کنم وقتی به باند بالای ساختار کانال رسید، در سطح منطقه خاکستری رنگ با یک بخش قرمز افقی و در صورت بسته شدن باید به پول نقد تبدیل شود. هر هفته خارج از این منطقه، ما باید بالاتر را هدف قرار دهیم.
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۲۳
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱۵۲٫۵۳
اشتراک گذاری
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
فروش،تکنیکال،MuratKrkn
دوستان سا. هر چی داشتم فروختم اگه بیشتر از 14 روز ببنده دوباره میخرم. اگه 4 ساعت زیر 12500 ببنده یه شورت باز میکنم. من سفارشات خرید نقطه ای را در قسمت های آبی زیر انجام دادم. من سفارش را در دایره سیاه قرار دادم فقط اگر اتفاقی بیفتد. احساس یک سیلی در بازار غالب شده است... بیایید ببینیم آیا این ارزش ریسکی را دارد که من می کنم. با این حال، اگر این نسبت 7٪ بالاتر بسته شود، من 7٪ کمتر از هدف بلند مدت خود سود برد. از طرفی 40-60 درصد ریسک داره این نرخ ها که من بتونم ریسک کنم ببینم بهتر میشه باهاش ​​اجاق گاز رو خاموش میکنن یک شمع خودکشی و بیشتر از چیزی که داده اند پس بگیرید نظر:نظر: خلاصه میگم ببینیم :D من موقعیت را بالای 12600 گسترش داد. فعلا با مقدار کم امتحان میکنم چون احتمال قطع شدنش زیاده. ساعت 11.90 بسته می‌شوم نظر دهید: ببخشید من بالای 12600 نوشتم. شش می شود. هدف من به طور خلاصه حدود 11.300 - 11.900 است، همانطور که گفتم، برای بازگشت به زمان طولانی، انتظار دارم یا یک روز بسته شود بالای 14.20 یا یک ماه بسته شدن بالای 13.018. در غیر این صورت سطوحی که من به آنها نگاه کرد 6 تا 8 سطح هستند. نکته مهم: من هر نموداری را که به اشتراک می گذارم آپدیت نمی کنم، زیر نمودار آخر می نویسم، امیدوارم مورد توجه قرار گیرد. بازار آبستن اصلاحات جزئی است و این اصلاحات ممکن است به اصلاحات اساسی نیز تبدیل شود. کسانی که موقعیت های طولانی دارند، لطفا مراقب باشند. اجاق گاز را خاموش می کنند. تجارت به صورت دستی بسته شد: به طور معمول، تاریخی که من انتظار اصلاح را دارم، حدود ژوئیه و اوت بود. فکر می کنم دیروز وارد یک سفر کوتاه شدم. من بازار را کمی تار می بینم. به نظر می رسد بازار به نقطه اشباع رسیده است. مدت‌هاست که انحلال‌ها چیز خوبی برای بازار ارزهای دیجیتال نبوده است. به همین دلیل فکر کردم باید شاهد یک بازار حمام خون باشیم. اگرچه هنوز از این ایده دست نکشیده ام. شاخص ترس من از پشت بام است. با این حال من در محل خرید کردم چون در آواکس فرصت فنی دیدم. اگر تله یا تزریق موم بیرون بیاید، تسلیم سرنوشتم شده ام و کاری نمی توان کرد که این روزها مضطرب و هوشیار باشیم. اظهار نظر: اگر به تعصب خودم اعتماد کرده بودم، الان همه چیز برایم عالی بود. همانطور که در نظرات مشاهده شد، با وجود اینکه خواب را زود دیدم، با افتادن در فومو در دام آنها افتادم. و چند روزی است که احساس استرس، ناراحتی، افسردگی دارم و با اینکه به صفحه نگاه می کنم، روشن نمی شود. راستش را بخواهید، اگر بازار از اینجا به سرعت بهبود نیابد، سناریوهای صعودی، صعودی، لغو شده، بسیار بد در ذهن من می چرخد. امیدوارم اینطوری نشه واقعا حالم از این بازار بهم میخوره. باید تا پایان ماه یا حداکثر ماه آینده موشک انداز شود. برای کمک به رهایی از ذهنیت منفی. نظر: به هر حال، من به طور تصادفی ابزار موقعیت خرید را به جای فروش در نمودار اضافه کردم. برای جلوگیری از سردرگمی، من قبلاً این نمودار را به عنوان یک فرم کوتاه به اشتراک گذاشته ام.
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۱۲/۲۱
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱۳٫۰۲
اشتراک گذاری
MuratKrkn
MuratKrkn
رتبه: 486
1.0
خرید،تکنیکال،MuratKrkn
سلام دوستان دوباره یه معدن پیدا کردیم الان پر کن :D فکر می کنم فرصت برای rune هنوز ادامه دارد، جایی که من روی لیست کار می کنم اما نه اقدامی انجام می دهم و نه به اشتراک می گذارم. شکست رخ داد و نقدینگی برداشت و در ساختار محدوده گذشته گنجانده شد. به طور خلاصه، rune من احتمال زیادی را می بینم که مانند سایر سکه های ما TP باشد، که قبلاً قاطعانه گفتم که اهداف TP بود. اگر هفته را بالای 0.382 ببندیم، می توانیم تراکنش بگیریم، با تغییر به سمت نقدی در منطقه سود 40 درصد، منتظر بسته شدن هایی هستیم که در بالا ذکر کردم سطوحی که در نمودار ذکر کردم و می توانیم دوباره معامله کنیم. در غیر این صورت، می‌توانیم خود را در دایره‌های آبی سد کنیم و در آنجا منتظر بمانیم تا بتوانیم تراکنش‌های امن‌تری را از آنجا انجام دهیم. همه چیز واضح است و نیازی به توضیح زیاد نیست. یک راه اندازی ساده پیشاپیش موفق باشید..نظر: نظر عالی: من ساختارهای محدوده را تجزیه می کنم و آنها را دور می اندازم تا قابل درک تر شود. نظر: continuation formation نظر: برابری Rune/Btc. من انتظار دارم هفته را بالاتر از سطح دایره آبی ببندد. در انتظار پمپ پس از بسته شدن. نظر: ما یک روند شبیه به این را در برابری زاویه گسترده btc داریم. برای گاو رد شده rune یک روند صعودی است. من مشتاقانه منتظر زمانی هستم که وارد این روند شویم. نظر: من مقداری از محل خریدم اگر بسته به موقعیت برداشته شود، آن را اضافه می کنم نظر: من خریدهای خود را با 3 درصد ضرر فروختم، اینها شر هستند. روزگار خیلی بدی داشت.. دامپ 40% در راه است. منتظر می مانم تا ماه بسته شود.
ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۲۰
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۸٫۶۱
اشتراک گذاری
نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها