ورود/ثبت‌نام
LoFiTrading

LoFiTrading

@t_LoFiTrading

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۲/۲۷
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
3996
رتبه بین 26307 تریدر
0.3%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :4%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :7.4%)
قدرت تحلیل
0.4
4تعداد پیام
فیلتر
LoFiTrading
LoFiTrading
رتبه: 3996
0.4
خرید،تکنیکال،LoFiTrading

عمیق نفس بکش نگهش دار بواهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها تو خوبی بابو؟ خوبی؟ مطالعه،: Btc 1 ساعت در کانال صعودی نظر: خرس‌هایی که دقیقاً در دام سال 2021 افتادند. lolComment: OHHHH NOononononoono BoBo نه دوباره!! خیلی خنده دار..

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۰
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۷۱٬۸۳۸٫۰۲
اشتراک گذاری
LoFiTrading
LoFiTrading
رتبه: 3996
0.4
خرید،تکنیکال،LoFiTrading

من متوجه شباهت در ساختار بازار بین BTC و SPX شدم. همانطور که می بینید فراکتال ها بسیار شبیه هستند! بیایید ببینیم که چگونه بازی می کند. تجارت فعال: همانطور که می بینید ما طبق برنامه ریزی به سمت بالا حرکت می کنیم. تجارت فعال: می بینید که ما همانطور که انتظار می رود به سمت بالا حرکت می کنیم! کار همه عالی است! نظر: نظر: اهداف فعلی من 84 هزار و سپس 90 هزار است. تجارت فعال است: تجارت همچنان فعال است!!!! همانطور که می بینید ما همانطور که پیش بینی شده بود به سمت بالا حرکت می کنیم. ما فراکتال SPX500 را دنبال می کنیم. لطفا برای شکستن به 84k صبور باشید. نظر: در حال حاضر انتهای بالای کانال 88k است. نظر: جنتلمن ما در مقابل مقاومت حرکت می کنیم. امیدوارم که به زودی انتظار شکستگی داشته باشیم. نظر: هنوز در همان تجارت است بچه های ثابت ... استقرار سرمایه بیشتر.. نظر: وقتش است آقا. نظر:نظر:نظر: hodlنظر: بچه های ثابت...تجارت فعال: من هنوز در مورد BTC خوش بین هستم. ترس not. ما در یک گوه نزولی هستیم! نظر: معامله در نمودار هفتگی فعال است. طبق برنامه انجام می شود. تجارت فعال: نظر: نظر: پمپ ورودی! نظر:نظر: اوایل بله اشتباه نه جالب است که فراکتال مانند SPX اجرا می شود! =DComment:Comment: هنوز در حال حرکت به سمت بالا بچه های ثابت

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۱۵
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۵٬۹۸۲٫۹۲
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر
دنبال شده
هشدار