ورود/ثبت‌نام
CoinYardim

CoinYardim

@t_CoinYardim

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۳/۲/۱۰
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1332
رتبه بین 28257 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.9%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :4.2%)
قدرت تحلیل
3.3
2تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

CoinYardim
CoinYardim
رتبه: 1332
3.3
خرید،تکنیکال،CoinYardim

سلام به فالوورهای عزیزمون بیایید قبل از اینکه آمار اشتغال غیرکشاورزی در ساعت 15:30 امروز در TSI منتشر شود، یک پست در مورد سناریوهای احتمالی اونس طلا به اشتراک بگذاریم. اخیراً به اشتراک گذاشتیم که فروش ممکن است در منطقه 2320 سرعت بگیرد. تست 2280 که دومین منطقه پشتیبانی است تکمیل شده است و در حال حاضر تصویری مانند یک پرچم را ارائه می دهد. امروز اگر با شاخص دلاری مواجه شویم که همراه با بخش غیرکشاورزی نتواند تقویت شود، دوباره به روند صعودی خود ادامه داد. توجه: این یک توصیه سرمایه گذاری نیست. توجه: بسته شدن زیر منطقه 2280 ممکن است روند فروش را تسریع کند. با احترام. سلام فالوورهای ارزشمند امروز ساعت 15:30 (GMT+3)، حقوق و دستمزد غیرکشاورزی data منتشر می شود. قبل از داده‌ها، می‌خواهیم سناریوهای احتمالی طلا را ارزیابی کنیم. قبلاً اشاره کردیم که فشار فروش می تواند زیر سطح 2320 شتاب بگیرد. دومین منطقه پشتیبانی در 2280 آزمایش شده است، و در حال حاضر، به نظر می رسد که در حال تشکیل یک الگوی پرچم است. اگر امروز با شاخص دلاری مواجه شویم که نتواند در کنار شاخص غیرکشاورزی data تقویت شود، مسیر صعودی خود را از سر گرفت. توجه: این توصیه سرمایه گذاری نیست. توجه: بسته شدن زیر منطقه 2280 ممکن است فشار فروش را افزایش دهد. بهترین قانون

ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۲۸۹٫۹
اشتراک گذاری
CoinYardim
CoinYardim
رتبه: 1332
3.3
خرید،تکنیکال،CoinYardim

امروز دوشنبه 29 فروردین است. چشم ما به نتایج نشست FED که در روز چهارشنبه 1 می برگزار می شود، معطوف است. در حال آماده سازی این تحلیل برای اونس طلا هستیم که هفته را با روند افقی آغاز کرد. ما فکر می کنیم که جلسه اول ماه مه فدرال رزرو از یک روند باثبات در نرخ بهره پشتیبانی می کند، بنابراین انتظار هیچ تغییری نداریم. از این منظر، اگر اونس طلا را ارزیابی کنیم، انتظار ما این است که سطح 2457 قابل آزمایش باشد مگر اینکه بسته شدن روزانه یا حتی هفتگی زیر سطح 2320 اونس طلا وجود داشته باشد. ما بعد از ترکیب اوزل بایراک که قبلاً مشترک بودیم، روند خوبی داشتیم. اکنون، با چشم‌اندازی اینجا هستیم که فکر می‌کنیم تا زمانی که این روند بالاتر از سطح 2320 باقی بماند، ادامه داشت. مناطق هدف احتمالی در نمودار نشان داده شده است. نکته مهم: بسته شدن روزانه زیر 2320 که منطقه فرار است، ممکن است یک دوره با فروشندگان ایجاد کند. توصیه می کنیم این سطح را به دقت بررسی کنید. توجه: این یک توصیه سرمایه گذاری نیست، فقط یک انتظار است. با احترام.

ترجمه شده از: Turkish
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۴۵٫۴۸
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار