sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

Tahlil ba samir

@

235

رتبه بین 3818 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه Tahlil ba samir در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Tahlil ba samir

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

1.3K

میانگین بازدید روزانه

0

میانگین تعداد پیام روزانه

0

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

پیام تریدر
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
https://user.one3erver.com/aff.php?aff=162 من از این لینک سرور اختصاصی میخرم یه سرور به قیمت حدود ماهی ۱۴۰ تومن که بهم ۳تا وی پی ان اختصاصی میده که توی دنیا فقط مال خودم ۱ نفره و هرگز مشکل پیدا نمیکنم برای خرید روی لینک بزنید سرور رو بخرید بعد تیکت بزنید بگید برای بایننس خریدین و براتون "ویرگارد" نصب کنن روی سرور و اموزشتون بدن پشتیبانیشون عالیه💪 استفاده کنید
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
1449456
تیم دراپر: قیمت بیت کوین به ۲۵۰,۰۰۰ دلار می‌رسد 🔸 تیم دراپر، سرمایه‌گذار میلیاردر آمریکایی، همچنان معتقد است قیمت بیت کوین تا انتهای سال ۲۰۲۲ یا در اوایل ۲۰۲۳ به ۲۵۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید. دراپر بر این باور است که روند صعودی بیت کوین در آینده نزدیک شکل می‌گیرد و پذیرش و محبوبیت آن بسیار افزایش می‌یابد. او ادامه داد اگر دولت آمریکا به چاپ دلار ادامه دهد، بیت کوین می‌تواند از مردم در مقابل تورم محافظت میکند. @cryptoocarnival
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
این سیگنال نیست مثال هست برای این که یاد بگیرید چطور بی ضرر سود کنید ⚜فرض کنیم نماد ارسال شده: #MATIC/USDT شورت یا فروش 0و/ رو در صورت نیاز اضافه کنید قیمت ورود 1.32640 حد سود 1.3211 1.3158 1.3104 1.2998 1.2733 حد ضرر 1.3927 🟣نحوه استفاده به این صورته: اگه مثلا ۱۰۰۰دلار داری توی فیوچرزت فقط یک دهم یعنی ۱۰۰ دلارش رو وارد معامله میکنی چون توی فیوچرز ۱ شدو حد ضرر رو ممکنه بزنه در ابتدای کار حد ضرر خیلی پایین تره ولی باید شناور داشته باشیمش و خورد خورد بالا بیاریمش پایین تر توضیح میدم خوب بریم سراغ سیگنال: ۱۰۰ دلار مثلا نقطه ورود یعنی ۱.۳۲۶۴۰ از ۱۰۰ دلاری که روی ۱.۳۲۶۴۰ وارد شدی 🟢مبلغ ۲۰دلارشو مثلا روی ۱.۳۲۱۱ که تارگت اول بود خارج میکنی ۸۰ دلار میمونه 🟢 روی تارگت ۲ که ۱.۳۱۵۸ هست بازم ۲۰ دلار خارج میکنی میمونه ۶۰ دلار 🟢 روی تارگت ۳ که ۱.۳۱۰۴ هست بازم ۲۰ دلار خارج میکنی میمونه ۴۰ دلار 🟢 روی تارگت ۴ که ۱.۲۹۹۸ هست بازم ۲۰ دلار خارج میکنی میمونه ۲۰ دلار 🟢روی تارگت ۵ که ۱.۲۷۳۳ هست ۱۵ دلار خارج میکنی 🟢۵دلار باقی مونده هم که یک بیستم از کل ۱۰۰ دلار هست میتونه بمونه برا بعد از تارگت ۵ که بعضی تا چند صد درصد سود میده و اینو هرجا دوست داری میبندی حد ضررشم تارگت ۵ میزاری ⛔️بریم سراغ حد ضرر⛔️ توی دید اول حد ضرر خیلی پایینه و ریسک به ریوارد نمی ارزه که وارد بشیم اما دلیل این فاصله اینه که متود دادن سیگنال شکست مقاوم قوی سر راه هست که معپولا بعد شکستن یه پولبک میکنه و اگه حد ضرر نزدیک باشه ممکنه زود تاچ بشه و سود رو از دست بدین پس در نگاه اول حد ضرر پاینه ولی ما طبق نقشه پیش جلو میریم برای حد ضرر: 📌هر تارگتی که میخوره حد ضرر رو میاری روی ۲تا پایین ترش 🔴یعنی تارگت ۱ خورد خد ضررت همون عددیه که من دادم (یا نصف میای بالا اون اول که هنوز تارگت نزده حد ضرر ۵۰ دصد با لورج ۱۰ پایین بوده میکنی ۲۵ درصد پایین تر) 🔴تارگت ۲ خورد حد ضررت قیمت خرید باشه 🔴اگه تارگت ۳ خورد حد ضررت میشه تارگت ۱ 🔴اگه تارگت ۴ خورد حد ضررت میشه قیمت تارگت ۲ و‌... 🔴 تارگت ۵ که خورد حد ضرر بزا روی خود تارگت ۵ بمونه اینجوری ۹۹درصد معاملات رو با سود های عالی میبندی و بیشترین سود از معاملات میبری نوش جونتون اطلاعات بیشتر و ثبتنام در کانال سیگنال ما @crypto_ozv
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
https://www.youtube.com/watch?v=2YzLSxqUX24 به خودتون لطف کنید و این سری مسابقات رو دنبال کنید ببینید 🟢مسابقات اطلاعات عمومی کمک میکنه به فعال و پویا شدن مغزتون و رشد کیفیت زندگیتون
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
قسمت جدید مسابقه دور همی حتما استفاده کنید با دیدن مسابقات اطلاعات عمومی در حقیقت به خود و مغزتان لطف میکنید😍💪
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
بچها بین ترید هاوون برای این که سود بیشتری بکنید بایییید استراحت به مغزتون بدید و یه کار متفرقه بکنید چه کاری بهتر از دیدن یه مسابقه تلویزیونی که اطلاعاتتون رو هم بشدت بالا ببره روزانه بهتون قسمت هاشو میدم حتما ببینید و استفاده کنید
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
ببینید هم قشنگه هم اطلاعات عمومیتون بالا میره 💐💐
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
7vpn.pw/?ref=cryptocarnival
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
بچها این ای پی ثابت #تست کردم اوکی هست برای بایننس قیمتشم خیییلی بهتر از قبلیه خواستین استفاده کنید
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:1.3K
1353779
#مگه_داریم؟ #مگه_میشه؟
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
دنیای سهمتو
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس توصیه های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه برگزیده‌ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید نمادهای برگزیده سهمتو را در صفحه برگزیده‌ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1401