ورود/ثبت‌نام

BTRSTBTRST

قیمت-3.3%‎$۰٫۵۴۰۴۳
اضافه کردن به دیده‌بان
خرید از صرافی
0
دنبال کننده ها
جمع بندی نظر تریدرها در ماه اخیر
فروش
خنثی
داده
ناکافی
خرید

نمودار قیمت BTRST و روند سیگنال های BTRST

بازه زمانی:
نوع سیگنال:

نظر تریدر ها در مورد قیمت BTRST

فیلتر:

چه کسی بیشترین سود را از BTRST گرفته؟

فیلتر:

سیگنال‌های BTRST

فیلتر

نوع سیگنال

نوع تریدر

incawarrior13
incawarrior13
رتبه: 1680
5.0
خریدBTRST،تکنیکال،incawarrior13

هر دو سناریو صعودی هستند. من مشتاق این تجارت هستم. به آن زمان می‌دهم تا توسعه یابد تا موارد بیشتری را اضافه کند.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
12 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۷۲۰۶۷
اشتراک گذاری
victorcharts
victorcharts
رتبه: 3991
4.8
خریدBTRST،تکنیکال،victorcharts

در حال اجرا اصلاحی ویو 2 نزدیک تکمیل بعدی vave 3 است هدف اولیه حدود 2 nfa فقط محور y

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۶۸۷۶۹
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از BTRST بهتر است؟
swilton
swilton
رتبه: 1680
5.0
خریدBTRST،تکنیکال،swilton

BTRST - از مغز خود استفاده کنید، به نمودار اعتماد کنید اینجا یک سوال است. هفته گذشته هنگامی که BTC و کل بازار کریپتو به گور ریخته شد، تنها سکه لیست شده در Coinbase کدام بود که یک اینچ به پایین تکان نخوردید؟ اعتماد ذهنی (BTRST). این نمودار یک ورطه ابدی بوده و هیچ روند صعودی مناسبی نداشته است، اما عملکرد قیمت و حجم نشان می دهد که به احتمال زیاد یک پایین در جای خود قرار دارد. من فکر می‌کردم قبل از سقوط بازار کریپتو در هفته گذشته، این پایین بود، اما دیدن قدرت منحصر به فرد این سکه در مواجهه با سختی‌ها، اعتقاد من را بیشتر کرد. هدف نهایی 0.75 است، اما چند هدف میانی در این راه وجود دارد. بذار ببینیم چه اتفاقی میافتد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۲۹۳۸۱
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 4241
5.0
خریدBTRST،تکنیکال،AlanSantana

هرچه این افت تندتر باشد، زمانی که اتفاق می‌افتد، بهبودی قوی‌تر است. ما می‌توانیم ببینیم که Braintrust (BTRSTUSD) یک افت بسیار تند، افت شدید، سقوط سریع تولید می‌کند... عالی، بدیهی است که این یک فرصت عالی است. در ماه می تجارت بدی داشتیم. بستن در استاپ ضرر. ✔️ اکنون بیش از 50 درصد کمتر خرید کنید... برخی را برنده می‌شویم، برخی را می‌بازیم... اما شما فقط زمانی از دست می‌دهید که ترک کنید یا تسلیم شوید، اکنون کمتر خرید کنید و پتانسیل رشد خود را چند برابر کنید. خوب. MACD سیگنال بسیار strong را در قیمت های پایین می دهد: واگرایی صعودی فوق العاده قوی ما یک پایین V شکل داریم و همچنین RSI بیش از یک ماه است که بیش از حد فروخته شده است. به سمت روشن نگاه کنید... با حذف تمام دست های ضعیف، با این نوع حرکت strong، این جفت اکنون می تواند strong رشد کند. ✔️ آسان 220%... آسان این جفت می تواند به 450% یا بیشتر برسد. نمودار را ببینید، تقویت کنید و لایک کنید. نظر دهید و دنبال کنید. این not توصیه مالی است. Namaste.Comment: Braintrust فضای زیادی را برای رشد بیشتر نشان می دهد. (تاکنون ما 280٪ رشد کل از زمان اشتراک این تجارت داشته ایم idea.) این نمودار هفتگی است: فقط برای ایجاد یک پرش بسیار strong، زیر EMA50 بسته شد، این یک سیگنال صعودی super strong است و رشد بیشتری را پیش‌بینی می‌کند. 👉 400% پتانسیل رشد اضافی که در نمودار ترسیم شده است. ممنون که خواندید. Namaste.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۳۵۹۸۶
اشتراک گذاری
jalapablo
jalapablo
رتبه: 1680
0.0

Braintrust: زمان علامت گذاری من keep احساس می کنم Braintrust (BRTST) زمان را نشان می دهد و در انتظار بهار شدن برای از بین بردن خلأ نقدینگی کلان در حدود 2.35 است. چه زمانی این اتفاق می افتد one فقط می توان حدس زد، اما فکر می کنم به دلیل آزمایش تقاضای اخیر به زودی بود. یک سفارش فروش محدود را بین سطوح 1.618 و 2.0 درصد فیبوناچی تنظیم کنید تا اگر تصمیم به اجرا داشت از آن پول نقد دریافت کنید. فقط توجه داشته باشید که BTC می‌تواند در هر زمانی برای تست مجدد 17.6 و احتمالاً پایین‌تر از بین برود، و بنابراین اگر سود طولانی‌تری داشته باشید، هر سودی که قبل از فروش محدود به دست می‌آید احتمالاً از بین رفت. *اگر دوست دارید پول در بیاورید، حتما برای نمودارهای نوسانی پویاتر و آسان تر Wyckoff/VSA با نسبت های win که به طور متوسط ​​بین 80 تا 85 درصد در رسیدن به مناطق سود هستند مشترک شوید. نمودارهای گذشته من را بررسی کنید و خودتان ببینید، سپس من را دنبال کنید و ببینید که من به دنبال کسب درآمد هستم. این تنها دلیلی است که من اینجا هستم و می شما هم پول در بیاورید! (چون من را خوب جلوه می دهد). ** مشاوره مالی نیست. لطفا DYOR و با مسئولیت خود معامله کنید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خنثی
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٫۰۲
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار