ورود/ثبت‌نام
AlanSantana

AlanSantana

@t_AlanSantana

تعداد دنبال کننده:21
تاریخ عضویت :۱۴۰۰/۱۲/۸
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
جزو 10 تریدر برتر
5
1
رتبه بین 24112 تریدر
68.8%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :45.3%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-4%)
قدرت تحلیل
4.1
2048تعداد پیام
فیلتر
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
خرید،تکنیکال،AlanSantana
➖ ما انتظار داریم که Cardano (ADAUSD) در سال 2025 از 7 دلار فراتر رود. زمانی که بازار ارزهای دیجیتال وارد فاز افزایشی خود شود، حتی می تواند به 8 دلار یا بالاتر برسد. ➖ 2023 سال بهبودی بود. امدادی افزایش یافت و در حال حاضر شاهد اصلاحی هستیم که قرار است در درازمدت یک پایین تر و سپس یک بازار صعودی بزرگ ایجاد کند. ➖ انتظار می رود سبز بزرگ در اواخر سال 2024 و بیشتر سال 2025 اتفاق بیفتد. ➖ Cardano (ADAUSD) برای شش هفته متوالی سبز شده است و امروز هفتمین است. تا ابد قرمز ماند در نمودار به "منطقه خرید" به رنگ زرد توجه کنید، برای کسانی که به دنبال نگهداری طولانی مدت ADA هستند. اگر می از کل موج صعودی لذت ببرید، عاقلانه است که انباشته کنید. 👉 هر بار که قیمت ها کاهش یافت، خرید کنید و نگه دارید. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
6 ساعت پیش
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۴۵۸۱۷
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
فروش،تکنیکال،AlanSantana
س: می‌خواهم بدانم که آیا Bitcoin به پایین‌تر ادامه می‌دهد یا به بالاترین حد خود بازمی‌گردد؟ در اینجا بازه زمانی 4 ساعته را داریم که می‌توان از آن برای تحلیل نمودار کوتاه‌مدت تا میان‌مدت استفاده کرد. بیایید ببینیم چه چیزی برای گفتن دارد. A: Bitcoin در حال حرکت به سمت پایین تر است. توضیح داد افت 14 مارس منجر به آزمایش MA200 به عنوان پشتیبانی شد. MA200 به عنوان ساپورت نگه می‌دارد و Bitcoin حرکت می‌کند تا 8 آوریل بالاتر را تولید کند و سپس به پایین برگردد. Bitcoin دیروز، 13 آوریل، به پایین ترین سطح خود رسید، اما این پایین همچنان در مقایسه با افت هایی که در 5 و 20 مارس رخ داد، پایین تر است. این سوال پیش می آید که چرا اینقدر نزولی؟ در اواخر مارس، Bitcoin از MA200 4h برگشت - امروز یکسان نیست. امروز، Bitcoin زیر MA200 با حاشیه گسترده معامله می شود و این یک سیگنال نزولی strong و تفاوت بین اکنون و آن زمان است. این کاهش با افزایش حجم خرس پشتیبانی می شود و بازارهای مرتبط به وضوح نشان می دهند که ما قرمز بیشتری را تجربه کرد. 👉 در کوتاه مدت، ما 58K و 50K را دریافت می کنیم. هنوز در یک ماه، ما بسیار پایین تر بود ... می توانید تجارت ماهانه idea را برای اهداف، تجارت روزانه idea را برای به روز رسانی بررسی کنید. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۲۶
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۳٬۷۲۲٫۵۶
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
فروش،تکنیکال،AlanSantana
سلام خواننده عزیزم، ما اکنون در حال انجام شمعدان خوانی هستیم و عمدتاً روی قیمت اخیر تمرکز کرد. امیدوارم آخر هفته خوبی داشته باشید. گاهی اوقات ما بر نظریه موج الیوت به عنوان سیستم اصلی که برای نمودار/اشتراک گذاری استفاده می کنیم تمرکز می کنیم. گاهی اوقات، ما بر میانگین متحرک، نوسانگرها و روند تمرکز می کنیم. در مواقع دیگر، ما به بازارهای همبسته و غیره نگاه می کنیم. وقتی همه این سیگنال ها را ترکیب می کنیم، یک تصویر واضح نشان داده می شود. ➖ اولین سیگنال نزولی بایننس کوین (BNBUSDT) در 16 مارس منتشر شد. یک شمع بسیار strong نزولی نشان داد که منجر به چهار روز قرمز شد. ➖ یک جهش منجر به بالاترین سطح پایین 12 آوریل شد. این جلسه 12 آوریل دومین سیگنال است. این پایین تر یک Doji با شکست حجم است. ➖ جلسه امروز به عنوان تایید عمل می کند زیرا اکنون BNBUSDT به زیر EMA10 حرکت می کند. (ادامه نزولی.) خلاصه شده: 👉 ما یک افت strong داریم که منجر به اوج پایین تر و ادامه حرکت نزولی می شود. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۲۵
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۵۸۲٫۳۴
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
فروش،تکنیکال،AlanSantana
این بسیار جالب است زیرا همیشه دوگانگی ایجاد می کند، آنهایی که باور دارند و کسانی که باور ندارند. اگر Ethereum به عنوان امنیت طبقه بندی شود چه اتفاقی می افتد؟ برای همه آن توکن‌ها، همه آن پروژه‌ها، همه نوآوری‌ها، همه سفارش‌های فروش، همه معاملات، همه سرگرمی‌ها چه اتفاقی می‌افتد؟ بازار چه تاثیری داشت؟ حقیقت این است که Ethereum برای وارد شدن به مرحله اصلاحی strong نیازی به طبقه بندی به عنوان اوراق بهادار در ایالات متحده ندارد، فقط می تواند اتفاق بیفتد زیرا همیشه در بازارهای مالی اتفاق می افتد، قیمت ها تمایل به نوسان دارند. ➖ Ethereum (ETHUSDT) به مدت پنج هفته کاهش یافته است و EMA10 به عنوان پشتیبانی به چالش کشیده شده است. ➖ هفته نامه EMA10 برای اولین بار در 18 مارس به چالش کشیده شد. روی یک فتیله، سپس دوباره 1-آوریل. با یک فیتیله دیگر و در نهایت این هفته 8-آوریل این حمایت دوباره به چالش کشیده شد. ➖ ETHUSDT درست بالای این خط نشسته است (به رنگ سبز در نمودار مشخص شده است) و این را می توان به چند روش تفسیر کرد: 1) EMA10 به عنوان پشتیبانی کار می کند و می تواند به عنوان سطحی باشد که ETHUSDT از آن بالاتر می رود. یک سناریوی صعودی (نظر فعلی من نیست). 2) چالش پشتیبانی آن را ضعیف تر می کند و در شرف شکستن است. یک استراحت باعث می شود قیمت ها بسیار پایین تر باشد. شکست حمایت را می توان با نگاه کردن به بازارهای مرتبط و اینکه حرکت فعلی تا چه حد پایین آمده و strong پشتیبانی می کند. واقعاً قوی بود، بنابراین strong که بازیابی آلت کوین های بزرگ بیش از یک روز طول می کشد. در واقع، بسیاری از آلتکوین‌های گروه‌های کوچک‌تر فوراً بهبود می‌یابند، اما واکنش اولیه strong و در کل منفی است، همانطور که پیش‌بینی می‌شد. در حالی که برخی کاهش می یابند، برخی دیگر رشد می کنند. با دیدن اینکه هفته قبلاً سبز شروع شده و سپس قرمز شده است، احتمالاً با پایان جلسه شاهد کاهش قیمت بود. ممکن است یک اصلاح بسیار strong برای Ethereum وجود داشته باشد که به زودی شروع می شود، یا در حال حاضر در حال توسعه است زیرا ما برای هفته پنجم تعطیل هستیم. و نه، Ethereum نیازی به زدن یک رکورد جدید در تمام زمان ها ندارد، فقط به این دلیل که Bitcoin یک رکورد جدید تمام وقت را زده است، اما چرا؟ 👉 همانطور که در سال 2022 Ethereum ژوئن به جای نوامبر به پایان رسید، این بار ممکن است اوج جدیدی وجود نداشته باشد. اجازه دهید سعی کنم و روشن کنم که: این واقعیت که ETHUSDT توانست سریعتر از Bitcoin شروع به رشد کند (بعد از ژوئن 2022 کمترین میزان جدیدی وجود ندارد) به ما می گوید که می تواند رشد سریعتر از Bitcoin را نیز متوقف کند. در مورد one می تواند به استثنای عدم رسیدن به حداقل های جدید باشد. در یک مورد دیگر می تواند به استثنای عدم رسیدن به اوج های جدید باشد. و بدون هیچ اوج جدیدی، به پایین می رویم! Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۲۵
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳٬۲۷۳٫۰۳
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
فروش،تکنیکال،AlanSantana
طلا در حال حاضر لحظات خود را سپری می‌کند و ما می‌توانیم امروز شاهد یک اوج باشیم. در همین روز، جلسه 12 آوریل 2024 - اجازه دهید ببینیم چگونه پیش می رود. امیدوارم آخر هفته فوق العاده ای داشته باشید، این فقط یک یادآوری سریع است و من شما را رها می کنم. ابتدا سیگنال اصلی: این بر اساس خواندن شمعدان است. جلسه امروز فوق العاده نزولی است و جای هیچ تردیدی باقی نمی گذارد. این به احتمال زیاد بالاتر است و XAUUSD بر اساس پویایی چرخه بازار ساده قرار است پایین تر حرکت کند. ➖ طلا از اواخر سال 2022 همراه با Bitcoin و بقیه در حال رشد بوده است. ➖ طلا درست مانند Bitcoin به اوج خود رسید و بقیه اخیراً به اوج خود رسید، بنابراین کل چیز در حال کاهش است. این سیگنال با یک واگرایی نزولی RSI کوچک همراه می شود. ➖ طی یک دوره 562 روزه، طلا (XAUUSD) در مجموع 50.58 درصد رشد کرد. از پایین ترین قیمت 1614 دلار (28-سپتامبر 2022) به بالاترین قیمت 2431 دلار (12-آوریل 2024). برای فلاش/سقوط/افتادگی عمده، یک اصلاح strong آماده شوید. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۲۵
تایم فریم:
NaN ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۵۷٫۱
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
فروش،تکنیکال،AlanSantana
چگونه بفهمیم که این یک افت کوتاه مدت (یک ردیابی) است یا یک افت بلند مدت (یک اصلاح)؟ ➖ راه One این است که مدت مرحله صعودی را در نظر بگیرید و آن را با تاریخ گذشته مقایسه کنید. ➖ راه دیگر این است که به نسبت امواج نگاه کنیم. یک صعود سهموی همیشه به یک اصلاح strong منجر می شود. ➖ یک راه ساده تر، نگاه کردن به حجم معاملات است. هر زمان که حجم زیادی وارد می شود، باید توجه کنیم. Dogecoin (DOGEUSDT) بالاترین حجم جلسه روزانه را در 5 مارس 2024 از می 2021 تولید کرد. می 2021، زمانی است که پایان ارتدکس بازار گاوی ارزهای دیجیتال رخ داد، به این معنی، شروع بازار نزولی. با توجه به خاص تر Dogecoin، می 2021 زمانی است که ATH اتفاق می افتد. 👉 DOGEUSDT بالاترین حجم نزولی را تولید کرد و اکنون ما عمل نزولی بسیار strong داریم. این به ما می گوید که یک افت بلندمدت (یک اصلاح) در راه است. بلندمدت در مقایسه با ردیابی مجدد، نه "درازمدت" که ما هنگام صحبت از پیش بینی بازار استفاده می کنیم. برای سقوط آماده شوید. ایمن بمان! واقعاً زشت شد، اما پس از رفع تصحیح، واقعاً strong بازیابی شد. ماه ها پس از نصف شدن (هر جفت معاملاتی باید جداگانه در نظر گرفته شود.) ممنون که خواندید. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۲۴
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۱۷۳۹۱
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
خرید،تکنیکال،AlanSantana
Automata مطمئناً می تواند در هر زمان و حتی در نقطه ای یک اصلاح کوچک ایجاد کند، اما موج صعودی تمام نشده است. این هفته ATAUSDT کاملا سبز شد و چهار هفته قبل نیز سبز بود. ما از اوایل فوریه 2024 رشد مستقیم داشته ایم. ما در مورد دو ماه قیمت های بالاتر و بالاتر صحبت می کنیم. ➖ سمت چپ نمودار روند نزولی است. پایین تر و پایین تر. ➖ سمت راست نمودار روند صعودی است. بالاتر و بالاتر. صرف نظر از حرکت‌های کوتاه‌مدت، حرکت‌های بازار، غافلگیری‌ها و سر و صدا، ما باید در سال 2024 رشد بیشتری را تجربه کنیم و در سال 2025 یک رکورد جدید تمام وقت را تجربه کنیم. تمام اهداف را می توان در نمودار پیدا کرد. 👉 هدف اصلی این موج 1.1111 دلار (پتانسیل 349 درصد) است. 👉 پتانسیل جدید ATH به 5.25 دلار (پت 2000٪) می رسد. ممنون که خواندید. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۳
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۲۴۸۷۸
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
خرید،تکنیکال،AlanSantana
بعد از پایین آمدن چه اتفاقی می افتد؟ بعد از اینکه به پایین رسیدیم، جای دیگری جز بالا رفتن باقی نمانده است! این یک جمله درست است، موافق نیستید؟ ما در اینجا یک پایین واقعی داریم (پایین ترین زمان) برای SafePal (SFPBTC) و اگر تنها با چند ساتوشی آنچه در ادامه می آید یک موج صعودی بزرگ باشد. به همان الگوی بهبودی توجه کنید... در اینجا بازه زمانی هفتگی آمده است: ➖ به بازیابی ATL، پایین و فعلی توجه کنید. اینها مرتبط ترین سیگنال ها هستند. ➖ در حال حاضر اکشن به صورت هفتگی بالاتر از EMA10 با قدرت، حرکت صعودی عالی حرکت می کند. همه اینها پس از یک روند نزولی عمده از اوج نوامبر 2022 اتفاق می افتد. آخرین باری که موجی مانند این one اتفاق افتاد، 189 روز طول کشید. این به اندازه کافی برنامه ریزی، آماده سازی، اقدام و سود است. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۲
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۹۱۱۴۵
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
فروش،تکنیکال،AlanSantana
این یک یادآوری دوستانه و امیدوارم به موقع به همه خوانندگان، دنبال کنندگان و حامیان من باشد - بیت کوین کش در شرف سقوط است. خوب، سقوط نیست، اما ما شاهد کاهش بود و احتمالاً به سمت MA200 می رود... لطفاً تا زمانی که من این نمودار را می خوانم، به من بپیوندید. اینجا چی داریم؟ ما در حال بررسی بازه زمانی روزانه هستیم. بر اساس خواندن شمعدان، می‌توانیم چندین سیگنال را فوراً تشخیص دهیم. ما یک ستاره تیرانداز یا نزدیک به یک در 5 آوریل داریم. ما چندین جلسه قرمز داریم و شمع امروز فوق العاده نزولی است. MA200 در حال حاضر در 295 نشسته است و این هدف اصلی میان مدت بود. به یاد داشته باشید که رسیدن به هدف پشتیبانی ممکن است ماه‌ها طول بکشد، ماه‌ها انباشت، ماه‌ها بهبودی و سپس چند ماه دیگر طول بکشد تا همان قیمت‌های بالا قبل از اینکه اصلاح دوباره ظاهر شود. ممکن است بین 2-3 هفته تا 4-8 ماه طول بکشد... بسته به جفت و بازار متفاوت است. این یک حرکت جدید است و برای توسعه نیاز به زمان دارد. آلت‌کوین‌ها: بسیاری از آنها می‌توانند رشد کنند در حالی که دیگران دوباره دنبال می‌شوند. هر نمودار/جفت باید جداگانه در نظر گرفته شود. ما در حال ورود به یک فاز بازار با تغییرات زیادی در مورد نمودارها و عملکرد قیمت هستیم. دلیل این امر موفقیت بازار است، زیرا با رشد آن، بسیاری از پروژه ها از گله جدا می شوند و شروع به تولید چرخه های خود می کنند. دسته بندی های جدید و همچنین وسایل نقلیه تجاری جدید ایجاد می شود و این کل پویایی را تغییر می دهد. این خوب است، رنگارنگ و متنوع خوب است. برای سقوط آماده شوید. این فقط یک یادآوری دوستانه است. به یاد داشته باشید که تحقیق و برنامه ریزی خود را انجام دهید. این توصیه مالی نیست. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۲۲
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۱۳٫۴۲
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
خرید،تکنیکال،AlanSantana
عصر بخیر همکار معامله گر ارزهای دیجیتال من، امیدوارم امروز در کار و زندگی روزمره خود سرشار از موفقیت باشید. بازار ما مطمئناً عالی عمل می کند. 👉 عالی عمل می‌کند و نگاه کردن به این نمودار و نمودارهای دیگر به من می‌گوید که به همین کار ادامه داد، درست همانطور که انتظار داشتیم یک بازار صعودی بزرگ در سال 2024 و پس از آن داشته باشیم. ➖ خواندن نمودار در اینجا بسیار آسان است، پس از رسیدن به پایین ترین سطح ژانویه 2023، ALPHAUSDT در حال رشد است. امروزه این جفت بالاتر از میانگین متحرک اصلی مانند MA200 و همچنین میانگین متحرک جزئی مانند EMA10 قرار دارد. هر دوی اینها از رشد صعودی، بلندمدت و کوتاه مدت حمایت می کنند. ➖ خواندن نمودار در اینجا بسیار آسان است، همه چیز نشان می دهد. ALPHAUSDT اکنون در سومین هفته متوالی سبز خود قرار دارد و با قرائت RSI strong حجم افزایش یافته است. 👉 بیش از 835٪ در نمودار نقشه برداری شده است. پیکان/خط سبز فقط برای تصویر است، قیمت می تواند بسیار متفاوت باشد. به عنوان مثال، به جای یک صعود تند، می‌توانیم یک صعود آهسته و گسترده را ببینیم، اما همچنان اوج‌های بالاتر و پایین‌های بالاتر را ببینیم. ما اقدام صعودی عمده را پیش بینی می کنیم. بازار به بقیه رسیدگی کرد. P.S. همیشه اصلاح و ردیابی وجود داشت، اما می‌توانیم در بلندمدت به روند صعودی ادامه دهیم. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۱
تایم فریم:
NaN ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۱۸۴۱۳
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
خرید،تکنیکال،AlanSantana
ما شاهد این الگو بوده‌ایم: PERPUSDT وقتی Bitcoin حرکت می‌کند، تمایل به شکستگی دارد. تمایل به شکستن برعکس دارد. ➖ در اینجا می‌توانیم PERPUSDT را ببینیم که به سمت بالا حرکت می‌کند، روند صعودی را می‌شکند و بنابراین این ممکن است به این معنی باشد که Bitcoin آماده تولید مجدد آن است. به همین الگو در سمت چپ و راست توجه کنید. 👉 این الگو را می توان به عنوان مثلث صعودی، الگوی ادامه و در نتیجه قیمت های بالاتر مورد انتظار تعریف کرد. پروتکل دائمی از نوامبر 2022 در حال رشد بوده است. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۱
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٫۵۳
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
فروش،تکنیکال،AlanSantana
بیایید در کمتر از 3 دقیقه به Bitcoin نگاه کنیم. این یک نمودار کوتاه مدت (1 ساعت TF) است. 👉 در حال حاضر BTCUSD در یک پرچم خرس با RSI نزولی و نزولی معامله می‌شود، بر اساس این سیگنال‌ها می‌توان انتظار قیمت‌های پایین‌تری را داشت. اقدام قیمت گام به گام ساده شده است: ➖ #1 = توزیع ➖ #2 = خرابی ➖ #3 = ادامه نزولی (در حال توسعه) با تشکر بسیار برای حمایت شما. اگر می‌خواهید به‌روزرسانی‌های کوتاه‌مدت مکرر را در این تجارت مشاهده کنید، به یاد داشته باشید idea را تقویت کنید. نظر خود را با سوالات بنویسید. من پاسخ داد. Namaste.Comment: بسیار خوب... ما فوراً اقدامی داریم و برخلاف ارزیابی اولیه ما پیش می رود: پرچم خرس باطل شده است و در عوض شاهد رشد صعودی هستیم. حجم خوب است، حرکت فعلی واقعی است. پس از شکست مطمئناً یک عقب نشینی ممکن است اتفاق بیفتد، بنابراین ما روی مقاومت در مسیر صعود تمرکز می کنیم (آبی در نمودار). ➖ اگر مقاومت شکسته شود، صعودی می شویم. ➖ اگر مقاومت باقی بماند، نزولی می‌مانیم. Namaste.Comment: در اینجا ما می توانیم اولین مقاومت را در بازی ببینیم (شمع های حجم دهنده عالی به نظر می رسند!) نظر: نظر: دو سیگنال: (1) صدای کم نشان دهنده ادامه است. (2) نوارهای حجم معاملات نزولی غالب هستند. تا کنون این عمل در زیر مقاومت محلی (پایین تر) ادامه دارد. نظر: در حالی که اقدامات صعودی داریم، به بسته شدن شمع آخر 1 ساعت توجه کنید. فتیله بالایی دارد و قرمز بسته می شود. در کوتاه‌مدت پایین‌ترین سطح بالاتری داریم که صعودی است. ما همچنان بر اساس ساختار قبلی به بالاترین سطح پایین تر نگاه می کنیم. ما به نزولی زیر 71K ادامه می دهیم. ما برای one آخرین پرش بالای 72-74K بسیار صعودی بود، نه پایین تر. Namaste.Comment: حتی با وجود اینکه من به تازگی به 71K اشاره کردم، باید در نظر داشته باشیم که Bitcoin به شدت بالای 70K صعودی است... می تواند ادامه داشته باشد، لطفاً یادآوری کنید که صرف نظر از تعصب ما. نظر: 4H، همه چیز اینگونه به نظر می رسد. پایین تر بالا: سیگنال ها به طور کلی مخلوط هستند. نمودار صعودی است. روند صعودی است. بازار صعودی است. اقدام روزانه همچنان در حد پایین تر. مراقب سقوط باشید ما منتظر اطلاعات بیشتر در روزهای آینده بود اما با تعصب نزولی ادامه می دهیم. نظر: پتانسیل صعودی که اخیراً فعال شده است همچنان در بالای 70K فعال باقی می ماند. اگر Bitcoin به زیر 70K حرکت کند، نزولی کامل شامل near کوتاه مدت است. Namaste.Comment: من از همان نمودار استفاده می کنم اما نقاشی های جدیدی می سازم. در اینجا بازه زمانی کوتاه مدت 1 ساعته Bitcoin داریم: 👉 من فقط آن را ساده نگه می دارم؛ همه چیز رو به پایین است Bitcoin کمتر می شود، بسیار پایین تر. لطفاً تقویت کنید تا اگر می‌خواهید یک معامله جدید idea با به‌روزرسانی‌های کوتاه‌مدت (فریم زمانی 1 ساعت) به من اطلاع دهید. از حمایت شما ممنونم.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۱۹
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۸٬۹۸۰٫۳۸
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
فروش،تکنیکال،AlanSantana
این بازه زمانی هفتگی برای Bitcoin دوستان عزیز و حامیان شگفت انگیز من است، به این نمودار نگاه کنید، همه چیز را آشکار می کند. Bitcoin بهترین اختراع از زمان پخت نان است، منظورم به معنای واقعی کلمه مانند است. Bitcoin بهترین چیزی است که از زمان اینترنت اختراع شده است. Bitcoin بهترین چیزی است که از زمان خلق پول دیده ایم، ما نمی دانیم که جهان اکنون و در آینده به لطف این فناوری از چه میزان رفاه، آزادی و نوآوری برخوردار بود. ما به یقین می دانیم که Bitcoin از روز one در حال رشد بوده و در مسیر رشد طولانی مدت پایدار قرار دارد. ➖ بازار ارزهای دیجیتال یک بازار رو به رشد است، یک بازار جدید، ما آن را دوست داریم و بنابراین شرط می بندیم. ➖ ارزهای دیجیتال فقط به این دلیل که می توانند به این شکل عمل کنند، اوراق بهادار نیستند. ➖ ارزهای دیجیتال یک فناوری جدید هستند و به همین دلیل به قوانین، قوانین و چارچوب قانونی خاص خود نیاز دارند. باید با چشم، دانش، تجربه و خرد قضات قرن بیست و یکم به آن نگاه کرد. قوانینی که صدها سال پیش وضع شده اند برای ارزهای رمزنگاری شده کارایی لازم را ندارند، این مطمئناً است. شمع های جدید Volume چقدر زیبا و کاربردی هستند؟ من آنها را دوست دارم. در اینجا شمع های حجمی هر آنچه را که باید در مورد Bitcoin بدانیم نشان می دهد و ما MA200 را نیز داریم. بزرگترین شمع این نمودار در سال 2023 در ماه مارس آمد. این جایی است که عمل هدایت می شود (جهت). 👉 شمع مارس 2023 با قیمت 21,998 دلار باز شد و با قیمت 27,972 دلار بسته شد. 👉 MA200 - این نشانگر بلندمدتی است که قیمت به سمت آن حرکت می کند - در حدود 33333 دلار معامله می شود. این یک توقف بزرگ در مسیر کاهش پس از محدوده قیمت 44-40K است). توجه کنید که چگونه خط MA200 شروع به منحنی شدن می کند، به طور معکوس، Bitcoin شروع به انحنای پایین می کند... و آلت کوین ها به رشد خود ادامه می دهند! Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۱۷
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۶٬۶۲۰٫۸۳
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
فروش،تکنیکال،AlanSantana
این یک one سریع و ساده است. کمی اطلاعات که ممکن است برای تجزیه و تحلیل نمودار شما مفید باشد... شاید برای همبستگی، مقایسه یا برای باز کردن دیدگاه‌ها، دیدگاه‌ها، احتمالات و ایده‌های جدید، ما در مورد نمودار صحبت می‌کنیم. در اینجا ما Cardano را در بازه زمانی هفتگی داریم که پنج هفته کاهش می یابد. ➖ پنج هفته نزولی می تواند به ما بگوید که یک حرکت نزولی اتفاق افتاده است و یک معکوس در شرف وقوع است. همچنین می تواند به ما بگوید که یک حرکت نزولی در حال توسعه و در حال ساخت است. ➖ این واقعیت که همان پایین به عنوان حمایت، در حدود 0.5800، برای پنج هفته کار می کند و اکنون در حال شکستن است، یک سیگنال نزولی به ما می دهد. یک اصلاح تا کجا می تواند پایین بیاید؟ آیا اصلاحی صورت گرفت؟ تا کنون پنج هفته قرمز و افت کلی سی درصدی نسبت به اوج قیمت های اخیر داریم. این ممکن است فقط همین باشد، اصلاح. من به حدود 150 نمودار نگاه کردم، خیلی بیشتر. نه الان بلکه یک ماه پیش من اندازه تصحیح را برای همه آلت کوین هایی که قبلاً 2 تا 3 برابر بیش از 100 درصد رشد کرده بودند اندازه گرفتم. همه این آلتکوین‌ها بدون استثنا که به اصلاح خود پایان دادند، برای آزمایش محدوده قیمتی بین 0.618 و 0.786 Fib حرکت کردند. اصلاح برای کل حرکت از پایین ترین سطح 2023 (2022 در برخی موارد اما فراتر از نقطه نظر). این همان روشی است که ما برای طرح اهداف برای موج صعودی استفاده کردیم اما به صورت معکوس. دقیق نیست و نمی تواند باشد، اما نقشه ای به ما می دهد که می توانیم از آن برای پیمایش و به روز رسانی زمانی که data جدید وارد شد استفاده کنیم. خوب، برای Cardano، ADAUSDT. این محدوده پشتیبانی بین 0.4444 و 0.3450 بود. حال، آیا می‌تواند به رشد خود ادامه دهد یا قبل از اینکه پایین بیاید، بالاتر رود؟ آره! کاملاً اما، Cardano عقب مانده است، بنابراین می توان فرض کرد که به این کار ادامه داد تا اینکه فکر کنیم به عقب رسید. ما همیشه می‌توانیم تنوع داشته باشیم و انتخاب‌های متعدد و متنوعی داشته باشیم، اما برخی سریع‌تر حرکت می‌کنند و برخی دیگر بالاتر حرکت می‌کنند، در حالی که در برخی چرخه‌ها، برخی دیگر متوقف می‌شوند. نمودار هفتگی در حال حاضر یک شکست به زیر EMA10 با یک شمع نزولی بسیار strong ایجاد می کند زیرا RSI قرمز می شود. ما می توانیم حدس و گمان کنیم، اما تنها تصمیم عاقلانه این است که تا زمانی که نمودار و شرایط بازار تغییر نکند، نزولی باقی بمانیم. هنگامی که پشتیبانی پیدا شد و ایجاد شد، ما دوباره صعودی می شویم. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۱۵
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۵۷۴۵۲
اشتراک گذاری
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 5
4.1
خرید،تکنیکال،AlanSantana
هیچ محدودیتی برای اینکه تا چه حد می تواند پیش برود وجود ندارد ... امروز چه احساسی دارید، همکار معامله گر ارزهای دیجیتال من؟ امیدوارم هفته و ماه شما خوب شروع شود، یا بهتر از آن، عالی! من امیدوارم که همه چیز برای شما خوب پیش می رود و اگر اینطور نیست، اینجا یک فرصت عالی است. نمودارهای زیاد، گزینه های زیاد، آلت کوین های زیاد، جفت های زیاد، معاملات زیاد... با تعداد زیادی از آنها، ممکن است تصمیمات اشتباه، شکست ها و اشتباهات زیادی نیز وجود داشته باشد. ما سال‌هاست که COS (Contentos) را معامله کرده‌ایم... به دلیل برخی از موقعیت‌های Binance برای مدتی متوقف شدیم، اما آنها اکنون بهتر عمل می‌کنند، در حال بهبود هستند. جفت هایی که در خطر حذف شدن هستند اکنون یک برچسب "نظارت" دارند، بنابراین می دانیم که COSBTC ایمن است. می دانید چقدر دردناک است که مثلاً 1 تا 2 سال روی یک جفت صبر کنید تا آن را با قیمت های پایین حذف کنید و 90% + از دست بدهید. این یک جفت خوب - صحبت کردن TA - است و مدت زیادی است که وجود داشته است، بدون برچسب "نظارت"، بنابراین با این نمودار، می‌توانیم انتظار دستاوردهای بزرگی داشته باشیم. Contentos یک گوه نزولی بلند مدت ایجاد کرد و در حال حاضر هفتگی صعودی است و بالاتر از EMA10 و EMA21 معامله می شود. RSI super strong است. ما عاشق DEX، CEX، OTC، ETF، Spot، etc هستیم. و همه چیز در این بین گزینه های بیشتر؛ بهتر است. به یاد داشته باشید که کریپتوکارنسی جهانی و در سراسر جهان است. هر تحول منفی می تواند لحظه ای یا منزوی باشد، مثلاً در کشور one در حالی که بقیه جهان به جلو حرکت می کنند. صرف نظر از اینکه در one کشور واحد یا در کوتاه مدت چه اتفاقی می افتد، به یاد داشته باشید که ارز دیجیتال آینده پول است و اینجاست که می ماند. ما از Crypto برای پرداخت همه چیز در آینده near استفاده کرد... این یک شرط مطمئن است. من عاشق کریپتوکارنسی هستم، شما چطور؟ Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۱۳
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۱۳۶۸
اشتراک گذاری
نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها