sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

ساتوشی ویژن

฿ Bitcoin SV

ساتوشی ویژن

معاملات روزانه

تحلیل ساتوشی ویژن براساس سیگنال تریدرها

جذابیت فروش
نسبت به نمادهای دیگر

جذابیت خرید
نسبت به نمادهای دیگر

کم ریسک

پر ریسک

کم ریسک

پر ریسک

جذابیت خرید و فروش بر اساس تعداد
سیگنال های تریدرها در کانال های تلگرامی محاسبه می شود.

ریسک بالا نشان دهنده نوسانات زیاد
نماد در یک ماه اخیر است.

طمع

خنثی

ترس

شاخص ترس و طمع بر اساس تحلیل سیگنال تریدرها
و روند قیمت محاسبه می شود.

روند سیگنال های ฿ساتوشی ویژن

همه
خرید
فروش
هشدار نماد

وقت خرید شد اطلاع بده

وقت فروش شد اطلاع بده

سیگنال تریدرها در مورد ساتوشی ویژن

فیلتر
بیشتر
مبتنی بر هوش مصنوعی
تاریخ پیام ها:

تمامی پیام های تریدرها
راجع به ฿ساتوشی ویژن جمع آوری شده و سیگنال های خرید و فروش آن با هوش مصنوعی مشخص می شود.

آموزش InvestingScope
174رتبه تریدر
InvestingScope@InvestingScope
InvestingScope
BSVUSD: این حرکت پتانسیل دارد اما هنوز هیجان زده نشوید. BSVUSD همانطور که هفته را با قیمت قوی صعودی شروع کرد، به MA50 1W رسید و چشم انداز فنی 1 بعدی را بیش از حد خرید کرد. (RSI = 81.503، MACD = 0.780، ADX = 33.231). ممکن است ما عقب نشینی تسکین فنی معمول را که پس از شرایط خرید بیش از حد دنبال می شود، مشاهده نکنیم زیرا MACD 1W به تازگی یک صلیب صعودی تشکیل داده و زیر سطح خنثی 0.000 باقی می ماند. این نشان می دهد که در صورت شکست، پتانسیل صعودی بزرگ است. سطح R1 (TP = 56.450) را هدف قرار دهید، که قوی ترین مقاومت در حال حاضر است، زیرا همان جایی است که 1W MA100 به سمت آن می رود. ## اگر محتوای رایگان ما را دوست دارید، نمایه ما را دنبال کنید تا ایده های روزانه بیشتری دریافت کنید. ## ## نظرات و لایک ها بسیار قدردانی می شوند. ##
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Youtrade1
360رتبه تریدر
Youtrade1@Youtrade1
Youtrade1
درام BSV قیمت را افزایش می‌دهد راحت ترین تجارت ممنون از بازی درام پررونق در افق با اکشن قیمت به زودی منتظر پاپ کورن باشید ممنون و مراقب باشید
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Youtrade1
360رتبه تریدر
Youtrade1@Youtrade1
Youtrade1
به کوتاه کردن ادامه بده بزرگترین دوره آزمایشی چند ماه دیگر باقی مانده است و BaAaaHhhh Sheeple هیچ ایده ای ندارد اییکیک ممنون که بازی کردی
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش bloodrain81
705رتبه تریدر
bloodrain81@bloodrain81
bloodrain81
BSV تا ماه می سال آینده نزدیک به 5.00 دلار! از TA گسترده برای تعیین اینکه اکثر دارایی ها نیز در حال کاهش هستند استفاده شد. به یاد داشته باشید NFA، بهترین تصمیمات خود را در این مورد بگیرید و DCA خود را نگه دارید تا پول بیشتری به دست آورید و ثروت انباشته کنید.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Youtrade1
360رتبه تریدر
Youtrade1@Youtrade1
Youtrade1
مراقب باش ته گرد زیبا اگه میدونی میدونی با تشکر ممنون و مراقب باشید
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش AlanSantana
129رتبه تریدر
AlanSantana@AlanSantana
AlanSantana
✴️ Bitcoin SV هنوز 100 دلار یا بیشتر از 222٪ پتانسیل را هدف قرار می دهد این جفت به راحتی می تواند احساسات متفاوتی ایجاد کند... در ابتدا نمودار ممکن است چندان خوب به نظر نرسد اما اگر دقیق تر نگاه کنیم در واقع تنظیم خوبی است. بیایید شیرجه بزنیم Bitcoin SV (BSVUSD) یک روند نزولی عمده شکسته شده است و این واقعا مهم است زیرا اکنون می توانیم در قلمرو بی طرف باشیم یا در شروع یک روند جدید باشیم. همانطور که روند نزولی سال ها ادامه داشت، روند صعودی نیز می تواند همین کار را انجام دهد. پایین ترین سطح در اواسط ژوئن اتفاق افتاد و پس از آن یک جهش قیمت بسیار قوی رخ داد. پس از این جهش، ما یک اصلاح کلاسیک و اقدام قیمت خسته کننده داریم، اینجا جایی است که ما به دنبال سرنخ های عمیق تر هستیم. قیمت فعلی ممکن است ضعیف به نظر برسد اما اینطور نیست. BSVUSD در حال حاضر در مقایسه با پایین ترین سطح 10 ژوئن بسیار بالاتر معامله می شود. همچنین در مقایسه با 17 آگوست اخیر معاملات بالاتری دارد. کم. در نهایت، قیمت فعلی بالاتر از یک Fib معامله می شود. سطح و پایین ترین سطح می 2023. همه اینها حاکی از قدرت است. از آنجایی که روند نزولی به پایان رسیده است و ما پس از پایین ترین سطح 10 ژوئن دارای یک جهش بسیار قوی صعودی هستیم، می توانیم انتظار داشته باشیم که ادامه به وقوع بپیوندد این فرض تا زمانی که پایین ترین سطح 10 ژوئن بدون توجه به آنچه در کوتاه مدت اتفاق می افتد، معتبر باقی می ماند. اگر یکی بخواهد ریسک کمتری داشته باشد، در 17 آگوست. پایین را می توان به عنوان نقطه توقف استفاده کرد، اما تا زمانی که قیمت ها بالاتر از سطح پایین معامله می شوند، سوگیری صعودی فعال باقی می ماند. هر چه بیشتر طول بکشد تا شکست صعودی اتفاق بیفتد، موج صعودی که به دنبال دارد قوی‌تر می‌شود، به این ترتیب کار می‌کند. بنابراین تاخیر ممکن است اتفاق بیفتد اما در کل چیز خوبی است. بگویید برخی از نهادهای دولتی حملات زیادی را به بازار ارزهای دیجیتال و افراد بی گناه انجام می دهد و ما با تاخیر دیگری مواجه می شویم... چیزی نیست، زیرا آنچه قرار است اتفاق بیفتد اتفاق خواهد افتاد و مردم فقط از طریق مبارزاتی که باید با آن روبرو شوند قوی تر می شوند. . همانطور که در مورد بیت کوین اتفاق افتاد، باید چالش های زیادی را پشت سر بگذارد تا به بالای 3000 دلار برسد و به عنوان یک دارایی جدید شناخته شود، اما اکنون به عنوان strong به عنوان فلک بالای سر ما. شما می توانید پیشرفت را به تاخیر بیندازید اما هرگز نمی توانید رشد و تغییر انسان را متوقف کنید. ابتدا ریشه، سپس تنه، سپس برگ، گل و در نهایت میوه ها... میوه ها همیشه در پایان ظاهر می شوند. صبر کلید است. از حمایت مداوم شما بسیار سپاسگزاریم. Namaste.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Dangermousebanana
590رتبه تریدر
Dangermousebanana@Dangermousebanana
Dangermousebanana
هرگز لحظه ای بهتر برای خرید بیت کوین وجود نداشته است! قیمت bitcoinSV (Bitcoin اصلی و قابل مقیاس‌پذیری) از گوه نزولی بزرگ صعودی بلندمدت خارج شده است. . 200 MA نیز از گوه خارج شده است. یک سقوط از نوع کاپیتولاسیون، بازار نزولی بلندمدت را برای BSV به پایان رسانده است (کمترین قیمت تاریخ 19 دلار را لمس می کند) در پایان خرداد ماه سال جاری از آن زمان قیمت به شدت در جهت مخالف تحت فشار قرار گرفته است (200% از فتیله به فتیله) و در جهت مخالف از گوه خارج شده است. این یک الگوی معمولی در پایان بازارهای نزولی است (همین مورد در سال 2020 در TLT آمریکایی باند 10 رخ داده است. به عنوان مثال، نرخ بهره Y. قیمت BSV افزایش خواهد یافت (همانطور که نرخ‌های بهره طی سه سال گذشته افزایش داشته است). ROC (نرخ تغییر) و RSI (شاخص قدرت نسبی) نیز شکسته شده اند. بهترین زمان برای جمع آوری مقداری BITCOIN واقعی است. شاید جهان به ماهیت واقعی بیت کوین و چگونگی ساخت Segwit بیت کوین هسته اصلی در آگوست 2017 نامربوط است. توصیه مالی نیست - اما من قطعاً کیف مناسبی در یکی از پربازده ترین بلاک چین های جهان دارم (اگر نه چندان خوب).
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش AlanSantana
129رتبه تریدر
AlanSantana@AlanSantana
AlanSantana
✳️ Bitcoin SV iHead & Shoulders Confirm Bottom (150% Fast Pot) Maybe you are one of those caught up in the drama of who is right or who is wrong. Maybe you like or dislike this project based on its founders.... Let me tell you this, ignore it completely, look at the chart. One thing that we know of Bitcoin SV is the way it moves, it is like Bitcoin Cash, once it starts going, it gains maximum speed and the growth is great. For traders, you don't want to miss out. For onlookers or long-term holders, we think "Wow, it would have been nice to ride that wave". Focus on the chart setup, buy low sell high, that's the mantra in short. The Head & Shoulders pattern can alert us of a top, the inverse pattern of a bottom and that's what we have for you today. We saw a nice wave of over 80% within days and see that Bitcoin Cash moved really strong as well when it went up. The next wave here will be fast and strong and we don't want to miss out so here is the chart. Bitcoin SV (BSVBTC) is getting ready for a nice jump, that's my believe. The potential on the chart can be achieved fast and easy. If I am right, you should join me. Namaste.

اشتراک گذاری پیام

آموزش Youtrade1
360رتبه تریدر
Youtrade1@Youtrade1
Youtrade1
Hold on to your boots Massive inverse head and shoulder on the daily looking like a big move is on the horizon Thanks and take care

اشتراک گذاری پیام

آموزش SaeedSalehinia
705رتبه تریدر
SaeedSalehinia@SaeedSalehinia
SaeedSalehinia
Bitcoin SV (BSV) Bitcoin SV is a hard fork of the Bitcoin Cash (BCH) blockchain; thus, BSV follows the shadow of both Bitcoin and Bitcoin Cash! Recently, BSV broke the downtrend curved line, and it seems an impulse upward wave might have started. Let's see what happens. P.S. Take this into mind: BSV movements are very noisy, and big shadows can occur.

اشتراک گذاری پیام

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد نماد
฿ساتوشی ویژن

0.0%
0.0%

نظر شما چیست؟

سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402