ورود/ثبت‌نام
chartsurferscapital

chartsurferscapital

@t_themarketknight

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۵/۳
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
12450
رتبه بین 28250 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.9%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :4.5%)
قدرت تحلیل
0
123تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

chartsurferscapital
chartsurferscapital
رتبه: 12450
0.0
خرید،تکنیکال،chartsurferscapital

در BTC/USD 27 جولای، ما در حال حاضر در نود هفتگی با حجم بالا قرار داریم که واکنش قابل توجهی را ایجاد کرده است. با این حال، ساختار بازار روزانه دست نخورده باقی می ماند، بدون هیچ گونه اختلال قابل توجهی. برای ایده معاملاتی بلندمدت من، ترجیح می‌دهم قبل از در نظر گرفتن هر موقعیت خرید، شاهد لمس سطوح پایین باشم. چشم انداز بازار بزرگتر نشان می دهد که ما به سمت سطوح قیمتی با تخفیف حرکت می کنیم که نشان دهنده فرصت های بالقوه برای خریداران است. همانطور که به جلو می رویم، چاپ های data را در چند روز آینده به دقت زیر نظر گرفت تا بینش بیشتری در مورد جهت بازار و فرصت های معاملاتی بالقوه به دست بیاورم. لطفا توجه داشته باشید که تحلیل فوق به صورت حرفه ای و بر اساس مشاهدات و تحلیل بازار BTC/USD ارائه شده است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۹٬۲۵۸٫۶۹
اشتراک گذاری
chartsurferscapital
chartsurferscapital
رتبه: 12450
0.0
خرید،تکنیکال،chartsurferscapital

در حال حاضر محدوده قیمتی قابل توجهی را در نمودار هفتگی مشاهده می کنیم که در رالی ماه های گذشته از اهمیت قابل توجهی برخوردار بوده است. بازار نشانه‌هایی از یک شکست احتمالی را نشان می‌دهد، که نشان می‌دهد ممکن است قیمت‌ها به مرز پایینی این محدوده بازگردند و فرصت بالقوه‌ای برای ورود با تخفیف برای موقعیت‌های خرید فراهم کند. با این حال، ما باید صبر و حوصله به خرج دهیم و از تجارت بی رویه خودداری کنیم. محدوده هفتگی سفید به دلیل تأثیر آن بر حرکات قبلی بازار به عنوان یک منطقه اصلی مورد علاقه عمل کرده است. با نزدیک شدن قیمت به مرز پایین این محدوده، احتمالاً علاقه خرید را از قیمت‌های پایین‌تر جذب می‌کند، در نتیجه، این می‌تواند منجر به جهش یا برگشت قیمت شود. توجه به این نکته مهم است که اتخاذ تصمیمات تجاری عجولانه اغلب می تواند منجر به ضرر شود. بنابراین، ما از یک رویکرد محتاطانه دفاع می کنیم. انتظار برای سیگنال‌های واضح که نشان‌دهنده معکوس شدن روند بالقوه یا فعالیت خرید strong هستند، قبل از شروع هر موقعیت خرید بسیار مهم است. در دنیای بازارها، صبر یک فضیلت است. گاهی خودداری از معامله و خویشتن داری بهترین اقدام است. با اجتناب از معاملات تکانشی و انتظار برای راه اندازی های مطلوب، شانس خود را برای اتخاذ تصمیمات تجاری آگاهانه و سودآور افزایش می دهیم. به طور خلاصه، معاملات نوسانی idea ما حول مشاهده محدوده قیمت هفتگی فعلی، شکست احتمالی آن، و پیش بینی یک تغییر به مرز پایین این محدوده می چرخد. با این حال، ما باید قبل از در نظر گرفتن هر موقعیت طولانی صبر کنیم و منتظر سیگنال های strong باشیم. به یاد داشته باشید، در تجارت، حفظ سرمایه و اجتناب از ضرر به همان اندازه کسب سود اهمیت دارد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۹٬۰۹۹٫۰۳
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار