ورود/ثبت‌نام
masterztrade

masterztrade

@t_masterztrade

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۳/۱
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
16171
رتبه بین 28257 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.9%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :4.2%)
قدرت تحلیل
0
5تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

masterztrade
masterztrade
رتبه: 16171
فروش،تکنیکال،masterztrade

به نظر می رسد که بازار به طور مداوم فشار فروش را تجربه می کند. با اشاره به تحلیل قبلی ام، اگر نتوانیم به سطوح سمت خرید برسیم، اهداف فروش جدیدی را شناسایی کرده ام. این اهداف زمانی که قیمت زیر 26600 باقی می ماند و از سطح 26500 می شکند به اجرا درخواهد آمد. تا زمانی که این سطح شکست نخورده باقی بماند، همچنان احتمال فعالیت صعودی در بازار وجود دارد. با این حال، اگر سطح شکسته شود، نشان دهنده یک روند نزولی برای امروز و به طور بالقوه برای روزهای آینده است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۶٬۵۹۷٫۲۳
اشتراک گذاری
masterztrade
masterztrade
رتبه: 16171
خرید،تکنیکال،masterztrade

بر اساس تحلیل و شرایط فعلی بازار، سطوح خود را که امروز دنبال می‌کنم برای معاملاتم به اشتراک گذاشته‌ام. امروز هر بار که قیمت در هر یک از سطوح مشترک پشتیبانی می‌شود، فقط با کاهش قیمت خرید کرد. معمولاً من دوست دارم سود خود را دنبال کنم، اما در شرایط فعلی امروز هر بار که یک سطح به دست می‌آید و رد می‌شود، سود کامل را رزرو می‌کنم و پس از آزمایش مجدد هر یک از سطوح مشترک، معامله جدیدی را آغاز می‌کنم. با این حال، اگر بازارها شروع به پایین‌تر از این سطوح کنند و شروع به ساخت شمع‌های قرمز زیر 26500 کنند، زمان آن است که به تجارت کوتاه بروم و از آنجا انتظار حرکت شدید بین 800-1000 امتیاز (حداقل) را دارم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۶٬۷۱۵٫۹۲
اشتراک گذاری
masterztrade
masterztrade
رتبه: 16171
فروش،تکنیکال،masterztrade

از آنجایی که بیت کوین ها قصد دارند محدوده محدود شوند و چندین بار ما قادر به تشخیص حرکت آن در آن زمان ها نیستیم، می توانیم اسکالپینگ سریع خوبی انجام دهیم. به عنوان یک معامله گر، همه عاشق گرفتن حرکت بزرگ هستند، اما اگر حرکت بزرگی وجود نداشته باشد، چه؟ سپس اجازه می دهد چندین بار از حرکات کوچک عکس بگیرید و از مزایای حرکت بزرگ one بهره مند شوید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۶٬۸۲۳٫۹۶
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار