ورود/ثبت‌نام
decklyndubs

decklyndubs

@t_decklyndubs

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۴/۶
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1198
رتبه بین 27248 تریدر
-0.1%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :0.3%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-0.8%)
قدرت تحلیل
5
28تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

decklyndubs
decklyndubs
رتبه: 1198
5.0
فروش،تکنیکال،decklyndubs

با پست دیگر من در DJI هماهنگ است. اصول با نمودار مطابقت دارند. فیبرها هم کار می کنند - من معمولا از آنها استفاده نمی کنم. اقتصادی data معکوس کردن شرط های کاهش نرخ صعودی. من معتقدم این دومین اوج است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۵
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۹٬۰۸۶٫۴۹
اشتراک گذاری
decklyndubs
decklyndubs
رتبه: 1198
5.0
خرید،تکنیکال،decklyndubs

به نظر می رسد BTC برای تست 66، احتمالاً شکستن آن و رسیدن به 68 آماده است. کاتالیزور عبارت است از FOMC "اشتغال data به ما دلیلی برای کاهش می دهد" سپس مشاغل data ضعیف می شوند. رالی پیش می آید. دیشب روند نزولی شکسته شد، من در حال بازی یکپارچه هستم، به دنبال vwap این آخر هفته به عنوان یک نوسان هستم که سعی کرد در داخل آن اسکالپ کنم. در صورت شکسته شدن خط روند، زیر 62kish باطل می شود. بیکاری را در روز پنجشنبه برای یک کاتالیزور احتمالی دیگر تماشا کنید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۲/۱۵
تایم فریم:
30 دقیقه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۳٬۴۷۵٫۸۷
اشتراک گذاری
decklyndubs
decklyndubs
رتبه: 1198
5.0
فروش،تکنیکال،decklyndubs

شرکت‌های کریپتو به شما می‌گویند که این یک رویداد خبری خرید است، این همان چیزی است که من بازی می‌کنم. انتظار توافق قیمت در حدود 63800 و سپس حرکت، به احتمال زیاد به سمت نزول

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۲/۱
تایم فریم:
15 دقیقه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۳٬۸۰۹٫۱۶
اشتراک گذاری
decklyndubs
decklyndubs
رتبه: 1198
5.0
خرید،تکنیکال،decklyndubs

واگرایی لپرکان پنهان و بیگمک سلام به خرده فروشان من مطمئن هستم که شما در حال بررسی آمار همه مفاهیمی هستید که افراد به شما ارائه می کنند! شما مطمئناً واگرایی‌های rsi یا استراتژی‌های macd را با تمام پول خود معامله نمی‌کنید، بدون اینکه آنها را از نظر آماری تأیید کنید! من امروز یک پیش بینی برای شما دارم که بازار در حال تبدیل شدن به جذام است. متوجه خواهید شد که یک واگرایی لپرکان در شاخص غلغلک نسبی وجود دارد که بر اساس تعداد دلخواه جلسات بر اساس احساس نویسنده اصلی در آن زمان است. ما مطمئناً می دانیم که باید اعتماد کنیم که همه اینها درست است زیرا یک مرد 100 سال پیش چنین گفته است و مردم< /a> در یوتیوب که احتمالاً با پول واقعی معامله نمی‌شوند، این را می‌گویند. همچنین باید توجه داشته باشید که bigmac دیگر مانند آن در تبلیغات به نظر نمی رسد، بنابراین فرض می کنیم که این یک سیگنال شوم است. اما مهم نیست، این تلاقی سیگنال های زباله است که واقعا مهم است، تا زمانی که شما به پول درآوردن ادامه دهید، همه ما خوب هستیم، درست است؟ و من مطمئن هستم که شما حداقل به اندازه ای که من در این بازارها معامله می کنم سود می کنید! و فراموش نکنید که لایک کنید و مشترک شوید تا حداقل هدایای تبلیغاتی کانال یوتیوب من بتواند ضررهای من را تامین کند و حس برتری من را تقویت کند. من می دانم که شما قبلاً هزار دلار خرج کرده اید تا من را به عنوان یک معامله گر دنبال کنید که PnL من را نشان نمی دهد یا به حساب کارگزار من دسترسی خواندنی نمی دهد - ترجیح می دهم از اشتراک های شما پول درو کنم تا اینکه اعتراف کنم که در واقع یک معامله گر سودآور نیستم. . من صدای اقتدار را دارم، پس فقط اینجا به من اعتماد کنید و به پرداخت و تماشا کردن ادامه دهید. من پسر خوبی هستم - در یوتیوب می گویم "ببخشید اشتباه کردم"، اما هیچ چیز را در استراتژی خود تغییر نمی دهم زیرا شما در حال معامله دوره ای هستید که من با 100 ساعت تجربه تجاری در 22 سال ساختم. سن. من دارم فراری را می‌رانم که با آن برایم خریدی 5 میلی متر در هزینه های اشتراکی که ایجاد کردم، در حالی که هر روز یک حساب کاغذی را به صورت زنده برای شما معامله می کنم، به امید اینکه خوش شانس باشم و بتوانم یک ویدیوی برنده را پست کنم تا در فرد بعدی حلقه بزنم. در همین حال من را بسیار مضطرب می کند، نمی توانم با همسرم رابطه جنسی داشته باشم و در رختخواب به تماشای معامله گران دیگر می نشینم تا چیزی برای تکرار داشته باشم که آنها می گویند تا امیدوارم احساس کنید حداقل چیزی به دست می آورید. خدا را شکر برای پوشک بزرگسال Depends! وقت آن است که کیمبرلی کلارک، تولید کننده را دراز کنم، زیرا من اکنون همه پول را دارم اما اسهال متوقف نمی شود!

اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار