ورود/ثبت‌نام
gholamiyan

gholamiyan

@t_Xanrox

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۱۰/۱۴
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
4745
رتبه بین 24406 تریدر
-15.4%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :25.7%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :3.1%)
قدرت تحلیل
3.7
10000تعداد پیام
فیلتر
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
فروش،تکنیکال،gholamiyan
قیمت Bitcoin در حال آماده شدن برای سقوط نهایی به سمت نزولی است، به ازای هر محاسبات من به 57 هزار! قیمت هنوز در این شکل‌گیری پرچم صعودی است و ما هنوز باید الگوی اصلاحی ABC را از دیدگاه موج الیوت تکمیل کنیم. در این مرحله، من اصلاً نمی توانم صعودی باشم، فقط صبور باشید و قبل از خرید BTC صبر کنید تا 57k به دست بیاید! همچنین مهم است که به خط روند بلند مدت (اکتبر 2023 -> ژانویه 2024) نگاهی بیندازید. ما 2 لمس داریم و سومین لمس زودتر از آن اجتناب ناپذیر است! خوب است اگر Bitcoin را در این خط روند بخرید. اگر اطلاعات درستی داشته باشید، معامله آسان است. پس از رسیدن به خط روند، می‌توانیم در بازار صعودی (100k+) ادامه دهیم. فراموش نکنید که قیمت ها معمولاً در حوالی رویداد نصف شدن بسیار نوسان هستند. نظرتان را در مورد تحلیل من به من بگویید و لطفاً boost را بزنید و برای ایده‌های بیشتر دنبال کنید. معامله کردن hard نیست اگر مربی خوبی داشته باشید! از شما سپاسگزارم و برای شما آرزوی معاملات موفق دارم.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۲/۱
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۳٬۷۴۶٫۳۴
اشتراک گذاری
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
خرید،تکنیکال،gholamiyan
Bitcoin قطعا آماده رفتن به بالاتر است، و زمان بسیار خوبی برای خرید شیب پس از سقوط قبلی است! می بینیم که قیمت در نمودار روزانه به پایین ترین حد خود می رسد که نشانه strong روند صعودی است. قیمت در حال حاضر هنوز در داخل این مثلث متقارن است، بنابراین ما منتظر یک حرکت انفجاری، احتمالاً صعودی هستیم. روند تا انتها دوست شماست و روند همچنان صعودی دست نخورده است. 17 درصد سود در صورت خرید با قیمت فعلی در چند هفته آینده بسیار امکان پذیر است! با 20 برابر اهرم در معاملات آتی، 340 درصد سود است. کجا سود ببریم؟ من گسترش فیبوناچی 0.382 را از شروع موج (1) تا انتهای موج (3) و تا انتهای موج (4) توصیه می کنم. اما اگر در مورد آن مطمئن نیستید، همچنان می توانید در بالای کانال موازی صعودی سود ببرید! اما ابزارهای فیبوناچی هنگام معامله بیت کوین باید بدانید. آنها به شما مزیت بزرگی نسبت به سایر معامله گران خرده فروشی می دهند. تکنیک های فیبوناچی در بین بانک های بزرگ، صندوق های تامینی و موسسات محبوب هستند. نظرتان را در مورد تحلیل من به من بگویید و لطفاً boost را بزنید و برای ایده های بیشتر دنبال کنید. معامله کردن hard نیست اگر مربی خوبی داشته باشید! از شما سپاسگزارم و برای شما آرزوی معاملات موفق دارم.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۵
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۷٬۴۱۹٫۱۲
اشتراک گذاری
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
خرید،تکنیکال،gholamiyan
Ethereum همچنان بسیار صعودی است، بنابراین دلیلی برای انتظار قیمت های پایین تر در این لحظه وجود ندارد. می بینیم که قیمت از این کانال موازی صعودی خارج شد و دوباره آن را آزمایش کرد. معمولاً می منتظر تست مجدد بمانید و سپس وارد یک موقعیت طولانی شوید که در حال حاضر در حال انجام است! می توانید استاپ لاس خود را زیر نوسان پایین قبلی (داخل کانال صعودی) قرار دهید. در نمودار، می توانید تعداد دقیق امواج الیوت من را ببینید. ما در بازار صعودی هستیم، بنابراین می توانیم انتظار شکل گیری یک موج ضربه ای را داشته باشیم. در این مورد، ما هنوز موج پنجم را به سمت صعود از دست می دهیم، که دلیل دیگری برای باز کردن یک موقعیت طولانی به ما می دهد. کجا سود ببریم؟ برای این کار، همیشه باید از ابزار افزونه فیبوناچی استفاده کنیم. در ترکیب با نظریه موج الیوت، می‌توانیم از ابزار گسترش فیبوناچی از ابتدای موج 1 تا انتهای موج 3 و تا پایان موج 4 استفاده کنیم. هدف برای موج پنجم 0.382 FIB یا 0.618 FIB است. هر دو مقیاس گزارش و مقیاس linear به عنوان اهداف سود معتبر هستند. نظرتان را در مورد تحلیل من به من بگویید و لطفاً boost را بزنید و برای ایده های بیشتر دنبال کنید. معامله کردن hard نیست اگر مربی خوبی داشته باشید! با تشکر از شما، و برای شما آرزوی تجارت موفق دارم. نظر: ETH چشم انداز کوتاه مدت: نظر: تعداد کامل امواج الیوت: نظر: Bitcoin نیز صعودی است، می بینیم که مثلث در حال شکستن است!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۳
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳٬۵۲۰٫۲۷
اشتراک گذاری
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
فروش،تکنیکال،gholamiyan
Bitcoin در هفته های گذشته به سمتی رفته است. چرا؟ اگر به نمودار نگاهی بیندازیم، می بینیم که قیمت در این محدوده انقباض متقارن قرار دارد. تنها کاری که در حال حاضر می توانیم انجام دهیم این است که محدوده را معامله کنیم (فروش بالا، خرید کم). در غیر این صورت باید منتظر بمانیم تا محدوده سفت شدن مسیر را به ما نشان دهد! خراب میشه یا خراب میشه؟ نظر خود را در مورد آن در بخش نظرات به من بگویید! اگر شکستیم، 2 سطح strong را برای شما آماده کرده ام! از این سطوح می توانید برای کسب سود یا ورود به موقعیت خرید استفاده کنید. سطح اول 58547 USDT (جاروب نقدینگی)، و سطح دوم اصلاح فیبوناچی 0.618 موج ضربه قبلی در 51985 است! من معتقدم که ما شاهد واکنش strong از این سطوح بود. 51985 همچنین می تواند پایین ترین نقطه باشد، بنابراین این را در نظر داشته باشید! من شما را در جریان گذاشت، بنابراین مطمئن شوید که حساب کاربری من را دنبال می کنید. از دیدگاه موج الیوت، ما می توانیم در سازند مثلثی ABCDE یا در سازند 1-2-1-2 (لانه) باشیم. خوب است منتظر تایید بیشتر برای تایید سناریوی صعودی/نزولی خود باشیم. نظرتان را در مورد تحلیل من به من بگویید و لطفاً boost را بزنید و برای ایده های بیشتر دنبال کنید. معامله کردن hard نیست اگر مربی خوبی داشته باشید! با تشکر از شما، و برای شما آرزوی تجارت موفق دارم. نظر: Ethereum نزولی به نظر می رسد، بنابراین برای من، احتمال خراب شدن آن بیشتر است.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۱۸
تایم فریم:
12 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۷٬۷۰۰٫۱۸
اشتراک گذاری
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
فروش،تکنیکال،gholamiyan
Bitcoin ممکن است بسیار صعودی به نظر برسد، اما منحرف نشوید. همانطور که در نمودار مشاهده می کنید، قیمت در حال تشکیل یک الگوی توزیع نزولی در داخل یک کانال موازی نزولی است. در حال حاضر، شانس به نفع یک سقوط دیگر است. من این را فقط به دلیل عمل قیمت نمی گویم، بلکه به دلیل تئوری موج الیوت: طبق تعداد موج من، انتظار دارم bitcoin موج (C) را با سطح گسترش فیبوناچی 1:1 به پایان برساند. همچنین به امواج قبلی نگاه کنید، و waves (B) در این نقطه شبیه یک الگوی نزولی ABC است. چرا 58K مهم است؟ ما از 5 مارس 2024 یک نوسان بزرگ داریم و واضح است که نقدینگی و سفارشات زیادی از طرف معامله گران خرده فروشی وجود دارد. نهنگ ها باید به طور مداوم به سطح نقدینگی strong بروند، زیرا این تنها شانس آنها برای خرید bitcoin با مقدار زیادی پول است. کاری که آنها می انجام دهند این است که تا جایی که نقدینگی اجازه می دهد Bitcoin بخرند و سپس قیمت را به ماه بفرستند. در حال حاضر، من واقعا نمی توانم در مورد بیت کوین خوش بین باشم، اما نظر خود را در بخش نظرات به من بگویید! من بسیار خوشحال شد. نظرتان را در مورد تحلیل من به من بگویید و لطفاً boost را بزنید و برای ایده های بیشتر دنبال کنید. معامله کردن hard نیست اگر مربی خوبی داشته باشید! با تشکر از شما، و برای شما آرزوی تجارت موفق دارم. نظر: محدوده در نمودار 1 ساعت، معامله شکست / شکست. نظر: محدوده در حال شکستن است! بازار نزولی کوتاه مدت تایید شد. نظر: سقوط واقعی است، ارزان بخرید bitcoin! به نظر می رسد 58k سطح معقولی برای خرید آن باشد - نظر: خط روند اصلی در نمودار روزانه نیز در حال شکسته شدن است! انتظار منفی بیشتری داشته باشید. نظر: تعداد موج الیوت من: نظر: موج عظیم (4) در حال پیشرفت است، اما پس از آن منتظر ادامه و پمپاژ بالای 80k باشید! نظر دهید: مرحله توزیع را مجدداً آزمایش کنید، اگر قبلاً این کار را نکرده اید، خوب است که یک موقعیت کوتاه وارد کنید. Comment:Comment: این آخرین به روز رسانی در این پست است. اکنون، به روز رسانی های جدید در پست جدید من بود: نظر: مثلث متقارن معتبر است، قیمت در این محدوده سفت است. نظر: قیمت Bitcoin فقط به خط روند کانال موازی ضربه بزنید: نظر: در صورت نیاز می توان مثلث را دوباره ترسیم کرد. نظر: Bitcoin خراب شد، اکثر people در بخش نظرات اکنون در ناباوری هستند.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۱۶
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۶٬۱۴۱٫۷۸
اشتراک گذاری
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
خرید،تکنیکال،gholamiyan
معامله Bitcoin نباید سخت باشد. با غذای مناسب می توانیم احتمال معاملات خود را افزایش دهیم. هیچ secret وجود ندارد که بخش بزرگی از جامعه Bitcoin در رژیم غذایی گوشتخواران (رژیم غذایی مبتنی بر گوشت) باشند. آنها معتقدند گوشت، به ویژه گوشت چرب قرمز، برای سلامت انسان و عملکرد مغز ضروری است، زیرا حاوی صدها ویتامین هنوز کشف نشده است که اصلاً در گیاهان یافت نمی شوند. گوشت بسیار آسان هضم است و هیچ گونه واکنش آلرژیک ایجاد نمی کند. به عبارت دیگر، گوشت به راحتی به عنوان سوختی برای فعالیت های روزانه ما پذیرفته می شود. عملکرد مغز در زندگی روزمره ما مهم است، به خصوص در مورد تجارت. من بهترین غذاهایی را که برای خوردن در حین معامله کردن بهتر است با شما به اشتراک می گذارم Bitcoin. مهم است که استیک های خود را زیاد نپزید، زیرا مواد مغذی با حرارت از بین می روند. به همین دلیل است که بسیاری از people ترجیح می دهند استیک های متوسط ​​​​نادر را بخورند. جامعه گوشتخواران ترجیح می دهند روزانه گوشت گاو یا lamb بخورند و از خوردن میوه ها یا سبزیجات خودداری می کنند. 1. واگیو ژاپنی - گوشت گاو واگیو سرشار از این اسیدهای چرب ضروری است که به کاهش التهاب، حمایت از سلامت مغز و افزایش سلامت کلی کمک می کند. گوشت گاو واگیو دارای غلظت بالاتری از CLA است، یک اسید چرب که به کاهش چربی کمک می کند، توده عضلانی بدون چربی را بهبود می بخشد و از سیستم ایمنی strong پشتیبانی می کند. 2. تاماهاوک / استیک چشم دنده ای - به عنوان یک غذای پرچرب و پر پروتئین، استیک ریبی تاماهاوک منبع خوبی از مواد مغذی خاصی از جمله پروتئین، آهن و ویتامین های گروه B است. منبع عالی پروتئین و چربی است. 3. جگر - جگر super غذایی است که one درباره آن صحبت نمی شود. جگر حاوی مشخصات کامل مواد معدنی و ویتامین است، بنابراین در صورت خوردن آن نیازی به مصرف مکمل های دیگر ندارید. خوردن جگر به صورت هفتگی توصیه می شود تا بدن خود را با تمام مواد مغذی ریز و درشت حمایت کند. کبد یک آلرژن نیست، بنابراین هیچ مشکلی برای بدن انسان ایجاد نمی کند. جگر مغذی ترین غذایی است که می توانید بخورید، به خصوص به شکل خام. نظرات خود را به من بگویید، غذای مورد علاقه شما چیست؟ نظر: طبق خط روند (2017 - 2021 - 2025) bitcoin باید در سال 2025 به حدود 125000 برسد. نظر: طبق خط روند در مقیاس LOG (2017 - 2021 - 2025) bitcoin باید در سال 2025 به حدود 250000 برسد. نظر دهید: اما bitcoin در حال حاضر بسیار بزرگ است، بنابراین 250000 در این چرخه خیلی زیاد به نظر می رسد.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۹
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۷۰٬۳۸۲٫۳۴
اشتراک گذاری
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
خرید،تکنیکال،gholamiyan
تحلیل فنی قیمت ADA هنوز در مقایسه با BTC بسیار پایین است. در حالی که BTC تقریباً در بالاترین رکورد قبلی از سال 2022 است، Cardano زیر 0.236 FIB است. نهنگ ها هرگز همه سکه ها را با هم پمپ نمی کنند، آنها باید آن را به صورت جداگانه پمپ کنند تا تا آنجا که ممکن است درآمد داشته باشند. ADA هنوز one از سکه ای است که منتظر یک حرکت انفجاری است، به همین دلیل پیشنهاد می کنم هر چه سریعتر ADA را خریداری کنید. از دیدگاه فنی ADA یک الگوی پرچم صعودی در نمودار هفتگی تشکیل داد و این الگو به زودی تایید شد. برای تایید آن، باید بالاتر از نوسان قبلی یعنی 0.68 بشکنیم. تعداد موج الیوت من نشان می دهد که ما یک لانه صعودی strong داریم (1)، (1)، -1-،-2- و موج (3)-3- شروع می شود! این رویای هر معامله گر الیوت موج است. می بینیم که قیمت از فاز انباشت طولانی مدت در نمودار هفتگی خارج شد و قبلاً تا لبه آن عقب نشینی کرده است. آزمایش مجدد با موفقیت انجام شد و ما می توانیم پمپ strong را راه اندازی کنیم! در نمودار می توانید اهداف سود من را ببینید. PT1، PT2 و PT3. بستگی به مدت زمان نگه داشتن ADA دارد. شما همچنین می توانید با اهرم در بازار آتی ADA طولانی کنید! نظرتان را در مورد تحلیل من به من بگویید و لطفاً boost را بزنید و برای ایده های بیشتر دنبال کنید. اگر مربی خوبی داشته باشید، تجارت سخت نیست! از شما سپاسگزارم و برای شما آرزوی معاملات موفق دارم. Cardano اخبار 4.6 میلیون Strong: Cardano شبکه رشد عظیمی را در کیف پول های جدید مشاهده می کند - Cardano (ADA) در بازار ارزهای دیجیتال waves ایجاد می کند زیرا زنجیره data افزایش ایجاد کیف پول را نشان می دهد و سیگنال پذیرش رو به رشد شبکه بلاک چین Cardano یک پلتفرم بلاک چین اثبات سهام است که می گوید هدف آن این است که به «تغییر دهندگان، مبتکران و رویاپردازان» اجازه دهد تا تغییرات مثبت جهانی را ایجاد کنند. پروژه منبع باز همچنین با هدف "توزیع مجدد قدرت از ساختارهای غیرقابل پاسخگویی به حاشیه به افراد" - کمک به ایجاد جامعه ای امن تر، شفاف تر و منصفانه تر. نظر دهید: Cardano نسبت به دیروز 12 درصد افزایش یافته است. به هولد کردن ادامه بده پمپ در حال راه اندازی است. نظر: من واقعا خوشحالم که ایده های من در مورد آلتکوین ها را دوست دارید! اکثر آنها سر به فلک می کشند و ADA one بعدی بود. نظر: Cardano از زمانی که این تحلیل را پست کردم، 21 درصد افزایش یافته است. ADA می تواند یک حرکت نمایی سهموی را شروع کند. نظر: آخر هفته ها معمولا خسته کننده هستند، اما ما باید در روز دوشنبه به روند صعودی strong ادامه دهیم! نظر: ADA + 25٪. One آخرین شانس شما برای خرید ADA با قیمت ارزان! نظر: متاسفانه ADA نتوانست یک روند سهموی ایجاد کند. اکنون می‌توانیم ببینیم که نقدینگی زیادی زیر پایین‌ترین نوسان قبلی وجود دارد، که این بهترین علامت نیز نیست.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۶
تایم فریم:
NaN ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۶۴۸۳۸
اشتراک گذاری
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
فروش،تکنیکال،gholamiyan
همانطور که در تجزیه و تحلیل فنی قبلی خود از Bitcoin انتظار داشتم، Bitcoin رو به کاهش است (به بخش مرتبط زیر مراجعه کنید). حالا چی؟ بازارها همیشه موجی حرکت می کنند و به همین دلیل است که انجام تحلیل تکنیکال موج الیوت همیشه خوب است. شمارش امواج الیوت من نشان می دهد که موج (A) به زودی تکمیل می شود و ما شاهد یک رالی امدادی به 66k بود. در طول این رالی امدادی، آلت های زیادی قرار است پمپاژ شوند، بنابراین مطمئن شوید که مقداری از آنها دارید. در روز آخر، ما 3 پشتیبانی strong داریم. اولین پشتیبانی در حدود 59340 USDT به دلیل نوسان پایین قابل توجه قبلی است. همچنین اصلاحات 20 درصدی در بازار سهام کلاسیک است. حمایت دوم در 53080 (GAP ارزش منصفانه) و حمایت سوم نقدینگی زیر موج (4) در 50585 است. به احتمال زیاد دیر یا زود به سطح 50k رسید، پس آماده باشید! سپس می‌توانیم یک بازار صعودی جدید راه‌اندازی کنیم و در اواخر امسال به سطوح بالای 100 هزار برسیم. نظرتان را در مورد تحلیل من به من بگویید و لطفاً boost را بزنید و برای ایده های بیشتر دنبال کنید. اگر مربی خوبی داشته باشید، تجارت سخت نیست! با تشکر از شما، و برای شما آرزوی تجارت موفق دارم. نظر: موج (B) در حال انجام است. اکنون منتظر موج نهایی (C) باشید
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۱
تایم فریم:
12 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۳٬۱۴۲٫۷۹
اشتراک گذاری
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
فروش،تکنیکال،gholamiyan
Bitcoin تقریباً به بالاترین حد خود رسیده است، اما هنوز نه. منتظرش باش؛ خیلی زود از ATH قبلی از سال 2021 بالاتر رفت! و بعد از آن چه اتفاقی می افتد؟ بسیاری از people شروع به خرید بالاترین رکورد جدید کرد، اخبار پر از مقالات بود و معاملات خرده فروشی اوج را خرید. نهنگ ها به نقدینگی، به ویژه در بیت کوین، نیاز دارند، بنابراین پس از آن سقوط عظیمی را آغاز می کنند. من انتظار دارم 33% سقوط به 50000 - 47000 برگردد. اما ابتدا Bitcoin باید به 72000 - 73000 برسد. از دیدگاه موج الیوت، ما تقریباً موج (3) کل بازار صعودی را تکمیل کرده ایم و به زودی موج (4) را تجربه کرد. سپس من منتظر موج (5) هستم تا بازار صعودی را به پایان برساند. گاهی اوقات موج (5) می تواند بسیار گسترده تر و قوی تر از موج (3) باشد. علاوه بر این، همانطور که در نمودار من می بینید، ما یک GAP ارزش منصفانه بزرگ پر نشده زیر قیمت فعلی داریم. این شکاف ها زودتر پر می شوند. پیشنهاد من برای شما این است که منتظر قیمت های بسیار کمتر باشید. خرید Bitcoin در حدود 48,000 - 50,000. آیا FOMO در! نظرتان را در مورد تحلیل من به من بگویید و لطفاً boost را بزنید و برای ایده های بیشتر دنبال کنید. اگر مربی خوبی داشته باشید، تجارت سخت نیست! با تشکر از شما، و برای شما آرزوی تجارت موفق دارم. نظر: قیمت فعلی Bitcoin نسبتاً گران است که نوبت به نصف کردن چرخه می شود. معمولاً قبل از نصف شدن، هرگز ATH جدیدی نمی بینیم. اما معمولاً در حوالی نصف شدن، شاهد اصلاح قابل توجهی، حداقل 33% هستیم. Comment:Comment: سقوط پیش از نیمه‌شدن 2016 - منهای 40 درصد سقوط پیش از نیمه‌شدن 2020 - منهای 63 درصد سقوط پیش از نیمه‌شدن 2024 - منهای 33% ??نظر: من تقریباً با نظرات اخیر موافقم که Bitcoin اکنون توسط سرمایه گذاران نهادی تقویت می شود و سقوط های بزرگ دیگر امکان پذیر نیست، اما نگاهی به سهام META (فیس بوک) بیندازید. سقوط 77% در سال 2022 - این به وضوح دستکاری بزرگی بود که توسط مؤسسات بزرگ برای به دست آوردن نقدینگی زیادی انجام شد. نظر: الان منتظرم قیمت 72000 - 73000 برسه. این می تواند محرکی برای ورود به یک موقعیت کوتاه در معاملات آتی باشد. نظر: Bitcoin به سطح 73000 نزدیک می شود. من منتظر سقوط به زودی هستم! نظر: سقوط بزرگ در حال شروع است! 33% تصحیح. نظر: 6.50% خرابی اتفاق افتاد، اما Bitcoin به سرعت بهبود یافت. نظر: Bitcoin اکنون تقریباً 10٪ کاهش یافته است. به زودی منتظر سقوط دیگری هستیم. نظر: روند سهموی شکست، تجزیه و تحلیل جدید در BTC به زودی! اما می توانم به شما بگویم که روند سهموی شکسته شده است. نظر: 12.52٪ تصادف تا کنون، تعداد موج الیوت من:
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۱۲/۲۷
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۷٬۰۷۵٫۸۶
اشتراک گذاری
gholamiyan
gholamiyan
رتبه: 4745
3.7
خرید،تکنیکال،gholamiyan
شیبا اینو قطعاً اواخر امسال بالاتر رفت. در حال حاضر، ما باید جهش را بگیریم و موج بعدی را به سمت بالا ببریم. به نظر می رسد اصلاحی FIB 0.618 یک سطح عالی برای خرید Shiba Inu است که در 0.00002249 است. انجام یک تحلیل فنی موج الیوت برای چنین پمپ هایی همیشه مهم است تا در تصویر کامل باقی بمانند. ما باید ساختار کامل بازار و نقشه روند صعودی را ببینیم. پیشنهاد می‌کنم منتظر یک پرچم صعودی یا هر الگوی صعودی باشید، یا فقط سفارش محدود خود را برای خرید SHIB کمتر تنظیم کنید! من نسبت به این سکه بسیار صعودی هستم و هدف سود بعدی 300٪ فاصله دارد! SHIBA INU (SHIB) چیست؟ SHIB یک ارز غیرمتمرکز و تحت رهبری جامعه است که توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان نگهداری می شود. از زمان آغاز به کار در اواخر سال 2020، توکن SHIB مبتنی بر اتریوم به یک پدیده جهانی تبدیل شده است و اکنون به عنوان نوعی پرداخت در صدها مکان، مستقیم یا از طریق واسطه های شخص ثالث پذیرفته شده است. سکه شیبا اینو به صورت ناشناس در آگوست 2020 با نام مستعار "ریوشی" ایجاد شد. ریوشی در مورد خودش می گوید که او هیچ کس نیست و مهم نیست و تلاش برای افشای هویت او، حتی در صورت موفقیت آمیز بودن، بسیار کم بود. این میم سکه به سرعت سرعت و ارزش پیدا کرد زیرا جامعه ای از سرمایه گذاران با جذابیت زیبای سکه همراه با تیترها و توییت های شخصیت هایی مانند Elon ماسک و ویتالیک بوترین جذب شدند. از زمان انتشار SHIB اکنون در DEX اختصاصی اکوسیستم، ShibaSwap.Comment: در نمودار هفتگی، ما فقط 1 مقاومت در راه صعود داریم که ATH قبلی از سال 2021 است.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۲۷
تایم فریم:
NaN ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۰۰۰۰۲۵۲۱۲
اشتراک گذاری
نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها