ورود/ثبت‌نام
Vezzeris

Vezzeris

@t_Vezzeris

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۳/۴
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1684
رتبه بین 28062 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.8%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-2.3%)
قدرت تحلیل
5
9تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

Vezzeris
Vezzeris
رتبه: 1684
5.0
خرید،تکنیکال،Vezzeris

مسابقه حماسی BTCUSDT: نبرد هفتگی EMA برای برتری سلام معامله گران! :) در تحلیل این هفته، شاهد نبردی جذاب در سطح هفتگی EMA برای BTC بودیم. متأسفانه، این سطح ثابت ماند و ما در حال حاضر شاهد انباشتگی در مرز پایینی نمایه هفتگی بازار هستیم. در این سطح، می‌توانیم توسعه نقطه کنترل هفتگی نمایه بازار را مشاهده کنیم که نشان‌دهنده یک نقطه تعادل قابل‌توجه است. برنامه من برای این هفته این است که تلاش دیگری برای شکستن بالاتر از سطح هفتگی EMA انجام دهم. در حال حاضر، یک سیگنال LONG در MACD Multi-timeframe تولید شده است که نشان دهنده چراغ سبز برای جستجوی موقعیت های طولانی در این مقطع است. من معامله را پس از تایید سیگنال LONG توسط شمع هایکین آشی آغاز می کنم. هدف سود اولیه من با رسیدن به سطح هفتگی خط EMA تعیین می شود، با پتانسیل برای نگه داشتن موقعیت طولانی تر بسته به رفتار قیمت. در صورتی که قیمت به زیر نمایه هفتگی بازار کاهش یابد، از معامله خارج خواهم شد و ضررهای احتمالی بیشتر را لغو می کنم. علاوه بر این، در صورت رد شدن سطح هفتگی EMA، خروج از معامله را در نظر خواهم گرفت و هر گونه سود ایجاد شده را تضمین می کنم. اگر قیمت با موفقیت از سطح EMA عبور کند و ثابت بماند، من به ادامه معامله خواهم پرداخت. در معاملات خود موفق باشید! نظر: در آوردن؟

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۶٬۵۹۸٫۳
اشتراک گذاری
Vezzeris
Vezzeris
رتبه: 1684
5.0
فروش،تکنیکال،Vezzeris

BTC SHORT، پتانسیل -5000 امتیاز، VWAP و MTF MACD سلام معامله گران :) BTC افزونه VWAP را می‌پذیرد، در زیر بسته می‌شود و سیگنال Heikin Ashi را ایجاد می‌کند که شورت بالقوه را به سمت VWAP بالایی شروع می‌کند باند. تایید کاهش در قالب نشانگر MACD چند فریم زمانی. نفی این سناریو پس از بسته شدن شمع ها در بالای باند خواهد بود که به BTC لحظاتی پیش واکنش نشان داد. پس از ایجاد سیگنال LONG توسط Heikin Ashi بالای خط VWAP و با تولید سیگنال LONG توسط اندیکاتور MACD چند تایم فریم، سناریو را بسته و SHORTS را باید بسته می‌دانم. با این حال، در شرایطی که سناریو به طور مثبت اجرا می شود، باید رفتار BTC را در BTC مشاهده کنید. یک نقطه href='https://sahmeto.com/coins/KEY' target='_blank'>کلید مشخص شده در نمودار. ارزش در VWAP بالا، نقطه کنترل VWAP و ارزش در پایین، این سه نقطه هستند که اهداف بالقوه برای BTC پس از بستن شمع در زیر یک نقطه مشخص و پذیرفتن مثبت یک نقطه جدید - می توانید با یک برنامه باز برای هدف بعدی، کوتاه مدت ادامه دهید. پس از نفی یک نقطه داده شده و اطلاعات از اندیکاتور MACD در جهت مخالف، می توانید معامله را روی یک هدف مشخص بدون انتظار اهداف بیشتر ببندید. اگر می خواهید درباره VWAP بیشتر بدانید، راهنمای من را که در نمایه من موجود است، بررسی کنید. تجارت مبارک :)

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۰٬۶۷۴٫۲۴
اشتراک گذاری
Vezzeris
Vezzeris
رتبه: 1684
5.0
خرید،تکنیکال،Vezzeris

BTC به تازگی VWAP هفتگی را پذیرفته است. بالقوه LONG سلام معامله گران :) BTC به تازگی VWAP هفتگی را پذیرفته است. پتانسیل طولانی تا حد بالایی VWAP هفتگی. این سناریو پس از اینکه BTC حد پایین VWAP را بشکند، نفی خواهد شد. در معاملات خود موفق باشید!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۶٬۴۶۲٫۱۳
اشتراک گذاری
Vezzeris
Vezzeris
رتبه: 1684
5.0
خرید،تکنیکال،Vezzeris

KAVAUSDT در حال آزمایش سطوح مهم، پتانسیل +10٪ از اینجا است سلام معامله گران :) در حال حاضر، سطح خط بالای پروفایل مارکت از دوشنبه در حال آزمایش است. پیش از این، پس از شکستن این سطح، KAVAUSDT بیش از 30 درصد منفجر شد. در حال حاضر، پس از بازگشت و تست مثبت این سطح، بازگشت حداقل به مرزهای بالای پروفایل بازار از روزهای قبل را فرض می‌کنم که حداقل 10 درصد افزایش KAVAUSDT را به ما می‌دهد. نفی سناریو پس از عبور از حد پایین امروزی مشخصات بازار. برای شما معاملات عالی آرزو می کنم!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٫۱
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار