sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

Sypool

Sypool@

446
-322

رتبه بین 10129 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه Sypool در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

بازدهی
ماهانه

بازدهی
سه ماهه

افت سرمایه

قدرت تحلیل

ریسک

* بدون داده به معنی این است که تریدر تازه به سهمتو اضافه شده است.

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ Sypool

0%
0%
نظر شما چیست؟
سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3836926
تجزیه و تحلیل مختصر - CRV دو ماه پیش، CRV به دلیل هک شدن Curve فروخته شد. و بنیانگذار مایکل اگوروف با رهن کردن CRV در پروتکل‌های وام مانند AAVE و Fraxlend. خطر CRV در این قراردادهای وام دهی پخش می شود. قیمت انحلال این وام ها در آن زمان 0.4 دلار بود. برای مدت طولانی پس از آن، برای جلوگیری از وقوع فاجعه انحلال، مایکل CRV را از طریق OTC فروخت تا به دست آورد. دارایی های ارزی پایدار و بازپرداخت وام. قیمت CRV فروخته شده از طریق فرابورس 0.4 دلار است و خریدار به صورت شفاهی قول می دهد که مدت زمان قفل بیش از بیش از 6 ماه. اخیراً، CRV افزایش یافته و به یک از توکن‌های با بهترین عملکرد از سپتامبر. تحقیقات ما نشان داد که مایکل تمام وام های خود را در پروتکل AAVE پرداخت کرده است و شاهد کاهش نرخ سلامت بوده است. روی پروتکل های دیگر قیمت انحلال بعدی CRV به 0.378 دلار کاهش یافت. در روند صعودی CRV، خرس‌ها قوی نبودند. از اندیکاتور MBF می توانیم ببینیم که با نزدیک شدن قیمت به 0.4 دلار، تمایل خرید پایین همچنان افزایش می یابد. این احساسات شامل خریداران فرابورس نمی شود. همراه با شاخص WTA، این افت ها بیشتر رفتار سرمایه گذاران خرده فروشی عمده است و ستون های آبی رنگ در مراحل اولیه صعود آشکار نیستند. با تغییر به سطح 4h، می بینیم که از 20 سپتامبر، مشارکت نهنگ ها شروع به افزایش کرد. شیب صعود تندتر می شود. اما در جزئیات، کاهش پس از افزایش نهنگ ها نیز مشهود است (در مستطیل سیاه نشان داده شده است). در اولین مستطیل سیاه، CRV تماس بگیرید و برخی نهنگ‌ها شروع به کسب سود کرده و موقعیت‌های خود را می‌بندند. پس از آن قیمت دوباره افزایش می یابد و یک نوار پین رو به بالا ظاهر می شود. در مستطیل سیاه دوم، قسمت دیگری از نهنگ ها بار دیگر سود بردند و قیمت برای محافظت از سود نهنگ ها در نوسان باقی ماند. این پدیده را بارها با سکه های دیگر دیده ایم. بیایید در مورد چیز متفاوتی صحبت کنیم. ما به دو موقعیت با فلش های سبز اشاره کرده ایم که در آن گاوها تقویت شده اند. اگرچه نهنگ های زیادی ترک کرده اند. گاوهای نر در این بخش ممکن است توسط سرمایه گذاران خرد حمایت شوند. اگر شما یک موقعیت خرید دارید، می توانید پس از کاهش گاوها سود ببرید. این احتمال وجود دارد که بعد از نوسان دوباره نهنگ ها وارد بازار شوند، بنابراین علاوه بر شمع ها، باید به ستون های آبی رنگ روی نشانگر WTA نیز توجه کنید. سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3831463
19-26 سپتامبر (ETH) خلاصه هفتگی بازار چهارشنبه گذشته، فدرال رزرو اعلام کرد که این بار، اساسا مطابق با انتظارات بازار، نرخ بهره را افزایش نخواهد داد. اما همانطور که قبلاً گفتیم، کاهش تولید اوپک باعث بازگشت قیمت نفت پالایش شده ایالات متحده در آینده نزدیک شده است. این احتمال وجود دارد که FOMC به افزایش نرخ بهره در ماه نوامبر ادامه دهد و زمان QE بیشتر به تعویق خواهد افتاد. ETH نیز پس از آخرین جمع بندی کاهش یافت، و سپس به نوسان ادامه داد و 1600 یک سطح مقاومت کوتاه مدت را تشکیل داد. . گاو نر و خرس کاهش می یابد. در سطح هفتگی، سطح مقاومت قبلی 1820 و سطح حمایت 1500 را حفظ می کنیم. در سطح روزانه، ETH بار دیگر به آرامش بازگشته است. حجم معاملات کاهش یافته است. نه نشانگر WTA و نه نشانگر MBF سیگنال نمی دهند. در سطح 4 ساعت، ستون آبی روی نشانگر WTA مشخص نیست. پس از نزدیک شدن قیمت به 1600، مشارکت نهنگ ها شروع به کاهش کرد. سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3831387
19-26 سپتامبر (BTC) خلاصه هفتگی بازار چهارشنبه گذشته، فدرال رزرو اعلام کرد که این بار، اساسا مطابق با انتظارات بازار، نرخ بهره را افزایش نخواهد داد. اما همانطور که قبلاً گفتیم، کاهش تولید اوپک باعث بازگشت قیمت نفت پالایش شده ایالات متحده در آینده نزدیک شده است. این احتمال وجود دارد که FOMC به افزایش نرخ بهره در ماه نوامبر ادامه دهد و زمان QE بیشتر به تعویق خواهد افتاد. پس از رسیدن به بالای 27000، BTC با نوسانات کاهش یافت و به حدود 26000 بازگشت. حجم معاملات مانند قبل بود. خرس ها تسلط دارند اما تعداد زیادی جلوتر نیستند. ما سطح مقاومت هفته گذشته 28000 و سطح حمایت 25000 را حفظ می کنیم. در سطح روزانه، در شاخص WTA می توانیم ببینیم که وقتی شمع های قرمز بلند ظاهر می شوند، مشارکت نهنگ ها افزایش می یابد. ما قبلاً در تجزیه و تحلیل خود از سایر توکن ها ذکر کرده ایم که وقتی این اتفاق می افتد، به این معنی است که نهنگ ها مشتاق کسب سود هستند. در سطح 4 ساعت، شاخص MBF نشان می دهد که سه موج از تمایل خرید پایین در BTC دیروز. با این حال، با قضاوت از شاخص‌های WTA، مشارکت نهنگ‌ها متوسط ​​است و تعداد بیشتری از آنها توسط سرمایه‌گذاران خرد خریدار پایین هستند. سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3820759
تجزیه و تحلیل مختصر - IMX IMX هفته گذشته افزایش قابل توجهی داشت، اما در روزهای بعد منفی شد. IMX یک توکن است که توسط پروژه Immutable X. Immutable X یک راه حل لایه 2 است ساخته شده بر روی بلاک چین اتریوم، با هدف رسیدگی به مسائلی مانند کارمزدهای بالای تراکنش و تاخیر در سرعت تراکنش، به ویژه در فضای NFT (توکن غیر قابل تعویض). در طول افزایش ماه سپتامبر، این پروژه هیچ خبر خوبی منتشر نکرد. افزایش سریع قیمت عمدتا ناشی از مبادله Upbit در کره جنوبی بود. می‌توانیم وضعیت مشابهی را در IMX مانند بسیاری از توکن‌های دیگر از طریق نشانگر WTA ببینیم. اما این بار عمل نهنگ واضح تر بود. ابتدا، در مستطیل سبز، می‌توانیم ببینیم که نهنگ‌ها شروع به جریان به IMX در حالی که قیمت نوسان باقی ماند. اگرچه ستون آبی نشان دهنده نهنگ پس از فشرده شدن مشخص نیست، نهنگ ها برای چهار روز متوالی در معامله شرکت کرده اند. این یک رفتار خرید پایین قبل از بالا کشیدن است. پس از آن، شمع سبز بلند ظاهر شد و قیمت تقریباً 35٪ افزایش یافت. در بیشتر توکن‌های دیگر، زمانی که نهنگ‌ها خارج می‌شوند، مشارکت کاهش می‌یابد یا حتی ناپدید می‌شود و قیمت برای کمک به کسب سود به نهنگ‌ها به نوسان ادامه می‌دهد. اما برای IMX، می‌توانیم به وضوح ببینیم که وقتی شمع قرمز بلند ظاهر می‌شود، ستون آبی ناپدید نمی‌شود و نهنگ‌ها در تراکنش شرکت می‌کنند، که نشان می‌دهد نهنگ‌ها برای بستن موقعیت‌های لانگ فوری هستند. پس از وقوع چنین وضعیتی، بیشتر سودها در آینده بازگردانده خواهند شد. می‌توانیم ببینیم که IMX در ساعات اخیر افزایش یافته است، اما در شاخص WTA، تنها سرمایه‌گذاران خرد در آن شرکت می‌کنند. معاملات با قضاوت از عملکرد نهنگ هایی که در هفته گذشته موقعیت های لانگ را بستند، ممکن است این کاهش پس از از دست دادن حمایت نهنگ ها پایان نیابد. سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3809731
تحلیل مختصر--کیک بسیاری از توکن ها از ماه مارس وارد کانال نزولی شده اند و قیمت به طور مداوم کاهش یافته و حتی پایین ترین سطح خود را در سال به روز کرده است. اگر به داده های زنجیره ای دقت کنید، باید بدانید که این به دلیل خروج نقدینگی از بازار است. توکن های بیشتر و وجوه کمتری وجود دارد. بودجه به سمت پروژه‌های قوی‌تر متمرکز می‌شود، همان‌طور که در زیست‌شناسی تسلط بالایی دارد. تحت چنین تأثیری، برخی نشانه‌ها که به عنوان پاداش انتشار استفاده می‌شوند، فشار رو به پایین بیشتری دارند. به عنوان یک DEX کلاسیک، پنکیک نیز با چنین وضعیتی مواجه شد. نه تنها وجوه در TVL کاهش یافته است، بلکه قیمت توکن انتشار توکن آن کیک همچنان در حال کاهش است. ، امسال به پایین ترین سطح خود رسیده است. از طریق نشانگر ME، می‌توانیم ببینیم که از 11 مارس، CAKE وارد یک کانال نزولی جدید شد و قیمت زیر ناحیه زرد باقی ماند. اکنون اندیکاتور ME همچنان روند نزولی خود را حفظ می کند. (نشانگر ME یک نشانگر روند است. ناحیه مواج زرد نشان دهنده ناحیه مقاومت و ناحیه بنفش ناحیه پشتیبانی است. سیگنال های S و B به ترتیب با نقطه ورود موقعیت های کوتاه و موقعیت های طولانی مطابقت دارند، اما نشان نمی دهند. نقطه خروج.) اکنون اندیکاتور ME یک سیگنال S داد که نشان می دهد گاوهای نر در سطح کوچک به نقطه افراطی رسیده اند و قیمت دوباره سقوط خواهد کرد. کیک در کوتاه مدت کاهش جدیدی را آغاز خواهد کرد. اگر موقعیت کوتاه باز کرده اید، وقتی کیک دارای شمع سبز رنگ بلند است، می توانید از آن به عنوان نقطه پایانی برای کسب سود سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3807679
تحلیل مختصر - BLUR دیروز درباره بازار NFT و APE صحبت کردیم. به طور تصادفی، BLUR، یکی از بزرگترین بازار NFT، اخباری را منتشر کرد که حاکی از آن است که به‌روزرسانی جدیدی ارائه خواهد کرد. به‌عنوان رقیب OpenSea، قیمت توکن BLUR اغلب توسط باز کردن قفل‌های بزرگ به پایین کشیده می‌شود و به کاهش خود ادامه می‌دهد. ما نگاهی به نحوه حرکت BLUR، نشانه بازار پیشرو NFT خواهیم داشت. https://x.com/PacmanBlur/status/1704500473326154096?s=20 در سطح روزانه، BLUR در مقیاس بزرگ نزولی است و حجم معاملات اخیر تقویت نشده است. هیچ چیز خاصی در این سطح وجود ندارد. با جابه‌جایی به سطح 1h، می‌توانیم ببینیم که BLUR پس از یک دوره کوتاه صعود وارد یک تماس برگشتی شد. شاخص های WTA نشان می دهد که مشارکت نهنگ ها به طور قابل توجهی در طول صعود افزایش یافته است. با این حال، پس از رسیدن قیمت به بالاترین سطح قبلی، تماس برگشتی نسبتا شدید بود، یک پین نوار طولانی به سمت بالا ظاهر شد و نهنگ در این فرآیند ناپدید شد. مانند تحلیل قبلی ما برای سایر سکه ها، این وضعیت خوب نیست. با قضاوت از اندیکاتور MBF، قبل از بسته شدن دیروز یک حس خرید آشکار از پایین وجود داشت و قیمت بالا رفت دوباره بعد از آن تاثیر این خبر باعث افزایش قیمت ها و جذب نهنگ ها شد. اگر BLUR در حرکت بعدی یک شمع قرمز بلند ظاهر نشد و مشارکت نهنگ ها دوباره افزایش یافت، پس این دور افزایش ممکن است تمام نشده باشد سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3803906
تجزیه و تحلیل مختصر - APE در چند ماه گذشته، به دلیل انتشار برخی از NFT های پیشرو که کمتر از انتظارات بود، ارزش کل بازار و حجم معاملات بازار NFT به کاهش ادامه داد. به عنوان رهبر در بازار NFT، BAYC یک بار سعی کرد مجموعه ها و بازی های جدید NFT را توسعه دهد تا دوباره بازار NFT را روشن کند، اما شکست خورد. قیمت APE، نشانه آن، همچنان در حال کاهش است. قبلاً تجزیه و تحلیل مختصری از APE انجام دادیم. با توجه به اینکه APE همچنان به پایین‌ترین حد خود ادامه می‌دهد، یافتن سطوح پشتیبانی مناسب و همچنین ضعف دشوار است. از بین گاوها، ما معتقدیم که APE به سقوط ادامه خواهد داد. اگرچه قیمت APE کاهش یافت، حجم معاملات از ژوئن بالاتر از حد متوسط ​​باقی مانده است. با قضاوت از شاخص MBF، پس از ورود به سپتامبر، تمایل خرید پایین به طور قابل توجهی افزایش یافته است که بیشتر از تمایل خرید پایین در سایر تاریخ در نیم سال است. علاوه بر این، این دور از احساسات خرید پایین دارای مخروط های زیادی است، نه یک مخروط واحد. در سطح هفتگی، تمایل اخیر APE به خرید پایین نیز قابل توجه است. به طور خلاصه، حجم معاملات بالاتر از گذشته و تمایل به خرید قابل توجه پایین ممکن است باعث شود APE در آینده دوباره به حالت اول بازگردد. سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3798379
12-18 سپتامبر (ETH) خلاصه هفتگی بازار در سطح کلان، FOMC روز چهارشنبه برگزار می شود و بازار در حال حاضر معتقد است که احتمال اینکه فدرال رزرو نرخ بهره را در این ماه افزایش ندهد نزدیک به 100 درصد است. بنابراین، FOMC تأثیر کمی بر بازار خواهد داشت. با این حال، تحقیقات ما به دلیل تأثیر کاهش تولید قبلی اوپک، افزایش قیمت بنزین و گازوئیل ایالات متحده را مشاهده کرده است. اگر افزایش قیمت بنزین و گازوئیل در آینده ادامه یابد، نمی توان احتمال افزایش مجدد نرخ بهره توسط فدرال رزرو در نوامبر در FOMC را رد کرد. نقدینگی در حال حاضر برای بازار کریپتو پایین است و تقریباً تمام نوسانات ناشی از اخبار مربوط به ETFهای بیت کوین است. . هفته گذشته اخبار کمی در این مورد منتشر شد. همانطور که هفته گذشته گفتیم، تمایل خرید پایین اتریوم به اندازه اواسط آگوست واضح نبود، به همین دلیل است که بازگشت اتریوم در هفته گذشته ضعیف تر از BTC بود. اکنون، ETH در محدوده باریک اولیه خود قرار دارد و ما سطح مقاومت 1820 و سطح پشتیبانی 1500 را حفظ می کنیم. با تغییر به سطح 4 ساعت، وضعیت ETH مانند وضعیت BTC. در مستطیل سبز، نهنگ ناپدید شد و قیمت همچنان در نوسان است. نهنگ ممکن است شروع به کسب سود کند و موقعیت را در این عبارت ببندد. در مستطیل قرمز وقتی شمع قرمز بلند ظاهر می شود، مشارکت نهنگ افزایش می یابد و پدیده سود بردن و بسته شدن موقعیت آشکارتر است. مگر اینکه قیمت ETH در حرکت بعدی افزایش یابد و تعداد نهنگ ها افزایش یابد، دور فعلی افزایش است. به احتمال زیاد تمام شده است سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3798367
12-18 سپتامبر (BTC) خلاصه هفتگی بازار در سطح کلان، FOMC روز چهارشنبه برگزار می شود و بازار در حال حاضر معتقد است که احتمال اینکه فدرال رزرو نرخ بهره را در این ماه افزایش ندهد نزدیک به 100 درصد است. بنابراین، FOMC تأثیر کمی بر بازار خواهد داشت. با این حال، تحقیقات ما به دلیل تأثیر کاهش تولید قبلی اوپک، افزایش قیمت بنزین و گازوئیل ایالات متحده را مشاهده کرده است. اگر افزایش قیمت بنزین و گازوئیل در آینده ادامه یابد، نمی توان احتمال افزایش مجدد نرخ بهره توسط فدرال رزرو در نوامبر در FOMC را رد کرد. نقدینگی در حال حاضر برای بازار کریپتو پایین است و تقریباً تمام نوسانات ناشی از اخبار مربوط به ETFهای بیت کوین است. . هفته گذشته اخبار کمی در این مورد منتشر شد. پس از نزدیک شدن به سطح حمایت ما، گاوها تقویت شدند و BTC شروع به بازگشت کرد. قیمت با نوسان افزایش یافت و در روز دوشنبه به 27500 رسید. حجم معاملات در مسیر صعود بالاتر از میانگین تاریخی بود. ما سطح مقاومت هفته گذشته 28000 و سطح حمایت 25000 را حفظ می کنیم. هفته گذشته از اندیکاتور MBF متوجه شدیم که تمایل خرید پایین پس از کاهش قیمت به 25000 افزایش یافت. از شاخص WTA می توان دریافت که تعداد کمتری از نهنگ ها پس از ظاهر شدن چهار شمع سبز اول در معامله شرکت کردند. با تغییر به سطح 4h، می بینیم که در مستطیل سبز، قیمت بی ثبات می ماند، اما نهنگ ناپدید می شود و حجم معاملات کاهش می یابد. این خوب نیست. و قیمت در مستطیل قرمز با یک شمع قرمز بلند ظاهر می شود و مشارکت نهنگ به طور قابل توجهی با کاهش قیمت افزایش می یابد. این نشان می دهد که نهنگ سود را در مستطیل سبز و مستطیل قرمز تکمیل کرد. اگر هیچ نهنگی در تراکنش شرکت نکرده باشد، BTC ممکن است به نوسان خود ادامه دهد. سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
Sypool@Sypool
دنبال کننده:1
3792606
تجزیه و تحلیل مختصر - TRB عملکرد TRB در ماه گذشته قابل توجه بوده است، با افزایش قیمت از قیمت اولیه 10 به نزدیک به 50. اما دیروز قیمت تقریبا 50% کاهش یافت. بیایید نگاهی به نحوه حرکت نهنگ TRB بیندازیم و آیا TRB هنوز فرصتی برای نزدیک شدن به اوج دارد یا خیر. . ما بارها از شاخص WTA خود در تجزیه و تحلیل مختصر استفاده کرده ایم. تعاریف آبی، قرمز، سبز و خاکستری به شرح زیر است: · ستون آبی: نشان دهنده حجم معاملات اشخاص است که به عنوان یک نهنگ بزرگ توصیف می شود. · ستون قرمز: نشان دهنده حجم معاملات نهنگ ها است که به عنوان نهنگ توصیف می شود. · ستون سبز: نشان دهنده حجم معاملات سرمایه گذاران بزرگ است که به عنوان ماهی توصیف می شود. · ستون خاکستری: نشان دهنده حجم معاملات سرمایه گذاران خرده فروشی است که توسط میگو توصیف شده است. ما از سه مستطیل برای تشخیص سه فاز در نمودار شمع TRB استفاده می کنیم. در دو فاز اول از مستطیل های سبز استفاده می کنیم. هر دو فاز مربوط به ادامه افزایش قیمت است، اما نهنگ های بزرگ ناپدید می شوند. در حالی که ستون های قرمز و سبز هنوز آنجا هستند، از دست دادن نهنگ های بزرگ تأثیر بیشتری دارد. در این زمان، نهنگ های بزرگ در حال کسب سود و بسته شدن موقعیت هستند. شمع های بلند اغلب در پایان این مراحل ظاهر می شوند و سپس روند رو به زوال می رود. در مورد اینکه آیا باید معکوس شود، باید بر اساس شکل شمع، مانند ظاهر یک پین نوار بلند، یا ظاهر یک شمع بلند در سمت مقابل، تعیین شود. بنابراین پس از اولین مستطیل سبز، گاو نر پوسیده می شود، اما در نوسان باقی می ماند. پس از دومین مستطیل سبز، قیمت به اوج آگوست 2022 رسید و یک شمع پین بار بالایی بلند همراه با افزایش حجم معاملات ظاهر شد. واژگونی رخ داد. علاوه بر این، یک نکته ویژه در مورد TRB وجود دارد. در مورد دیگر معکوس های نشانه ای، خروج نهنگ بزرگ نامرئی بوده است. اما در مستطیل قرمز می بینیم که ستون های آبی مربوط به نهنگ بزرگ ظاهر می شود. این امر فوریت خروج نهنگ را نشان می دهد. پس از از دست دادن حمایت نهنگ بزرگ، TRB ممکن است برای مدت طولانی در یک روند نزولی باشد. سلب مسئولیت: هیچ چیز در فیلمنامه به منزله توصیه سرمایه گذاری نیست. اسکریپت به طور عینی وضعیت بازار را توضیح داد و نباید به عنوان پیشنهادی برای فروش یا دعوت به خرید ارزهای دیجیتال تعبیر شود. هر تصمیمی که بر اساس اطلاعات مندرج در اسکریپت گرفته شود، تنها مسئولیت شماست. هر گونه سرمایه گذاری انجام شده یا انجام شده باید با تحلیل های مستقل شما بر اساس وضعیت مالی و اهداف شما باشد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402