ورود/ثبت‌نام
SpecialAgentK

SpecialAgentK

@t_SpecialAgentK

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۲/۱۳
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1699
رتبه بین 27448 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.3%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-7.9%)
قدرت تحلیل
0
3تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

SpecialAgentK
SpecialAgentK
رتبه: 1699
خرید،تکنیکال،SpecialAgentK

RBN/USD طولانی با تجزیه و تحلیل بازه زمانی چهار روزه، آشکار است که قیمت توکن ریبون فاینانس کاهش قابل توجهی داشته است. با وجود این، به نظر می رسد پروتکل دارای پتانسیل امیدوارکننده ای است، که منجر به امکان موقعیت خرید مطلوب می شود در حالی که سرمایه گذاری های DeFi در حال حاضر مورد علاقه سرمایه گذاران نیست. با این حال، توجه به این نکته ضروری است که در کوتاه مدت موانعی وجود دارد که باید بر آنها غلبه کرد، به ویژه سفارش فروش بلاک و یک بلوک سفارش نزولی، که باید قبل از اینکه قیمت رمز به کوتاه مدت خود برسد، از آن فراتر رفت. href='https://sahmeto.com/coins/PEAK' target='_blank'> اوج با سهولت بیشتر. در حالی که روند فعلی برای قیمت رمز Ribbon Finance نامطلوب بوده است، مزایای بالقوه پروتکل اساسی و سیگنال‌های فعلی در بازار Cypher B یک فرصت احتمالی برای تغییر روند را نشان می دهد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۲/۱۴
قیمت لحظه انتشار:
‎$۴٫۰۳
اشتراک گذاری
SpecialAgentK
SpecialAgentK
رتبه: 1699
فروش،تکنیکال،SpecialAgentK

BTC کوتاه زمانی که قیمت بیت کوین به سطح 24,842 دلار رسید که به نظر من یک سطح است، به دنبال ورود به یک معامله طولانی مدت هستید. مقاومت قوی. قیمتی که من انتظار دارم پس از رسیدن به این سطح، حتی پایین‌تر از آن را فشار دهد، تا زمانی که با مقاومت بیشتری در مشخصات محدوده حجم مواجه شود. علاوه بر این، نشانگر ترتیبی Tom DeMark همچنین نشان دهنده مقاومت در این ناحیه است، که بیشتر از ایده پشتیبانی می کند. زمان نشان خواهد داد که ما به سمت پایین شبکه می شویم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۲/۱۳
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۸٬۵۳۳٫۷۴
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار