ورود/ثبت‌نام
Parth_shukla

Parth_shukla

@t_Parth_shukla

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۲/۱۴
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1683
-311
رتبه بین 28045 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.4%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-5.4%)
قدرت تحلیل
0
3تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

Parth_shukla
Parth_shukla
رتبه: 1683
فروش،تکنیکال،Parth_shukla

BTC خط روند را زودتر در حدود 15500 شکست و همچنین پس از این پمپ نقدینگی را به سمت بالا برد. خط روند سه بار آزمایش شده و خرس ها به شدت کوتاه می شوند. سناریوهای فعلی تأیید می کنند که BTC از اینجا به سختی سقوط می کند. BTC احتمالاً از اینجا به 5800 دلار سقوط می کند زیرا خرس هایی که آنجا کوتاه کرده اند هنوز سود خود را رزرو نکرده اند. گاو نر قبل از رسیدن به 5800 دلار نمی آید. ما به این زودی ها به انگیزه بالای 32 هزار دلار رسید، زیرا شکست ساختار را تأیید می کند که روند صعودی پس از گرفتن نقدینگی را تأیید می کند. در بحبوحه جنگ جهانی سوم، شرایط خوب نیست و به این زودی ها انتظار نمی رود که گاو نر بازی کند. باورش سخت است اما همین است که هست. ممکن است اکنون به من بخندید، اما، من تقریباً هر بار با استفاده از این استراتژی که خودم کشف کردم، برنده شده ام.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۷٬۵۳۴٫۴۲
اشتراک گذاری
Parth_shukla
Parth_shukla
رتبه: 1683
خرید،تکنیکال،Parth_shukla

BTC منحنی سهموی near 52k را شکست و مقداری نقدینگی در آنجا باقی گذاشت که هنوز شکار نشده است. ما به احتمال زیاد خیلی زود به 52k برویم. BTC نقدینگی را تا زمانی که به 52-60 هزار نفر برسد به سمت پایین نگه می دارد. سپس به شدت افت می کند تا تمام نقدینگی به سمت نزولی برود و سپس شروع به ادامه روند صعودی کرد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۹٬۱۷۴٫۱۸
اشتراک گذاری
Parth_shukla
Parth_shukla
رتبه: 1683
خرید،تکنیکال،Parth_shukla

bTC منحنی سهموی near 52k را شکست و مقداری نقدینگی در آنجا باقی گذاشت که هنوز شکار نشده است. ما به احتمال زیاد خیلی زود به 52k برویم. btc نقدینگی را به سمت نزولی تشکیل می دهد تا زمانی که به 52 تا 60 هزار برسد. سپس به شدت کاهش یافت تا تمام نقدینگی به سمت نزول کشیده شود و روند صعودی را ادامه دهد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۹٬۱۵۳٫۹۴
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار