ورود/ثبت‌نام
PakRT

PakRT

@t_PakRT

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۲/۲۳
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
2172
رتبه بین 27248 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :0.3%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-0.5%)
قدرت تحلیل
0
2تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

PakRT
PakRT
رتبه: 2172
فروش،تکنیکال،PakRT

BTC همچنان نزولی است سلام معامله گران، این دیدگاه من برای بیت کوین از دیدگاه تحلیل موج الیوت است، امیدوارم که بتواند دیدگاه دیگری از تحلیل را به شما ارائه دهد. . بیت کوین همچنان با موج اصلاحی دو برابر سه (wxy) در کانال آبی نزولی است. من انتظار دارم که btc به حدود 25 هزار منطقه تقاضا برای موقعیت خرید ورودی کاهش یابد (با تأیید PA). سپس برای موقعیت کوتاه ورودی (با تایید PA) به منطقه عرضه 26.8k برگردید. بی اعتباری برای سناریوی کوتاه در بالای (c) 27400 است پشتیبانی اصلی بعدی در 24.1k است همیشه بهتر است هر بار قبل از ورود به بازار منتظر تایید PA در بازه زمانی کمتر باشید. به خصوص در شرایط پرریسک فعلی بازار که نقدینگی ضعیف، دامنه کوچکتر، اخبار مهم و پر از دستکاری است. به سلامتی!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۳/۲۷
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۶٬۳۰۴٫۵۹
اشتراک گذاری
PakRT
PakRT
رتبه: 2172
فروش،تکنیکال،PakRT

بیت کوین در حال مبارزه سلام معامله گران، این دیدگاه من است برای btc در حال حاضر: بیت کوین از 5 می با افزایش حجم + علاقه باز و همگرایی با حرکت RSI در بازه زمانی روزانه در حرکت نزولی قرار داشت. این یک تأییدیه برای قوی حرکت نزولی. آنچه من انتظار دارم: BTC هفتگی بسته شده زیر 26900 توقف بعدی 25k منطقه است BTC هفتگی بسته شده بالای 27250 مقاومت بعدی منطقه 28k است اما BTC نمی‌تواند برو بالاتر از 29k IMO زیرا مقاومت کانال قوی وجود دارد. من شخصاً برای BTC زیرا هدف تصحیح abc در ناحیه 25k است که عدد روانشناختی + تلاقی مجدد فیبوناچی است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۲/۲۳
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۶٬۸۰۱٫۷۶
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار