ورود/ثبت‌نام
MarkStPeter

MarkStPeter

@t_MarkStPeter

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۱/۱/۲۱
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1842
رتبه بین 27404 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-1.7%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-8.2%)
قدرت تحلیل
0
7تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

MarkStPeter
MarkStPeter
رتبه: 1842

$eth / $btc هفتگی (ورود) خط روند جفت شده با RSI: بهترین زمان خرید! سلام معامله گران لطفا نمودار بهترین زمان برای خرید تاریخی را ببینید. جفت eth/ btc از اولین لمس خود در سال 2017، درست قبل از قرار دادن یک فیتیله سبز عظیم بیش از 13k٪، خط روند زرد را دنبال کرده است. از آن زمان به بعد، اکشن قیمت چندین بار به خط روند زرد برخورد کرده است، اما دو بهترین زمان برای خرید، زمانی بود که قیمت به خط زرد رسید، در حالی که سطح rsi به سطح 30 کاهش یافت. می توانید در نمودار ببینید که سطوح rsi را با خط سبز چین مشخص کردم. اگر به اندازه کافی خوش شانس باشیم که سناریوی دیگری مانند این داشته باشیم، باید قیمتی در حدود 0.0409 (btc ) ببینیم. صبر، بدون فومو، فقط تنظیم سطوح خرید عالی و انتظار، نام بازی است. موفق باشید!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۱/۳/۱۶
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٬۸۶۱٫۳۲
اشتراک گذاری
MarkStPeter
MarkStPeter
رتبه: 1842

$btc / #bitcoin ... چشم انداز ماهانه... strong نشانگر کلان سلام معامله گران در اینجا چشم انداز ماهانه قیمت bitcoin را در مقیاس لگاریتمی نشان می دهد. خط سبز روشن ema (65) و شاخص قدرت نسبی روی rsi (5) تنظیم شده است. چه چیزی را تماشا کنیم؟ مراقب باشید تا عمل قیمت روی ema ضربه بزند، ضربه بزند یا از آن عبور کند (65)، و مراقب باشید که rsi به زیر سطح 30 برسد (ما بسیار نزدیک هستیم) با شرایط فعلی بازار، در حال خرید و نگهداری هستیم. خرید پروژه های بسیار strong با تخفیف های شدید، برای نگهداری طولانی مدت، برای سرمایه گذاری در سودهای کلان. مگر اینکه شما یک تاجر هوشمند باشید. خرید امتحان شده و واقعی در این شرایط دقیق بازار است. شما قسمت پایینی را نمی‌خرید، قسمت بالایی را نمی‌فروشید. اما زمانی که از قیمت های تاریخی با بالاترین نرخ بازدهی استفاده می کنیم، می توانیم بسیار نزدیک شویم. این one از آن زمان است. شما هرگز در خرید یا فروش 100% اطمینان داشت قبل از اینکه هیچ چیز قطعی نباشد. اما می توانید با صبر و حوصله و تنظیم سطوح خرید، این شانس را افزایش دهید. ema (65) حدود 22262 دلار است (بسته به نموداری که به آن نگاه می‌کنید و چارت «گفته‌شده» چقدر است). پس اگر من یک مرد قمار بودم که هستم. من سفارش خرید خود را با قیمت ema از قبل تنظیم کرده ام. همچنین با سفارشات با انحراف 10 درصدی که در زیر (19900 دلار +/-) و بالاتر از (24500 دلار +/-) نقطه قیمت ema تنظیم شده است. نکته جالب این است که نقطه انحراف پایین 10% قیمت در 19900 دلار، تقریباً کاملاً با قیمت بالای 19804 دلار در سال 2017 مطابقت دارد، که می تواند یک سیگنال strong پایین نیز باشد، و آنچه زمانی مقاومت بود را به حمایت تبدیل می کند. چارچوب ذهن من در چنین زمانی چگونه است؟ من برای اولین بار درست پس از شروع سقوط در سال 2017 در مورد کریپتو جدی شدم، هیچ پولی به دست آوردم، اما مقدار زیادی از دست دادم، یا حداقل در آن زمان برای من بسیار بود. من در ابتدا در سال 2013 از bitcoin یاد گرفتم، اما این موضوع بیش از حد ذهنم را درگیر کرده بود، و من به آن فکر نکردم. سپس در طول زمستان 2018-2020 کریپتو، تا جایی که می توانستم کار کردم و خانه های زیادی را که می توانستم بفروشم (من یک مشاور املاک هستم) تا پول نقد جمع کنم و تا جایی که می توانستم ارز دیجیتال و سهام بخرم. ثابت شد که این رویکرد درستی است. پس از آن زمانی که کارها واقعاً پس از آوریل 2020 شروع شد، من یک سال از املاک و مستغلات مرخصی گرفتم و فقط بر روی ارزهای دیجیتال تمرکز کردم، که باز هم ثابت شد که رویکرد درستی است. اکنون، همانطور که ما اینجا در دومین یا سومین بازار نزولی من نشسته ایم، بسته به اینکه شما می به سقوط ماه مه 2021 چگونه نگاه کنید، من هیچ دلیلی برای انحراف از مسیری که سودآور بوده است، نمی بینم. سر را پایین بیاندازید، رو به رو شوید و با گاوهای نر بدوید که بازار می گوید سر و ون مون؟ موفق باشید!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۱/۳/۷
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۸٬۴۴۶٫۰۷
اشتراک گذاری
MarkStPeter
MarkStPeter
رتبه: 1842

$btc / #bitcoin سیگنال خرید قبل از پایین strong می دهد؟ سلام معامله گران bitcoin برخی سیگنال های strong را نشان می دهد که در نهایت به پایین می آیند. اگرچه ما هنوز احتمال زیادی برای آبشار/کاپیتولاسیون دیگر داریم. RSI هفتگی فقط دو بار به سطح 30 یا پایین تر رسیده است. یک بار در سال 2015 و 2018. نمی توانستیم با اطمینان خاطر از خرید با تخفیف عمده فرصت بهتری برای ورود به بازار بخواهیم. ما نمی‌توانیم آینده را بخوانیم، بلکه شانس نقاط واکنش قبلی را که بالاترین نرخ بازدهی را ارائه می‌دهند، بسنجیم. خرید سطح 30 rsi 2015، 11k% (+/-) را از پایین ترین سطح به اوج برمی گرداند (بدیهی است، این در صورتی است که دقیقاً بالای آن را فروخته باشید). خرید سطح 30 rsi 2018، 2k% (+/-) را به ارمغان می آورد. حال، سوال این است که در ازای خرید سطح rsi 2022 در 30 (در صورت رسیدن به سطح 30) چه چیزی را می توانیم ببینیم؟ مدل سهام به جریان قیمتی معادل 500 هزار دلار دارد. من معتقدم که می‌توانیم شاهد بازگشت از پایین (btc قیمت @ 21.5k دلار) به اوج 1500٪ در دوره صعودی بعدی باشیم که ما را به نقطه قیمتی در حدود 350 هزار دلار می‌رساند. تا زمانی که عمل صورت نگیرد، همه چیز ساختگی است، زمان نشان داد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۱/۲/۳۱
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۹٬۴۵۰٫۱۴
اشتراک گذاری
MarkStPeter
MarkStPeter
رتبه: 1842

قدرت "w" و 3 مقایسه آن ... چگونه مانند یک حرفه ای وارد شوید سلام معامله گران اگر تا به حال استراتژی ورود خود را زیر سوال برده اید یا خیلی زود وارد شده اید، یا متوجه شده اید که خجالتی هستید و بعد از پایان مهمانی وارد می شوید، ممکن است این راهنما برای شما مفید باشد. این یک استراتژی فوق‌العاده نیست و مهارت خاصی برای اعمال آن در تجارت شما لازم نیست. من شخصاً دریافته ام که هر چه آسان تر و ساده تر باشد، در درازمدت نتایج بهتری می گیرم. در طول سال‌ها، قبل از ورود به یک معامله، این را به سه تأیید کاهش داده‌ام. بله، با نرسیدن به پایین ترین نقطه، پول روی میز باقی می گذارید، اما چند بار می توانید روی دستی حساب کنید که این کار را با موفقیت انجام داده اید؟ احتمالا زیاد نیست... البته، این فقط تحلیل تکنیکال است و در وهله اول داشتن یک "استراتژی بنیادی" برای انتخاب پروژه هایی که برای ورود انتخاب می کنید به خوبی به شما کمک می کند. اما پس از یافتن پروژه هایی که می بخرید، می توانید از تحلیل تکنیکال برای تعیین نقطه قیمت برای ورود به بازار استفاده کنید. در اینجا سه ​​تأییدیه ای است که من با آنها زندگی می کنم: تایید شماره 1: (الگوی "w") - اقدام rsi / قیمت یک الگوی واضح "w" را تشکیل می دهد. - دو نقطه پایین به سمت بالا متمایل می شوند. - می توانید این را جهش/پایین دوگانه نیز بنامید. تایید شماره 2: (macd) - خط سیگنال macd از بالای هیستوگرام عبور می کند. - خطوط سیگنال از یکدیگر همگرا می شوند. (از هم جدا شدن/گشاد شدن) تایید شماره 3: (ایما متقاطع / تایید نهایی) - ایما کراس - اکشن قیمت از بالای خطوط ema/ روبان عبور می کند خیلی ساده درسته؟ خوب، شما اینطور فکر می کنید اما بعد جنبه ذهنی آن پیش می آید. داشتن قدرت ذهنی برای زندگی بر اساس قوانینی که برای خود تعیین می کنید، چیزی است که حرفه ای ها را از آماتورها جدا می کند. شما فومو نمی کنید، در غوغا نمی شوید، و در بیشتر موارد، به حرف دیگران گوش نمی دهید، و به خصوص به حرف های دیگران گوش نمی دهید بدون اینکه دقت لازم را انجام دهید. هدایت ta تنها one مرحله در فرآیند است و به نظر من، این مرحله دوم است. شما باید فرآیندی برای مکان یابی پروژه هایی داشته باشید که بالاترین نتیجه را در جدولی که نمودار می کنید ارائه می دهند. bc بله، بسیاری از سیگنال‌های نادرست می‌توانند از راه‌اندازی‌هایی که فکر می‌کنید برنده بود، به دست می‌آیند که فقط راه‌اندازی بر روی شما شکست بخورد. این به طور کلی به یک پروژه ضعیف با مبانی ضعیف منجر می شود. امیدوارم، این قابل درک و ساده بود. اگر مدت زمان زیادی در تجارت بوده اید، به احتمال زیاد هر سه این شاخص ها را شنید. موفق باشید!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۱/۱/۱۶
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳٬۴۵۱٫۲۵
اشتراک گذاری
MarkStPeter
MarkStPeter
رتبه: 1842

eth... به موقع نزدیک می شود قبل از اینکه بتوانیم آن را یک سال بنامیم سلام معامله گران امیدوارم همه در این شرایط زنده بمانند و بهتر باشند. چه به نمودارها نگاه کنید، چه اخبار، یا با همسایه‌ای صحبت می‌کنید، امروزه نشنیدن نوعی فحاشی دشوار است. از نظر سیاسی و اقتصادی با این حال، من معتقدم که ما هنوز کمی بنزین در باک داریم، تا زمانی که ماشین برای مدت طولانی بیکار ننشیند. همانطور که بسیاری از ما از قبل می دانیم که به سمت افزایش نرخ در پیش هستیم. اولین مجموعه در ماه مارس پس از نشست فدرال رزرو انجام می شود. با توجه به اینکه اکثر ما از این خبر آگاه هستیم و انتظار آن را داریم، می بینم که این موضوع به کلاس های دارایی های ریسک پذیر سوخت می افزاید. انسان ها عاشق قمار هستند، و اگر بدانند one strong بیشتر دست روی میز وجود دارد، معمولاً بیشتر از عدم مشارکت در آن شرکت می کنند. علاوه بر حدس و گمان خالص و یک تفکر فرضی، نمودار همچنان به ما نشان می دهد که در یک روند نزولی قرار داریم. بله، ما شاهد برخی اقدامات مثبت قیمت به سمت صعودی از اواخر تا زمان تخلیه دیروز بوده ایم. اما ما باید این را در نظر داشته باشیم. تجارت سودآور: خبر مثبت: قیمت بالا می رود خبر منفی: قیمت بالا می رود بازار خرسی: خبر مثبت: قیمت کاهش می یابد خبر منفی: کاهش قیمت روزهای btfd خیلی طولانی است. و داشتن اطمینان از اینکه شرط‌های ما جواب می‌دهد. در حال حاضر در همه بازارها، به جز بیشتر فلزات و نفت، مزاحمت های زیادی در حال رخ دادن است. فکر میکنی خوب هستی هنوز خوبه هنوز خوبه و بام.. بازار تانک 15%. در اینجا جدول زمانی من از آنچه که فکر می کنم می توانیم ببینیم وجود دارد. در انتظار هیچ ویرانی بیشتر با war در حال انتظار در افق. هفته آخر و چند روز اول مارس در درجه اول برای بیشتر ریسک دارایی ها صعودی بود. ما اینها را سهام فناوری و دارایی های رمزنگاری بزرگتر می نامیم (تسلا، متا، eth، btc، sol، ftt، etc). با نزدیک‌تر شدن و نزدیک‌تر شدن به جلسه فدرال رزرو، شاهد موقعیت‌های خروج هوشمند پول بود، زیرا آنها قمار خرید را در حال حاضر در حالی که قیمت‌ها کاهش می‌دهند، انجام داده‌اند. سپس شاهد بود که خریداران مردد که روزهای سبز خریده اند، یک روز پس از اولین روز قرمز اصلی ما شروع به فروش می کنند. در نهایت، نوب‌های کاملی هستند که با ناامیدی چیزهای خود را از دست می‌دهند و در روز جلسه فدرال رزرو/ افزایش نرخ اول، فروش می‌کنند. اگر به هر دلیلی این تز کوچک اجرا شود و یک هفته یا 10 روز صعودی داشته باشیم، من قیمتی در حدود 4400 تا 4800 دلار را برای eth هدف قرار می دهم. (دور/ هرگز مشاوره مالی) به من گوش نده. من دیوانه هستم با تشکر از زمانی که برای خواندن این فحاشی / پیش بینی / خاطرات صرف کردید. مراقب باش. علامت

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۰/۱۱/۲۹
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۷۹۷٫۸
اشتراک گذاری
MarkStPeter
MarkStPeter
رتبه: 1842

$eth / $btc - امکان تشکیل الگوی w. سلام معامله گران یک الگوی w صعودی احتمالی در نمودار eth/ btc شکل می گیرد. ما strong فتیله های حجم atm را نیز می بینیم. تسلط eth strong است و یک الگوی w را در چارچوب زمانی هفتگی تشکیل داده است. تسلط btc در حال حاضر یک هفته اندک به نظر می رسد، بنابراین ممکن است این شانس برای جفت eth وجود داشته باشد که در هفته های آتی شتاب کمی داشته باشد. من به تماشای هر نقطه ضعفی ادامه داد. با تشکر.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۰/۸/۲۴
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۴٬۶۲۶٫۳۶
اشتراک گذاری
MarkStPeter
MarkStPeter
رتبه: 1842

$btc... نمای ماکرو برای آوریل ۲۰۲۳ سلام معامله گران به این پیش‌بینی بلندمدت برای bitcoin تا آوریل 2023 نگاهی بیندازید. من معتقدم که ما قرار نیست شاهد آتش بازی هایی باشیم که همه ما برای این چرخه انتظار داریم. احتمالاً شاهد برخی حرکت‌های متوسط ​​خواهیم بود، اما تا زمانی که از سال 2022 خارج شویم، باید شاهد یک تغییر جدید در احساسات کلی بازار باشیم، از پذیرنده کاملاً جدید به دولت ایالات متحده. دارنده بلند مدت پاداش گرفت. به من بگویید چه فکر می کنید و چه نظری دارید؟ موفق باشید!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۰/۷/۷
منبع پیام:refrence
قیمت لحظه انتشار:
‎$۴۱٬۵۶۴٫۳۶
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار