ورود/ثبت‌نام
Khuramejaz61

Khuramejaz61

@t_Khuramejaz61

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۲/۷
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
2825
-62
رتبه بین 26449 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :4.8%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :6.6%)
قدرت تحلیل
0
3تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

Khuramejaz61
Khuramejaz61
رتبه: 2825
خرید،تکنیکال،Khuramejaz61

سوگیری صعودی در ETHUSD به عنوان شانه سر معکوس مشهود است اگر ETHUSD در H4 اگر خط گردن را بشکند، صعودی می‌رود. با این حال، اگر آخرین LL یعنی 1790 را بشکند، برو نزولی خواهد شد، اگرچه سوگیری صعودی غالب است زیرا صعودی وجود دارد. واگرایی و الگوی برگشت صعودی (سر و شانه معکوس) در نمودار. ورود هر دو خرید/فروش خود را برای شکست سطوح کلید فوق برنامه ریزی کنید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۲/۱۱
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٬۸۳۲٫۵۴
اشتراک گذاری
Khuramejaz61
Khuramejaz61
رتبه: 2825
خرید،تکنیکال،Khuramejaz61

مثلث متقارن در BTCUSD با سوگیری صعودی نمودار H4 BTCUSD که مثلث متقارن می سازد، یعنی می تواند برو در هر جهت، با این حال، سوگیری صعودی وجود دارد زیرا واگرایی صعودی در آخرین LL وجود داشت و آخرین LL شکسته شد و HH جدید در سطح 30150 چاپ شد. بنابراین اکنون 2 سطح برای تعیین جهت بازار مهم است که اگر آخرین HL (27350) شکسته شود، روند برود نزولی است و اگر آخرین HH (30160) شکسته شود، روند صعودی رفت خواهد بود. به احتمال زیاد، بازار پس از شکستن سطح 30150 به سمت بالا حرکت خواهد کرد، بنابراین ما باید خرید ورودی را در شکست 30150 متوقف کنید و ورودی را در شکست 27350 بفروشید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۲/۱۱
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۸٬۲۰۹٫۷۱
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار