ورود/ثبت‌نام
Ftradorex

Ftradorex

@t_Ftradorex

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۱۲/۲۳
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
جزو 40 تریدر برتر
37
رتبه بین 26118 تریدر
12.8%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :4.3%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :3.6%)
قدرت تحلیل
5
10000تعداد پیام
فیلتر
;;
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
فروش،تکنیکال،Ftradorex
نمودار یک چرخش ساده به سمت یک قله پایین وسط یک قله HH انجام داد. waves بزرگ (w−z) هنوز ادامه دارد. با این حال، من از الان شروع به فروش کرد تا اولین موج نزولی را بگیرم. فیبوناچی روی یک LL و HH وسط قرار دارد. این یک پشتیبانی فیبوناچی strong است اگر نمودار یک بار در سطح 100٪ پرش کند، بنابراین به 288٪ یا حتی 461٪ می رسد. من از آن برای پیش بینی معکوس استفاده می کنم. نظر: یک نوسان زیاد دیگر رخ داده است. این شمع سبز رنگ بعداً آهنربایی شد. ردیابی مجدد به سمت پایین شمعدان سبز انجام می شود. اگر not در این اصلاح، در کندل بعدی بود. اگر سایه کوچک باشد، انتظار می رود که یک موج نزولی بزرگ باشد. توجه: EURUSD همچنان صعودی است. از آنجایی که دلار بهبود یافت، ممکن است هر دو جفت صعودی تر شود. من هنوز اصلاح را هدف قرار می دهم، اما برای ایمن ماندن، بهتر است در صورت امکان معامله را با سود بسته کنیم. تجزیه و تحلیل اشتباه من: این یک اشتباه بود زیرا من آنچه را که EURUSD نشان می داد دنبال نکردم. صعودی بود و Bitcoin از دلار آمریکا پیروی می کرد، به علاوه، تا کنون هدف کوتاهی نداشت. نوسانات بالا رفت و باعث حرکت صعودی تر شد. که پیش بینی نشده بود من فرض می‌کنم این اتفاق افتاد بنابراین Bitcoin و EURUSD همگام می‌شوند زیرا زمانی که Bitcoin در نزول بود، نبودند. من باید زمان بی ثبات را در رابطه با دو یا سه بازار مطالعه کنم تا SL مورد شکار قرار نگیرم. نظر: این طرح EURUSD است. در انتظار رسیدن نمودار به 300٪ فیبو. E.W. دورترین منطقه 300٪ از یک E.W غیر رسمی است اما به خوبی ساخته شده است. نظر: فقط برای اینکه نشان دهم که منتظر این به عنوان تأییدیه برای BTCUSD.Trade فعال هستم: آخر هفته برای BTC نزولی است. از آنجایی که wz. waves تقریباً تمام شده است (ست دوم)، من اکنون یک معامله را شروع می کنم. با این حال، EURUSD به محدودیت قیمت نرسیده است، بنابراین کمی ریسک دارد. استفاده از فیبوناچی در قله های خاص، مناطق strong را برای موقعیت SL به دست می دهد. TP شمع LL است که حجم بالایی دارد. نکته دیگر این است که اصلاح کوچک امکان پذیر است زیرا نمودار ممکن است W در شروع روند انجام دهد. با دانستن این موضوع، SL می تواند زمانی که شانس ظاهر می شود، به سمت سود حرکت کند. نظر: تجارت بچه های عاقل. 👍تجارت فعال: هزار پیپ پایین آمد اما برگشت. اکنون که بازار EURUSD با روند صعودی ناتمام به پایان رسیده است، BTC فرصت بسیار خوبی برای نزولی تا دوشنبه دارد. من انتظار دارم که شمع‌های نزولی غول‌پیکر تشکیل شوند، زیرا تحلیل موج (بر اساس رنگ‌ها) نشان می‌دهد که نمودار، پس از سه موج، صعودی بود. در مقابل، مجموعه ای از waves بر اساس waves بزرگ (wyz waves) نشان می دهد که نمودار می تواند به جای سایه ها، یک موج غول پیکر ایجاد کند که به نظر می رسد نمودار در حال حرکت به طرفین باشد. با در نظر گرفتن همه چیز، بهترین کار فروش است. اگر مشکلی پیش آمد، نیازی به نگرانی نیست زیرا حتی برای مدت کوتاهی کاهش می یابد (همان idea که در به روز رسانی قبلی داشتم). خیر و آرامش 👋 .
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۲/۲۶
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۵٬۸۸۰٫۰۷
اشتراک گذاری
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
خرید،تکنیکال،Ftradorex
BTC نزولی است اما انجماد دارد گویی در حالت تجمع است. اگر به بالا رفتن ادامه دهد، سناریوی صعودی باید به نظر برسد که اصلاحات حجم کمی را پشت سر گذاشته است. شمع با حجم بالا باید اصلاح شود. تجارت بسته شد: توقف رسید: نوسانات اکنون نابسامان است که حتی بر سایر بازارها نیز تأثیر می گذارد. USD احتمالاً در تلاش است تا پیشتاز باشد. تجارت فعال: این دومین تلاش بود. تجارت فعال: SL در سود. همیشه این کار را انجام دهید. دلار پیشتاز است. قدرت صعودی باید برای ده شمع ادامه داشته باشد، مگر اینکه یک صعود صعودی غول‌پیکر وجود داشته باشد، اما من فکر نمی‌کنم اینطور باشد. تجارت فعال: اصلاح حجم انجام شده است. تی پی عاقلانه بود. می گذارم باز شود تا موج سبز دوم ظاهر شود.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۲/۲۵
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۱٬۷۸۹٫۸
اشتراک گذاری
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
فروش،تکنیکال،Ftradorex
پس از هفت صعودی جزئی waves در H4 t.f.، بعداً در نمودار با سایه HH به 65.5k رسید که 300% فیبو قرار دادن شمع قبلی را نشان داد. داخل آن، روی مختصات 64500 و 64k. کانال موازی قرمز نشان می دهد که نمودار در کجا جذب شده است. با ترکیب این جنبه ها، می توانم فرض کنم نمودار در حال حاضر نزولی بود. بعداً باید حداقل به 57k برسد و اصلاح حجم را تکمیل کند. سپس، در صورت نیاز به اصلاحات، می تواند بالا رود. تجارت فعال: دو شمعدان سبز کوچک در آنجا ساخته شده اند. این تقلیدی از HH قبلی است. در مقابل، نمودار روند صعودی همچنان strong است زیرا یک مرحله ضعیف شده (از جانبی بدون قصد واقعی) گذشته است و اکنون در مرحله strong است (شروع با روند صعودی اخیر). بنابراین، به جای نزولی کامل، ممکن است ابتدا مقداری به سمت نزولی انجام شود و سپس نزولی شود. Trade active:Trade active: با EURUSD در حال افزایش است که به این معنی است که USD پیشتاز است. می‌توانیم انتظار حرکت صعودی بیشتری را داشته باشیم، هنوز E.W. نزولی به پایان نرسیده است. چه نموداری انجام داد؟ با تحلیل ساده، برای کاهش طول موج پنجم فعلا صعودی بود. هنگامی که EURUSD اصلاح را انجام داد، bitcoin روند اصلاحی صعودی را به پایان می‌رساند و تا قله پنجم به نزولی ادامه می‌دهد. ساده و منطقی ماندن بهترین راه برای تجارت است. تجارت فعال: سازند E.W شکسته است. دو ست ae.w را حل کرد. ما باید منتظر one موج بیشتر با one شمع قرمز روی آن باشیم. این باعث می شود که حرکت صعودی بیشتری ایجاد شود، اما با دیدن اینکه چگونه EURUSD متوقف شد، شانس سقوط افزایش می یابد. برای مواردی که SL ضربه خورده است، می توانید اکنون عملیات را باز کنید یا منتظر بمانید تا نمودار بعد از یک شمع قرمز یک شمع سبز ایجاد کند. الان one را باز می کنم چون احتمالاً بعداً می خوابم. خیر و آرامش.👋نظر: پیش بینی موفقیت آمیز بود نمودار شمع قرمز و سبز را ایجاد کرد، کاملاً نزولی شد و حتی اولین موج را برای E.W انجام نداد و یک بازگردانی عالی را ایجاد کرد. هوشیار باشید، نمودار می تواند حتی بیشتر نزولی شود. اکنون می توانیم تجارت را انجام دهیم یا آن را ردیابی SL نگه داریم. من معامله را تعطیل نمی کنم زیرا منتظر می مانم و دیدگاه کامل E.W. را می بینم: D1 t.f. تصحیح نزولی بزرگ را نشان می دهد. حدس می‌زنم به دلیل روند صعودی بزرگ، نیاز به اصلاح بزرگ دارد. با این حال، E.W شکل گرفته است، بنابراین، نمی توان گفت که آیا این درست است و مناطق پشتیبانی E.W را نادیده می گیرد. با تجزیه و تحلیل همه اینها، بهترین کاری که BTC می تواند انجام دهد این است که یک نزولی کامل داشته باشد و یک پایین یا پایین تر ایجاد کند. با نزولی اخیر الگوی جام و دسته معکوس انجام داده است، این یک فرصت عالی برای شکستن مناطق حمایتی و رسیدن به هدف است. از آنجایی که اینگونه است، احتمال ادامه روند نزولی افزایش می یابد و به حدود چهار برابر جام معکوس می رسد. باز نگه داشتن تجارت عاقلانه تر است. بدون نیاز به باز کردن جدید و خطر شکار SL. ما می توانیم آن را تا پایان هفته آینده (احتمالا تا چهارشنبه) نگه داریم. اگر عملیات را ببندید، زمانی که نمودار با دو شمع سبز یک صفحه دوتایی ایجاد کرد، one را باز کنید. اکنون می توانید one را باز کنید اما خطر بزرگ است. بهتر است معامله را از دست بدهید و سپس ریسک کنید.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۲/۱۷
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۳٬۴۲۳٫۶۶
اشتراک گذاری
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
خرید،تکنیکال،Ftradorex
تصحیح ABC تمام شد. موج کوتاه الیوت به 300 درصد فیبوناچی رسید. روند صعودی در حال پیشرفت بوده است. در انتظار پنجمین اوج کوچک E.W.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۲/۱۴
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۵۹٬۹۷۳٫۸
اشتراک گذاری
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
فروش،تکنیکال،Ftradorex
تصحیح ABC تمام شد. در انتظار تشکیل E.W نزولی و تبدیل شدن به بخشی از الگوی مثلث. الگوی مثلث با قله پنجم یک تصحیح E.W و ABC ساخته می شود. فیبوناچی (روی H4) بین قله 2 و قله 0 E.W قرار می گیرد. در H1 در قله 4 تا قله 2 است. اینطور است زیرا از قله 2 تا قله 0 300% فیبوناچی خیلی کم است. توجه: نهنگ ها در حال خرید هستند بنابراین فروش ریسک خوبی بود.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۲۳
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۷۰٬۶۷۲٫۵۶
اشتراک گذاری
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
خرید،تکنیکال،Ftradorex
A تا B تصحیح ABC به پایان رسید. اصلاح B به C در حال انجام است. انتظار رسیدن به دو بالا. من معتقدم که از آنجایی که خبرها نمودار بسته هستند، آنچه را که در حال حاضر انجام داده است، نشان داد. بهتر است ریسک کنید. تجارت فعال: نمودار دارای محدودیت 300٪ شکست است. احتمالاً در آن زمان به 423٪ رسید. نظر: بازه زمانی دقیقه 5 E.W نشان می دهد که نمودار به 400% می رسد. نظر: دقیقه 5 E.W. در E.W حتی جزئی به پایان رسید. بنابراین روند صعودی قابل قبول است، اما ممکن است کمی طول بکشد. تجارت فعال: من متوجه دستکاری m5 در روند صعودی E.W. شده ام. احتمالاً این خبر در مرحله انباشت اخبار است. تجارت فعال: نمودار برای تکمیل تصحیح پایین آمد. احتمالاً حدود 600 ~ 500 بود زیرا این محدودیت m5 E.W. تجارت فعال بود: Micro E.W شناسایی کرد و به 300 درصد فیبوناچی رسید. فیبوناچی بین قله 4 و 2 قله میکرو E.W است. انتظار می رود که نمودار یک one دیگر نسبت به تجارت آزاد بالا انجام دهد. از آنجایی که دستکاری اخبار در حال انجام است، عاقلانه است که معامله را در زمان سود یا نزدیک به آن بسته کنیم. در غیر این صورت، نمودار ممکن است دستکاری دوم را به سمت 67k انجام دهد. این را می گویم زیرا اول E.W که آنالیز کردم روی H4 بود و 300٪ روی 67k بود. من آن را با در نظر گرفتن H1 E.W نادیده می‌گیرم. اما الان اوضاع به هم ریخته است. اسکالپرها می توانند میکرو E.W را دنبال کنند و همچنان به سود خود ادامه دهند در حالی که SL را در شماره 0 E.W نگه دارند.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۱
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۹٬۰۴۸٫۴۲
اشتراک گذاری
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
فروش،تکنیکال،Ftradorex
موج صعودی الیوت دو بار به پایان رسید. ABC به پایان رسید و روند صعودی جزئی ایجاد شد. ABC دوباره برای تکمیل الگوی نمودار. روند صعودی جزئی قبلاً دارای 4 امتیاز E.W است. نقطه پنجم در 300% فیبوناچی خود است. من از شکاف درونی فیبوناچی اولین قله و قله چهارم، پرش موج وسط برای ساختار بهتر استفاده کردم. پیشنهاد می کنم تا تایید بعدی خرید نکنید. نکته دیگر: نهنگ های بزرگ در حال خرید هستند، بنابراین فروش ریسک خوبی بود.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۲۰
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۷۲٬۳۲۶٫۹۸
اشتراک گذاری
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
خرید،تکنیکال،Ftradorex
در ادامه روند صعودی، در نهایت به 2370 و بالاتر رسید. اما ابتدا اصلاح دیگری را برای (4) E.W. انجام می دهد. پس از اتمام، ساختار را تمام می کند. توجه: می تواند در آرامش کمتری باشد و نیازی نیست که اخبار فوراً تأثیر بگذارد. برای رسیدن به هدف پایین تر و هدف بالا، می توان یک میکرو E.W کامل طول کشید. من پیشنهاد می کنم تا زمانی که تایید نشده است، خرید را شروع نکنید. تجارت فعال: اگر نتوان آن را گرفت، بهتر است تجارت را از دست بدهیم. نمودار می تواند اوج نزولی داشته باشد، اما از 1 قله پایین تر نمی رود، بنابراین، می توانید SL را زیر 1 قله قرار دهید و صعودی شوید. تجارت فعال است: اوج نزولی طبق پیش بینی انجام شد. زمان خوبی برای ریسک کردن است. نظر: به 300 درصد فیبوناچی رسید. 300٪ E.W. کوچک هنوز دست نخورده است. تجارت بسته است: هدف رسیده است:
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۰
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۲۱٫۰۲
اشتراک گذاری
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
خرید،تکنیکال،Ftradorex
بنابراین، آن را در نهایت رفتن به انجام abc؟ باید به 300 درصد توزیع حجم یعنی 2333.700 برسد. می تواند بالاتر برود، بنابراین، اجازه می دهد تا ببینیم که آیا درست در هدف بسته می شود یا خیر.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۱۷
تایم فریم:
15 دقیقه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۰۷٫۱
اشتراک گذاری
Ftradorex
Ftradorex
رتبه: 37
5.0
خرید،تکنیکال،Ftradorex
انتظار برای 300٪ ~ 423٪ از اولین موج در 10 شمع. 10 شمع برابر با دو فریم پایین E.W.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۱۶
تایم فریم:
15 دقیقه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۲۷۹٫۴۷
اشتراک گذاری
;
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها