sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

EdwinPus

EdwinPus@

641
+6

رتبه بین 10129 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه EdwinPus در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

بازدهی
ماهانه

بازدهی
سه ماهه

افت سرمایه

قدرت تحلیل

ریسک

* بدون داده به معنی این است که تریدر تازه به سهمتو اضافه شده است.

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ EdwinPus

0%
0%
نظر شما چیست؟
سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3782751
BTC و نقاط ورود احتمالی خط روند سبز به عنوان سیگنال حرکت نهایی عمل می کند و بسته شدن بالای آن معمولاً نشان دهنده شروع مرحله حرکت سهموی برای دارایی است. علاوه بر این، هر جهش فرصت‌های تجاری بالقوه‌ای را برای کسانی که ترجیح می‌دهند این کلاس دارایی خاص را در بلندمدت نگه ندارند، ارائه می‌کند. من پیش‌بینی می‌کنم که اولین آزمایش اساسی برای این طبقه دارایی در اواخر دهه انجام شود. این امکان وجود دارد که این آزمایش با یک رویداد مهم ترکیدن حباب همزمان باشد. با این حال، در حال حاضر، به نظر می رسد یک کاتالیزور در افق وجود دارد، به طور بالقوه یک رویداد فورس ماژور، که می تواند باعث کاهش نرخ بهره و حمایت از روند غالب تورم مجدد شود. این فرضیه من است که اساساً بر اساس تجزیه و تحلیل نمودار کلان است و انتظار می‌رود در ماه‌های آینده، احتمالاً در پاییز یا حداکثر تا آوریل، محقق شود.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3780921
USM2 و SPX، "Printer going Brrr" این در پنج سال گذشته یک سیگنال قوی بوده است، مطمئن نیستم که خیلی بیشتر باشد برای اضافه کردن. پلتفرم از من می‌خواهد که برای رعایت دستورالعمل‌های آن مقداری تار اضافه کنم، اما چه چیزی می‌توانم بگویم؟ نمودار برای خودش صحبت می کند. امیدوارم برای شما مفید بوده باشد، مطمئناً یکی از بسیاری از چیزهایی است که من در مدل بازار خود گنجانده ام.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3766672
PAXG/BTCUSD جایی که ما در آن هستیم ما یک رد نزولی آشکار در نمودار هفتگی برای هر دو اسپرد بیت کوین و PAXG (طلای توکن شده) مشاهده کرده ایم. با این حال، در نمودار ماهانه، ما یک شکست را تجربه کرده ایم. این وضعیت دو سناریو ممکن را ارائه می دهد: Micro Moves و Bullish Retest: این امکان وجود دارد که ما در حال حاضر در مرحله تغییرات قیمت کوچکتر و پیچیده تر هستیم و بازار می تواند قبل از اینکه به طور بالقوه صعودی شود، خود را برای آزمایش مجدد سطح بنفش آماده کند. پویایی هفتگی در مقابل ماهانه: به طور متناوب، این می‌تواند یکی از موارد استثنایی نادر مواردی که بسته شدن هفتگی بر بسته شدن ماهانه اولویت دارد. در حالی که تعیین با قطعیت مطلق چالش برانگیز است، من پیش‌بینی می‌کنم قبل از در نظر گرفتن بیت‌کوین، حداقل 50 هزار تست مجدد برای بیت‌کوین انجام شود. احتمال فروپاشی کامل نکته محوری که باید از نزدیک تماشا کرد، نتیجه آزمون مجدد بنفش است. برای تجزیه و تحلیل بیشتر می توانید نسخه ای از نمودار را بدون اسپرد در بخش ایده های مرتبط پیدا کنید.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3766600
BTC موقعیت‌یابی فعلی و پشتیبانی/مقاومت بیت کوین در حال حاضر در موقعیتی چالش برانگیز قرار دارد و در لبه دو سطح حمایتی حیاتی قرار دارد. با این حال، شرایط حاکم بر بازار در صورت بدتر شدن بیشتر، به راحتی می تواند باعث کاهش شدید شود. موقعیت یابی کنونی دو نتیجه بالقوه را نشان می دهد: یا یک برگشت سریع قریب الوقوع است، یا ممکن است در آستانه یک رویداد اهرم زدایی سریع باشیم که احتمالاً بیت کوین تا اعماق پیش بینی نشده، شبیه به سطوح قو سیاه. این سناریو ممکن است در حال حاضر یا در ماه های آینده آشکار شود. با این وجود، توجه به این نکته مهم است که فقط زمانی باید به صدا درآید که سطح حمایت بنفش را که در حال حاضر در مرز 17 هزار قرار دارد، بشکنیم. این نشان دهنده افت قابل توجه و ناگهانی از آخرین اوج است. تا زمانی که این سطح نقض نشود، بسیار مهم است که مراقب باشید اما بیش از حد وحشت نکنید.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3771790
HYG و دلیل اهمیت آن اوراق قرضه شرکتی با بازده بالا همبستگی قابل توجهی را با احساسات ریسک در مقابل ریسک برای S&P 500 (SPX) نشان می دهد. همانطور که مشاهده می کنیم، ساختار بازار فعلی شبیه یک گوه است که از نظر فنی می تواند هم به عنوان حمایت و هم به عنوان مقاومت عمل کند. برای افزودن پیچیدگی، ما در حال حاضر در سطح مقاومت کانال هستیم که اتفاقاً یک خط روند تاریخی نیز هست. این خط روند به طور مداوم در بازارهایی که احساسات در حال تغییر هستند مورد احترام قرار گرفته و معامله می شود. وقتی این نمودارهای مختلف را در نظر می گیرید، مشخص می شود که چندین عامل برای ماه های آینده همسو می شوند. این تلاقی شاخص‌های فنی و الگوهای تاریخی نشان می‌دهد که نظارت دقیق بر این نمودارها ضروری است زیرا می‌توانند بینش‌های ارزشمندی را در مورد حرکات بازار در نزدیک.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3771791
راسل 2000 مقابل نزدک، لحظه مهم این اساساً یک بازی حرکتی است که در آن ما به دنبال شکست در راسل 2000 (RUT) در مقایسه با نزدک هستیم، که نشان دهنده عملکرد بیش از حد نسبی است و به طور بالقوه راه را برای صعودهای جدید در S&P 500 (SPX) هموار می کند. مهم است که توجه داشته باشید که رد در این مقطع نشان دهنده یک سیگنال نزولی است. با این حال، از منظر احتمال الگو، چشم انداز صعودی به نظر می رسد. اگرچه ما در حال حاضر در سطوح بالاتر (ATH) هستیم، این با روندهای تاریخی از سال 2000 مطابقت دارد و دوره تورمی غالب احتمال دستیابی به بالاترین سطح را در آینده نشان می دهد، مگر اینکه منحنی بازدهی را شکست دهیم. وارونگی و رویداد تندتر خرس (نمودارهای دیگر من را ببینید) که می تواند به خوبی با مقاومتی که در اینجا داریم هماهنگ باشد و در صورت شکست ماهانه، می توانیم تله گاو را تجربه کنیم. فقط یک بسته ماهیانه در بالا سیگنال خرید قوی است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3771792
پیش بینی های SPX من بر اساس مقاومت های تاریخی است من از رویکرد مقاومت‌های تاریخی برای شناسایی بحرانی‌ترین سطوح ماهانه که تمایل دارند هنگام در نظر گرفتن موقعیت‌های جدید اهمیت داشته باشند، استفاده کرده‌ام. در حال حاضر، سطح سبز هنوز فراتر نرفته است، اگرچه من قویاً معتقدم که احتمالاً اکنون یا پس از حرکت به سمت مقاومت الگو، که باید با بالاترین تاریخ جدید (ATH) همخوانی داشته باشد، ممکن است رخ دهد. این پیشرفت بالقوه باید منجر به کاهش اوراق خزانه (TBills)، احساس ریسک برای TLT، و DXY (شاخص دلار آمریکا) به اوج خود شود، که فرصتی برای یک موقعیت کوتاه با هدف در بالای 3000 است. زمان این حرکت، چه در حال حاضر آشکار شود (در آن صورت هدف باید 4100 باشد) یا کمی بعد، به نحوه انجام بسته شدن ماهانه بستگی دارد. من این را از نزدیک زیر نظر خواهم گرفت تا سناریوی محتمل تر را تعیین کنم. در حال حاضر کوتاه هستم، اما با توجه به سیگنال اگر نیاز به تغییر طولانی داشته باشیم، با احتیاط تماشا می کنم.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3771794
50DMA و TBILLS نشان می دهد که چه زمانی بازار نزولی شروع می شود در اینجا نگاهی دقیق تر به یک شاخص بازار نزولی چرخه ای بسیار قابل اعتماد داریم. در طول دو دهه گذشته، به طور مداوم خود را به عنوان یک سیگنال قابل اعتماد ثابت کرده است، که اغلب با وارونگی منحنی بازده همسو می شود. برخلاف استفاده از خطوط روند و شکست برای دقت، این نمودار بر میانگین متحرک تکیه دارد. این میانگین‌های متحرک به شیوه‌ای مشابه کانال‌ها عمل می‌کنند، زیرا میانگین را محاسبه می‌کنند، دقیقاً مانند یک کانال در جنبه‌های مختلف. هنگامی که این میانگین شکسته می شود، معمولاً به معنی از دست دادن قابل توجه پشتیبانی است. از منظر بنیادی، این تغییر نشان می‌دهد که بازار به سمت احساس ریسک خارج می‌شود و سرمایه‌گذاران را به سمت محصولاتی مانند TLT سوق می‌دهد که دلیل آن قیمت‌گذاری جذاب در مقایسه با ارزش‌گذاری سهام است. واگرایی که ما شاهد آن هستیم، به نظر می رسد برخلاف آنچه قبلاً با آن مواجه شده ایم. برای بازگشت به میانگین، یا مستلزم تثبیت طولانی مدت در سطوح بالاتر برای چندین ماه یا یک رکود ناگهانی و شدید است. من تئوری های خود را در مورد اینکه چگونه ممکن است چنین رکودی رخ دهد، دارم، که احتمالاً توسط رویدادی شبیه به حمله سایبری به سیستم های مالی، شبیه به اختلال ناشی از همه گیری کووید، ایجاد می شود. با این حال، این یک بحث برای یک روز دیگر است. در این سناریو، تمرکز ما باید بر روی واکنش به تحولات باشد تا تلاش برای پیش‌بینی آنها. در حال حاضر، مهم ترین سطح برای نظارت، آزمایش مجدد بالقوه محدوده 4100 در SPX، همراه با نحوه واکنش منحنی بازده زمانی که به مقاومت اولیه خود نزدیک می شود، است. اگر یک شکست در این مناطق رخ دهد، می تواند نشان دهنده یک فضای بازار نامطمئن باشد. برای تجزیه و تحلیل دقیق تر، لطفاً به نمودار زیر مراجعه کنید، که بینش هایی را در مورد نکاتی که من در مورد آن بحث کرده ام ارائه می دهد.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3771795
تجزیه و تحلیل Steepener Bear US10Y/US01Y با نگاهی به هفته آینده و چشم انداز بازار من: بیایید با بررسی گسترش منحنی بازده شروع کنیم، که به طور مداوم با شیب دهنده خرس همبستگی دارد. این گسترش یک جدول زمانی یا شمارش معکوس ارزشمند را در اختیار ما قرار می دهد، که معمولاً 1 تا 3 ماه قبل از وقوع شکست است. هنگامی که این شکست اتفاق می افتد، معمولاً نشان می دهد که بازار قبلاً به سمت تمایلات ریسک تغییر کرده است. ادغام/شکست‌های الگوی مشابهی در طول اخیر خطرات سیستمیک رخ داده است، در زیر یکی که در طول کووید داشته‌ایم آمده است. : نقطه Com 2008 با تنها استثنا، یک جعلی مهم دوره 1995-1998 است. اکنون، وقتی نسبت VVIX/VIX را در نظر می‌گیریم، چشم‌انداز قابل‌توجهی در مورد هم ترازی احتمالی این شکستگی شیب‌دهنده خرس با امکان شکستن ساپورت پایین ارائه می‌دهد. با ممانعت از هرگونه تحولات پیش‌بینی نشده‌ای که می‌تواند این الگو را مختل کند، به نظر می‌رسد که ما نشانه‌ها یا اخطارهای اولیه در مورد یک رویداد احتمال خطر قریب‌الوقوع را دریافت می‌کنیم. به‌علاوه، وقتی به سهام‌های بالاتر از میانگین متحرک 50 روزه (MA) نگاه می‌کنیم، تصمیم ما را برای تغییر به سمت طولانی مدت کمی بیش از یک هفته پیش تأیید می‌کند. علاوه بر این، این احتمال وجود دارد که این حرکت بتواند فشار نهایی را آغاز کند. این فشار تا چه زمانی ممکن است ادامه داشته باشد؟ ارزیابی من حاکی از آن است که هنوز فضایی برای اجرا دارد، و من فقط زمانی که در این شاخص خاص به دهه 60 نزدیک می شویم، توصیه می کنم احتیاط را رعایت کنیم.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
EdwinPus@EdwinPus
دنبال کننده:1
3771796
تماس های SPX و الگوی فعلی Head and Shoulders نیاز به یک بسته بالاتر از الگوی سر و شانه فعلی دارید، حتی با بسته شدن در بالا، منحنی بازده در تلاش است معکوس شود و VIX در حال ایجاد یک الگوی شکست است، بنابراین این فقط برای نمایش های کوتاه مدت است. من ممکن است تعداد زیادی پست بگذارم، اما این کار را انجام می‌دهم زیرا به عینی بودن اهمیت می‌دهم و در حین انجام معاملاتم به بازار فکر می‌کنم. من چیزی نمی فروشم، من با پول خودم روی خط معامله می کنم، بنابراین آن را بسیار مسئولانه می گیرم و ساعت های بی شماری را صرف تجزیه و تحلیل بازار می کنم. هر از گاهی قلمرو مبهم بودن و حصار را ترک می کنم و تماس های دقیقی برقرار می کنم. آنها ممکن است گاهی اوقات اشتباه کنند، اما در چنین مواردی منطقی است که با سر و صداهای من تحمل کنم و با من روند فکری را طی کنم و بفهمم چرا من اینطور فکر می کنم و بازار را چگونه می بینم.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402