ورود/ثبت‌نام
DCFX-TA

DCFX-TA

@t_DCFX-TA

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۳/۱۵
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
2262
397
رتبه بین 26453 تریدر
7.4%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :4.8%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :7.3%)
قدرت تحلیل
0.4
34تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
فروش،تکنیکال،DCFX-TA

قیمت طلا در روز جمعه با کاهش ارزش دلار rose، اما با کاهش امیدها به کاهش نرخ بهره توسط بانک مرکزی ایالات متحده، به بدترین هفته خود در پنج ماه و نیم گذشته نزدیک شد. طلای نقطه ای rose 0.2% تا ساعت 13:54 به 2332.77 دلار در هر اونس رسید. ET (1754 GMT) با کاهش 0.4 درصدی شاخص دلار آمریکا، طلا را برای سایر دارندگان ارز نسبتاً ارزان تر کرد. معاملات آتی طلا با 0.1 درصد کاهش به 2334.50 دلار رسید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۵
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۴۱٫۶۹
اشتراک گذاری
DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
فروش،تکنیکال،DCFX-TA

Key امتیاز: یک تحلیلگر پیش بینی می کند که اگر دلار به تقویت خود ادامه دهد، طلا می تواند به 2355 دلار بازگردد. صورتجلسه فدرال رزرو بحث هایی را در مورد افزایش احتمالی بیشتر نرخ بهره نشان داد. پس از انتشار صورتجلسه فدرال رزرو که نشان می داد برخی از مقامات از افزایش نرخ بهره حمایت می کنند، قیمت طلا برای سومین جلسه متوالی روز پنجشنبه کاهش یافت. پس از افت بیش از 1 درصدی در جلسه قبل، تا ساعت 0335 به وقت گرینویچ، هر اونس طلا با 0.3 درصد کاهش به 2370.74 دلار رسید. روز دوشنبه، شمش به رکورد 2449.89 دلار رسید. قیمت طلای آمریکا با 0.8 درصد کاهش به 2373.00 دلار رسید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۳
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۸۰٫۶۳
اشتراک گذاری
DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
خرید،تکنیکال،DCFX-TA

کریپتوکارنسی bitcoin در معاملات آسیایی روز سه‌شنبه به بالاترین حد دو سال اخیر بالای 57000 دلار رسید، در حالی که رقیب کوچک‌تر اتر برای اولین بار در دو سال گذشته به بالای 3200 دلار رسید. Bitcoin طی دو جلسه بیش از 10 درصد افزایش یافته است، که به کمک افشای روز دوشنبه از سوی سرمایه گذار کریپتو و شرکت نرم افزاری MicroStrategy مبنی بر اینکه اخیراً حدود 3000 بیت کوین به مبلغ 155 میلیون دلار خریداری کرده است. اصلی‌ترین و بزرگترین ارز دیجیتال از نظر ارزش بازار نیز اخیراً با تأیید صندوق‌های قابل معامله در بورس (ETF) متعلق به بیت‌کوین در ایالات متحده تقویت شده است. در روز دوشنبه، حجم معاملات در چندین صندوق افزایش یافت و شرکت های مرتبط با رمزارز نیز بر خلاف بازارهای عصبی گسترده تر، افزایش یافت.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۸
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۵۶٬۳۰۱٫۸
اشتراک گذاری
DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
فروش،تکنیکال،DCFX-TA

•قیمت طلا در یک محدوده معاملاتی باریک در حدود 2035 دلار در دلار نرم‌تر در نوسان است. •چهار مقام فدرال رزرو تاکید کردند که موردی فوری برای کاهش نرخ‌ها و شواهد بیشتری از تورم نمی‌بینند داده‌ها لازم است. • تنش ادامه دار ژئوپلیتیک خاورمیانه ممکن است دارایی های سنتی امن مانند طلا را تقویت کند. •شاخص قیمت مصرف کننده چین (CPI) و شاخص قیمت تولید کننده (PPI) در روز پنج شنبه برجسته خواهند شد. قیمت طلا (XAU/USD) همچنان در معاملات باریک باند بالای 2030 دلار در هر اونس تروی محدود می‌ماند. ساعات اولیه معاملات آسیایی در روز پنجشنبه. چهار مقام فدرال رزرو (فدرال رزرو) تاکید کردند که موردی فوری برای کاهش نرخ ها نمی بینند و بانک مرکزی مایل است شواهد بیشتری از تورم ببیند داده قبل از عمل. فلز زرد رنگ از پناهگاه امن جریان در میان تنش های ژئوپلیتیکی جاری در دریای سرخ. قیمت طلا در حال حاضر نزدیک 2035 دلار معامله می‌شود که 0.07 درصد در روز اضافه می‌کند. در همین حال، شاخص دلار آمریکا (DXY)، شاخصی از ارزش دلار آمریکا در برابر سبدی متشکل از شش ارز جهانی، تا مرز 104.00 کاهش می یابد. بازدهی خزانه داری ایالات متحده با بازدهی 10 ساله 4.11 درصد پایین تر است. آدریانا کوگلر، رئیس فدرال رزرو، سوزان کالینز، رئیس فدرال رزرو بوستون، نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس، و توماس بارکین از ریچموند، همگی نسبت به زمانی که بانک مرکزی ایالات متحده می تواند شروع به کاهش نرخ وام بانک مرکزی از بالاترین سطح دو دهه اخیر کند، علیرغم بهبود قابل توجه، متعهد نبودند. تورم سال گذشته آدریانا کوگلر، رئیس فدرال رزرو، سوزان کالینز، رئیس فدرال رزرو بوستون، نیل کشکاری، رئیس فدرال رزرو مینیاپولیس، و توماس بارکین از ریچموند، همگی نسبت به صحبت در مورد جدول زمانی کاهش نرخ بهره، علیرغم بهبود قابل توجه تورم در سال گذشته، متعهد نبودند. این زبان‌ها عموماً با پیام هفته قبل جروم پاول، رئیس فدرال رزرو مطابقت دارند، که تأکید کرد تا زمانی که سیاست‌گذاران مطمئن نباشند که تورم در مسیر رسیدن به هدف ۲ درصدی قرار دارد، بانک مرکزی ایالات متحده آماده شروع کاهش نرخ نیست. سرمایه گذاران بر روی کاهش نرخ در ماه مارس شرط بندی کرده اند و اولین کاهش نرخ را در نشست ماه مه پیش بینی می کنند. همانطور که گفته شد، روایت طولانی‌تر در ایالات متحده انگیزه سرمایه‌گذاران برای خرید طلا را کاهش می‌دهد، زیرا هیچ سودی پرداخت نمی‌کند، در نتیجه قیمت طلا پایین‌تر می‌شود. با این حال، تشدید تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه ممکن است دارایی های سنتی امن مانند طلا را افزایش دهد و جلوی نزولی فلز زرد را بگیرد. /a>. از روز جمعه، ارتش آمریکا ده ها حمله هوایی به سایت هایی در عراق، سوریه و یمن انجام داده است. دولت جو بایدن گفت که این موج حملات در تلافی حمله پهپادی است که در آن سه سرباز آمریکایی در یک پایگاه نظامی در اردن در 28 ژانویه کشته شدند و همچنین ادامه حملات به کشتی های تجاری در دریای سرخ توسط شبه نظامیان حوثی یمن بود. با نگاهی به آینده، شاخص قیمت مصرف کننده چین (CPI) و شاخص قیمت تولید کننده (PPI) در روز پنجشنبه منتشر خواهند شد. در سند، مطالبات اولیه بیکاری هفتگی، موجودی های عمده فروشی، و سخنرانی بارکین فدرال رزرو (ریچموند) بعداً در روز پنجشنبه خواهد بود.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۱۱/۱۹
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۰۰۹٫۴۵
اشتراک گذاری
DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
فروش،تکنیکال،DCFX-TA

طلای امن به دست آمد دلیل اصلی پویایی صعودی تشدید رویارویی مسلحانه بین اسرائیل و حماس بود که منجر به بی ثباتی در بازار شد و سرمایه گذاران را مجبور کرد سرمایه خود را به سمت دارایی های سرپناه هدایت کنند. تحکیم فعلی با عدم قطعیت تحولات بیشتر توضیح داده می شود. بنابراین، ایالات متحده و چندین کشور دیگر تلاش های دیپلماتیک فعالی برای پایان دادن به خصومت ها انجام می دهند و در صورت موفقیت آمیز بودن، قیمت طلا به میزان قابل توجهی تعدیل می شود. با این حال، در حال حاضر، مقامات اسرائیلی به آماده سازی عملیات زمینی در نوار غزه ادامه می دهند که شروع آن به طور قابل توجهی جغرافیای طرف های درگیر را گسترش می دهد و سیستم امنیتی منطقه را نابود می کند. در این صورت، سرمایه گذاران دوباره به دارایی های جایگزین دلار روی خواهند آورد و قیمت طلا رشد خود را از سر خواهد گرفت.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۸/۴
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٬۹۶۵٫۷
اشتراک گذاری
DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
خرید،تکنیکال،DCFX-TA

جفت xrp/usd به تدریج در برابر نتیجه مثبت ریپل در دعوای حقوقی علیه کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (sec).trade فعال است، جایگاهی را که ماه گذشته به دست آورده بود، از دست می دهد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۵/۱۲
قیمت لحظه انتشار:
‎$۰٫۶۶۹۲۷
اشتراک گذاری
DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
خرید،تکنیکال،DCFX-TA

- litecoin (ltc) قبل از رویداد نصف شدن، نوسانات شدیدی را تجربه می کند. - انتظار می رود که رویداد نصف کردن پاداش استخراج برای ltc را از 25 به 12.5 سکه کاهش دهد. - نوسانات قیمت مشاهده می شود که سرمایه گذاران فروش را وحشت زده می کنند و دیگران موقعیت خود را حفظ می کنند. - محدوده معاملات در این دوره نسبتاً محدود باقی می ماند. - عدم قطعیت تأثیر نصف کردن ltc را احاطه کرده است، به ویژه هنگامی که با نصف شدن bitcoin تاریخی مقایسه می شود. - رویداد نصف شدن قرار است در ساعت 16:34 امروز به وقت محلی رخ دهد.trade فعال است

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۵/۱۱
قیمت لحظه انتشار:
‎$۹۱٫۲۶
اشتراک گذاری
DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
خرید،تکنیکال،DCFX-TA

اگرچه ابزارهای دیجیتال توانستند کمی موقعیت خود را بازیابی کنند، اما همچنان تحت فشار افزایش توجه مقامات به فعالیت‌های شرکت‌های ارزهای دیجیتال هستند. به یاد بیاورید که پیش از این، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از بزرگترین صرافی‌های Binance و Coinbase شکایت کرد و آنها را به تجارت دارایی‌های ممنوعه متهم کرد و ارزهایی مانند Solana، Cardano و Polygon را با اوراق بهادار برابر دانست. در حال حاضر، جروم پاول، رئیس فدرال رزرو ایالات متحده، در بخشی از سخنرانی خود در کمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان، گفت که به مقامات آژانس باید نقش رهبری در تنظیم استیبل کوین ها و به ویژه در تایید انتشار آنها در ایالات متحده. وی خاطرنشان کرد که نسبت به تایید آنها توسط دولت تردید دارد و بار دیگر تاکید کرد که توکن ها پول هستند، بنابراین باید با دقت بیشتری کنترل شوند. در همین حال، دایره صادرکننده USDC از ایجاد ساختاری جدید در این زمینه حمایت می کند، زیرا شرکت های فن آوری، به ویژه ارائه دهندگان خدمات پرداخت، در حال حاضر امکان ثبت نام واحد در کشور را ندارند، در عوض، باید مراحل را طی کنند. رویه های مربوطه در هر ایالت به طور جداگانه. که کار را بسیار دشوارتر می کند. در همین حال، صندوق بین المللی پول (IMF) یک پلت فرم جهانی CBDC را با هدف اطمینان از سازگاری و امنیت پرداخت ها در بازارهای مالی خارجی و داخلی ایجاد کرد. به گفته کریستالینا جورجیوا، رئیس این بخش، ارزهای دیجیتال بانک‌های مرکزی نه تنها ثبات و کارایی سیستم‌های پرداخت ملی را تقویت می‌کنند، بلکه تراکنش‌ها را سریع‌تر و اقتصادی‌تر می‌کنند. او تاکید کرد که بدون یک سیستم یکپارچه، موقعیت های پیشرو توسط ارزهای دیجیتال غیرمتمرکز اشغال شد. در این هفته مشخص شد که مقامات مالی اروپا نتوانستند در مورد تعریف ارزش افزوده زیست محیطی یورو دیجیتال بر حسب اقتصاد هر کشور و زندگی روزمره شهروندان به اجماع برسند. این پروژه برای بازنگری ارسال می شود و ابتکارات اعلام شده در 28 ژوئن در مورد مقررات و روش های استفاده از CBDC به تعویق افتاد. وضعیت مشابهی در ایالات متحده مشاهده می‌شود: فقدان مکانیسم‌های نظارتی واضح می‌تواند باعث شود که شرکت‌های رمزارز به حوزه‌های قضایی دوستانه‌تر منتقل شوند که به معنای قوانین تجاری شفاف‌تر است. به نوبه خود، انجمن تبادل ارز مجازی ژاپن (JVCEA) یک request برای اجازه استفاده از اهرم 10 برابری برای سرمایه گذاران فردی ارسال می کند، به جای 1:2، همانطور که در حال حاضر است، که کارشناسان معتقدند به تحریک تجارت کمک می کند. به گفته نمایندگان این سازمان، محدودیت های فعلی اجازه نمی دهد بازار به طور کامل توسعه یابد و از ورود شرکت کنندگان جدید به آن جلوگیری می کند. در همین حال، Deutsche Bank AG از سازمان نظارت مالی فدرال آلمان (BaFin) درخواست کرده است تا مجوز فعالیت خدمات نگهداری دارایی های دیجیتال را دریافت کند. دیوید لین، رئیس بانکداری تجاری، گفت: این تنها گام one در استراتژی جهانی غول مالی برای افزایش درآمد کارمزد و کمیسیون، از جمله پیشنهادات مربوط به ارزهای دیجیتال است. به زودی، قیمت دارایی های دیجیتال ممکن است روند صعودی خود را ادامه دهد. تجارت فعال است

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۴/۲
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۱٬۱۷۱٫۰۳
اشتراک گذاری
DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
فروش،تکنیکال،DCFX-TA

روز دوشنبه پس از انتشار این خبر که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) شکایتی را علیه Binance Holdings Ltd. مدیر اجرایی Changpeng Zhao (CZ) در مورد مدیریت نامناسب مشکوک وجوه مشتریان. در ساعت 12:20 بعد از ظهر به وقت شرقی، Bitcoin 4.85% سقوط کرد و به 25,833.720 دلار معامله شد و به پایین ترین سطح خود از اواسط مارس رسید. Ethereum 4.36% کاهش یافت و یک دقیقه بعد به 1808.420 دلار فروخته شد. اخبار فوری بها (BBN) / AB

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۳/۱۵
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۵٬۴۵۰٫۴۴
اشتراک گذاری
DCFX-TA
DCFX-TA
رتبه: 2262
0.4
خرید،تکنیکال،DCFX-TA

بررسی بازار ارزهای دیجیتال بازار ارزهای دیجیتال رشد فعال خود را از سر گرفت: BTC در حدود 30900.00 (+10.0%) معامله می شود، ETH در 2120.00 (+14.3%)، USDT در حدود 1.0003 (+0.05%)، BNB در 335.00 است. (+7.1%) و USDC – حدود 0.9988 (+0.02%). ارزش کل بازار به 1.288 میلیارد دلار افزایش یافته است و سهم BTC 46.34٪ بود. این مظنه ها با انتظارات اصلاح نرخ پولی فدرال رزرو ایالات متحده پس از انتشار data در مورد تورم ایالات متحده در ماه مارس، که کاهش بیشتری را در رشد قیمت در این کشور نسبت به انتظار کارشناسان ثبت کرد، پشتیبانی می شود. بنابراین، شاخص قیمت مصرف‌کننده به‌جای 0.2 درصد پیش‌بینی‌شده ماهانه 0.1 درصد و به جای 5.2 درصد سالانه 5.0 درصد بود، که امید سرمایه‌گذاران را تقویت می‌کند که مقامات رگولاتوری لفاظی‌های «شاهین» را در ماه می یا ژوئن کاهش دهند. در این صورت ممکن است فشار بر اقتصاد کشور ضعیف شود و تقاضا برای دارایی های پرریسک افزایش یابد. در همین راستا، مایک نووگراتز، موسس گلکسی دیجیتال، پیش‌بینی کرد که قیمت اولین ارز دیجیتال جهان پس از شروع کاهش نرخ‌های بهره به 40.0 هزار دلار افزایش یابد که تا پایان سال امکان‌پذیر بود. رهبر رشد ETH بود که علاوه بر این با راه‌اندازی به‌روزرسانی Shapella (Shanghai-Capella) در شبکه اصلی Ethereum پشتیبانی شد. این فورک در تاریخ 13 آوریل در بلوک 194048 انجام شد و عملکرد EIP-4895 را فعال کرد که به سرمایه گذاران اجازه می دهد سکه هایی را که قبلاً در شبکه مسدود شده بودند برداشت کنند. برخلاف ترس برخی کارشناسان، این امر منجر به فروش انبوه توکن و کاهش نرخ ارز دیجیتال نشد. در واقع، برخی از سهامداران تصمیم به برداشت دارایی های خود کرده اند اما تاکنون تعداد آنها ناچیز است. به گفته کارشناسان Glassnode، شتاب فعلی می تواند منجر به فروش حدود 170.0K باز شده ETH در عرض هفت روز پس از فعال سازی فورک شود که کمتر از 1.0٪ از کل حجم است (18M ETH). در میان دیگر اخبار هفته، شایان ذکر است که شبکه اجتماعی توییتر فرصت داد و ستد دارایی‌های مختلف از جمله ارزهای دیجیتال را راه‌اندازی می‌کند. به لطف مشارکت بین شبکه و پلتفرم eToro، مشتریان سایت اکنون می‌توانند نمودارهای قیمت دارایی‌ها و سهام دیجیتال و همچنین خرید و فروش آن‌ها را ببینند که باعث محبوبیت بیشتر ارزهای دیجیتال می‌شود. بورس لندن (LSE) از راه اندازی BTC معاملات آتی و اختیار معامله خبر داد. برای اطمینان از این امر، با پلتفرم معاملاتی ارزهای دیجیتال آتی و آپشن های جهانی (GFO-X) قرارداد همکاری منعقد کرده است. فرض بر این است که معاملات آتی و اختیار معامله در BTC از سه ماهه چهارم سال جاری در بریتانیا و بعداً برای شهروندان اتحادیه اروپا در دسترس بود. به طور کلی، وضعیت در بازار ارزهای دیجیتال در حال بهبود است و شور و شوق سرمایه گذاران مرتبط با تعلیق احتمالی چرخه افزایش نرخ بهره فدرال رزرو ایالات متحده از تقویت قیمت ها حمایت می کند.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱/۲۷
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۰۹۷٫۳۵
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار