مشخصات تریدر
logo

نگیدنگفتیم!؟ | احمدجانجان

NagidNagoftim@

رتبه بین تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
بازدهی تریدر

بازدهی
ماهانه

0.0%

بازدهی
سه ماهه

0%

بازدهی
شش ماهه

0.0%

افت سرمایه

0.0%

قدرت تحلیل

0.0%

ریسک

0.0%

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ نگیدنگفتیم!؟ | احمدجانجان

0%
0%
نظر شما چیست؟
تریدر در شبکه اجتماعی

تعداد اعضای کانال تلگرام

17.7K

میانگین بازدید روزانه

27.2K

میانگین تعداد سیگنال روزانه

6

متوسط

قوی

ضعیف

میزان اشتیاق کاربران به تحلیل‌های تریدر

نحوه محاسبه :

میانگین بازدید روزانه

تعداد اعضای کانال تلگرام

سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K
2775080

🎥 گزارش اختصاصی عصر ایران

یک زن در ایران کاری کرد که دولت‌ها نتوانستند/کوه کود به جای کوه زباله؛ اینجا خبری از گاز متان نیست! (فیلم)

▪️حسن ظهوری

👇👇👇

asriran.com/003dMz

@MyAsriran

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K
آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

این رو تیرماه نوشتم در مورد تغییر مربی تیم ‌ملی

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

برسد به دست مالک شریعتی

اگر هر کی دسترسی داره به این بزرگوار که حتی جایی نزده دکتری انرژیشو از کجا گرفته و با همون، صنایع و تولید رو داره نابود میکنه:

۱. گاز یک کالای tradeble مثل نفت و #فولاد و مس و … نیست که نرخهای صادرات و واردات #معیار درستی برای تعیین نرخ منصفانه اون برای فروش صنایع باشه.از ۷۰۰ تا ۸۰۰ میلیون متر مکعب روزانه گاز حدود ۷۰ میلیون متر مکعب سهم پتروشیمیها (حدود ۲۷ میلیون مترمکعب سهم خوراک هست و مابقی تا ۷۰ میلیون متر مکعب سهم یوتیلیتی و سوخت پتروشیمیها میشه)

سایر صنایع از جمله #فولادیها هم جمعا ۱۰۰ میلیون متر مکعب هست.

چرا گاز صادراتی که جمعا در حد ۴۰ تا ۵۰ میلیون مترمکعب هست به همراه واردات اون که شاید به ۱۰ میلیون مترمکعب روزانه هم نمیرسه باید #معیار قیمتگذاری صنایع باشه؟ مگه شما میتونید گاز در حجم بالا رو صادر کنید ؟ اگر میتونستید چرا در فروش نفت که کالای tradeble هست با این تحریمها مشکل دارید ؟ اگر میتونید چرا به این مردم اجازه میدید گاز صادراتی به قول خودتون ۳۰ تا ۴۰ سنتی رو بهشون میدید با حدود ۱ سنت بسوزنن و کاری نمی کنید قسمتی از گاز رو ۴۰ سنت بفروشید ۳۹ سنت بقیه رو صرف رفاهشون کنید؟

۲. آیا چرخه حیات صنعت یا یه شرکت رو واقعا میدونی؟ تا حالا یکبار مدلهای غالب #ارزشگذاری طرحهای سرمایه گذاری اولیه مثل irr و npv رو بکار بردی و ازش استفاده کردی که میخوای سیستم قیمتگذاری برای یک کالای همگنی مثل گاز که بر اساس تیوری قیمتها باید نرخ مشخصی داشته باشه چون براساس اون نرخ مشخص تعادلی در واقع تخصیص بهینه منابع صورت میگیره و طرحهایی استارت میخورن که خلق #ارزش اقتصادی بیشتری داشته باشن؟گاز مثلا ۱۰ سنت یا ۴۰ سنتی که به عنوان کالای همگن میتونه صرف تولید محصولی بشه که قیمت جهانیش ۸۰۰ دلاره چرا با نرخ ترجیحی بره صرف تولید محصول ۳۰۰ دلاری بشه و طرحهای توسعه با سود اقتصادی کمتر کلید بخوره؟جدا اقتصاد میفهمی ؟ جدا انرژی میفهمی؟

۳. خیلی از شرکتهایی که طی این سالها در کشور راه اندازی شدن بر اساس مبحث و مفهوم درست“ مزیت نسبی” و “ قدرت رقابت پذیری” شرکتها در #بازار جهانی تاسیس و شکل گرفته ان. در بلند مدت هم بقا و رشد یک صنعت براساس مفهوم رقابت پذیری و مزیت نسبی هست. میفهمی با تعیین نرخ شناوری که بر اساس نرخ صادرات و واردات گاز هست و به مفهوم مزیت نسبی توجه نشده دیگه شرکتهای تولیدی ما توان رقابت با شرکتهای تولیدی در حوزه پتروشیمی ، #فولاد و … مشابه ما مثل قطر ، روسیه و آمریکا و کانادا ندارن؟ گازشون رو بالاتر از اونها ( حدود ۲ تا ۳ برابر)می خرن. محصولهاشون رو بابت تحریم و عوارض صادراتی خام و نیمه خام پایینتر از جهانی میفروشن و هزینه راه اندازی طرحهای سرمایه گذاری با تکنولوژی بسیار قدیمی رو چند برابر جهانی بسازن( مثلا طرح اوره ای ۵۰۰ میلیون دلاری بالای ۱ میلیاردلار تموم میشه) . میفهمی رشد سرمایه گذاری رو در شرکتها دارید از بین میبرید و رشد منفی به اونها تحمیل می کنید؟ چجور میتونه یه شرکت در #بازار جهانی با این شرایط بوجود آمده رقابت کند و زنده بماند و بزرگ شود؟ این سواد دکترات رو از کجا آوردی با این اعتماد به نفس می گی “باید”؟

۴. آیا از #بازار سرمایه شناخت داری که ۵۰٪ سهام ۴۰ شرکت بزرگ ( که حدودا ۸۰٪ #ارزش کل #بازار ۶ هزار میلیاردی است) متعلق به صندوقهای بازنشستگی هست که قسمتی از کسری بودجه دولت از این محل است و با کاهش سودآوری و از بین بردن رشد اونها قراره آوار و بهمن بزرگتری بر روی عموم مردم در سالهای آتی با کسری بودجه و ورشکستگی صندوقها بوجود بیارید؟میدونستی ۲۲٪ از سهام همین ۴۰ شرکت بزرگ متعلق به سهام عدالت که مالکش ۵۰ میلیون نفر مردم ایران هست؟میدونستی ۲۸٪ مابقی از این ۴۰ شرکت بزرگ متعلق به سرمایه گذاران خردی هست که امنیت سرمایه گذاری رو براشون از بین بردی؟ آیا میدونی گاز یک کالای انحصاری هست و شورای رقابت باید به جای #خودرو تو این موضوع دخالت کنه چون داری با این کج فهمی هات انتقال منافعی از بخش شفاف اقتصاد به دولت غیر شفافی میکنید که تصمیماتتون در جهت خلاف و ضد تولید هست. دو حالت بیشتر نداره :

یا جاهلی و کج فهم که داری یه ملت رو به ورطه نابودی سریعتر سوق میدی

یا عاقلی هستی که تو امثال حامی تو آگاهانه با یسری شعار و حرفهای عوامفریبانه قصد به ورطه نابودی کشوندن تولید و #بازار سرمایه تنها راهکار نجات و برون رفت از فساد رو داری از بین میبری

برسد به دست مالک شریعتی

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

واقعا ترکیب افتضاح!

#سامان قدوس با اضافه وزن حتی یک پاس یا سانتر درست نتونست بکنه!

از اون طرف نمیدونم فلسفه اومدن کریمی و جلالی چی بود!!!؟

چرا باید روزبه، کنعانی‌زادگان و وحید امیری بیرون بمونن وقتی تجربه و تکنیک بهتری دارن...

اعصاب خرااااااااااب

نمایش بیشتر

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

اوس موساشونو از دور خارج کنن حله😅

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

کلا حرصم در میاد وقتی خیابانی گزارشگر بازی باشه بخاطر حرفای بی ربط و تحلیلای عجیب و غریبش!

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

نیما در آستانه ۲۹ و سپس ۳۰ هزار تومانی شدن...

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K
2775070

... مشغول کارن...😁

آموزش بورس
رتبه:
دنبال کننده:17.7K

خیلی از سهما دارن مثل #خزامیا الگوی AB=CD رو تکمیل می‌کنن یا در واقع در انتهای تکمیل الگو هستن.

مثل #کتوکا #ولبهمن #زاگرس شاید

#زکشت #ودی #خرینگ #وپترو #ثمسکن #فنورد و ...

میدونید که چی میگم؟

سهم رو درست انتخاب کنید تمومه...

📝احمد جانجان

📆دوشنبه ۱۴۰۱/۰۹/۰۷

نمایش بیشتر

سامانه هوشمند سهمتو پیام‌های تمام کانال‌های بورسی تلگرام را جمع‌آوری می‌کند و با استفاده از هوش مصنوعی سیگنال‌های خرید و فروش هر کانال شناسایی و بازدهی سبد سهامی معرفی شده توسط هر کانال را محاسبه می‌کند و بر اساس پارامترهایی مثل بازدهی ماهانه سبد پیشنهادی کانال، قدرت تحلیلگر و میزان ریسکی که تحلیلگر برای سیگنال‌های خود ارائه می‌کند، آن‌ها را رتبه‌بندی می‌کند. سهم‌های معرفی شده توسط سهمتو معمولا در کوتاه مدت سود مناسبی را به سرمایه‌گذار می‌رساند اما سهمتو هیچگونه مسئولیتی درمورد نماد های معرفی شده ندارد چرا که این سهم‌ها بر اساس اطلاعات برامده از شبکه اجتماعی معرفی می‌شود و سهمتو هیچ داده‌ای به محتوای شبکه اجتماعی اضافه یا کم نمی‌کند. سهمتو بر اساس مشخصات هر نماد از قبیل جذابیت خرید و فروش، ریسک سرمایه گذاری و شاخص ترس و طمع و پارامترهای دیگر مانند: تازگی سیگنال‌ها و اعتبار کانال‌ها که همگی براساس محتوای پیام های منتشر شده در کانال‌های بورسی هستند، بهترین نمادها را در صفحه سیگنال معرفی می‌کند.


logo-samandehi
خرید اشتراک
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی
  سهمتو به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.
  توافقنامه استفاده از سهمتو:
  این توافقنامه شامل قوانین و مقرراتی است که میان سهمتو و کاربران آن وجود دارد. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و ثبت نام در سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  نام و نام خانوادگی اعلام شده حین ثبت نام، به عنوان شناسه پروفایل کاربر ثبت میشود. لذا کاربران باید از نام و نام خانوادگی صحیح و متعارف استفاده کنند.
  کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند.
  امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنالهای ارائه شده در شبکه های اجتماعی را منتشر و ارزیابی میکند.
  سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال صحت و کیفیت تحلیلها و سیگنالهای اعلام شده در شبکه های اجتماعی ندارد.
  آمار و تحلیلهای ارائه شده در سهمتو نباید مبنای خرید و فروش سهام توسط کاربران قرار بگیرد. عواقب خرید و فروش بر اساس آمار ارائه شده توسط سهمتو، کاملا بر عهده کاربران است و سهمتو هیچ گونه مسئولیتی در قبال زیان احتمالی کاربران نمیپذیرد.
  کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.‎
  اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  سهمتو این حق را برای خود محفوظ میداند که تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود ویرایش کند.
  قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه بورس ترند هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما


 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟