ورود/ثبت‌نام

XTZXTZ

تزوس

دیده‌بان
قیمت

در پیام های هفته اخیر تریدرها، 0 سیگنال راجع به XTZ وجود دارد،

خرید
فروش

نماد XTZ خنثی است.

MoemenAwadalla
MoemenAwadalla
رتبه: 1514
0.0
خریدXTZ،تکنیکال،MoemenAwadalla
آزاد کردن اژدها: استراتژی تجارت سه گانه برای NEO، XTZ، FIL 🔥 با آخرین تجارت ما ایده، به دنیای نیروگاه های رمزنگاری چینی شیرجه بزنید! 🇨🇳💹 در این ویدیو، یک استراتژی هیجان انگیز برای تجارت NEO، XTZ (تزوس)، و Filecoin. این سه سکه در فضای رمزنگاری امواج ایجاد می‌کنند، و ما یک رویکرد منحصر به فرد برای سرمایه‌گذاری بر روی آنها کشف کرده‌ایم. پتانسیل. 🚀 NEO - اغلب به عنوان "اتریوم چین،" NEO در حال افزایش است با قابلیت قرارداد هوشمند خود. بیاموزید که چگونه در حال پیمایش در چشم انداز NEO برای حداکثر سود هستیم! 💰 XTZ (Tezos) - بلاک چین خود اصلاحی که همه چیز در مورد حاکمیت و مقیاس پذیری است. ما یک برنامه بازی داریم تا از موج Tezos استفاده کنیم و از ویژگی‌های نوآورانه آن حداکثر استفاده را ببریم. 📁 Filecoin - راه حل ذخیره سازی غیرمتمرکز که بازی را تغییر می دهد. بینش ما را در مورد پویایی بازار Filecoin و چگونگی موقعیت استراتژیک خود کشف کنید. 📈 چه یک معامله گر با تجربه باشید و چه تازه شروع به کار کرده اید، این ویدیو مملو از اطلاعات ارزشمندی است که به شما کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه ای در بازار ارزهای دیجیتال بگیرید. این فرصت تجارت تهدید سه گانه را از دست ندهید - اکنون تماشا کنید و سبد ارزهای دیجیتال خود را به ارتفاعات جدیدی ببرید! 💎💼 #CryptoTrading #NEO #Tezos #Filecoin #ChineseCrypto #Trading Strategy #CryptoInvesting #Blockchain 🌐🔐
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۸/۲۸
تایم فریم:
1 ماه
اشتراک گذاری
Aleks00000
Aleks00000
رتبه: 1514
0.0
فروشXTZ،تکنیکال،Aleks00000
XTZ خط مقاومت 2 ساله را شکست الگوی مگافون طولانی 2 ساله HTZ break. من فکر می کنم کاهش در ماه های آینده ادامه خواهد داشت. مقاومت های احتمالی با خطوط آبی مشخص شده اند. سلب مسئولیت: این توصیه مالی، سرمایه گذاری، تجاری یا دیگر توصیه ها نیست. این نظر شخصی من است که به راحتی می تواند اشتباه باشد. شما با ریسک خود معامله می کنید. نظر: همانطور که می بینید خطوط مقاومت به خصوص 0.95 به خوبی xtz را رد می کنند. من فکر می‌کنم سناریوی نزولی در ماه‌های آینده ادامه خواهد داشت و xtz ممکن است به حدود 0.5 یا حتی کمتر کاهش یابد. هنوز برای پیش‌بینی پایین بودن خیلی زود است.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۸/۲۷
تایم فریم:
1 هفته
اشتراک گذاری
چه نمادی برای خرید از XTZ بهتر است؟
AlanSantana
AlanSantana
رتبه: 27
3.1
خریدXTZ،تکنیکال،AlanSantana
✴️ Tezos پایین تأیید شد (400٪ پتانسیل موج فعلی) در درازمدت بیشتر، بسیار بیشتر خواهد بود، اما همیشه زمان زیادی برای فروش و خرید مجدد در بین موج‌های وجود دارد. . برای مثال بیت کوین را در نظر بگیرید. بیت کوین آوریل 2023 به اوج خود رسید و موج صعودی بعدی تا اواسط سپتامبر شروع نشد. یک همیشه می تواند خرید کند و درازمدت نگه دارد، این یک استراتژی است، اما معامله گران تمایل به فروش و خرید کمتر دارند. به منظور بهبود دستاوردهای بالقوه در حال حاضر، کوتاه مدت این می تواند واقعا سخت باشد، مانند معاملات روزانه. اما در میان‌مدت این می‌تواند مانند مثال Bitcoin قابل انجام باشد. تزوس به پایین رسید. پایین تزوس برای من تأیید شده است. موج اولیه می تواند خوب، خوب و قوی باشد، اما تصحیح بعدی می تواند ماه ها ادامه داشته باشد. معامله گران تمایل به فروش در مقاومت و خرید در حمایت دارند. بدون نیاز به نگرانی در مورد گرفتن پایین. نیازی به نگرانی در مورد گرفتن قله نیست. این دستور العملی برای اتلاف وقت، پول و ضرر است. بهتر است واقع بین باشید، به عنوان مثال، بخش هایی را در راه بالا بفروشید یا از یک توقفگاه برای خارج شدن استفاده کنید تا بتوانید بخش عمده ای از معامله برنده را تجربه کنید. من به "من" می گویم زیرا همه آن را متفاوت می بینند. شما می توانید همین نمودار را به انسان دیگری نشان دهید و او شاهد یک وضعیت نزولی کامل در حال وقوع است... این با اتفاق می افتد. بیت کوین اکنون، مردم خبرهای بدی می بینند، اما از نظر من، عالی به نظر می رسد. Tezos (XTZUSDT) هفتگی RSI در دسامبر 2022 به پایین ترین سطح خود رسید و در سپتامبر 2023 پایین ترین سطح را تولید کرد. اکنون بالای فیب معامله می شود. مقاومت و همچنین در منطقه صعودی: البته، در همین دوره زمانی XTZUSDT پایین‌تری را تولید کرد و بنابراین ما یک واگرایی صعودی داریم، همچنین یک الگوی معکوس و چندین شمع صعودی متوالی داریم... این خیلی خارج از چارچوب نیست، اما زمانی که بیت کوین و بقیه آلتکوین ها، این سیگنال ها فوق العاده قوی هستند. تزوس قرار است بالا برود. می توانید برخی از اهداف را در نمودار پیدا کنید. پایین می آید، بالا می رود. پایین می آید، بالا می رود. سریع بالا می رود و strong... به آرامی به سمت پایین اصلاح می شود و سپس به سرعت به بالا می پرد. صرف نظر از میان مدت، ما قرار است در اوایل سال 2025 یا 2024 رکوردهای جدیدی را تجربه کنیم. تمام اطلاعات فقط برای اهداف آموزشی به اشتراک گذاشته شده است. تمام اطلاعات با مراجعه به نمایه من به صورت رایگان در دسترس است. این توصیه مالی نیست. شما مسئول اعمال خودتان هستید. اکنون و همیشه بهترین ها را برای شما آرزو می کنم! به یاد داشته باشید، اگر زمین بخورید، فقط بایستید، زندگی ادامه دارد و ما هرگز نمی توانیم بالا برویم. ما به مبارزه ادامه می دهیم، فشار می آوریم، به جلو می رویم... ما هر کاری که برای زنده ماندن، شکوفایی و رشد لازم است انجام می دهیم. زندگی روزمره ما عمدتاً محتوای افکار ما را منعکس می کند... به موفقیت بیشتر فکر کنید و... موفقیت از آن شماست. Namaste.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۸/۱۹
تایم فریم:
1 هفته
اشتراک گذاری
crzy2000
crzy2000
رتبه: 1514
0.0
فروشXTZ،تکنیکال،crzy2000
پوست سر xtz stoch rsi x macd bear divs on 1h. اگر مطابقت داشته باشد، می تواند الگوهای مشابهی را در صورت بازی در بازه های زمانی کمتر جستجو کند
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۸/۱۹
تایم فریم:
1 ساعت
اشتراک گذاری
StockRuler
StockRuler
رتبه: 6
3.9
خریدXTZ،تکنیکال،StockRuler
XTZ 4 پاییز انقباض ریسک پول هوشمند به معنای عدم تضمین تا 85 سنت. معمولاً از آن پیشی می گیرد. H/L را با انقباض صعودی تغییر دهید که اکنون یک روند صعودی کامل را نشان می دهد زیرا تا اطلاع ثانوی به منطقه عرضه اول رسیده است تا به منطقه عرضه بالا برسد. 64 پیپ. خط آهنربای پول هوشمند به این معنی است که روند قصد دارد گاهی اوقات در آن منطقه بر اساس حرکت پول هوشمند باقی بماند. هدف برآورده شد
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۸/۱۵
تایم فریم:
1 روز
اشتراک گذاری
thecryer
thecryer
رتبه: 613
1.0
خریدXTZ،تکنیکال،thecryer
CryptoTime - من فقط 4 آلتکوین مختلف را در این نمودار به عنوان نمونه انتخاب کردم. - اکثراً همه همین کار را می کنند. - شکستن بازار طولانی زمستان. - اگر این نمودار ساده را با رمز یا سکه مورد علاقه خود تکرار کنید. - احتمالاً همین را خواهید دید. - اگر الان چمدان هایت را بار نکنی. - بعداً مطمئناً دیر خواهد شد. - عاقلانه انتخاب کنید. - فراموش نکنید رمزارزها سریعتر از شما هستند. - همه چیز را وارد نکنید و DCA همیشه روش ایمن تر است. ثروت به نفع جسوران است! Tr4Ding مبارک!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۸/۱۲
تایم فریم:
1 هفته
اشتراک گذاری
SpartaBTC
SpartaBTC
رتبه: 1068
0.0
خریدXTZ،تکنیکال،SpartaBTC
روند ثانویه XTZ/USDT. کانال. گوه. منطقه محوری. 11 2023 لگاریتم. روند ثانویه بازه زمانی 3 روز کانال انباشت افقی تشکیل گوه 9 ماه. اکنون یک پیشرفت در مقاومت آن وجود دارد. اهداف گوه و کانال نشان داده شده است. همچنین اهداف میان مدت در خروجی این کانال افقی. در مقاومت کانال انباشت مراقب باشید و از سود محافظت کنید. در حال حاضر قیمت 0.777 (21) سفته بازی و سرمایه گذاری.. ICO 2017. 5000 XTZ = 1 BTC بعد از ICO = pamp 11 X (تنظیم مجدد موقعیت ها). بعد از 6 سال 2023 5000 XTZ = 0.11 BTC (-9X) 2023 44,494 XTZ = 1 BTC آلت کوین ها برای حدس و گمان و کسب درآمد از نوسانات هستند، نه برای سرمایه گذاری بلند مدت (نگهداری). منطقه تسلیم مدیریت مانی. چندین بار یک ورودی تحت حمایت برای جمع آوری نقدینگی (توقف ضرر) وجود داشت. بعداً، ممکن است بازگشتی به آن (بسته به اینکه قیمت در زمان معکوس چقدر بالا خواهد بود) در یک زمان نسبتاً کوتاه (کاپیتولاسیون نهایی بازار) از موقعیت روند (احتمال بیش از آن نیست، که همیشه باید به خاطر داشت) وجود داشته باشد. ). نمودار خطی برای وضوح. روند ثانویه با کانال نزولی (همه نزول از اوج + این منطقه تجمع). روند ثانویه XTZ/USD. کانال رو به پایین انتشار 01 2023 روند اولیه (کل تاریخچه معاملات). روند اصلی XTZ/USD. انتشار کانال نزولی 01 2023 روند اصلی 01 11 2023 قیمت 0.777 دلار اکنون در حال حرکت است. نظر:
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۸/۱۰
تایم فریم:
NaN ساعت
اشتراک گذاری
SwallowPremium
SwallowPremium
رتبه: 1068
0.0
فروشXTZ،تکنیکال،SwallowPremium
XTZ/USDT - رسیدن به مقاومت عمده هی معامله گران، XTZ اخیراً با تجمع قابل توجهی روبرو شد و در مقابل منطقه مقاومت ما قرار گرفت. اهمیت این مقاومت با مشاهده ارتباط تاریخی آن تقویت می شود. شکستن تزوس یک منطقه چالش برانگیز بوده است. اکنون 200 EMA به عنوان یک مقاومت اضافی در اینجا عمل می کند، بنابراین اگر شمع روزانه زیر این مقاومت بسته شود، شانس قابل توجهی برای آزمایش مجدد مناطق پایین تر وجود دارد. حرکت پتانسیل نزولی با پیش بینی کاهش احتمالی 19.16 درصدی برجسته می شود. این کاهش شدید قابل توجه خواهد بود و تزوس را وارد قلمروی نزولی تر می کند. اگر ایده های ارائه شده توسط تیم ما را دوست دارید، می توانید با لایک و کامنت از ما حمایت کنید. ارادتمند شما، تیم پرستو سلب مسئولیت: ما مشاور مالی نیستیم محتوایی که ما در این وب سایت به اشتراک می گذاریم برای اهداف آموزشی است و بر اساس نظرات شخصی خودمان است.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۸/۱۱
تایم فریم:
1 روز
اشتراک گذاری
Xenkacharts
Xenkacharts
رتبه: 185
3.5
خریدXTZ،تکنیکال،Xenkacharts
تزوس ایده من یک کیسه بزرگ تزوس برای مدت طولانی خریدم، اجازه دهید بریم!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۸/۳
تایم فریم:
1 هفته
اشتراک گذاری
Xenkacharts
Xenkacharts
رتبه: 185
3.5
خریدXTZ،تکنیکال،Xenkacharts
تزوس ایده آماده شدن برای حرکت 1300٪ در جفت Btc. من یک کیف بزرگ برای مدت طولانی خریدم. بیا بریم...
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۸/۱
تایم فریم:
1 ماه
اشتراک گذاری
نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها