sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

فایل کوین

฿ Filecoin

فایل کوین

معاملات روزانه

تحلیل فایل کوین براساس سیگنال تریدرها

جذابیت فروش
نسبت به نمادهای دیگر

جذابیت خرید
نسبت به نمادهای دیگر

کم ریسک

پر ریسک

کم ریسک

پر ریسک

جذابیت خرید و فروش بر اساس تعداد
سیگنال های تریدرها در کانال های تلگرامی محاسبه می شود.

ریسک بالا نشان دهنده نوسانات زیاد
نماد در یک ماه اخیر است.

طمع

خنثی

ترس

شاخص ترس و طمع بر اساس تحلیل سیگنال تریدرها
و روند قیمت محاسبه می شود.

روند سیگنال های ฿فایل کوین

همه
خرید
فروش
هشدار نماد

وقت خرید شد اطلاع بده

وقت فروش شد اطلاع بده

سیگنال تریدرها در مورد فایل کوین

فیلتر
بیشتر
مبتنی بر هوش مصنوعی
تاریخ پیام ها:

تمامی پیام های تریدرها
راجع به ฿فایل کوین جمع آوری شده و سیگنال های خرید و فروش آن با هوش مصنوعی مشخص می شود.

آموزش SwallowPremium
172رتبه تریدر
SwallowPremium@SwallowPremium
SwallowPremium
رد FIL/USDT + افت بیشتر؟ هی معامله گران👋 سکه FIL رد خوبی داشت نزدیک ناحیه مقاومت بالایی که در آن 200 EMA نیز داریم. ما شاهد فشار بیشتر به مناطق پایین تر برای ادامه هستیم، اما ممکن است شاهد یک آزمایش مجدد کوچکتر به مناطق بالای 100 EMA باشیم، بنابراین چشمان خود را باز نگه دارید! اگر از ایده های ارائه شده توسط تیم ما خوشتان می آید، می توانید با لایک و نظر دادن، حمایت خود را از ما نشان دهید. ارادتمند شما، تیم پرستو سلب مسئولیت: ما مشاور مالی نیستیم محتوایی که ما در این وب سایت به اشتراک می گذاریم برای اهداف آموزشی است و نظرات شخصی خود ماست.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Solldy
117رتبه تریدر
Solldy@Solldy
Solldy
FILUSD ❕ RSI خنثی FIL بالای 200EMA (4H TF) ثابت شد TD Sequential یک سیگنال معکوس را در 1H TF تشکیل داد. RSI در مقادیر خنثی است. من از حمایت انتظار جهش دارم.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش AlanSantana
417رتبه تریدر
AlanSantana@AlanSantana
AlanSantana
✴️ فایل کوین چهارمین روز سبز | همه چیز شروع به رشد می کند؟ آیا این من هستم یا همه چیز در حال سرعت گرفتن با مستقیم ایستگاه های عطارد است؟ فکر نمی کنم من باشم، بازار به دنبال نقشه راه سپتامبر 2023 ما شروع به گرم شدن کرده است. صبر کنید، بیایید دوباره تلاش کنیم. این دیگر یک "احساس"، "پیش بینی" و نه "طالع بینی ووووو" نیست... بازار آلت کوین ها شروع به حرکت به جلو کرده است، من می توانم جفت ها، قیمت ها، ارزش، ارزش سرمایه، همه چیز را در حال افزایش ببینم. ✔️ Filecoin (FILUSDT) پشتیبانی پیدا کرد و با شاخص‌های صعودی شروع به افزایش کرد. ✔️ سه روز سبز و امروز روز چهارم است پیگیری در جای خود است. ✔️ الگوی تثبیت شکسته، واگرایی صعودی... اکنون حجم کم شروع به بالا رفتن خواهد کرد. ✔️ این یک اصلاح بسیار طولانی بوده است، در کل سال اساسا (از فوریه) اما این قطعا آخرین تماس است. 👉 بازار ارزهای دیجیتال صعودی است، Filecoin فقط یک از آن. Namaste.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش webmoney1354
471رتبه تریدر
webmoney1354@webmoney1354
webmoney1354
الگوی پروانه نزولی الگوهای هارمونیک عموماً واکنش های خوبی دارند. در مرحله اول سطح اصلاحی فیبوناچی 38 درصد و در گام دوم و سوم به ترتیب 50 درصد و 8/61 درصد است. با این حال، در ابتدای روند، باید منتظر تایید با یک کندل نزولی باشیم.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Pinecones
780رتبه تریدر
Pinecones@Pinecones
Pinecones
FILUSDT تجارت طولانی ایده هی معامله گران، در اینجا ایده من در مورد یک معامله با ریسک متوسط ​​با سود احتمالی تا 20٪ آمده است. اگر BTC این آخر هفته بمباران اتمی نکند، ممکن است پاداش خوبی وجود داشته باشد. برای مرجع، آن صلیب مرگ ورودی را در BTC دنبال کنید. FIL به‌تازگی تعداد کم‌ترین‌ها را انجام داده‌اند! بعد از TP1 و ناحیه مقاومت کارفول باشید، MA 50 و 200 هم داریم. پس از ضربه TP1، توقف ها را به نقطه ورود منتقل کنید. کلید نکات: ریسک/پاداش: 4-1 ورودی: 3.132 TP1: 3.465 TP: 2 3.762 توقف: 2.974 اهرم بیش از حد نکنید! و لطفا DYOR اگر از مطالب من خوشتان آمد، لطفاً لایک کنید. بهترین ها مخروط کاج
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش Apokalipszis
841رتبه تریدر
Apokalipszis@Apokalipszis
Apokalipszis
آیا نرخ ارز Filecoin به زودی آغاز می شود؟ FIL/USD برای من، من واقعاً این تنظیم را در نمودار FIL دوست دارم. من فکر می کنم که باید طی چند روز شاهد یک اقدام قیمت باشیم، درست مانند OG که قبلاً به اشتراک گذاشتم. ما می توانیم واگرایی ها را در نمودارهای FIL/USD و FIL/BTC مشاهده کنیم. با فضای بزرگ بالا و FIL مدتی است که فروش زیادی داشته است. علاوه بر این، شرکای جدیدی ظاهر شدند که نرخ ارز هنوز به آنها واکنشی نشان نداده است. این تجارت توصیه سرمایه گذاری نیست. گزینه های خود را بسنجید در این مورد تحقیق کنید به نظر من تنظیم خوبی است. و این یک فرصت غیر قابل از دست دادن است. اگر بیت کوین ناگهان پایین بیاید، می تواند همه چیز را خراب کند. (اما اکنون، در کوتاه مدت، فکر می کنم که حرکت قیمت بیت کوین به عمل قیمت اجازه می دهد تا برو بالا.) من نرخ ارز را بمب ساعتی می بینم که در شرف انفجار است. خواهیم دید. مراقب باش
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش jalapablo
543رتبه تریدر
jalapablo@jalapablo
jalapablo
فایل کوین: روند نزولی کانال به دنبال قیمت‌های خوب برای FIL در روزها/هفته‌های آینده با روند قیمت در این کانال نزولی باشید. مراقب جذب نقدینگی در امتداد مقاومت روند بالا قبل از فروش دیگری باشید. یا ممکن است فقط یک فروش مستقیم به سطح اصلاح فیبوناچی 1.618 داشته باشیم. این منطقه مناسبی برای خرید زیرزمین ارزان Filecoin خواهد بود. این کاری است که من در هر صورت انجام خواهم داد. اگر نمودارهایی مانند این برای شما مفید است، حتما لایک کنید و مشترک شوید. شکست خوردن را متوقف کنید و شروع به برنده شدن در کریپتو کنید. نمودارهای من به شما یاد می دهند که چگونه! اگر به بردهای بزرگ و پول زیاد علاقه دارید، حتما در این کانال مشترک شوید. دلیل این امر این است: من همه ارزهای رمزپایه جفت شده با USD را در تمام CEX های اصلی دنبال می کنم و به دنبال سودآورترین معاملات نوسانی هستم. همه نمودارهای من تمیز و قابل پیگیری هستند و نرخ‌های استثنایی برنده به طور مداوم بین 80-85٪ متغیر است. تاریخچه نمودار من را بررسی کنید و خودتان ببینید. من از سال 2017 یک معامله گر و سرمایه گذار نوسان ارز دیجیتال تمام وقت هستم. تحلیل فنی من بر اساس ترکیبی از نسبت های Wyckoff، VSA، EWT و فیبوناچی است. من هرگز نمی‌خواهم و فقط دارایی‌های کریپتو را نمودار می‌کنم که پول خودم را روی آن سرمایه‌گذاری می‌کنم. موفقیت من در طول سال‌ها به من اجازه داده است که این کار را تمام وقت انجام دهم. شما خوش آمدید که استراتژی های من را با مسئولیت خودتان به صورت Piggy Back-back کنید. ** مشاور مالی نیست. همیشه DYOR و با مسئولیت خود معامله کنید.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش CryptoSignal2018
481رتبه تریدر
✨ FIL/USDT 🎗 Trade Type = SHORT 🔴 💫 Leverage :- 20x ⚡️ Entry = [ 3.325 TO 3.300   ] ❌ StopLoss :- 3.365 ❎ Take profit = [ 3.280 , 3.265 ,3.250 , 3.225 , 3.200  ]
نقطه ورود:
۳٫۳۳
حد سود:
۳٫۲۵
حد ضرر:
۳٫۳۷

اشتراک گذاری پیام

آموزش vf_investment
240رتبه تریدر
vf_investment@vf_investment
vf_investment
FILUSD از کجا بخریم سلام معامله گران ما در مورد Filecoin خوش‌بین بودیم، اما اکنون که احساسات تغییر کرده است، شاهد کاهش احتمالی در سایه هستیم. اگر این اتفاق بیفتد، انتظار داریم Filecoin پایین یک زمان دیگر. ما Filecoin را بین 2,40 تا 2,80 دلار خریداری خواهیم کرد. اگر کمترین زمان قبلی کاهش یابد، انتظار داریم که Filecoin حتی پایین‌تر بیاید، اما اکنون اینطور نیست. انتظارش را نداشته باشید (هنوز). خرید در منطقه سبز ممکن است یک ورودی عالی برای تجارت نوسانی باشد. خروجی حدود 9.40 دلار خواهد بود توجه داشته باشید که این یک ایده میان‌مدت یا حتی بلندمدت است و رسیدن به 9 دلار حتی ممکن است طول بکشد. اگر یک دوره انباشت طولانی داشته باشیم. موفق باشید
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

آموزش irajianbusiness
477رتبه تریدر
irajianbusiness@irajianbusiness
irajianbusiness
اگر $FIL از این الگو خارج شد، 100 دلار هدف داشته باشید FIL اگر از این الگو خارج شد، 100 دلار هدف داشته باشید
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)

اشتراک گذاری پیام

نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد نماد
฿فایل کوین

0.0%
0.0%

نظر شما چیست؟

سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402