ورود/ثبت‌نام
puzzledHare79535

puzzledHare79535

@t_puzzledHare79535

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۲/۷
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
2705
رتبه بین 26312 تریدر
8.3%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :4%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :7.2%)
قدرت تحلیل
0
11تعداد پیام
فیلتر
puzzledHare79535
puzzledHare79535
رتبه: 2705
0.0
خرید،تکنیکال،puzzledHare79535

بر اساس تاریخچه اکشن قیمت، BTC ممکن است به دنبال پیش بینی بازار 830 تا 960 هزار دلار باشد. با این حال، اگر چرخه بازار کوتاه‌تری داشته باشیم، پیش‌بینی پایین‌تر 240 تا 270 هزار دلار است. می‌توانید تاپ‌های کوتاه احتمالی بازار را از FTX در نوامبر 2022 در مقایسه با تاپ‌های چرخه قبلی که با خطوط زرد و صورتی نشان داده شده‌اند، مشاهده کنید. در کوتاه مدت - - IMO Global M2 نشان می دهد که ما تازه شروع کرده ایم. - NUPL نشان می دهد که ما از محدوده متوسط ​​​​بالا گذشته ایم NFA به سلامتی!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۱۶
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۶۷٬۷۰۷٫۳۹
اشتراک گذاری
puzzledHare79535
puzzledHare79535
رتبه: 2705
0.0
خرید،تکنیکال،puzzledHare79535

در این تحلیل، ما چرخه های نقدینگی جهانی را با چرخه های Bitcoin در بازه زمانی هفتگی مقایسه کرد. صفحه بالا قیمت هفتگی Bitcoin را نشان می دهد، در حالی که پنجره پایین چرخه نقدینگی جهانی و Bitcoin را نشان می دهد. Bitcoin بالاها (پنجره پایین) با رنگ قرمز با سطح 75+ و قسمت های پایین با رنگ سبز با سطح 15 یا کمتر برجسته می شوند. در قسمت میانی (دوم به بالا از پایین)، می‌توانیم چرخه‌های نقدینگی جهانی را ببینیم. قسمت های بالایی با مقادیر 90+ و قسمت های پایینی با مقدار 30 یا کمتر نشان داده شده اند. خطوط خاکستری عمودی به نشان دادن چگونگی همسویی چرخه های نقدینگی جهانی با چرخه های Bitcoin کمک می کند. دو صفحه پایینی شامل پیش‌بینی‌هایی به آینده است، با مقادیر پیش‌بینی شده با افست 4 ساله و 8 ساله. این تجزیه و تحلیل به ما امکان می دهد تا چرخه های پیش بینی شده برای بالاترین بازار فعلی را درک کنیم، با اواسط سال 2025 به عنوان بالاترین بازار برای نقدینگی جهانی و bitcoin. این جذاب است (و یک موهبت) که Bitcoin به خوبی با نقدینگی جهانی همسو می شود و به سرمایه گذاران با دانش این چرخه های سطح بالا امکان می دهد زمان بهتری برای بازار داشته باشند.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۷
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۵۳٬۴۳۰٫۲۸
اشتراک گذاری
puzzledHare79535
puzzledHare79535
رتبه: 2705
0.0
خرید،تکنیکال،puzzledHare79535

در این idea ما نگاهی به تاریخچه btcusd در بازه زمانی روزانه با استفاده از نقشه های ارزش مبتنی بر قیمت متعادل زنجیره ای و بازار data داشت. علاوه بر این، ما نگاهی به btcusd در یک بازه زمانی روزانه با استفاده از نوسانگر ارزش بازار داشت. نمودار زیر یک نقشه ارزش را نشان می‌دهد که قیمت متوازن btc روی زنجیره را در نظر می‌گیرد و آن را بر روی یک نقشه ارزش سفارشی (شبکه) طرح می‌کند که هم قسمت‌های بالا/پایین محلی و هم بازار را نشان می‌دهد. نمودار زیر یک نقشه ارزش بر اساس بازار خالص data و زمان را نشان می دهد که دو باند را نشان می دهد. قسمت بالای band که با رنگ صورتی/آبی نشان داده شده است، قسمت بالای بازار را نشان می دهد و پایین band به رنگ زرد و نارنجی که پایین بازار را نشان می دهد. در زیر هر دو نقشه ارزش زنجیره ای و باندهای نقشه ارزش بازار با هم آمده است که تصویر بسیار واضحی از هر دو چرخه تاریخی بازار و پیشرفت بازار موجود با 32000 دلار که یک سطح مقاومت key است ارائه می دهد. در ادامه نگاهی به نوسان‌گر ارزش سفارشی قیمت بازار داشت که برای نشان دادن بهترین فرصت‌های خرید به رنگ سبز، فرصت‌های خرید خوب ثانویه در رنگ آبی، بهترین فرصت‌های کوتاه در رنگ بنفش و بالای بازار در قرمز طراحی شده است.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۵/۱۵
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۹٬۰۲۳٫۲۹
اشتراک گذاری
puzzledHare79535
puzzledHare79535
رتبه: 2705
0.0
خرید،تکنیکال،puzzledHare79535

قیمت متعادل btcusd (بالا و پایین) با روبان بازار نوار گرادیان بر اساس فاکتورگیری شاخص بازار btcusd در زمان با خطوط پایین نارنجی و قهوه ای که پایین بازار را به نمایش می گذارند محاسبه می شود. در بالای روبان، قیمت متعادل تنظیم شده (بالا و پایین) محاسبه شده از btcusd on-chain data است. در زیر، همان قیمت متعادل تنظیم شده btcusd (بالا و پایین) را در بالای یک شبکه قیمت واقعی تنظیم شده سفارشی با استفاده از زنجیره data داریم. طبیعت چرخه‌ای btcusd به وضوح نمایش داده می‌شود و چه نعمتی است!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۵/۷
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۹٬۳۲۷٫۸۶
اشتراک گذاری
puzzledHare79535
puzzledHare79535
رتبه: 2705
0.0
خرید،تکنیکال،puzzledHare79535

ethusd 20 ema هفتگی در حال حاضر در بالا ethusd آخرین 20 ایما هفتگی در بالا ژوئن 2020 بود بعد از ژوئن 2020 ethusd از ethusd 15 هفتگی به عنوان پشتیبانی استفاده کرد ethusd اکنون bb و kc بالایی را به صورت هفتگی آزمایش می کند ethusd اکنون منطقه سبز وسط پایین را به صورت هفتگی از منحنی log eth آزمایش می کند سطوح مقاومت حمایت هفتگی ethusd اگر ethusd بتواند سطح 2028 دلار را بشکند، احتمالاً سطوح 2084 یا 2118 دلار را آزمایش کرد. دورنمای چرخه 4 ماهه ethusd با رنگ سبز تایید شد. قیمت اکنون ممکن است از سطح چرخه سبز به عنوان پشتیبانی استفاده کند. سطوح چرخه ethusd 4m در نمودار با نقاط قرمز، زرد و سبز نشان داده شده است. مقیاس قیمت واقعی تعدیل شده هفتگی ethusd قیمت تحقق یافته تعدیل شده هفتگی ethusd اکنون ممکن است از سطح 5 (از پایین) به عنوان پشتیبانی استفاده کند ethusd 3 ttm هفتگی که شباهت هایی را با ژوئن/ژوئیه 2020 نشان می دهد eth ماهانه db cf pro نشان دادن 2120 دلار قبل از پایان ماه یک امکان منطقی است (برای سمت بالا) و 1800 دلار هنوز برای نزولی ماهانه امکان پذیر است

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۴/۲۳
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۰۰۱٫۸۲
اشتراک گذاری
puzzledHare79535
puzzledHare79535
رتبه: 2705
0.0
خرید،تکنیکال،puzzledHare79535

در این نمودار چند تایم فریم، ما به چرخه فعلی بازار btcusd در مقایسه با چرخه های قبلی با استفاده از هر دو زنجیره و بازار data نگاه می کنیم. در صفحه اصلی btcusd در مقیاس هفتگی است. در بالای قیمت یک شبکه زنجیره ای از قیمت واقعی btcusd ضرب شده است. خط پایین شبکه نقره ای جامد، قیمت محقق شده btcusd است که خط قرمز ثابت در بالای شبکه 20 برابر قیمت واقعی btcusd است. در مقیاس قیمت متوجه شد که قیمت تحقق یافته btcusd روی زنجیره در سطح 20 برابر با موفقیت دوره های چرخه فروش بیش از حد اوج را نشان می دهد. سرمایه گذار می تواند از این معیار به عنوان نقطه فروش برتر در بازار استفاده کند، زمانی که عمل قیمت بالاتر از خط قرمز ثابت باشد و سپس از آن عبور کند. در زیر صفحه قیمت دو صفحه اضافی وجود دارد که مقادیر rsi چرخه بازار سفارشی را نشان می دهد. صفحه اول نشان می دهد که نشانگر db zps rsi من روی بازه زمانی 4 ماهه با مقدار طول 2 تنظیم شده است. پایین ترین پنجره در پانل نمودار یک خروجی rsi با تاخیر صفر سفارشی را برای قیمت تحقق یافته روی زنجیره نشان می دهد. سرمایه گذار متوجه شد که هر دو صفحه rsi بسیار شبیه هستند. توجه داشته باشید که صفحه rsi بالا صرفاً بر اساس بازار data است در حالی که دومین (پایین تر) مقدار rsi بر اساس قیمت واقعی زنجیره ای است. منحنی های هر دو پنجره rsi act به عنوان تاییدی برای یکدیگر از چرخه btcusd از سطح 4 ماهه. هر دو صفحه rsi از یک مقیاس سفارشی استفاده می کنند که فروش بیش از حد آن 95 به علاوه و کم فروش با 20 یا کمتر است. پنجره‌های rsi نیز از یک نشانگر رنگی استفاده می‌کنند که بر اساس هموارسازی با تاخیر صفر از مقدار اصلی است تا هیچ تغییری در تاخیر نشان داده نشود. رنگ قهوه ای نشان دهنده فشار پایین، آبی نشان دهنده تغییر در جهت ساختمان، سبز نشان دهنده فشار رو به بالا، نارنجی نشان دهنده تغییر در جهت ساختمان (شکل گیری بالا) است. یک سرمایه‌گذار می‌تواند از این مقادیر rsi استفاده کند تا با جستجوی متقاطع زیر 95 (هر رنگی) بداند که در یک بازه زمانی 4 ماهه چه زمانی بالا رفتن بازار اتفاق می‌افتد. ایده آل ترین زمان برای خرید برای یک سرمایه گذار زمانی است که ارزش rsi به رنگ سبز با ارزش کمتر یا مساوی 20 باشد. هدف از اشتراک گذاری این چرخه سطح بالای بازار btcusd idea ارائه idea از چرخه های بازار فعلی و تاریخی btcusd به سرمایه گذاران است. اگر این معیارها درست باشد، ما در شروع یک چرخه گاوی strong هستیم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۴/۴
قیمت لحظه انتشار:
‎$۳۰٬۴۵۹٫۶۷
اشتراک گذاری
puzzledHare79535
puzzledHare79535
رتبه: 2705
0.0
خرید،تکنیکال،puzzledHare79535

در این نمودار چند فریمی، ما به چرخه فعلی بازار ethusd در مقایسه با چرخه های قبلی با استفاده از هر دو زنجیره داخلی و بازار data نگاه می کنیم. در صفحه اصلی ethusd در مقیاس هفتگی است. در بالای قیمت، یک شبکه زنجیره ای از قیمت واقعی اثاثاد ضرب شده است. خط پایین شبکه نقره ای جامد، قیمت تحقق یافته اتهوسد است و خط قرمز یکپارچه بالای شبکه 20 برابر قیمت تحقق یافته است. علاوه بر شبکه، یک نشانگر بصری ثانویه از چرخه بازار با سه منطقه مختلف نمایش داده شده دارید. منطقه قرمز شروع چرخه خرس را نشان می دهد. منطقه زرد نشان دهنده پایان چرخه خرس و چرخه گاو نر خیلی زود است. منطقه سبز نشان دهنده چرخه کامل گاو نر است. در مقیاس قیمت متوجه شد که قیمت تحقق یافته اتهوسد روی زنجیره در سطح 20 برابر با موفقیت اوج چرخه فروش بیش از حد را نشان می دهد. سرمایه گذار می تواند از این معیار به عنوان نقطه فروش برتر در بازار استفاده کند، زمانی که عمل قیمت بالاتر از خط قرمز ثابت باشد و سپس از آن عبور کند. هنگام رسیدن به منطقه قرمز، سرمایه گذار می تواند بداند که پایان چرخه افزایشی بسیار near است. در زیر صفحه قیمت دو صفحه اضافی وجود دارد که مقادیر rsi چرخه بازار سفارشی را نشان می دهد. صفحه اول نشان می دهد که نشانگر db zps rsi من روی بازه زمانی 4 ماهه با مقدار طول 2 تنظیم شده است. پایین ترین پنجره در پانل نمودار یک خروجی rsi با تاخیر صفر سفارشی را برای قیمت تحقق یافته روی زنجیره نشان می دهد. سرمایه گذار متوجه شد که هر دو صفحه rsi بسیار شبیه هستند. توجه داشته باشید که صفحه rsi بالا صرفاً بر اساس بازار data است در حالی که دومین (پایین تر) مقدار rsi بر اساس قیمت واقعی زنجیره ای است. منحنی های هر دو پنجره rsi act به عنوان تاییدی برای یکدیگر از چرخه ethusd از سطح 4 ماهه. هر دو پنجره rsi از یک مقیاس سفارشی استفاده می کنند که فروش بیش از حد آن 95 به علاوه و کم فروش با 5 یا کمتر است. پنجره‌های rsi نیز از یک نشانگر رنگی استفاده می‌کنند که بر اساس هموارسازی با تاخیر صفر از مقدار اصلی است تا هیچ تغییری در تاخیر نشان داده نشود. رنگ قهوه ای نشان دهنده فشار پایین، آبی نشان دهنده تغییر در جهت ساختمان، سبز نشان دهنده فشار رو به بالا، نارنجی نشان دهنده تغییر در جهت ساختمان (شکل گیری بالا) است. یک سرمایه‌گذار می‌تواند از این مقادیر rsi استفاده کند تا با جستجوی متقاطع زیر ارزش 95 و رنگ قهوه‌ای، بداند که در یک بازه زمانی 4 ماهه، چه زمانی بالا رفتن بازار اتفاق می‌افتد. ایده آل ترین زمان برای خرید برای یک سرمایه گذار زمانی است که ارزش rsi به رنگ سبز با مقدار کمتر از 5 یا متقاطع بر 5 ارزش سبز باشد. هدف از اشتراک گذاری این چرخه بازار ethusd سطح بالا idea این است که به سرمایه گذاران idea از چرخه های بازار فعلی و تاریخی ethusd ارائه شود. اگر این معیارها درست باشد، ما در شروع یک چرخه گاوی strong هستیم.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۴/۴
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٬۸۹۰٫۲۸
اشتراک گذاری
puzzledHare79535
puzzledHare79535
رتبه: 2705
0.0
خرید،تکنیکال،puzzledHare79535

در این ایده کوتاه، می نحوه توصیف چرخه های btcusd را در بازه زمانی سه ماهه با استفاده از دو اندیکاتور جدید db zema و db zsp rsi به اشتراک بگذارم. تنظیمات این نشانگرها در این idea هر دو طول 2، بازه زمانی سه ماهه و بدون رنگ آمیزی مجدد است. بررسی عدم رنگ‌آمیزی، نمودار مشابهی را ایجاد می‌کند که بدون رنگ‌آمیزی و مقادیر در نظر گرفته شده قفل در bar باز است. در تصویر نمودار زیر می‌توانیم چرخه‌های گاوی را که بر اساس بررسی شاخص‌های db zema و db zps rsi با رنگ آبی مشخص شده‌اند، ببینیم. تصویر نمودار زیر نشانگر db zema با طول 2 است که در بالای بازار (پس از مه 2013) زمانی که رنگ نشانگر از سبز به قرمز تبدیل می شود یا زمانی که خط نقره ای از خط رنگی عبور می کند، نشان می دهد. پایین بازار زمانی نمایش داده می شود که ارزش از زیر صفر عبور کند و سپس خط نقره ای از خط رنگی که با رنگ سبز مشخص شده است عبور کند. تصویر نمودار زیر نشانگر db zps rsi با طول 2 است که نقاط بالای بازار را نشان می دهد (پس از مه 2013) زمانی که شاخص به سطح 90+ می رسد، بالای بازار نزدیک است. وقتی اندیکاتور به رنگ قهوه ای در می آید، بالای بازار مشخص شده است. زمانی که خط سبز می شود و یک مقدار رو به بالا اتفاق می افتد یا زمانی که ارزش به زیر 15 می رسد، کف بازار توصیف می شود. استفاده از این شاخص ها در بازه زمانی هفتگی با طول 10 می تواند بالا و پایین های محلی را نیز نشان دهد. به طور خلاصه، اگر این شاخص ها به درستی btcusd را در بازه زمانی سه ماهه توصیف کنند. سپس ما قبلاً وارد بازه زمانی بالا چرخه گاوی بعدی شده‌ایم و از این شاخص‌ها می‌توان برای ردیابی چرخه‌های کلی بازار بدون رنگ‌آمیزی مجدد استفاده کرد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۳/۱
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۶٬۹۲۴٫۲۲
اشتراک گذاری
puzzledHare79535
puzzledHare79535
رتبه: 2705
0.0
خرید،تکنیکال،puzzledHare79535

آیا چرخه های btc آشکار شده اند؟ در این نمودار هفتگی btc، ما نگاهی به تاریخچه btc از سال 2012 در مقیاس بزرگ با استفاده از یک نشانگر سفارشی داریم که برای محاسبه تغییر قیمت در طول زمان طراحی شده است که دوباره رنگ نمی شود. بالای بازار با خطوط عمودی قرمز بر اساس نشانگر پایین مشخص می شود که متقاطع روی خط قهوه ای روشن روی قهوه ای تیره را نشان می دهد. پایین بازار یا شروع انباشتگی با خطوط عمودی سبز رنگ بر اساس نشانگر پایینی خط قهوه ای تیره زیر صفر مشخص می شود. شروع بازار گاو نر با خطوط عمودی زرد رنگ بر اساس نشانگر پایین قهوه ای تیره از روی صفر مشخص می شود. باز هم نشانگر پایین طوری طراحی شده است که فقط با استفاده از محاسبات بر اساس میله های قبلی رنگ آمیزی مجدد نمی کند. با آخرین شروع سه ماهه جدید، اکنون می توانیم ببینیم که خط قهوه ای تیره از صفر عبور کرده است. اجازه دهید بازار گاوی آغاز شود. از افکار شما استقبال می کنم

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۲/۱۲
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۷٬۹۷۸٫۱۲
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر
دنبال شده
هشدار