ورود/ثبت‌نام
l2xinvestors

l2xinvestors

@t_l2xinvestors

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۸/۱۹
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1683
-311
رتبه بین 28045 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.4%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :-5.7%)
قدرت تحلیل
5
4تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

l2xinvestors
l2xinvestors
رتبه: 1683
5.0
خرید،تکنیکال،l2xinvestors

خرید عقب نشینی طلا (دوبار برگشت از پایین) *من یک متخصص مالی نیستم، همیشه سعی کنید ساختار بازار را درک کنید و تجزیه و تحلیل و پیش بینی داده خود را انجام دهید. . همیشه از یک توقف ضرر معقول در زیر یا بالاتر از ساختار استفاده کنید و فقط 3٪ از حساب را در هر معامله ریسک کنید. بهتر است از دست دادن و دیدن یک روز دیگر، به جای ریسک کردن همه آن در یک معامله. صبور باش در اینجا، قیمت طلا عقب نشینی کرده و قیمت را تصحیح کرده است تا از قیمت پایین تر حمایت شود. به نظر می رسد سطحی از پشتیبانی برای قیمت برای ادامه افزایش قیمت وجود دارد. وارد شدن به پایین‌ترین نقطه عقب‌کشی و قرار دادن استاپ ضرر زیر سطح ساختار، فرصتی قوی در اختیار شما قرار می‌دهد. موقعیت خود را برای گرفتن حرکت معکوس و دنبال کردن حرکت خریدار به بالاترین سطح جدید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٬۹۲۸٫۲۴
اشتراک گذاری
l2xinvestors
l2xinvestors
رتبه: 1683
5.0
فروش،تکنیکال،l2xinvestors

BTC فروش به منطقه پشتیبانی اصلی *سلب مسئولیت من یک کارشناس مالی نیستم لطفا قبل از قفل کردن، تجزیه و تحلیل خود را انجام دهید. از آنچه من می بینم، قیمت در بازه زمانی روزانه و هفتگی در مقاومت عمده قرار دارد و قبلا در این زمینه واکنش نشان داده و سطح را نشکند. به دنبال موقعیت معقول برای بازگشت فروش به سطح حمایت روزانه در منطقه قیمتی 1600s.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
تایم فریم:
1 هفته
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲۸٬۳۶۵٫۶
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار