sahmeto-pwa

نصب سریع اپلیکیشن سهمتو

مشخصات تریدر
logo

altFINS

altFINS@

88
+1

رتبه بین 15245 تریدر

بر اساس بازدهی ماهانه
مزایای دریافت مالکیت صفحه altFINS در سهمتو:اطلاعات بیشتر
بازدهی تریدر

بازدهی
هفتگی

بازدهی
ماهانه

بازدهی
سه ماهه

افت سرمایه

قدرت تحلیل

ریسک

* بدون داده به معنی این است که تریدر تازه به سهمتو اضافه شده است.

عملکرد تریدر را به اشتراک بگذارید.

عملکرد تریدر
نظرات کاربران سهمتو

نظرات کاربران سهمتو در مورد تریدر
@ altFINS

0%
0%
نظر شما چیست؟
سیگنال تریدرها
فیلتر
بزودی
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4233211
کیهان (ATOM) تحلیل تکنیکال: تنظیم تجارت: قیمت از میانگین متحرک 200 روزه و سطح key 8.50 دلار بالاتر رفت که روند صعودی را تأیید کرد، و به هدف 10.00 دلاری خود رسیدیم. اکنون ما منتظریم تا قیمت یا 1) به بالای 10.00 دلار برسد تا سیگنال ادامه روند صعودی با 13.00 دلار باشد، یا 2) عقب نشینی کنیم نزدیک پشتیبانی 8.50 دلاری، که می تواند یک ورود تجاری نوسانی جذاب در Uptrend با پتانسیل صعودی به 10.00 دلار باشد. روند: روند صعودی در تمام افق های زمانی (کوتاه، میان مدت و بلند مدت). مومنتوم مخلوط می شود زیرا خط MACD زیر خط سیگنال MACD (نزولی) است اما RSI > 55 ( صعودی). میله‌های هیستوگرام MACD در حال افزایش هستند، که نشان می‌دهد حرکت ممکن است به یک صعود دیگر نزدیک شود. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 8.50 دلار (مقاومت قبلی) و سپس 7.50 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 10 دلار و سپس 13 دلار است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4233215
کاردانو (ADA) تحلیل تکنیکال: تنظیم تجارت: شکست صعودی از الگوی مثلث صعودی، بالای مقاومت 0.40 دلار، می تواند نشان دهنده ادامه روند صعودی باشد، با صعود کوتاه مدت تا 0.46 دلار. پیش از این، قیمت به بالای میانگین متحرک 200 روزه (0.30 دلار) رسید که نشان دهنده بازگشت روند صعودی به روند صعودی بود. الگو: مثلث صعودی که یک الگوی ادامه است (معمولاً در جهت روند موجود می شکند). اکثر معامله گران منتظر یک شکست هستند، اما معامله گران Swing می توانند بین خطوط روند (خرید در پشتیبانی، فروش در مقاومت) معامله کنند تا زمانی که خطوط روند هنوز نسبتاً از هم فاصله دارند. روند: روند صعودی در تمام افق های زمانی (کوتاه، میان مدت و بلند مدت). مومنتوم مخلوط می شود زیرا خط MACD زیر خط سیگنال MACD (نزولی) است اما RSI > 55 ( صعودی). میله‌های هیستوگرام MACD در حال افزایش هستند، که نشان می‌دهد حرکت ممکن است به یک صعود دیگر نزدیک شود. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 0.30 دلار (مقاومت قبلی) و سپس 0.25 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 0.040 تا 0.42 دلار و سپس 0.46 دلار است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4223816
AVAX: Pullback در روند صعودی بهمن (AVAX) تجزیه و تحلیل فنی: راه اندازی تجارت: شکست صعودی بالای 22.00 دلار نشان دهنده ادامه روند صعودی با پتانسیل صعودی تا 26.00 دلار در کوتاه مدت است. توقف ضرر در 19.50 دلار، قبل از نوسان پایین. پیش از این، قیمت از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرد که نشان دهنده بازگشت روند صعودی به روند صعودی بود. متعاقباً، قیمت تا 24.70 دلار افزایش یافت، اما نتوانست آن را حفظ کند زیرا معامله گران شروع به کسب سود کردند (فشار فروش). روند: روند صعودی در تمام افق های زمانی (کوتاه، میان مدت و بلند مدت). مومنتوم مخلوط می شود زیرا خط MACD زیر خط سیگنال MACD (نزولی) است اما RSI > 55 ( صعودی). میله‌های هیستوگرام MACD در حال افزایش هستند، که نشان می‌دهد حرکت ممکن است به یک صعود دیگر نزدیک شود. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 18.3 دلار (مقاومت قبلی) و سپس 16.0 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 22.0 دلار و سپس 26 دلار است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4223786
APE: نزدیک شدن به پشتیبانی سکه میمون (APE) تحلیل تکنیکال: تنظیم تجارت: روندها در حال بهبود هستند، اگرچه قیمت همچنان باید از میانگین متحرک 200 روزه (~ 1.81 دلار) عبور کند تا روند صعودی تأیید شود. اما اگر این کار را کرد، پس از آن می‌تواند 2.00 دلار یا حتی 2.50 دلار را دوباره بررسی کند. روند: روند صعودی بر مبنای کوتاه مدت و میان مدت و خنثی در بلندمدت. مومنتوم صعودی است (خط MACD بالای خط سیگنال MACD و RSI بالای 55 است). پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 1.50 دلار (مقاومت قبلی)، سپس 1.00 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 2.00 دلار و سپس 2.50 دلار است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4223789
ALGO: شکست مقاومت Algorand (ALGO) تحلیل تکنیکال: راه اندازی تجارت: پس از چند بار رد شدن در مقاومت 0.15 دلار در ماه نوامبر، قیمت در نهایت به بالای آن شکست تا نشان دهنده ادامه روند صعودی با پتانسیل صعودی تا 0.18 دلار در کوتاه مدت باشد. پیش از این، قیمت بالاتر از میانگین متحرک 200 روزه بود که نشان دهنده بازگشت روند صعودی به روند صعودی بود. روند: روند صعودی در تمام افق های زمانی (کوتاه، میان مدت و بلند مدت). مومنتوم صعودی است (خط MACD بالای خط سیگنال MACD و RSI بالای 55 است). پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 0.11 دلار (مقاومت قبلی)، سپس 0.09 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 0.15 دلار است که آن را شکست و سپس 0.18 دلار است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4215318
BNB: نزدیک شدن به پشتیبانی تجزیه و تحلیل فنی بایننس (BNB): تنظیم تجارت: روندها در حال بهبود هستند. به دنبال یک شکست صعودی از کانال Sideways، قیمت به هدف ما به 260 دلار رسید، جایی که دوباره رد شد، درست مانند ماه جولای. Swing Traders: Pullback نزدیک منطقه پشتیبانی 220 دلاری می‌تواند یک ورود تجاری نوسانی جذاب باشد، با برگشت به 260 دلار نزدیک به مدت، اصطلاح. این سطح 220 دلار قبلاً یک ناحیه مقاومت بود که شکسته شد و به ناحیه حمایت تبدیل شد (مفهومی که به عنوان قطبیت شناخته می شود). معامله گران روند: برای تایید روند صعودی، قیمت باید از میانگین متحرک 200 روزه (~ 242 دلار) و منطقه مقاومت 260 دلاری عبور کند. اگر این کار را انجام دهد، می تواند 300 دلار را دوباره بررسی کند. روند: روند نزولی بر مبنای کوتاه مدت و میان مدت و روند صعودی بر مبنای بلندمدت. مومنتوم نزولی است اما متمایل است. خط MACD پایین تر از خط سیگنال MACD و RSI زیر 45 است، اما ممکن است از زمانی که میله های هیستوگرام MACD در حال افزایش هستند، شتاب کاهش یافته باشد، که نشان می دهد که حرکت ممکن است به یک صعود دیگر نزدیک شود. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 220 دلار (مقاومت قبلی) و سپس 200 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 260 دلار و سپس 300 دلار است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4215207
BCH: در حال افزایش گوه بیت کوین نقدی (BCH) تحلیل تکنیکال: راه اندازی تجارت: شکست نزولی از الگوی Rising Wedge، می تواند منجر به عقب نشینی به منطقه حمایتی 200 دلاری (و میانگین متحرک 200 روزه) در کوتاه مدت شود که می تواند یک ورود تجاری نوسانی جذاب با پتانسیل صعودی به 250 دلار باشد. الگوی: گوه صعودی معمولاً پس از یک روند صعودی شکل می‌گیرد و حاکی از بازگشت نزولی احتمالی در روند صعودی اولیه است. هنگامی که قیمت خط روند پایین تر را می شکند، انتظار می رود قیمت روند پایین تری داشته باشد. روند: خنثی بر مبنای میان مدت و روند صعودی بر مبنای کوتاه مدت و بلند مدت. مومنتوم مخلوط می شود زیرا خط MACD بالاتر از خط سیگنال MACD ( صعودی) است اما RSI ~ 50 (خنثی) است. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 200 دلار (مقاومت قبلی)، سپس 140 تا 150 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 250 دلار و سپس 330 دلار است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4215212
APT: فراکسیون پرچم صعودی تنظیم تجارت: شکست صعودی از الگوی Pennant سیگنال از سرگیری روند صعودی با پتانسیل صعودی تا 8.00 دلار یا حتی 10.00 دلار است. توقف ضرر در 6.60 دلار. پیش از این، قیمت از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرد که نشان دهنده بازگشت روند صعودی به روند صعودی بود. الگو: پرچم صعودی - معمولاً به دنبال یک پیشرفت شدید، به دنبال یک تثبیت کوتاه مثلثی شکل در قیمت (تغییر کوچک در جهت)، قبل از شروع مجدد روند صعودی قبلی ( صعودی) شکل می‌گیرد. دوره تثبیت باید حجم کمتری داشته باشد و شکستگی ها باید در حجم بالاتر رخ دهد. روند: روند صعودی در تمام افق های زمانی (کوتاه، میان مدت و بلند مدت). مومنتوم مخلوط می شود زیرا خط MACD زیر خط سیگنال MACD (نزولی) است اما RSI > 55 ( صعودی). میله‌های هیستوگرام MACD در حال افزایش هستند، که نشان می‌دهد حرکت ممکن است به یک صعود دیگر نزدیک شود. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 5.40 دلار (مقاومت قبلی) و سپس 4.70 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 8.00 دلار و سپس 10.00 دلار است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4210580
CHZ: Pullback در روند صعودی تنظیم تجارت: قیمت از مقاومت 0.06 دلار و میانگین متحرک 200 روزه شکست، که بازگشت روند صعودی به روند صعودی را تأیید کرد. زمانی که به مقاومت 0.085 دلار رسید و شاهد افزایش سود در این سطح بود، بیش از حد خرید شد (RSI ~ 75). اکنون منتظر می‌شویم تا قیمت 1) به بالای 0.085 دلار برسد، این نشانگر ادامه روند صعودی با پتانسیل صعودی تا 0.10 دلار پس از آن است، یا 2) پشتیبانی نزدیک 0.06 دلاری برای ورود نوسانی در Uptrend با پتانسیل صعودی به 0.085 دلار را به عقب برگردانید. Chiliz یک ارز دیجیتال برای ورزش و سرگرمی است که اولین پلتفرم تعامل و پاداش طرفداران مبتنی بر بلاک چین در جهان را تقویت می کند. .com روند: روند صعودی در تمام افق های زمانی (کوتاه، میان مدت و بلند مدت). مومنتوم مخلوط می شود زیرا خط MACD زیر خط سیگنال MACD (نزولی) اما RSI ~ 50 (خنثی) است. میله‌های هیستوگرام MACD در حال افزایش هستند، که نشان می‌دهد حرکت ممکن است به یک صعود دیگر نزدیک شود. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 0.060 دلار (مقاومت قبلی)، سپس 0.055 دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 0.085 دلار و سپس 0.100 دلار است.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
آموزش بورس
altFINS@altFINS
دنبال کننده:1
4210253
BTC: مثلث صعودی راه اندازی تجارت: شکست صعودی از الگوی مثلث صعودی، بالاتر از مقاومت 38 هزار دلار، نشان دهنده از سرگیری روند صعودی با صعودی نزدیک به 40 هزار دلار است. توقف ضرر در 36.7 هزار دلار (پایین ترین نوسان اخیر). الگو: مثلث صعودی که یک الگوی ادامه است (معمولاً در جهت روند موجود می شکند). اکثر معامله گران منتظر یک شکست هستند، اما معامله گران Swing می توانند بین خطوط روند (خرید در پشتیبانی، فروش در مقاومت) معامله کنند تا زمانی که خطوط روند هنوز نسبتاً از هم فاصله دارند. روند: روند صعودی در تمام افق های زمانی (کوتاه، میان مدت و بلند مدت). مومنتوم مخلوط می شود زیرا خط MACD زیر خط سیگنال MACD (نزولی) است اما RSI > 55 ( صعودی). میله‌های هیستوگرام MACD در حال افزایش هستند، که نشان می‌دهد حرکت ممکن است به یک صعود دیگر نزدیک شود. پشتیبانی و مقاومت: نزدیکترین منطقه پشتیبانی 35 هزار دلار (مقاومت قبلی) و سپس 32 هزار دلار است. نزدیکترین منطقه مقاومت 38 هزار دلار است که شکست و سپس 40 هزار دلار.
ترجمه شده با گوگل(مشاهده اصل پیام)
سلب مسئولیت
هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
دیدگاه ها


جذب سرمایه
 • سرمایه گذاری روی سهمتوبه زودی
 • افزونه سهمتو
  افزونه سهمتو افزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. برای دریافت رایگان افزونه سهمتو میتوانید به اینجا مراجعه کنید:
  چرا باید افزونه سهمتو را نصب کنید؟ صرفه جویی در زمان تحلیل تلگرام در یک نگاه تکمیل سایت های بورسی
  بیشتر بخوانید:
  افزونه بورسی سهمتو: کل تلگرام در یک نگاه
  با افزونه بورس سهمتو، سه بعدی تحلیل کن!
 • سوالات متداول

  سایت سهمتو اطلاعات کانال های شبکه اجتماعی مانند تلگرام را جمع آوری می کند و بر اساس سیگنال های خرید و فروشی که هر تریدر برای سهام بورسی مانند:شستا وخودرو وخساپا وفملی وشبندر وشپنا و ارزهای دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ,کاردانو ,شیبا، و... صادر میکند، آنها را رتبه بندی میکند.

  1- بیت کوین چیست؟

  بیت کوین (bitcoin) پول مجازی بر پایه بلاچین است که به پادشاه ارزهای دیجیتال هم معروف است. بیت کوین (BTC) تاریخچه دور و درازی دارد که می توانید در (این بخش ) بخوانید.

  2- قیمت روز بیت کوین چقدر است؟

  در حال حاضر قیمت هر بیت کوین به تتر (tether) و تومان را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  3- شاخص ترس و طمع بیت کوین امروز چیست و در چه حالتی قرار دارد؟

  شاخص ترس و طمع بیت کوین به شما کمک می کند برای معامله بهتر تصمیم گیری کنید و مقدار را می توانید از صفحه اختصاصی سهمتو بیت کوین مطلع شوید.

  4- سود روزانه بیت کوین چیست و چقدر می باشد؟

  درصد تغییرات قیمت لحظه ای بیت کوین نسبت به دیروز را سود روزانه می گویند که می توانید سود روزانه را از صفحه اختصاصی سهمتو مطلع شوید.

  5- بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری چه ارز دیجیتالی است؟

  در صفحه سیگنال ها در سهمتو می‌توانید بهترین ارز دیجیتال برای سرمایه گذاری را مشاهده کنید.

  6- بهترین تریدر ارز دیجیتال کیست؟ و چه عملکردی دارد؟

  در صفحه برترین تریدرها در سهمتو می‌توانید بهترین تریدر ارز دیجیتال را شناسایی کنید و در صفحه اختصاصی آن عملکرد تریدر نیز مشخص است.

  7- اخبار فوری ارزهای دیجیتال را چگونه پیدا کنیم؟

  در صفحه هر ارز دیجیتال مانندبیت کوین ,اتریوم ،کاردانو ، سولاناشیبا... می‌توانید به سرعت تمام اخبار مرتبط با هر ارز دیجیتال را مشاهده کنید.

  8-چگونه در ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنیم؟

  برای سرمایه گذاری در ارزهای دیجیتال می توانید با استفاده روش غیر مستقیمکپی ترید کارخودتون را شروع کنید و اولین بیت کوین و یا هر ارز دیجیتال دیگه‌ای را با کمک تریدرهای حرفه ای بخرید.

  9- برای خرید بیت کوین از کجا شروع کنیم؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیثبت نام کنید و از آنجا اولین بیت کوین خود را بخرید. همچنین شما در بخش سهام بورسی سهمتو می توانید: سیگنال خرید و تحلیل شستا،سیگنال خرید و تحلیل شپنا، سیگنال خرید و تحلیل شبندر، سیگنال خرید و تحلیل ذوب، سیگنال خرید و تحلیل لپارس، سیگنال خرید و تحلیل انرژی 3، سیگنال خرید و تحلیل خودرو، سیگنال خرید و تحلیل خساپا و سهم های دیگر مثل خبهمن، فمراد، شتران، غدام، خگستر را ببینید.

  10- افزونه بورس سهمتو چیست؟

  برای خرید اولین بیت کوین خود باید در یکی از صرافی های ایرانی و خارجیافزونه سهمتو ابزاری رایگان است که بر روی مرورگر کروم نصب می شود و اطلاعات جذابی برای تحلیل سهام بر اساس اطلاعات شبکه‌ اجتماعی می دهد. و می توانید از این لینک به راحتی نصب کنید: +لینک

  11 - چرا باید سهمتو را نصب کنید؟

  1. صرفه جویی در زمان 2. تحلیل تلگرام در یک نگاه 3. تکمیل سایت های بورسی(اطلاعات بیشتر)

  12. قابلیت‌های افزونه سهمتو چیست؟

  • مشاهده امتیاز خرید و فروش هر سهم در شبکه اجتماعی
  • مشاهده فیلتر خرید و فروش بر اساس اطلاعات شبکه اجتماعی
  • مشاهده تعداد کل سیگنالهای ارائه شده سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال خرید سهام
  • مشاهده تعداد سیگنال فروش سهام
  اطلاعات بیشتر

  سوالات متداول
 • قوانین
  سهمتو چطور کار می‌کند؟
  سهمتو اطلاعات منتشر شده در شبکه‌های مجازی را جمع‌آوری و تحلیل می‌کند. با کمک سهمتو می‌توانید توجه تحلیل‌گران به سهم‌های مختلف را ارزیابی نمایید و به واسطه این تحلیل خرید و فروش موفق‌تری را تجربه نمایید. فعالیت سایت سهمتو در چارچوب قوانین جمهوری اسلامی است و انجام هر گونه فعالیتی که بر اساس فهرست کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه تخلف محسوب شود، ممنوع است.
  استفاده از خدمات سهمتو به معنی خواندن ، فهمیدن و پذیرش کلیه قوانین و مقررات سهمتو است. رعایت این قوانین برای فعالیت در سهمتو الزامی است و استفاده از سایت به منزله پذیرش مفاد این توافقنامه است.
  سیاست‏‌های حریم خصوصی سهمتو
  سهمتو به حریم خصوصی شما احترام می‌گذارد و متعهد به حفاظت از داده‌های شخصی شماست. در این راستا قوانین و مقررات زیر در سهمتو رعایت می‌گردد:
  1. سهمتو تنها اطلاعات شخصی شما شامل داده‌های هویتی اعم از نام، نام خانوادگی، نام کاربری یا هر نوع شناسه مشابه، تاریخ تولد و جنسیت و داده‌های تماس اعم از آدرس، آدرس ایمیل و شماره تلفن و داده‌های فنی شما آدرس IP، موقعیت جغرافیایی، سیستم عامل و اطلاعات سایر فناوری‌هایی که از آن‌ها برای اتصال به سایت استفاده می‌کنید را ممکن است جمع‌آوری کند. اما هیچ یک از گروه‌های خاص داده‌های شخصی در مورد شما را شامل جزئیات مربوط به نژاد یا قومیت، عقاید مذهبی یا فلسفی، زندگی جنسی، جهت‌گیری جنسی، نظرات سیاسی را جمع‌آوری نخواهد کرد.
  2. سهمتو از داده‌های شخصی شما فقط برای اهدافی که از ابتدا جمع‌آوری برای آن صورت گرفته است استفاده خواهد کرد؛ مگر آنکه لزوم استفاده معقول آن برای هدفی دیگر را در نظر بگیریم و آن هدف با هدف اولیه سازگار باشد.
  3. سهمتو ممکن است از روش‌های مختلف داده‌های تبلیغاتی را برای شما ارسال نماید. شما می‌توانید در هر زمانی از طریق لینک انصراف که ذیل پیام‌های تبلیغاتی ارسالی به شما درج شده یا از طریق تماس با ما، از ما یا اشخاص ثالث بخواهید که ارسال پیام‌های تبلیغاتی را متوقف کنند.
  4. سهمتو می‎تواند داده‌های مرتبط با شما را در اختیار اشخاص ثالث داخلی و خارجی قرار دهد. اما در هر صورت، همه اشخاص ثالث را ملزم می‌کنیم که امنیت داده‌های شخصی شما را حفظ کنند و از این داده‌ها مطابق با قانون استفاده نمایند.
  کاربر سهمتو موارد زیر را می‌پذیرد:
  • سلب مسئولیت: ۱. هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.
   ۲. سهمتو هیچ گونه فعالیتی در زمینه سیگنال دهی یا تبلیغ سهام و شرکتهای مختلف انجام نمیدهد و تنها سیگنال‌های ارائه شده در شبکه های اجتماعی را جمع‌بندی، منتشر و ارزیابی می‌کند.
  • سایت سهمتو اجازه ارسال پیامک به کاربران برای اطلاع‌رسانی خدمات و سرویس‌های مختلف مانند دیده‌بان، اخبار بازار، نظرسنجی، کمپین‌های اختصاصی و کد ورود را دارد.
  • تلاش سهمتو ارائه‌ی خدمات به صورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز خواهد بود. لیکن در صورت وقوع حوادث مختلف، یا وقوع خطا در خدمات، مشکل را مرتفع نموده و ارائه‌ی خدمات را از سر خواهد گرفت. در این موارد امکان تمدید اشتراک برای کاربران وجود خواهد داشت اما سود و زیان ناشی از این وقفه زمانی را بر عهده سهمتو نخواهد بود.
  • در صورت وقوع خسارت به سایت، در اثر فعالیت‌های غیر قانونی کاربر، سایت سهمتو می‌تواند طبق قانون نسبت به مطالبه‌ی آن اقدام کند. لذا باید با رعایت قوانین و مقررات از خدمات سایت استفاده کنید.
  • کاربران موظف هستند هنگام ثبت نام، شماره تماس و آدرس پست الکترونیک معتبر اعلام نمایند تا برای اطلاع‌رسانی های سایت با مشکل مواجه نشوند و در صورت عدم اعلام اطلاعات صحیح سهمتو امکان تعلیق فعالیت کاربر را خواهد داشت.
  • امکان تغییر شماره تماس ثبت شده هنگام ثبت نام، برای کاربران وجود ندارد.
  • هر شماره تماس و آدرس پست الکترونیک، تنها یک مرتبه امکان ثبت نام در سهمتو را دارد.
  • کاربران در صورت تمایل به استفاده از تصویر پروفایل، موظف هستند تا از تصاویر متعارف استفاده کنند. در غیر این صورت تصویر از پروفایل کاربر حذف خواهد شد.
  • کاربران موظف هستند در بخش نظرات سایت سهمتو از انجام تبلیغات، ثبت نظرات توهین آمیز و خلاف موازین جمهوری اسلامی، افترا، نظرات سیاسی غیر متعارف، توهینهای قومیتی و مذهبی، بیان اخبار و تحلیلهای کذب برای ایجاد جو در بازار و هر گونه اقدامی که مصداق محتوای مجرمانه شناخته میشود، خودداری کنند.
  • سهمتو این حق را دارد که نظرات ارسال شده در سایت را متناسب با قوانین سایت و نظر خود، حذف یا ویرایش کند.
  • کلیه حقوق مادی و معنوی سایت، انحصارا متعلق به سهمتو است. هرگونه تقلید، کپی برداری و یا استفاده از تمام یا بخشی از عنوان و طراحی سایت، لوگو، محتوا و هر گونه سوء استفاده از نام و محتوای منتشر شده توسط سهمتو، غیر قانونی است.
  • اختیار هرگونه طراحی مجدد، ادغام یا توقف ارائه خدمات در هر زمان و به هر علتی برای مجموعه سهمتو محفوظ است. بنابراین مسئولیتی بابت زیان احتمالی کاربران، متوجه سهمتو نمی‌شود.
  • هرگونه اخلال در زیرساخت شبکه اینترنت یا زیرساخت های ارتباطی مانند انواع پروتکل های ارتباطی یا سامانه پیامک که باعث ایجاد مشکل در سایت سهمتو، دسترسی ها و رابط کاربری سایت و خدمات رسانی به کاربران سایت می شود از عهده سهمتو خارج است.
  • سهمتو در هر زمانی میتواند با اطلاع‌رسانی به کاربران نسبت به تغییر تمامی بند های قوانین و مقررات را متناسب با نظر خود اقدام کند.
  • قوه قهریه: تمامی شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی قابل اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، مجموعه سهمتو هیچ گونه مسئولیتی ندارد.
  • اگر هر سوالی در مورد این توافق‌نامه دارید و یا می‌خواهید به هر دلیلی با شرکت تماس داشته باشید لطفاً با قسمت پشتیبانی شرکت در تماس باشید.
  خط‌ مشی رازداری افزونه سهمتو:
  • افزونه‌ی سهمتو جهت استفاده در هر مرورگر تنها از طریق فروشگاه‌های معتبر متعلق به آن مرورگر ارائه خواهند شد.
  • جمع اوری داده از مشتری: افزونه سهمتو آدرس سایت هایی که کاربران در مرورگر وارد می کنند را بررسی می کند و داده ی دیگری از کاربر جمع آوری نمی کند.
  • دسترسی‌های مورد نیاز افزونه به شرح زیر است: “activeTab”, “tabs”: این مجوز به ‌منظور دسترسی به آدرس وب‌سایت‌ استفاده می شود تا اگر آدرس وب سایتی که در لیست وب سایت های مورد پشتیبانی افزونه باشد فراخوانی شود، افزونه به درستی اجرا شود و اطلاعات تکمیلی را در اختیار کاربر قرار دهد.
  قوانین
 • درباره ما
  سهمتو برای سرمایه گذاران در بورس :
  افراد برای سرمایه گذاری در بورس یا وقت کافی برای جمع آوری اطلاعات ندارند یا دانش کافی جهت تحلیل بورس را ندارند.
  سهمتو برای تریدرها در بورس :
  تریدرها برای سود کردن بیشتر نیاز دارند همه اطلاعات بازار را به موقع داشته باشند ولی قادر دنبال کردن همه کانال ها نیستند و معیاری برای سنجش کانال ها هم ندارند.
  سهمتو کمک میکند تا هر آنچه نیاز است از اطلاعات بورسی و شبکه اجتماعی برای انتخاب سهم خوب، خرید و فروش و زمان خوب معامله را در اختیار مخاطبان قرار دهد.
  شما میتوانید سیگنال های سهمتو را در صفحه سیگنال ها مشاهده کنید
  همچنین میتوانید نمادهای خود را به دیده بان اضافه کنید تا همیشه از آخرین خبر های مربوط به آن ها باخبر شوید
  تیم سهمتو از هسته های زیر تشکیل شده است:
  تیم متخصصان بازار سرمایه
  تیم هوش مصنوعی
  تیم نرم افزار
  تیم توسعه کسب و کار
  برای همکاری با سهمتو رزومه خود را به ما ایمیل کنید.
  درباره ما
 • کپی ترید؛ سرمایه گذاری آسان در بازار ارز دیجیتال
  خودت وقت نمیکنی ترید بزنی؟
  با سامانه کپی ترید سهمتو بذار یه حرفه ای بجات ترید کنه سامانه کپی ترید سهمتو در هر لحظه به صورت خودکار تمامی معاملات معامله‌ گران با تجربه بازار ارز دیجیتال را برای شما کپی خواهد کرد. پس از مدیریت پرتفوی خود توسط افراد حرفه ای مطمئن باشید و به صورت خودکار سود کنید برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید:
  1. پرداخت کارمزد بعد از تسویه و از روی سود و کارمزد صفر سهمتو در صورت سودآوری کمتر از بانک
  2. سرمایه‌گذاری در بازار ارز دیجیتال بدون دانش و وقت و ثبت نام و تسویه آنلاین دارایی بدون مراجعه حضوری
  3. امکان مقایسه بهترین تریدر بر اساس سود و سوابق معامله و کپی شدن معاملات حرفه‌ای‌ها در کمتر از ثانیه برای کپی‌کنندگان
  مطالعه بیشتر:
  چطور با کپی ترید بیشتر سود کنیم؟
  روش های آسان سرمایه گذاری سودآور و بدون دردسر
  8 تمایز کلیدی بازار بورس و ارزهای دیجیتال
 • داده های شبکه اجتماعی را نیز به تحلیل خود اضافه کنید
  برای پیگیری اخبار و تحلیل‌های مربوطه چه جایی بهتر از تلگرام!
  اما از یک طرف تعداد کانال‌های بورسی تلگرام آنقدر زیاد هست که شما برای جا نماندن از اخبار و تحلیل‌ها باید به عضویت تعداد بسیار زیادی کانال و گروه در آیید. شما نمیتوانید تمام در تمام کانال‌های بورسی عضو شوید و هزاران پیام را مطالعه کنید تا خبری از سهم‌تان بدست بیاورید. از سوی دیگر برای مطالعه این پیام‌ها در زمان بازار باید از سایت بورس خارج شوید و در تلگرام به مطالعه این اخبار و اطلاعات بپردازید. افزونه سهمتو هر دوم مشکل شما حل کرده است و کاری که شما می‌خواستید انجام دهید را افزونه سهمتو انجام داده البته به شکلی مدرن‌تر! حتما الان این سوال برای شما پیش اومد که افزونه سهمتو چیست و چطور کار می‌کند؟


تمام حقوق برای شرکت سهمتو محفوظ میباشد 1402