ورود/ثبت‌نام
Trading-Hawkeye

Trading-Hawkeye

@t_Trading-Hawkeye

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۳/۲/۳
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
735
رتبه بین 27376 تریدر
0.5%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-1.7%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-7.2%)
قدرت تحلیل
3.1
60تعداد پیام

فیلتر

نوع سیگنال

Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
فروش،تکنیکال،Trading-Hawkeye

امروز، طلا در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه داد و به رقم high در حدود 2335 رسید. در کوتاه مدت، منطقه سرکوب key را که اشاره کردم لمس کرد. با پایین آمدن و بازگشت مجدد دیروز، روند روزانه نسبتا دست نخورده بود و به نظر می رسید کوتاه مدت حمایت شده است. با این حال، اگرچه طلا در کوتاه مدت به افزایش خود ادامه داد، اما not واقعاً تقویت شده است. روند کلی هنوز در یک روند نوسان است و هیچ نشانه آشکاری از پیشرفت وجود ندارد. علاوه بر این، طلا نتوانست از مقاومت منطقه 2335-2340 عبور کند و گاوها not به سطح عجله صعودی رسیده اند. بنابراین احتمال برگشت بعد از روز high بیشتر است. علاوه بر این، بازار ایالات متحده امروز زود بسته شده است و ادامه شکستن و صعود در کوتاه مدت دشوار است. بدیهی است که اکنون not برای ادامه تعقیب طلا مناسب است، بنابراین ممکن است دوباره به مقاومت کوتاه مدت منطقه 2335-2340 در برابر طلای کوتاه اعتماد کنیم! من استراتژی های معاملاتی دقیق و سیگنال های معاملاتی را هر روز به اشتراک می گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال انتهای مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: طلا دوباره طبق انتظار سقوط کرد. طلا به طور کلی هنوز در محدوده شوک قرار دارد. پس از بازگشت طلا، همچنان می توانیم دوباره طلا را کوتاه کنیم. تجارت فعال: طلا همچنان به ریزش خود ادامه می دهد و به پایین ترین سطح امروز یعنی 2326Trade فعال می رسد: در حال حاضر طلا بار دیگر در محدوده باریکی از نوسانات قرار دارد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
7 ساعت پیش
تایم فریم:
2 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۱۹٫۸۷
اشتراک گذاری
Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
فروش،تکنیکال،Trading-Hawkeye

امروز، از آنجایی که نرخ فروش ماهانه ماه مه ایالات متحده برای طلا صعودی بود، طلا در کوتاه مدت به سرعت rose را تجربه کرد. موقعیت های خرید near 2317، 2310 و 2306 ما به ترتیب به TP2319 رسیدند و سود بردند. نتایج معاملات بسیار زیبا در معامله طولانی طلا امروز، سود من در مجموع بیش از 25 هزار دلار بود. نتایج معاملاتی بسیار خوب با توجه به ساختار کوتاه مدت فعلی، طلا به بالاتر از میانگین متحرک بازگشته و روند strong را حفظ کرده است و هنوز فرصتی برای افزایش طلا وجود دارد. اما در مجموع، طلا هنوز در دوره شوک به سر می برد، بنابراین پس از افزایش قیمت طلا، باز هم کاهش یافت. بنابراین فعلاً باید روی کوتاه کردن طلا تمرکز کنیم، اما باید از فرصت برای کوتاه کردن طلا استفاده کنیم. طلا در کوتاه مدت به شدت افزایش یافته و تداوم خاصی دارد. با توجه به حرکت کوتاه‌مدت فعلی، طلا به افزایش خود ادامه می‌دهد و سعی می‌کند منطقه 2330-2335 یا حتی near 2340 را که یک ناحیه مقاومت کوتاه‌مدت نیز است، لمس کند. بنابراین از نظر معاملات کوتاه مدت، من طلا را به صورت دسته ای در منطقه 2330-2340 کوتاه کرد. پس از مصرف حرکت صعودی، طلا به ریزش ادامه داد! من استراتژی های معاملاتی دقیق و سیگنال های معاملاتی را هر روز به اشتراک می گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال انتهای مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: در حال حاضر، طلا در محدوده باریکی بین 2336 و 2330 در نوسان است. صبورانه منتظر بمانید تا طلا به رشد خود ادامه دهد و به منطقه 2330-2340 برسد. تجارت فعال: بالاترین قیمت طلا همانطور که انتظار می رفت به بالای 2331 رسیده است و می توانیم از هم اکنون کوتاهی طلا را آغاز کنیم. تجارت فعال: شروع کوتاه کردن طلا در حدود 2332 تجارت فعال: طلا اکنون به زیر 2330 سقوط کرده است و موقعیت های فروش ما شروع به کسب سود کرده اند. حرکت صعودی طلا به تدریج کاهش یافته و با مقاومت کوتاه مدت مواجه شده است. ما صبورانه منتظر بازگشت طلا هستیم. تجارت فعال: طلا به سقوط ادامه داد. به نگه داشتن پوزیشن های شورت near 2322 ادامه دهید و منتظر افت طلا باشید. تجارت فعال: آیا فکر می کنید طلا در کوتاه مدت کاهش می یابد؟ من فکر می‌کنم این کاهش ادامه داشت و موقعیت‌های فروش ما فضای زیادی برای بهبود داشت. تجارت فعال: طلا همچنان در نوسان است. سطح high بازگشت طلا به طور مستقیم not شکسته شده است. طلا همچنان در نوسان است. high را به راحتی تعقیب نکنید. سطح high به کاهش خود ادامه می دهد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۲۹
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۱۴٫۵۸
اشتراک گذاری
Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
خرید،تکنیکال،Trading-Hawkeye

طلا امروز به کاهش خود ادامه داد، اما همچنان در محدوده شوک بازار قرار دارد. با توجه به قدرت فعلی کاهش، فضا برای سقوط طلا باید محدود شود. پس از سقوط طلا به نقطه پایین منطقه 2310-2305، بدیهی است که تمایل به خرید به تدریج در حال افزایش است! و طلا به تدریج شروع به نشان دادن نشانه هایی از ضد حمله در کوتاه مدت کرد. با این حال، با حرکت فعلی بازار، افزایش قیمت طلا به زمان نیاز دارد. بنابراین از نظر معاملات می توان ابتدا طلای کوتاه مدت را در نظر گرفت. به هر حال، شورت طلا اکنون not فضای سود زیادی در محدوده نوسانات طلا دارد. بنابراین، اکنون می‌توانیم جسورانه طلای طولانی را در منطقه 2310-2305 پیش ببریم و صبورانه منتظر افزایش طلا باشیم! البته، معاملات بازار باید آینده نگر باشد، not فقط بر بازاری که قبلاً بیرون آمده است تمرکز کنید! من استراتژی های معاملاتی دقیق و سیگنال های معاملاتی را هر روز به اشتراک می گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال انتهای مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: طلا پس از لمس 2306 دوباره رشد کرد و موقعیت خرید ما شروع به فعال کردن profitsTrade کرده است: طلا همانطور که انتظار می رفت بازگشت کرد و موقعیت خرید ما اکنون سود خوبی ایجاد کرده است. طلا rose به شدت در پشت داده های خرده فروشی قرار دارد، و موقعیت طولانی ما کاملاً به TPTrade فعال رسیده است: پس از اینکه طلا به 2324 رسید، دوباره سقوط کرد. من معتقدم فرصت های معاملاتی خوبی بعدا وجود داشت. تجارت فعال: هنوز برای کوتاه کردن طلا عجله نکنید، هنوز جا برای افزایش طلا وجود دارد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۳/۲۹
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۰۵٫۸۳
اشتراک گذاری
Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
فروش،تکنیکال،Trading-Hawkeye

بازار فعلی همچنان بی ثبات است، بدون هیچ گونه رفتار شکست. در واقع از شروع ساعات معاملات لندن not فرصت مناسبی برای مشارکت در معاملات بازار ایجاد شده است و در محدوده 2315-2323 در نوسان بوده است. با این حال، با قضاوت از قدرت بازگشت امروز، حرکت صعودی طلا به وضوح ناکافی است و حتی نمی تواند روی 2324 باشد. به طور نسبی، عملکرد طلا هنوز ضعیف است و نشانه هایی از ساختار دوباله در آن وجود دارد. نمودار کوتاه مدت، که طلا را سرکوب می کند. بنابراین از نظر معاملات، من همچنان به طلای کوتاه تمایل دارم. اما به منظور جلوگیری از پیشرفتی مانند جمعه، باید ریتم معاملات را در معاملات کوتاه مدت درک کنیم تا not به راحتی حذف شود. در طول دوره نوسانات طلا، ما بر مقاومت بالای 2335-2340 تمرکز می کنیم، اما با حرکت تدریجی طلا به سمت پایین، ابتدا به مقاومت کوتاه مدت 2325-2330 توجه می کنیم. و در پایین ابتدا به پشتیبانی 2305-2300 توجه می کنیم. اگر از 2300 عبور کند، هدف به سمت پایین حرکت می کند. من استراتژی های معاملاتی دقیق و سیگنال های معاملاتی را هر روز به اشتراک می گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال انتهای مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: طلا در حال حاضر به حدود 2325 بازگشته است، و ما می‌توانیم برای کوتاه کردن GoldTrade فعال آماده باشیم: من فقط طلای near 2326 را شورت کردم و سفارش near 2319 را بستم، منتظر فرصت معاملاتی کوتاه مدت بعدی هستم. تجارت فعال: دوباره طلا را کوتاه کنید near 2328 و صبورانه منتظر سقوط طلا باشید. ما طلا را در حدود 2328 کوتاه کردیم و دوباره به TP رسیدیم: 2319Trade active: خرید مجدد طلا در حدود 2310Trade فعال: طلا شروع به بازگشت کرده است و اکنون موقعیت های بلند مدت کوتاه مدت ما شروع به کسب سود مجدد کرده اند. تجارت فعال است: به صورت دستی موقعیت های طولانی near 2316 levelTrade فعال را ببندید: طلا هنوز نسبتا ضعیف است و ما همچنان به دنبال فرصت هایی برای کوتاه کردن طلا هستیم

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۲۸
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۰۷٫۴۳
اشتراک گذاری
Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
فروش،تکنیکال،Trading-Hawkeye

اگرچه طلا rose فراتر از انتظار بود و امروز تحت محرک داده های CPI از 2335 عبور کرد، اما ما همچنان یک پیروزی بزرگ در موقعیت فروش کسب کردیم! ما موقعیت های کوتاه near 2332 و 2338 را به ترتیب اضافه کردیم. طلا پس از لمس 2341 به سرعت کاهش یافت و ما موقعیت را به صورت دستی بستیم near 2325; سپس هنگامی که طلا به 2330 بازگشت، دوباره طلا را کوتاه کردیم و دوباره موقعیت را به صورت دستی بستیم near 2323. بدیهی است که من بیش از 18 هزار دلار از معامله کوتاه امروز سود کردم. درآمد بسیار قابل توجه! تصمیم فدرال رزرو برای نرخ بهره و سخنرانی پاول بعداً ممکن است نوسانات کوتاه مدت طلا را تشدید کند. البته این هم فرصتی برای ماست تا در معاملات شرکت کنیم و سود ببریم. در واقع، در حال حاضر، با قضاوت از داده‌های اقتصادی اخیر ایالات متحده، فکر می‌کنم فدرال رزرو شرایطی را دارد که نرخ بهره را فوراً کاهش دهد، بنابراین به احتمال زیاد کاهش نرخ را به تعویق می‌اندازد و در نتیجه طلا را سرکوب می‌کند. و سخنرانی پاول احتمالاً بیانگر یک نگرش خوش بینانه است، در نتیجه از افزایش طلا حمایت می کند، بنابراین در دوره زمانی بعدی، طلا ممکن است به شدت به عقب برگردد و forth! از منظر فنی، من فکر می‌کنم طلا احتمالاً در طول نوسانات شدید به منطقه 2350-2355 ضربه می‌زند. اگر طلا به شدت از این منطقه عبور کند، حتی ممکن است به حدود 2370 برسد. بنابراین پس از بستن موقعیت فروش برای کسب سود، من not دوباره در معاملات کوتاه شرکت کردم. اما حتی اگر الان نسبت به طلا خوش بین باشم، not افزایش طلا را تعقیب کرد. من حتی ممکن است سعی کنم طلا را در دسته های کوچک در منطقه 2350-2355 کوتاه کنم. اگر به شدت از این منطقه عبور کند، من فرصت کوتاه کردن طلا را دوباره در دسته های حدود 2370 انتخاب کرد. من استراتژی های معاملاتی دقیق و سیگنال های معاملاتی را هر روز به اشتراک می گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال انتهای مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: با وجود اینکه در حال حاضر نسبت به طلا خوش‌بین هستم، not توصیه می‌کنم همین الان به دنبال افزایش قیمت طلا باشید. تجارت فعال: تصمیم فدرال رزرو در مورد نرخ بهره در شرف اعلام است. ما صبورانه منتظر فرصت های معاملاتی هستیم. فرصت ها فقط به کسانی می رسد که آماده هستند. تجارت فعال: فدرال رزرو به طور موقت نرخ های بهره را بدون تغییر نگه داشت، که با انتظار من مطابقت دارد که فدرال رزرو فعلاً شرایط لازم برای کاهش نرخ بهره را دارد not. همانطور که گفتم این امر طلا را تا حدی سرکوب کرده است. حجم معاملات طلا فوراً افزایش یافت و به سرعت به حدود 2322 کاهش یافت. تجارت فعال: اگرچه طلا همانطور که انتظار می رفت به منطقه 2350-2355 رسید not، من به همه یادآوری کرده ام که حتی اگر نسبت به طلا صعودی هستید، آن را تعقیب نکنید. از خطرات تا حدودی اجتناب شده است. پاول بعدا صحبت کرد. همانطور که در حال حاضر گفتم، پاول ممکن است خوشبین بماند و طلا را افزایش دهد. صبر کنیم و ببینیم!

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۲۳
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۲۶٫۶۷
اشتراک گذاری
Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
فروش،تکنیکال،Trading-Hawkeye

امروزه طلا همچنان ساختار شوک کلی را حفظ کرده است. در کوتاه مدت، طلا در مرحله بازگشت ضعیف قرار دارد، اما قدرت بازگشت نسبتا ضعیف است. طلا یک شبه به 2314 رسید و سپس دوباره سقوط کرد و یک بار در طول نزول به زیر 2300 رسید. از این منظر، قدرت و فضای افزایش قیمت طلا در کوتاه مدت محدود است، بنابراین در دو روز معاملاتی گذشته، تمام تلاش خود را برای پرهیز از تعقیب طلا انجام داده‌ام. از سوی دیگر، اگرچه طلا not پیشرفت های واقعی در کاهش کوتاه مدت داشته است، و نشانه هایی از بازگشت در کوتاه مدت وجود دارد، به نظر می رسد که گاوها را امیدوار می کند، اما من فکر می کنم این امید احتمالاً تغییر کرد. به ناامیدی اول اینکه عبور طلا از 2320 در کوتاه مدت دشوار است و ثانیاً طلا در طول نزول همچنان به زیر 2300 سقوط کرد. از دو نکته فوق به نظر می رسد که گاوهای طلا not بسیار سفت هستند و ممکن است دوباره سقوط کنند و در هر زمانی ادامه پیدا کنند. بنابراین، در معاملات امروز، من همچنان بر کاهش قیمت طلا پس از بازگشت آن اصرار دارم. ابتدا به ناحیه مقاومت کوتاه مدت 2310-2315 در مسیر صعودی توجه کنید. در دوره نوسانات طلا، ابتدا به حمایت از ناحیه 2295-2290 زیر توجه کنید. من استراتژی های معاملاتی دقیق و سیگنال های معاملاتی را هر روز به اشتراک می گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال پایین مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: طلا در کوتاه مدت با مقاومت روبرو می شود، طلای کوتاه مدت near 2315 تجارت فعال: تنظیم TP: 2309-2308 تجارت فعال: طلا شروع به کاهش کرده است و ما سود خوبی کسب کرده ایم.Trade فعال است: من به صورت دستی سفارش near 2312 را بستم تا سود را قفل کنم. بعداً به دنبال فرصت دیگری برای کوتاه کردن طلا بود.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۲۲
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۱۱٫۷۶
اشتراک گذاری
Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
فروش،تکنیکال،Trading-Hawkeye

امروز، طلا اصلاح نوسانی را حفظ کرد. اگرچه این نوسان not زیاد بود، اما همچنان در معاملات بلندمدت و کوتاه سود نسبتاً خوبی داشتیم. ابتدا طلای near 2292 خریدیم و TP را 2300 تنظیم کردیم. بدیهی است که طلا در طول ریباند با موفقیت به هدف ما برخورد کرد. سپس طلا را در دسته‌های near 2301 و 2308 فروختیم. وقتی طلا به حدود 2302 کاهش یافت، تصمیم گرفتیم موقعیت را به صورت دستی ببندیم و در کل سود خوبی به دست آوردیم. تا الان کلی 9 هزار سود کردم که برای بازار امروز نتیجه خوبیه! در حال حاضر طلا در مرحله ترمیم شوک قرار دارد. اگرچه در کوتاه‌مدت ریکاوری کرده و دوباره بالای ۲۳۰۰ ایستاده است، not پیشرفت موثری داشته و not حتی به طور موثر از ناحیه مقاومت کوتاه‌مدت 2310-2315 عبور کرده است. بنابراین، طلا فقط بازگشتی است، not معکوس. بنابراین، فعلاً باید not نسبت به طلا بیش از حد صعودی باشیم. با توجه به شرایط کنونی بازار، بدیهی است که حمایت کوتاه مدت طلا در ناحیه ۲۲۹۵-۲۳۰۰ و پس از آن منطقه ۲۲۸۵-۲۲۸۰ و مقاومت کوتاه مدت بالا در ناحیه ۲۳۱۰-۲۳۱۵ قرار دارد. توسط منطقه 2330-2335. بنابراین می توانیم عملیات پرفروش و کم خرید را در مناطق پشتیبانی و مقاومت انجام دهیم! من استراتژی های معاملاتی دقیق و سیگنال های معاملاتی را هر روز به اشتراک می گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال انتهای مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: ادامه به طلای کوتاه near 2314 تجارت فعال: صبورانه منتظر سقوط طلا باشید. برادران، طلا دوباره طبق انتظار سقوط کرد. هنوز جا برای کاهش بیشتر طلا وجود دارد. اجازه دهید سود برای مدتی ادامه یابد. تجارت فعال: بچه ها، آیا فکر می کنید طلا همچنان به کاهش خود ادامه می دهد؟ تجارت فعال: اگرچه طلا not به طور موثر کاهش یافته است، افزایش راکد طولانی مدت مقدار مشخصی از حرکت صعودی را مصرف می کند و طلا به افت ادامه داد. تجارت فعال: طلا دوباره به زیر 2310 سقوط کرد و موقعیت کوتاه ما شروع به کسب سود خوب تجارت فعال کرده است: جهت طلا در حال حاضر نامشخص است، بهتر است not پوزیشن ها را یک شبه نگه دارید و آنها را ابتدا تجارت فعال کنید: طلا همچنان نسبتاً بی ثبات است. ابتدا ببینیم آیا طلا انرژی کافی برای عبور از 2315 را دارد یا خیر. تجارت فعال: طلا همچنان نتوانست از جایگاه 2315 عبور کند. پس از مصرف حرکت صعودی، طلا به کاهش خود ادامه داد.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۲۱
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۱۳٫۹۲
اشتراک گذاری
Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
خرید،تکنیکال،Trading-Hawkeye

امروز اولین روز معاملاتی پس از کاهش 100 دلاری طلا در یک روز است. پس از افت شدید روز جمعه، جو نزولی طلا کاملاً strong است. امروز طلا پس از رسیدن به موقعیت 2287 بازگشتی داشت و چندین بار با مقاومت near موقعیت 2298 مواجه شد. به طور نسبی، قدرت بازگشت ضعیف است. به طور کلی، طلا در سطح پایینی در حال تثبیت است و در بازار تعمیرات نوسانی قرار دارد. با توجه به کاهش بیش از حد در روز جمعه و فضای زیاد، ممکن است در کوتاه مدت این کاهش ادامه یابد، اما فضا به وضوح not بزرگ است. پشتیبانی کوتاه مدت از ناحیه 2285-2280 زیر هنوز strong است. بسیاری از people در بازار به منطقه 2260 توجه کرده اند، اما من فکر می کنم که حداقل امروز، کاهش not در این منطقه ادامه داشت. بنابراین در معاملات امروز، من در واقع تمایل به کاهش قیمت طلا دارم، زیرا قیمت فعلی در حال حاضر پایین است. تنها زمانی که به یک سطح مقاومت بالاتر یا موثر بازگردد، به فکر کوتاهی برای کسب سودهای اصلاحی بود. من استراتژی های معاملاتی دقیق و سیگنال های معاملاتی را هر روز به اشتراک می گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال پایین مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: طلا همانطور که انتظار می رفت در کوتاه مدت رشد کرد. موقعیت خرید ما در طلای near 2292 به TP: 2300 رسیده است. اگرچه سود not زیاد است، اما حفظ سودآوری در چنین بازار ضعیفی بسیار rare است. تجارت فعال: ما باید به فکر کوتاه کردن goldTrade فعال باشیم: طلای کوتاه بالای 2308 تجارت فعال: آیا پس از بستن پوزیشن لانگ خود مانند من طلا کوتاه کردید؟ تجارت فعال: طلا تازه در حال بازگشت است و روند not معکوس شده است، بنابراین به دنبال افزایش قیمت طلا نباشید، در عوض می توانید goldTrade را کوتاه کنید: جنبش طلا در حال حاضر نسبتاً درهم تنیده است، بدون هیچ پیشرفتی یا صعودی یا نزولی، و روند نسبتاً عذاب آور است. سفارش near موقعیت 2302 را به صورت دستی ببندید تا سود را به موقع قفل کنید، و در زمانی که فرصت معاملاتی مناسبی وجود داشت، دوباره در معامله شرکت کنید! تجارت فعال است: هدف اولیه 2295 بود، اما طلا در طول افت چندگانه به زیر 2300 سقوط کرد، بنابراین مقدار مشخصی از خرید وجود داشت، بنابراین ما مجبور شدیم به صورت دستی سفارش near 2322 را پیشاپیش ببندیم تا در سود قفل شویم. زمان. در صورت فرصت دوباره در معامله شرکت کرد! تجارت فعال: طلا دوباره به حدود 2306 بازگشت، ما می توانیم دوباره طلا را کاهش دهیم

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۳/۲۱
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۱۲٫۰۴
اشتراک گذاری
Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
فروش،تکنیکال،Trading-Hawkeye

از آنجایی که ADP data کمتر از حد انتظار بود، که نشان می دهد بازار کار ایالات متحده در حال سرد شدن است، احتمال کاهش نرخ بهره توسط فدرال رزرو افزایش یافته است که فشار نزولی بر بازده خزانه داری ایالات متحده وارد کرده است. همراه با تنش‌های ژئوپلیتیکی ناشی از درگیری‌های مداوم در خاورمیانه، همچنان به عنوان نیروی محرکه قیمت طلا برای اجتناب از ریسک‌ها و طلا به طور غیرمنتظره به حدود 2375 rose تبدیل می‌شود. با وجود این عوامل محرک رشد طلا، در حالی که بازار منتظر گزارش NFP در روز جمعه است، فضای صعودی برای طلا همچنان محدود است. در حال حاضر، طلا در حدود 2375 متوقف شده است و not به بالاتر از 2380 ادامه داده است. بنابراین برای روند طلا، من فکر می کنم طلا به کاهش ادامه داد. ابتدا، سانس داخل روز آسیا به افزایش خود ادامه داد و به 2375 رسید. از 2315 تا 2375، تا 60 دلار افزایش یافته است. کل روند صعود خیلی سریع و خیلی عجولانه است، که با الگوی بازگشت به پایین و روند صعودی آهسته سازگار نیست. با این حال، افزایش بیش از حد سریع و شتابزده تنها حرکت افزایشی را خیلی سریع مصرف می کند و تداوم بسیار ضعیف است. دوم اینکه ریتم زمانی اشتباه است. یک الگوی صعودی واقعی، در شرایط عادی، اصلاح معینی در جلسه آسیایی روز معاملاتی بعدی پس از قدرت در پایان روز معاملاتی قبلی بود. مهم نیست که این معامله اصلاحی یا جانبی باشد، یک اقدام اصلاحی لازم است. معاملات لندن در حال افزایش است تا قدرت و تداوم بهتری وجود داشته باشد. در جلسه آسیایی کمبود اصلاح وجود دارد و مستقیماً افزایش می یابد، که باعث می شود به نظر برسد که گاوها پیشرفت های اشتباهی دارند. بنابراین، من همچنان می بینم که طلا همچنان به کاهش خود ادامه می دهد، و من همچنان در موقعیت کوتاه اضافه شده near 2372 هستم. اکنون طلا به حدود 2360 کاهش یافته است. کمترین آن حتی به زیر 2360 نیز رسیده است. طلا هنوز باید فرصت سقوط داشته باشد. بیایید با هم منتظر آن باشیم! من استراتژی های معاملاتی دقیق و سیگنال های معاملاتی را هر روز به اشتراک می گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال پایین مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: طلا بیشتر سقوط کرد، 2345Trade active: اگرچه مطالبات اولیه بیکاری data برای طلا صعودی است، طلا به جای افزایش کاهش یافته است و پایین ترین نقطه فعلی حدود 2355 است. موقعیت کوتاه من near 2372 به صورت دستی در 2358 بسته شده است. تجارت فعال: قبل از NFP، تشکیل بازار یک جانبه برای طلا دشوار است. پس از بازگشت طلا، می‌توانید به طلای کوتاه ادامه دهید. تجارت فعال: ادامه فعالیت کوتاه GoldTrade: طلا یک خط مقاومت مثبت بزرگ در سطح فنی نشان می دهد، یک سیگنال کوتاه مدت

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۱۷
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۵۷٫۹۲
اشتراک گذاری
Trading-Hawkeye
Trading-Hawkeye
رتبه: 735
3.1
فروش،تکنیکال،Trading-Hawkeye

قیمت طلا امروز بیشتر و بیشتر مشهود است، اما روند اصلاحی دیروز و عدم افزایش مکرر امروز، روند همچنان به وضوح ضعیف است و روند کوتاه طلا نسبتا مشهود است. اگرچه ADP data امروزی برای طلا صعودی است، طلا not بلافاصله پس از انتشار data افزایش یافت، اما به جلو و عقب رفت، بنابراین قدرت گاوهای نر طلا not آشکار است. اکنون افزایش کوتاه مدت طلا نشانه های آشکاری از خرید بیشتر دارد. علاوه بر این، طلا در روند صعود و صعود not قاطع است و همچنان در کوتاه مدت در منطقه 2345-2350 با مقاومت مواجه است. پس با بازگشت طلا گیج نشوید. برعکس، اکنون فرصت خوبی برای کوتاه کردن طلا است. علاوه بر این، قبل از ورود NFP در روز جمعه، داشتن بازار یک طرفه برای طلا دشوار است. انتظار می‌رود که طلا همچنان روند نوسانی را برای انباشته شدن قدرت برای بازار NFP در روز جمعه حفظ کند. بنابراین اکنون ما هنوز می‌توانیم به مقاومت منطقه 2345-2350 در برابر طلای جسورانه تکیه کنیم! من هر روز استراتژی‌های معاملاتی دقیق و سیگنال‌های معاملاتی را به اشتراک می‌گذارم. برای دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق و یادگیری منطق معاملاتی می توانید کانال پایین مقاله را دنبال کنید. People کسانی که قبلاً در آن هستند قبلاً پول زیادی به دست آورده اند. بیایید با هم از سفر پول درآوردن لذت ببریم. !تجارت فعال: همانطور که انتظار می رود، طلا در حال سقوط است. طلا در کوتاه مدت رشد کرد و فرصت دومی را برای فعالان GoldTrade کوتاه مدت ایجاد کرد: هرگونه بازگشت مجدد به طلا فرصتی برای کوتاه کردن GoldTrade فعال است: طلای با جسارت کوتاه زیر 2355 تجارت فعال: به طلای کوتاه near 2356 ادامه دهید و این موقعیت را یک شبه حفظ کنید

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۳/۱۶
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۵۴٫۳۵
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار