ورود/ثبت‌نام
SpyMk

SpyMk

@t_SpyMk

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۳/۶
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
2012
رتبه بین 20934 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :20.8%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :34.7%)
قدرت تحلیل
0
3تعداد پیام
SpyMk
SpyMk
رتبه: 2012
خرید،تکنیکال،SpyMk
تعصب: صعودی توضیحات: EGLD بالای کلید خط روند صعودی در نمودار روزانه، نشان دهنده یک موضع صعودی است. قیمت پایدار بالای SMA و شکست اخیر، پتانسیل ادامه صعود را نشان می دهد. جهت: رو به بالا (طولانی) ورود: یک ورودی استراتژیک در یک جهش تایید شده از سطح فعلی یا در یک شکست بالاتر از بالاترین قیمت اخیر 71.51312948 دلار است، که اطمینان حاصل می کند که حرکت به نفع است. توقف ضرر: برای مدیریت ریسک، توقف ضرر را می توان زیر خط روند صعودی یا آخرین نوسان پایین در 63.84913611 دلار تعیین کرد تا نزولی احتمالی را کاهش دهد. اهداف: با نگاهی رو به بالا، اعداد دور روانشناختی مانند 80 دلار، 90 دلار و علامت بسیار مهم 100 دلار به عنوان مناطق بالقوه سودگیری عمل می کنند. احتیاط: حجم داده در دسترس نیست، که می تواند بر قابلیت اطمینان شکست تأثیر بگذارد. همچنین مراقب هر گونه الگوی معکوس نزولی یا نشانه هایی از کاهش حرکت باشید که می تواند چشم انداز صعودی را باطل کند. از روندهای گسترده تر بازار و اخباری که ممکن است بر احساسات تأثیر بگذارد به روز بمانید.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۰/۸
تایم فریم:
1 روز
اشتراک گذاری
SpyMk
SpyMk
رتبه: 2012
خرید،تکنیکال،SpyMk
تحلیل بازار $COTI عنوان: COTI تحلیل بازار تعصب: صعودی فنی: COTI با پشتیبانی SMA در حال شکل‌گیری یک الگوی صعودی، احتمالاً یک فنجان و دسته است. بنیادی: پلتفرم COTI تراکنش‌های سریع و کم‌هزینه را ارائه می‌دهد و توجه را به مقیاس‌پذیری و کاربرپسندی جلب می‌کند، که می‌تواند منجر به افزایش پذیرش و افزایش قیمت شود. جهت: به سمت بالا اگر سطح مقاومت را بشکند. ورودی: بالای 0.05256 دلار، در صورت تکمیل الگوی صعودی. توقف ضرر: زیر پایه جام حدود 0.05039 دلار. اهداف: هدف در نمودار
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۹/۶
تایم فریم:
4 ساعت
اشتراک گذاری
SpyMk
SpyMk
رتبه: 2012
خرید،تکنیکال،SpyMk
سلام بچه ها! من بااااااااااااااک!!! bearmarket تمام شد! و من دوباره شروع به ایده پردازی کرد! به هر حال سسس! اجازه دهید به xrp برگردیم این تحلیل کوتاه را انجام داد بر اساس نمودار، xrp در حال حاضر در حال تثبیت در این گوه بزرگ صعودی است و در حال حاضر مانند جهش بر روی تکیه گاه این گوه به نظر می رسد و قصد دارد پایه دوم این گوه را با ضربه زدن به مقاومت مربوط به فلش رو به بالا به دست آورد. موفق باشید تجارت مسئولانه!!!!!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۳/۶
اشتراک گذاری
نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها