ورود/ثبت‌نام
MAX_Level

MAX_Level

@t_MAX_Level

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۷/۲۴
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
16514
رتبه بین 28257 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-2.9%)
(بازدهی ماه اخیر BTC :4.2%)
قدرت تحلیل
5
5تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

MAX_Level
MAX_Level
رتبه: 16514
5.0
فروش،تکنیکال،MAX_Level

XAUUSD امروز. قیمت طلا (XAU/USD) در آستانه سفر جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا به اسرائیل، در بحبوحه تشدید تنش‌ها در خاورمیانه و سخنرانی جروم پاول، رئیس فدرال رزرو (فدرال رزرو) افزایش یافت که انتظار می‌رود راهنمایی قابل توجهی در مورد نرخ بهره ارائه دهد. سرمایه گذاران امیدوارند که پاول از سیاست پولی خنثی حمایت کند و به سایر مقامات فدرال رزرو بپیوندد که اخیراً گفته اند بازدهی اوراق بالاتر کافی است. برای مهار تورم فلز گرانبها با وجودی که اداره سرشماری ایالات متحده گزارش فروش خرده‌فروشی بهتر از پیش‌بینی‌شده را گزارش کرده، همچنان خوش‌بین است. سپتامبر. خرده‌فروشی در سپتامبر در مقایسه با ماه قبل 0.7% افزایش یافت، در مقابل انتظارات افزایش 0.3%، اگرچه رشد کمتر از 0.8% ثبت شده در آگوست باقی ماند. افزایش خرده‌فروشی تا حدی ناشی از افزایش قیمت بنزین بنابراین منعکس کننده تغییرات قیمت). فروش خرده‌فروشی به استثنای خودرو 0.6% در برابر برآورد 0.2% افزایش یافت، اما نتوانست با انتشار قبلی 0.9% مطابقت داشته باشد. داده‌های خرده‌فروشی قوی، یک کلید سنج مخارج مصرف کننده، نشان دهنده قدرت در اقتصاد گسترده تر ایالات متحده است. . شاخص دلار آمریکا به شدت بهبود یافت و به نزدیک 106.50 رسید.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
تایم فریم:
4 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٬۹۱۶٫۸۷
اشتراک گذاری
MAX_Level
MAX_Level
رتبه: 16514
5.0
خرید،تکنیکال،MAX_Level

پیش بینی XAUUSD ⚡️قیمت طلا (XAU/USD) افزایش یافت و در 1929.20 دلار معامله شد که نشان دهنده افزایش بیش از 3 درصدی در بحبوحه تشدید درگیری اسرائیل و فلسطین است. تغییر از عملیات هوایی به زمینی در غزه توسط اسرائیل، تنش های ژئوپلیتیکی را تشدید می کند و دارایی های امن را تقویت می کند. ⚡️وضعیت احساسات مصرف‌کننده ایالات متحده و اظهارات کینه توزانه پاتریک هارکر، رئیس فدرال رزرو فیلادلفیا، بر بازدهی خزانه‌داری آمریکا فشار وارد می‌کند. قیمت طلا (XAU/USD) در روز جمعه با افزایش تنش‌های ژئوپلیتیکی در درگیری بین اسرائیل و فلسطین، روند صعودی فوق‌العاده‌ای را حفظ کرد. معامله گرانی که به دنبال ایمنی به سمت فلز زرد رنگ هستند در میان زمان عدم اطمینان، در حالی که گرینبک (USD) نیز در حال پیشرفت است. XAU/USD با 1929.20 دلار در هر اونس معامله می شود که پس از جهش از پایین ترین سطح روزانه 1868.69 دلار، بیش از 3 درصد رشد کرد. ⚡️نمودار روزانه نشان می‌دهد که قیمت طلا به سرعت در حال افزایش است، خط روند را شکسته و به سمت نزدیک‌ترین ناحیه مقاومت یعنی منطقه قیمتی 1945 می‌رود. با توجه به وضعیت پرتنش جنگ، طلا می تواند این آستانه را بشکند و به سطح سال 2000 برسد. تجارت فعال

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٬۹۰۶٫۱۸
اشتراک گذاری
MAX_Level
MAX_Level
رتبه: 16514
5.0
خرید،تکنیکال،MAX_Level

XAUUSD بازدهی خزانه داری ایالات متحده همچنان در حال افزایش است و بر فلز گرانبها فشار می آورد. تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه ممکن است پتانسیل نزولی را محدود کند. در ابتدای هفته، XAU/USD به سمت 1920 دلار عقب نشینی کرد و رالی روز جمعه را تثبیت کرد که شاهد افزایش بیش از 3 درصدی قیمت نقدی بود. بازارها در روز دوشنبه آرام خواهند ماند و سرمایه گذاران منتظر ارقام خرده فروشی روز سه شنبه از ایالات متحده از سپتامبر هستند تا به شرط بندی بر روی تصمیمات بعدی فدرال رزرو (فدرال رزرو) ادامه دهند. در حال حاضر، بازدهی خزانه داری ایالات متحده در حال افزایش است و ممکن است نشان دهد که بازارها در حال آماده شدن برای یک افزایش بیشتر توسط فدرال رزرو در سال 2023، و تا زمانی که شرط‌بندی‌های جنگ‌طلب همچنان بالا باشد، فلز زرد ممکن است در یافتن تقاضا با مشکل مواجه شود. بازدهی 2، 5 و 10 ساله بالا رفت به 5.08٪ و 4.70٪، با هر سه بیشتر از 0.50 درصد افزایش می یابد. از جنبه مثبت، تنش ها در درگیری بین اسرائیل و حماس تشدید می شود و فلز گرانبها ممکن است از بازار سود ببرند. شرکت کنندگانی که به دنبال پناه بردن به دارایی های امن هستند.

ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
قیمت لحظه انتشار:
‎$۱٬۹۰۶٫۱۸
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار