ورود/ثبت‌نام
agold_digger

agold_digger

@t_Gold_Digger_King

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۱۲/۲۰
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
ارزدیجیتال
1745
رتبه بین 24148 تریدر
0%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :44.2%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :-6.6%)
قدرت تحلیل
4.6
10000تعداد پیام
فیلتر
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
قیمت طلا هم اکنون 2368 دلار است. آخرین گزارش‌ها حاکی از آن است که ایالات متحده و متحدان اروپایی‌اش تلاش‌های خود را برای منصرف کردن اسرائیل از انجام یک حمله متقابل علیه ایران افزایش داده‌اند. در همین حال، رهبران نظامی اسرائیل متعهد شدند که به حمله بی سابقه تهران به خاک این کشور پاسخ دهند. انتشار اخباری مبنی بر تلاش آمریکا و اروپا برای منصرف کردن اسرائیل از اقدام تلافی جویانه علیه ایران، ریسک گریزی بازار را کاهش داد و در نتیجه ضربه ای به قیمت طلا وارد کرد. اما دقیقاً به این دلیل است که تشدید تنش‌های ژئوپلیتیکی بین ایران و اسرائیل باعث افزایش تقاضا برای دارایی‌های امن شده است که قیمت طلا را افزایش داده است. قیمت طلا تحت تأثیر بسیاری از جنبه ها افزایش و کاهش یافت. بنابراین، قضاوت دقیق تأثیر اخبار و درک ریتم در این زمان بسیار مهم است. من را در هر زمان دنبال کنید تا روند طلا را تجزیه و تحلیل کنم تا انتخاب درستی داشته باشید. آخرین تحلیل تکنیکال طلا: طلا با وجود RSI در سطوح خرید بیش از حد، صعودی باقی می ماند از منظر فنی، طلا به سمت صعودی حرکت می کند، اگرچه روند صعودی بیش از حد افزایش یافته است که توسط شاخص قدرت نسبی (RSI) تایید می شود. طبق «قوانین» مرسوم، RSI بیش از حد خرید است، اما معامله گران باید توجه داشته باشند که سطح 80 اغلب شدیدترین شرایط خرید بیش از حد در یک روند صعودی strong در نظر گرفته می شود. آزمایش مجدد 2400 دلار در هر اونس طلا دور از ذهن نیست. سطح بعدی مقاومت طلا به بالاترین حد تاریخ 2431 دلار در هر اونس و پس از آن 2450 دلار در هر اونس بود. پیشنهاد من: طلای طولانی را با قیمت های پایین، خرید طولانی مدت در حدود 2365 دلار من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر همه نگران معامله نباشند. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! تجارت فعال: طلا اکنون در محدوده محدود معامله می شود. طلا در حالت تعدیل و افزایش تجارت فعال است: قیمت طلا در حال حاضر به شدت در حال نوسان است. شما می توانید منتظر بمانید تا قیمت کاهش یابد و قبل از شروع طولانی، تثبیت شود.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
14 ساعت پیش
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۸۷٫۶۹
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
فروش،تکنیکال،agold_digger
طلا در بالا مسدود شده است و روند کاهشی تعدیل را نشان می دهد با نگاهی به عملکرد طلا در هفته گذشته، اگرچه CPI ایالات متحده data در ماه مارس فراتر از انتظارات بود، صورتجلسه نشست ماه مارس فدرال رزرو نشان داد که ممکن است لازم باشد نرخ های بهره بالا برای مدت طولانی تری حفظ شود، که باعث سرکوب بازار شد. انتظارات برای کاهش زودهنگام نرخ بهره توسط فدرال رزرو و تحت فشار نگه داشتن قیمت طلا. با این حال، با حمایت از خرید طلا توسط بانک‌های مرکزی، نگرانی‌های ژئوپلیتیکی، پوشش ریسک و شکار معامله، طلا همچنان در منطقه تاریخی بالا در نوسان است، به ویژه نگرانی‌ها در مورد وضعیت ژئوپلیتیکی که باعث شد طلا به شدت افزایش یابد و مرتباً رکوردهای جدیدی را ثبت کند. در همه زمان ها بالا است. در حال حاضر، احتمالاً یک درگیری در مقیاس بزرگ‌تر بین ایران و اسرائیل رخ داد، که انتظار می‌رود همچنان دلایلی برای خرید طلا به عنوان پناهگاه امن ارائه دهد. علاوه بر این، به نظر می‌رسد خرید strong از بازارهای نوظهور تأثیر گله‌ای بر پول hot دارد و باعث می‌شود که شور و شوق خرید طلا همچنان افزایش یابد. اما بیشتر از آن، سرمایه‌گذاران همچنان باید محتاط باشند و نمی‌توانند این واقعیت را نادیده بگیرند که اقتصاد ایالات متحده به دلیل تورم مکرر همچنان به شدت در حال توسعه است. زمانی که فدرال رزرو نرخ های بهره بالا را برای مدت طولانی تری تمدید کرد و انتظارات برای از سرگیری افزایش بیشتر نرخ بهره وجود داشت، طلا احتمالاً دوره تعدیل نزولی را با سود قابل توجهی پشت سر گذاشت. در سطح فنی، طلا سطح بالایی را حفظ کرد و در طول هفته نوسان داشت. روز جمعه، بازار ایالات متحده افزایش شدیدی داشت و دوباره سقوط کرد تا در یک خط مثبت با یک خط سایه بالایی طولانی بسته شود. طلا در حال حاضر موجی از حجم بالا و عقب نشینی در قیمت روز را پشت سر می گذارد. تنها با نگاهی به اندیکاتور فنی RSI، به نظر می رسد که احتمال شکل گیری واگرایی بالایی وجود دارد. در آینده near، باید به روند تعدیل سود بیشتر و کاهش طلا توجه کنیم. بنابراین توصیه من این است که با قیمت مناسب بفروشید. پشتیبانی: 2305.75 دلار؛ 2265.75 دلار مقاومت: 2375.00 دلار; 2400.00 دلار من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۳/۱/۲۷
تایم فریم:
30 دقیقه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۵۶٫۸۸
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
بازار طلا در روزهای اخیر متلاطم بوده و قیمت طلا از بالاترین سطح هفته گذشته 2431 دلار به سطح فعلی حدود 2358 دلار کاهش یافته و بازار نشانه هایی از ضعف را مشاهده کرده است. در حالی که تنش‌های ژئوپلیتیکی نگران‌کننده است، سرمایه‌گذاران این سوال را مطرح می‌کنند که آیا تغییر شدید طلا می‌تواند نشان‌دهنده صعود کوتاه‌مدت باشد. اگرچه قیمت طلا به اوج خود رسیده است، اما ممکن است برای لغو این بازگشت زود باشد. فلزات گرانبها در سال جاری با تنش های ژئوپلیتیکی فقط one در حال کاهش بوده اند. در حالی که ممکن است اخبار در آخر هفته بدتر شود، اگر خصومت ها در منطقه پایان یابد، بازار دچار چرخش مهمی شد. تحلیل‌های فنی نشان می‌دهد که قیمت طلا از اواخر مارس روند صعودی داشته است و قیمت‌ها همچنان خریدار را در این سطوح جذب می‌کنند. در حالی که روند صعودی RSI شکسته شده است و حرکت صعودی ضعیفی را نشان می‌دهد، در حال حاضر نمی‌توان نسبت به قیمت طلا بیش از حد نزولی بود تا زمانی که شاهد خروج قیمت‌ها از روند صعودی باشیم. اگر قیمت بالاتر از خط روند باقی بماند، معامله‌گران می‌توانند از افت به آن سطح برای ورود به موقعیت خرید استفاده کنند و با هدف بازگرداندن قیمت به رکورد قبلی، یک توقف ضرر برای محافظت از سود تعیین کنند. با این حال، اگر خط روند شکسته شود، خطر برگشت وجود دارد و معامله گران باید وضعیت را از نزدیک زیر نظر داشته باشند و ممکن است نیاز داشته باشند قبل از شکست، حد ضرر را بالای خط روند قرار دهند. شکست نزولی نباید به عنوان یک معکوس ساده تلقی شود، زیرا این امر می تواند خریداران را جذب کند مگر اینکه چشم انداز نرخ های بهره ایالات متحده به شدت افزایش یابد یا وضعیت ژئوپلیتیکی به طور ناگهانی کاهش یابد. بنابراین پیشنهاد من این است که با قیمت پایین و قیمت مناسب خرید کنید. پشتیبانی: 2305.75 دلار؛ 2265.75 دلار مقاومت: 2375.00 دلار; 2400.00 دلار من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید! تجارت فعال: قیمت طلا در حال حاضر در حال اصلاح است تجارت فعال: قیمت طلا اکنون حدود 2350 دلار است. خبر مهم امروز خرده فروشی ایالات متحده data برای MarchTrade فعال: پس از انتشار خرده‌فروشی data، طلا در کوتاه مدت 6 دلار کاهش یافت تجارت فعال: پس از باز شدن بازار آمریکا، قیمت طلا با کاهش 15 دلاری قیمت طلا را اصلاح کرد. قیمت طلا هم اکنون حدود 2345 دلار آمریکا است. تجارت فعال: قیمت طلا اکنون به سرعت افزایش می یابد و به 2380 دلار می رسد. طلا تحت تاثیر ژئوپلیتیک قرار گرفته است که ریسک گریزی مردم را به شدت افزایش داده و باعث شده قیمت طلا به بالاترین حد 2385 دلار برسد.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۷
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۵۶٫۷۴
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه از تقاضای طلا حمایت می کند با افزایش تنش‌های ژئوپلیتیکی بین اسرائیل و ایران، سرمایه‌گذاران به طلا، یک پناهگاه امن سنتی، روی آورده‌اند و علاقه به خرید طلا همچنان ادامه دارد. از منظری گسترده تر، افزایش خرید طلا توسط بانک های مرکزی جهانی، از جمله ترکیه، قزاقستان و چین، حمایت قابل توجهی از قیمت طلا فراهم کرده است. جمعه شب، قیمت طلا همچنان تحت تاثیر شرایط ژئوپلیتیکی در خاورمیانه بود. در عین حال، بازار همچنین به اعتماد مصرف‌کننده ایالات متحده data و نظرات سیاست‌گذاران فدرال رزرو توجه کرد. به انتشار اعتماد مصرف کننده ایالات متحده data و داده های سیاست فدرال رزرو توجه کنید که کمتر از حد انتظار است و حرکت صعودی خاصی را برای قیمت طلا فراهم می کند! با توجه به شرایط بین المللی پیشنهاد من خرید با قیمت مناسب است. من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید! تجارت فعال: قیمت طلا اکنون تحت تاثیر سخنرانی گولزبی فدرال رزرو در توضیح تصمیم گیری فدرال رزرو در بازار قرار گرفته است و قیمت بیش از حد خرید طلا باعث کاهش شدید قیمت طلا شده است. تجارت فعال: قیمت طلا اکنون به سطوح دیروز بازگشت. تجارت فعال: قیمت طلا زیر 2,335 دلار پشتیبانی می شود. قیمت طلا در 2342 دلار در نوسان است. قیمت طلا در هفته آینده به دلیل تأثیرات ژئوپلیتیکی نوسانات زیادی داشت تجارت فعال: آخر هفته عالی و پرباری داشته باشید و منتظر چالش ها و جوایز هفته آینده باشید.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۴
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۴۱۳٫۵۵
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
قیمت طلا بار دیگر به رکورد بالایی رسید. در کوتاه مدت، یک بار rose از حدود 2376 تا 2395. دلار آمریکا، یک رکورد تاریخی جدید را دوباره ایجاد کرد و به علامت 2400 نزدیک و نزدیکتر شد. از آنجایی که بازار نگران حمله ایران به اسرائیل است که بی‌ثباتی در خاورمیانه را تشدید می‌کند، از منظر فنی، خطر روند قیمت طلا همچنان رو به افزایش است. آخرین دستاوردها در بازار طلا ناشی از ریسک های ژئوپلیتیکی است که بر بازار گسترده تر تأثیر می گذارد. PPI ایالات متحده data که در روز پنجشنبه منتشر شد ضعیف تر از انتظارات بازار بود که از قیمت طلا نیز حمایت کرد. قیمت طلا rose پس از PPI data انتظارات را از دست داد و امیدها برای کاهش نرخ قبل از پایان سال را دوباره زنده کرد. تحلیل چشم انداز فنی کوتاه مدت طلا از نظر فنی نمودار روزانه طلا نشان می دهد که ریسک روند قیمت طلا همچنان صعودی است. اندیکاتورهای فنی پس از عقب نشینی از خوانش های شدید، افزایش را در قلمرو خرید بیش از حد از سر گرفتند. در همین حال، قیمت طلا بالاتر از میانگین های متحرک خود که شیب صعودی خود را حفظ می کند، در حال رشد است. چشم انداز کوتاه مدت از موج دیگری از افزایش قیمت طلا حمایت می کند. در نمودار 4 ساعته، قیمت طلا همچنان بالاتر از میانگین متحرک ساده 20 دوره ای ثابت (SMA) بهبود می یابد، در حالی که میانگین متحرک طولانی تر همچنان بسیار پایین تر از سطح فعلی قیمت طلا افزایش می یابد. اندیکاتور مومنتوم برای به دست آوردن مجدد سطوح بالای 100 تلاش کرد، در حالی که شاخص قدرت نسبی (RSI) بالاتر از 4> 59 حرکت کرد که نشان دهنده افزایش علاقه خرید است. به طور خلاصه، پیشنهاد من خرید با قیمت های پایین و قیمت مناسب است. سطوح پشتیبانی: 2358.00 دلار؛ 2346.0 دلار؛ 2326.0 دلار مقاومت: 2385.00 دلار; 2400.00 دلار؛ 2410.00 دلار من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید! تجارت فعال: قیمت طلا دوباره کاهش یافته است
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۴
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۷۶٫۱۶
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
طلای نقطه ای نوسانات بالاتری داشت و به حداکثر 2346.79 دلار رسید و قیمت فعلی حدود 2337 دلار است. پس از آنکه گزارش روز چهارشنبه CPI آمریکا باعث کاهش قیمت طلا شد، قیمت طلا خریداران جدیدی را جذب کرد. علاوه بر این، دلار آمریکا اندکی از اوج خود در سال تا به امروز عقب نشینی کرده است. با این حال، در یک محیط خرید بیش از حد، کاهش شرط بندی بر روی کاهش زودهنگام نرخ بهره توسط فدرال رزرو ممکن است افزایش قیمت طلا را محدود کند. اما حرکت فعلی سیگنالی برای افزایش ذخایر طلا است. قیمت طلا احتمالاً در حال حاضر با اندکی اصلاح روبرو شد، اما هرگونه عقب نشینی احتمالاً خریداران بیشتری را به همراه داشت. احساسات ناشی از تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه همچنان پناهگاه امنی را برای قیمت طلا فراهم می کند. منابع قبلی گفته بودند که ایران ممکن است به زودی حمله ای گسترده به اسرائیل انجام دهد. پس از اینکه سفارت ایران در سوریه مورد حمله هوایی مشکوک اسرائیل قرار گرفت، مقامات ایرانی متعهد شدند که اسرائیل را مجازات کنند. . زمانی که ریسک‌های ژئوپلیتیکی تشدید می‌شوند و سرمایه‌گذاران به دنبال دارایی‌های مطمئن هستند، طلا به سود خود می‌رسد. به طور خلاصه، پیشنهاد من این است که با قیمت مناسب خرید کنید. سطوح پشتیبانی: 2326.50 دلار؛ $2316.00; 2303.80 دلار سطوح مقاومت: 2365.00 دلار؛ $2380.00; 2400.00 دلار من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۳
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۲۷٫۲۳
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
عوامل مختلفی بر قیمت طلا تأثیر می گذارد، از جمله داده های اقتصادی ایالات متحده، انتظارات تورمی و تقاضای آسیا. اگرچه احتمال کاهش نرخ بهره در ماه ژوئن در بازار به 56 درصد کاهش یافته است، هنوز هم درجه خاصی از عدم اطمینان وجود دارد که طلا را به عنوان یک دارایی امن جذاب تر می کند. انتظارات تورمی: با توجه به انتظارات تورمی ضعیف، انتظارات بازار مبنی بر اینکه فدرال رزرو ممکن است کاهش نرخ بهره را به تاخیر بیندازد، جذابیت طلا را به عنوان دارایی امن افزایش داده است. به نظر می رسد هر خبری در مورد ایالات متحده دلیلی برای خرید باشد. نشانه‌های اقتصاد strong و تورم - تأکید بر ویژگی‌های ذخیره ارزش طلا». تورم ضعیف‌تر این انتظار را افزایش می‌دهد که فدرال رزرو به زودی نرخ‌های بهره را کاهش دهد، که برای تقاضا برای دارایی‌های ریسکی خوب است. " علاوه بر این، خرید بانک مرکزی در بسیاری از کشورها باعث شده طلا کمتر در معرض عقب نشینی قرار گیرد، به این معنی که قیمت طلا احتمالا برای مدت طولانی تری بالاتر بود. اگر بانک‌های مرکزی به دنبال افزایش ذخایر کل یا افزایش بیشتر نقش طلا در این ذخایر باشند، رشد امسال شتاب بیشتری داشت. قیمت طلا در حال حاضر حدود 2360 دلار است به طور خلاصه، پیشنهاد من خرید با قیمت مناسب است. سطوح پشتیبانی: 2332.50 دلار؛ 2318.60 دلار; 2303.80 دلار سطوح مقاومت: 2365.00 دلار؛ $2380.00; 2400.00 دلار من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید! تجارت فعال: قیمت طلا اکنون در وضعیت اصلاحی قرار دارد تجارت فعال: CPI data امروز منتشر شد، که ممکن است نوسانات کوتاه مدت در بازار طلا را تشدید کند. CPI ایالات متحده data امروز منتشر شد و بازار ممکن است نوسانات زیادی داشته باشد. تجارت فعال: پس از انتشار CPI data ایالات متحده، قیمت طلا کاهش یافت. طلای نقطه ای تمام کاهش هایی را که از زمان اعلام CPI فعال شده است پاک می کند: قیمت طلا امروز تحت تاثیر این اخبار قرار گرفته و سیر صعودی و نزولی داشته است. در حال حاضر حدود 2,338 دلار آمریکا است. تجارت فعال: طلا در 2,333 دلار بسته شد. قیمت طلا اکنون در وضعیت اصلاحی قرار دارد تجارت فعال: قیمت طلا از 2365 دلار عبور کرد. قیمت طلا به رکورد بالای 2387 دلار رسید. قیمت طلا کاهش یافته است نظر: طلا در حال حاضر در بالاترین سطح 2398 دلار در نوسان است. قیمت فعلی طلا همچنان در حدود 2397 دلار در نوسان است
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۲
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۳۷٫۸۴
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
در معاملات اولیه در بازار آسیا در روز سه شنبه (9 آوریل)، طلا را به طور ناگهانی در کوتاه مدت به سرعت rose مشاهده کنید. قیمت طلا طی 10 دقیقه نزدیک به 8 دلار افزایش یافت و در حال حاضر به حداکثر 2348 دلار رسیده است و بالاترین سطح خود را در روز ثبت می کند. طلا از بالاترین سطح تاریخ اصلاح شده است اما لحن صعودی خود را حفظ کرده است. انتظار می رود قیمت طلا در آینده به بالاترین حد خود برسد. قیمت طلا در روز دوشنبه تحت تاثیر خرید بانک های مرکزی به بالاترین حد خود رسید. هر اونس طلا روز دوشنبه با 0.39 درصد افزایش به 2338.69 دلار بسته شد. قیمت طلا به بالاترین حد روزانه 2354.07 دلار در هر اونس رسید و رکوردی را به ثبت رساند. روند صعودی طلا در نمودار روزانه مشهود است و قیمت طلا همچنان بالاتر از میانگین های متحرک خود معامله می شود. میانگین متحرک ساده 20 روزه (SMA) به طور پیوسته در حال افزایش است، اما بسیار پایین تر از سطح فعلی قیمت طلا و بالاتر از میانگین متحرک بلند مدت است که نشان دهنده روند صعودی واضح است. در همین حال، شاخص‌های فنی تا حدی قدرت صعودی خود را از دست داده‌اند، اما همچنان در حال تبدیل شدن به منطقه‌ای هستند که بیش از حد خرید شده است. تنش در خاورمیانه باعث افزایش قیمت طلا شد. علی برکه، یکی از مقامات حماس گفت: حماس آخرین پیشنهاد اسرائیل برای آتش بس را رد کرده است. را در کوتاه مدت، چشم انداز کوتاه مدت قیمت طلا نیز صعودی است. بنابراین پیشنهاد من هنوز هم این است که با قیمت مناسب طولانی شوید. من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید! تجارت فعال: طلای نقطه ای rose در کوتاه مدت، به رکورد 2,356.06 دلار رسید. طلای نقطه ای همچنان به رشد خود ادامه می دهد و به مرز 2360 دلار در هر اونس می رسد و همچنان به ایجاد یک رکورد جدید بی سابقه تجارت فعال ادامه می دهد: طلا به سرعت کاهش یافت و به 2346 دلار رسید این یک فرصت خوب تجارت فعال است: طلا اکنون به کف رسیده و روند صعودی را نشان می دهد. طلا به سرعت به 2,347 دلار سقوط کرد Trade activeTrade active: قیمت طلا اکنون در 2347 دلار است
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۱
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۲۴٫۹۵
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
قیمت طلا اکنون به حدود 2342 دلار افزایش یافته و به حداکثر 2354 دلار رسیده است. به تازگی، وزارت دفاع اوکراین اعلام کرد که یک خط لوله نفت در استان روستوف روسیه را منفجر کرده است. اوکراین گفت city خارکف توسط موشک های روسی مورد حمله قرار گرفت و تعداد کشته ها به هفت افزایش یافت. ایران به آمریکا هشدار داد: از اسرائیل دوری کنید و از آسیب بپرهیزید. مقامات آمریکایی می گویند ایران می تواند در اسرع وقت یک حمله بزرگ را در هفته آینده انجام دهد. به گزارش رسانه های دولتی سوریه: انفجاری در جنوب سوریه رخ داد که بر اثر آن 7 کودک کشته و 2 تن دیگر زخمی شدند. از آنجایی که وضعیت درگیری ژئوپلیتیکی شدیدتر می شود، قیمت طلا به شدت تحت تاثیر افزایش ریسک گریزی در اواسط هفته آینده بود. قبل از اینکه فدرال رزرو جزئیات کاهش نرخ بهره دلار را اعلام کند، قیمت طلا همچنان روند صعودی را نشان داد. بنابراین پیشنهاد من هنوز هم این است که با قیمت مناسب طولانی شوید. من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید! تجارت فعال: قیمت طلا اکنون در حال کاهش است و زمانی که در زیر حمایت شود به کف رسید. تجارت فعال است: پس از دریافت پشتیبانی از پایین، طلا به پایین‌تر می‌آید و باز می‌گردد. تجارت فعال: طلا در حال حاضر در وضعیت شوک قرار دارد، تجارت فعال است: قیمت طلا اکنون در حال کاهش است و تجارت فعال است: قیمت طلا همچنان عمدتاً نوسان است. تجارت فعال است: قیمت طلا پس از سقوط مجدد به سطوح پایین اکنون روند صعودی را نشان می دهد. قیمت طلا در 2330 دلار در نوسان است. قیمت طلا در 2330 دلار در نوسان است. قیمت طلا در 2338 دلار در نوسان است. پس از قیمت rose طلا به 2,341 دلار، با مقاومت بالایی روبرو شد و اکنون در حال عقب نشینی است. تجارت فعال: قیمت طلا در 2339 دلار بسته شد. قیمت طلا از 2339 دلار به 2346 دلار رسیده است. طلای نقطه ای rose در کوتاه مدت، به رکورد 2,356.06 دلار رسید. طلای نقطه ای همچنان به رشد خود ادامه می دهد و به مرز 2360 دلار در هر اونس می رسد و همچنان به ایجاد یک رکورد جدید بی سابقه تجارت فعال ادامه می دهد: طلا به سرعت کاهش یافت و به 2346 دلار رسید این یک فرصت خوب تجارت فعال است: طلا اکنون به کف رسیده و روند صعودی را نشان می دهد. طلا به سرعت به 2,347 دلار سقوط کرد Trade activeTrade active: قیمت طلا اکنون در 2347 دلار است. ما در معاملات روزانه خود سود خوبی به دست آورده ایم. اجازه دهید در معاملات آتی به کار hard ادامه دهیم. تجارت فعال: قیمت طلا همچنان در حال افزایش است و تقریباً هر روز به بالاترین حد خود می رسد. تجارت فعال: قیمت طلا در حال حاضر در حال اصلاح است
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۲۰
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۱۰٫۲۷
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
قیمت لحظه ای طلا در معاملات میان روزی آمریکا اندکی ضعیف تر شد. روز پنج شنبه، طلای نقدی پس از رسیدن به 2300 دلار به بالاترین سطح جدید خود یعنی 2304.67 دلار رسید. بازار اکنون در انتظار حقوق و دستمزد غیرکشاورزی ایالات متحده data در روز جمعه است، زمانی که وزارت کار ایالات متحده گزارش وضعیت اشتغال خود را در ماه مارس منتشر کرد. پیش بینی می شود حقوق و دستمزد غیرکشاورزی 200,000 نفر افزایش یابد، در حالی که افزایش 275,000 در ماه فوریه گزارش شده است. پاول، رئیس فدرال رزرو بعد از ظهر چهارشنبه در دانشگاه استنفورد سخنرانی کرد که تا حدودی باعث کاهش اضطراب در بازارهای سهام و bond و همچنین طلا شد. پاول گفت که کاهش نرخ بهره آمریکا در سال جاری همچنان امکان پذیر است. بازار در حال حاضر در دو کاهش نرخ بهره در سال جاری قیمت گذاری کرده است. با تشدید تنش های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه، تقاضای پناهگاه امن یکی از ویژگی های آخر هفته باقی می ماند. بنابراین، استراتژی معاملاتی کوتاه‌مدت من همچنان این است که با قیمت‌های پایین به مدت طولانی ادامه دهم. من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید! تجارت فعال: قیمت طلا در حال حاضر در سطح نسبتا بالایی قرار دارد. می‌توانیم صبر کنیم تا طلا کمی کاهش یابد و با قیمت پایین طولانی شود. تجارت فعال: قیمت طلا به شدت افزایش یافت تجارت فعال: خبرهای بزرگ به زودی تجارت فعال: پس از انتشار غیرکشاورزی data طلا در کوتاه مدت 12 دلار سقوط کرد. تجارت فعال: قیمت طلا ابتدا کاهش یافت و سپس roseTrade فعال شد: طلای نقطه‌ای به ۲۳۲۱ دلار در هر اونس می‌رسد و بالاترین میزان تجارت جدید را ایجاد می‌کند: طلا اکنون near 2,325 دلار معامله فعال باقی می ماند: در حال حاضر طلا مقاومت مشخصی در 2330 دلار دارد. اگر قیمت طلا نتواند از خط پوزیشن 2335 دلار عبور کند، تا حدودی کاهش می یابد. با احتیاط معامله کنید و ریتم را درک کنید. هرگز کورکورانه معامله نکنید. تجارت فعال: قیمت طلا در حال حاضر روند نوسانی را نشان می دهد
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۱۷
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۰۸٫۱۸
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
قیمت طلا به شدت rose بود و قیمت طلا به رکورد 2305 دلار رسید. بحران ژئوپلیتیکی در خاورمیانه روز گذشته دوباره بدتر شد و به این زودی ها فروکش کرد. این عامل اصلی حمایت از رشد طلا است. تنش های ژئوپلیتیک جهانی one از دلایل افزایش قیمت طلا هستند و سرمایه گذاران می توانند طلا را به عنوان یک دارایی ذخیره خنثی نگاه کنند. Strong تقاضای امن، انتظارات از کاهش نرخ بهره ایالات متحده و خرید بانک مرکزی به قیمت طلا کمک کرده است. قیمت فعلی طلا ممکن است برای یک دوره زمانی مشخص در چرخه کوتاه نوسان داشته باشد، اما به طور کلی، قیمت طلا همچنان روند صعودی دارد. پس از آن نقطه اوج توجه فعلی 2308 دلار آمریکا است. اگر قیمت طلا شکسته شود، آنگاه قیمت طلا به افزایش خود ادامه داد. بنابراین پیشنهاد من هنوز هم این است که با قیمت مناسب طولانی شوید. زمانی که قیمت طلا بین 2290 تا 2295 دلار آمریکا باشد، طولانی باشید من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! برای دریافت سیگنال های معاملاتی، تبدیل شدن به VIP من و دریافت سیگنال های معاملاتی دقیق تر، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا دیگر نگران معامله نباشید! تجارت فعال: طلا در حال انجام اصلاحات فنی در حال حاضر تجارت فعال است: طلا زیر 2290 دلار پشتیبانی می شود. خبر مهم امروز Data در مورد تعداد people پرونده برای مزایای بیکاری در ایالات متحده برای هفته منتهی به 30 مارس منتشر شد تجارت فعال: قیمت طلا در حال حاضر 2285 دلار در نوسان است. اخبار صعودی برای طلا فرصت را غنیمت شمارید تجارت فعال: قیمت طلا در حال حاضر در 2288 دلار در نوسان است. دنبال کردن سیگنال من سود برده و سود خوبی ایجاد کرده است.Trade فعال است: افزایش قیمت طلا به 2299 دلار تجارت فعال: قیمت فعلی طلا در حدود 2295 دلار در نوسان است. در حال حاضر معامله توصیه نمی شود. می توانید برای اطلاع از آخرین سیگنال های معاملاتی من را دنبال کنید. تجارت فعال: پس از پیشرفت، قیمت طلا به شکل گوه بازگشت، اما پس از مواجهه با مقاومت روانی در 2300 واحد، دوباره شروع به کاهش کرد. تجارت فعال: قیمت طلا با حمایت 2283-2285 دلار در حال کاهش است. پس از دریافت حمایت، قیمت طلا به پایین‌تر می‌آید و دوباره رشد می‌کند. تجارت فعال: قیمت طلا پس از دریافت حمایت از زیر ترید فعال، اکنون شروع به بازگشت کرده است: قیمت طلا به 2286 دلار بازگشت پس از دریافت پشتیبانی از زیر قیمت طلا به پایین ترین سطح خود رسیده و دوباره رشد می کند این ممکن است یک فرصت تجاری خوب باشد. گاوها سود کرده اند اگر شما نیز می به راحتی سود رضایت بخشی در معاملات کسب کنید، می توانید VIP من شوید. سیگنال های معاملاتی دقیق را دریافت کنید. تجارت فعال: قیمت طلا پس از رسیدن به 2,305 دلار کاهش یافت. قیمت طلا به طور ناگهانی از 2300 دلار به 2283 دلار کاهش یافت. قیمت طلا در حال حاضر 2291 دلار معامله می شود. قیمت طلا در حال اصلاح است تجارت فعال: قیمت طلا در حال حاضر در سطح نسبتا بالایی قرار دارد. می‌توانیم صبر کنیم تا طلا کمی کاهش یابد و با قیمت پایین طولانی شود. تجارت فعال: قیمت طلا به شدت افزایش یافت تجارت فعال: طلا اکنون near 2325 دلار باقی مانده است
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۱۷
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۰۹٫۹۳
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
دوستان چیزی که در این چند روز پیشنهاد دادم این بود که با قیمت مناسب استفاده کنید. پس از انتشار آمار اشتغال غیرکشاورزی، قیمت طلا سرکوب شد و تعدیل نزولی خاصی به وجود آمد. با این حال روند قیمت طلا صعودی است به طوری که پس از تاثیر اخبار، قیمت طلا افزایش یافت و اکنون قیمت طلا بالای 2320 دلار باقی مانده است. این با پیش بینی قبلی من مطابقت دارد و همچنین درک ریتم معاملات بسیار مهم است. برای همه شما در تجارت خود سودهای خوبی آرزو می کنم! تجارت فعال: در حال حاضر طلا مقاومت مشخصی در 2330 دلار دارد. اگر قیمت طلا نتواند از خط پوزیشن 2335 دلار عبور کند، تا حدودی کاهش می یابد. با احتیاط معامله کنید و ریتم را درک کنید. هرگز کورکورانه معامله نکنید نظر: قیمت طلا در حال حاضر روند نوسانی را نشان می دهدTrade activeTrade active: قیمت طلا در حال حاضر روند نوسانی را نشان می دهد. قیمت طلا در حال حاضر 2330 دلار است. قیمت طلا در حال حاضر 2330 دلار است. آخر هفته ای شاد و پر از رضایت برای شما آرزو می کنم، و بیایید منتظر چالش ها و پاداش های هفته آینده باشیم. در سرمایه گذاری معاملات طلای هفته آینده، بیایید استراتژی سرمایه گذاری خود را برنامه ریزی کنیم، روند بازار را بررسی کنیم و تصمیمات هوشمندانه تری را جستجو کنیم. بیایید با هم این دنیای طلایی را کاوش کنیم و امیدواریم با هم یک سفر سرمایه گذاری درخشان ایجاد کنیم. تجارت فعال: با تشدید تنش‌های ژئوپلیتیکی در خاورمیانه، تقاضای پناهگاه امن یکی از ویژگی‌های آخر هفته است. بنابراین استراتژی معاملاتی کوتاه‌مدت من همچنان ادامه‌ی طولانی‌مدت با قیمت‌های پایین است. پیشنهاد من این است که با قیمت مناسب طولانی شوید. تجارت فعال: قیمت طلا اکنون در حال کاهش است و زمانی که در زیر حمایت شود به کف رسید. تجارت فعال است: پس از دریافت پشتیبانی از پایین، طلا به پایین‌تر می‌آید و باز می‌گردد. تجارت فعال: طلا در حال حاضر در وضعیت شوک قرار دارد، تجارت فعال است: قیمت طلا اکنون در حال کاهش است و تجارت فعال است: قیمت طلا همچنان عمدتاً نوسان است. تجارت فعال است: قیمت طلا پس از سقوط مجدد به سطوح پایین اکنون روند صعودی را نشان می دهد. قیمت طلا در 2330 دلار در نوسان است. قیمت طلا در 2330 دلار در نوسان است. قیمت طلا در 2338 دلار در نوسان است. پس از قیمت rose طلا به 2,341 دلار، با مقاومت بالایی روبرو شد و اکنون در حال عقب نشینی است. تجارت فعال: قیمت طلا در 2,339 دلار بسته شد. قیمت طلا همچنان در حال افزایش است و تقریباً هر روز به بالاترین حد خود می رسد. تجارت فعال: قیمت طلا اکنون در وضعیت اصلاحی قرار دارد تجارت فعال: طلا در حال حاضر در بالاترین سطح 2398 دلار در نوسان است. قیمت فعلی طلا همچنان در حدود 2397 دلار در نوسان است. قیمت طلا در هفته آینده به دلیل تأثیرات ژئوپلیتیکی نوسانات زیادی داشت تجارت فعال: آخر هفته عالی و پرباری داشته باشید و منتظر چالش ها و جوایز هفته آینده باشید.
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۳/۱/۱۷
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۳۰۹٫۹۳
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
فروش،تکنیکال،agold_digger
سلام دوستان من! با توجه به روند فعلی طلا، قیمت طلا در حال حاضر به 2185 دلار آمریکا افزایش یافته است. با توجه به روند فعلی ممکن است قیمت طلا افزایش یابد و مسدود شود. برای انتخاب درست هر لحظه به روند قیمت طلا توجه کنید. من استراتژی های معاملاتی و ایده های معاملاتی را هر روز به اشتراک گذاشت. به سیگنال من گوش دهید و از پیروزی در ثبات و عدم پیشرفت عجولانه دفاع کنید. برای کسانی که می سود آسانی کسب کنند، من را در کانال انتهای مقاله دنبال کنید تا سیگنال های معاملاتی دقیق را دریافت کنید. امیدوارم با کمک من، همه بتوانند سودهای کلانی به دست آورند! تجارت فعال: با ادامه کاهش قیمت طلا، people کسانی که من را دنبال می کنند، سود زیادی به دست آورده اند
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: فروش
۱۴۰۲/۱۲/۲۱
تایم فریم:
1 ساعت
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۱۶۰٫۳۶
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
اخبار 9 مارس: انتظارات بازار برای کاهش سیاست های فدرال رزرو ممکن است به پایان برسد. انتظارات برای تغییر سیاست پولی فدرال رزرو به سمت کاهش همچنان غالب است. وضعیت ژئوپلیتیکی همچنان متشنج است. بانک های مرکزی جهانی به خرید طلا ادامه می دهند. با افزودن به احتمال گسترش بحران بانکی ایالات متحده، تأثیر آن بر طلا تأثیر مثبت میان مدت تا بلندمدت را تشکیل می دهد. توصیه طلا: رفتن طولانی مدت در سطوح پایین همچنان هسته اصلی است. هنوز هم توصیه نمی شود که کوتاه بیایید و منتظر فرصت طولانی در سطوح پایین باشید. توصیه: به مدت طولانی در حدود 2177 دلار بروید TP 2195 SL 2168 به سیگنال من گوش دهید و از پیروزی در ثبات و عدم پیشرفت عجولانه دفاع کنید. نظرات خوش آمدید! آخر هفته خوبی داشته باشی!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۲۰
تایم فریم:
30 دقیقه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۱۳۰٫۸
اشتراک گذاری
agold_digger
agold_digger
رتبه: 1745
4.6
خرید،تکنیکال،agold_digger
روز جمعه (8 مارس) قیمت طلا به حداکثر 2193 دلار رسید. قیمت طلا در مسیر رسیدن به بزرگترین افزایش هفتگی خود در پنج ماه گذشته قرار داشت که با اشاره به سخنان جروم پاول، رئیس فدرال رزرو مبنی بر کاهش نرخ بهره، تقویت شد. قیمت‌های نقدی در این هفته بیش از 3.5 درصد افزایش یافت که نشان‌دهنده انتظارات سرمایه‌گذاران برای کاهش نرخ است. قیمت طلا به verge از بزرگترین افزایش هفتگی خود در پنج ماه گذشته و near بالاترین رکورد، تحت تاثیر اشارات پاول مبنی بر کاهش نرخ بهره در اواسط سال جاری است. تنها در این هفته، قیمت نقدی طلا بیش از 3.5 درصد افزایش یافت که بزرگترین افزایش هفتگی از زمان تشدید درگیری بین اسرائیل و حماس در اواسط اکتبر 2023 است و انتظار می‌رود برای سومین هفته متوالی افزایش یابد. معاملات سفته بازی باعث افزایش قیمت شده است، اما عامل اصلی انتظارات کاهش نرخ بهره در آینده است که جذابیت طلا را افزایش می دهد. در همین حال، دلار آمریکا بزرگترین افت هفتگی خود را در سال جاری تجربه می کند و جذابیت طلا را برای سرمایه گذاران دارای ارزهای دیگر افزایش می دهد. سطح مقاومت فعلی 2193.25 دلار و سطح حمایت 2174.34 دلار تعیین شده است. همراه با روند فعلی طلا: پیش بینی می شود که قیمت طلا همچنان در حال افزایش باشد. توصیه کوتاه مدت: در حدود 2175 دلار طولانی باشید TP 2190 SL 2165 به سیگنال من گوش دهید و از پیروزی در ثبات و عدم پیشرفت عجولانه دفاع کنید. نظرات خوش آمدید!
ترجمه شده از: English
نمایش اصل پیام
نوع سیگنال: خرید
۱۴۰۲/۱۲/۲۰
تایم فریم:
30 دقیقه
قیمت لحظه انتشار:
‎$۲٬۱۳۲٫۰۲
اشتراک گذاری
نمادهای برگزیدهبرترین‌هادنبال‌شده‌ها