ورود/ثبت‌نام
محمد

محمد

@s_custom2022

تعداد دنبال کننده:0
تاریخ عضویت :۱۴۰۲/۷/۱۸
شبکه اجتماعی تریدر :refrence
بورس
307
رتبه بین 15554 تریدر
-9%
بازدهی ماه اخیر تریدر
(میانگین بازدهی ماه اخیر 100 تریدر برتر :-0.4%)
(میانگین بازدهی ماه اخیر شاخص کل :7.8%)
قدرت تحلیل
0
4تعداد پیام

تریدر چه نمادی را توصیه به خرید کرده؟

سابقه خرید

فیلتر:
معامله سودآور
معامله ضررده

تخمین بازدهی ماه به ماه تریدر

سال:

نمودار سیگنال های تریدر

بازه زمانی:
سیگنالی برای نمایش وجود ندارد

معیار‌های ارزیابی عملکرد‌ تریدر

نسبت شارپ :
درصد موفقیت:
%
مدت عضویت:
تعداد پیام در ۹۰ روز اخیر :
پیام

پیام های تریدر

فیلتر

نوع سیگنال

محمد
محمد
رتبه: 307
0.0
خرید،تکنیکال،محمد

#واحصا درود همانطور که در تحلیل های قبلی اشاره نمودم ما یک صعود موقتی را تجربه کردیم و هم اکنون به محدوده بازگشتی س هم رسیدیم شکل اصلاحی سهم شبیه یک 5 موجی الیوتی بوده در بدترین حالت ممکن 14 درصد تا نقطه ایده آب فاصله دارد اما در محدوده فعلی دوستانیکه میانگین میزنن محدوده خوبیه و کسانیکه میخوان ورود به سهم داشته باشن خرید پله ای در محدوده فعلی ایده آل بنظر می رسد 1800 تومن و 1500 تومن موفق باشید.

نوع سیگنال: خرید
تایم فریم:
1 روز
نقطه ورود:
۱۸٬۰۰۰
قیمت لحظه انتشار:
۱۸٬۰۹۰
اشتراک گذاری
محمد
محمد
رتبه: 307
0.0
،تکنیکال،محمد

#واحصا قیمت فعلی در محدوده بازگشتی (2252 تومن ) قرار داره منتهی نشونه بازگشتی روی تابلوی سهم مشاهده نشده،در صورتیکه سهم در قیمت فعلی جمع نشود باید منتظر قیمت های پایین تر بود سناریو اول :از دست رفتن محدوده قیمت فعلی و پس از فعال شدن حد ضررها محدوده 2هزارتومن سهم برگرده سناریو دوم:قیمت محدوده 1850 تومن با همان سناریویی که در تحلیل قبلی داشتم نکته بسیار مهم چارت سهم در گذشته نسبت به قیمت فعلی دو بار واکنش نشون داده ممکنه در محدوده فعلی یه بالای موقتی داشته باشیم و ادامه اصلاح تا محدوده تعیین شده داشته باشیم.

نوع سیگنال: خنثی
اولین حمایت:
۲۲٬۵۲۰
قیمت لحظه انتشار:
۲۲٬۳۵۰
اشتراک گذاری
سلب مسئولیت

هر محتوا و مطالب مندرج در سایت و کانال‌های رسمی ارتباطی سهمتو، جمع‌بندی نظرات و تحلیل‌های شخصی و غیر تعهد آور بوده و هیچگونه توصیه‏ای مبنی بر خرید، فروش، ورود و یا خروج از بازار بورس و ارز دیجیتال نمی باشد. همچنین کلیه اخبار و تحلیل‌های مندرج در سایت و کانال‌ها، صرفا بازنشر اطلاعات از منابع رسمی و غیر رسمی داخلی و خارجی است و بدیهی است استفاده کنندگان محتوای مذکور، مسئول پیگیری و حصول اطمینان از اصالت و درستی مطالب هستند. از این رو ضمن سلب مسئولیت اعلام می‌دارد مسئولیت هرنوع تصمیم گیری و اقدام و سود و زیان احتمالی در بازار سرمایه و ارز دیجیتال، با شخص معامله گر است.

نماد برگزیده
برترین تریدر‌
دنبال شده
هشدار